Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawnodawnotemu

czy green magma działa, jakie opinie?

Polecane posty

Gość gość
Stanowczo odradzam zakupu tego produktu.Skusiłem się za namową konsultanta na zakup, 2 opakować po niższej cenie. Po 17 dniach zażywania tych pastylek ( zgodnie z instrukcją otrzymana od konsultanta) i stosowanej diecie ok 2000 kalorii , nie zauważyłem żadnego spadku wagi.Podjąłem decyzję o złożeniu reklamacji.Wypełniłem formularz reklamacyjny, otrzymałem odpowiedź ,że reklamacja będzie uznana ale pod pewnymi warunkami.musiałem zwrócić opakowania ze zużytymi i niezużytymi blistrami w ciągu 14 dni.Musze dodać ,że konsultant p.Kornel Nowacki w rozmowie finalizującej zakup GM, wyraźnie zaznaczył iż nie zachodzi potrzeba zwracania suplementu przy reklamacji. Treść tej rozmowy została utrwalona w formie nagrania w trosce o dobro konsumenta.Nikt mnie nie poinformował, że w przypadku reklamacji należy spełnić dodatkowe warunki w jakimś tam regulaminie do którego nie miałem dostępu.Na korespondencję kierowaną do Karolina Kreska-Wills Complaints Department Healthwaysdistribution, nie otrzymywałem odpowiedzi.Chciałem wyjaśnić temat, ale nie była mi dana taka możliwość.Próbowałem uzyskać numer telefonu do w/w osoby od konsultantów ale bezskutecznie.W końcu wysłałem suplement na wskazany adres i uzyskałem odpowiedź,że reklamacja nie została uznana.Boksowałem się jeszcze o zwrot tabletek z konsultantami.Dopiero ostrzejszy list spowodował wysłanie suplementu na mój adres zwrotny. Reasumując, odradzam zakupu Green Magma, gdyż nie spełnił w najmniejszym calu moich oczekiwań.Odradzam również współpracy z Logihub Sp. z o.o. ul. Tadeusza 22 05-420 Józefów. Konsultanci (wielokrotnie dzwoniłem pod numer 22 185 51 77 i rozmawiałem z konsultantami: Anna Kmiecik, Tomasz Tobiasz, Łukasz Konieczny, Anna Majer i Anna Wójcik) okazali się mało profesjonalni, wprowadzając mnie w błąd lub nie mówiąc prawdy do końca na temat warunków zakupu leku. Ich informacje są całkowicie rozbieżne od tych , które uzyskałem od Karolina Kreska-Wills Complaints Department Healthwaysdistribution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola1968
Krytykujecie za to, za tamto ale czy czytaliście regulamin? Ja zamawiam od Healtwaysdistribution od ponad roku. Biorę bardziej dla zdrowotności. Raz się juz przejechałam jak kupowałam coś w internecie, dlatego trzeba czytać regulamin zakupu. Macie regulamin na stronie, więc nie piszcie, ze nie macie do niego dostępu. Na mnie green magama działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam teraz na wiosnee. Ile bierzecie tabletek? Ja zgodnie z ulotką wybieram po 2 tabletki dziennie, rano i przed obiadem. Tak mówił konsultant. Chyba na kobiety lepiej działa, bo ja przyjmuje 3tygodnie i mam -4kg, u męza narazie 2kg. Bierzecie więcej niż dwie na dzien? Moze lepiej zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop naciagaczom
Jak można schudnąć jedząc tabletki,ludzie obudzić się!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Green magma to wałek jak ich mało 30tabletek za 99zł plus 2opakowanie gratis czyli 30+30 -60tabletek za 99zl ludzie csy wy myślicie troche!!!!w angli 250 tabletek kosztuje w przeliczeniu na polskie około 100zł to jaka to promocja w telewizji ale ludzie to kupują i przepłacają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno wielkie oszustwo !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxxx
nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc postow pochodzi z ip firmy pr reklamujacej preparat. Produkt jak tysiace innych polecany jest naiwniakom, ktorzy wierza w hiper promocje i cuda wianki. Glupi zaplaca za kazdy s**t... oszusci z tego zyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslacy
Convoke Logistics LTD , Petrou Iliadi Chloe House to firma zajmująca się dystrybucją tego szitu , ale w ofercie maję nie tylko cudowny lek na odchudzanie, jest też cudowna metoda nauki języków i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alojek
African Mango http://nplink.net/8VpqOqTl to jedno z najnowszych odkryć na rynku preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera wyciąg z afrykańskiego mango, którego właściwości odchudzające przewyższają skuteczność popularnego wyciągu z jagody Acai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam przez telefon. Teraz mają jakąś promocję z dużymi opakowaniami, dla stałych klientów na 100%. Ja zamawiam tylko u nich, na mnie działa. 7kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek_Warka
Piszecie o tych 250 tabletkach i oryginalnej gree magamie. Ja kupiłem te 250tabletek tutaj w Polsce za stówę. Ale to jakies nieporozumienie, bo tam trzeba łykac 5/6 tabletek na dzień. Jak już miałbym komus polecać to szczerze tą green magme od healthways distribution. Tam trzeba tylko dwie tabletki na dzien, lepiej sie po tym czuje niz po tych 250tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snickers403
Żaden dobry dietetyk nie będzie namawiał na branie tabletek na odchudzanie,każdy wie że,nie ściągniesz jedząc tabletki,porostu dieta *******ajzdrowiej,i najpewniej nie wierzcie w te tabletki,porostu jest szał na dobra sylwetkę,białe zęby,i teraz jeszcze reklamują na żylaki następny bubel venosin, zauważcie że ciągle jest promocja zadzwoń w ciągu 15minut,i tak co reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie nie ma żadnego telefonu meila do kontakt,zawsze się zastanawiam dlaczego takie firmy istnieją przecież normalny człowiek o normalnych zmysłach nie ma szans żeby zamówił takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000kilo kalorii i to zażywać żeby schudnąć,przecież jeśli będziesz jadł do 2000kalorii dziennie to bez tego g****a się schludnie,proszę wszystkich żeby nie wierzyli że jedząc coś się będzie chudnąćnormalny dietetyk żadnych tabletek nie poleci,a ten z tej reklamie jeszcze będzie żałował ze wystąpił,bo straci normalnych ludzi którzy chcą schudnąć naturalnie,dla mnie to nie jest dietetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka Kor
Na stronie jest telefon, ja zamawiałam u nich wcześniej. Teraz widać reklama w telewizji, chyba na TV6 widzialam. Rozwija się to wszystko, bardzo fajnie. My w pracy z kolezankami zamawiamy. Moze schudnąć się duzo nie udało, bo 4 kilo w miesiąc ale włosy, paznokcie czy cera po zimie odzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie działa i nie wierzcie w te bzdury reklamowane w tv, ja podziwiam naszą telewizję, że reklamuje coś takiego!!!!w cenie jednego opakowania dwa no super bo kosztowało 500 a teraz promocja 99 zł, aktorzy za niezłą kasę, nie ma cudów!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tabletki odchudzają tylko portfele naiwnych a jeżeli chcecie koniecznie jeść zielony jęczmień to kupujcie Młody Jęczmień firmy Colfarm (Polska) cena ok. 15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa i to bardzo dobrze. Dołożyć trochę aktywności i sylwetke zrobicie. Wiem coś o tym, bo wspierałem sie tym suplementem w zimie. Spacery, dieta, green magma i 9kg mniej. Teraz próbuje żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam cos wiecej. W aptece kiedys kupiłam jeczmien za 10zł firmy greenworld, jakos tak. Siostra kupila ten od healthways distribution, on jest drozszy bo za 99zł bodajze. Wynik jest taki,ze ja po miesiacu koze i lepiej sie czuje i to wszystko. Siostra stosowala miesiac, no moze z dniem jednym przerwy i ma 6kilo mniej. Lepiej kupic ta greenmagme niz jakas podrubke z apteki. To naprawde dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwig
Ciekawy jestem kto i ile płaci za pisanie tych negatywnych komentarzy na temat tego produktu. Postosujcie, a potem komentujcie. Ja tam jestem zadowollony. Wprawdzie czekałem na paczkę 5dni, ale zamawiałem do Niemiec. U nas tego nie ma, dlatego zamawiam z Polski z tej strony greenmagma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna wielka ściema - wyciąganie kasy od zdesperowanych naiwnych... sam się muszę do nich zaliczyć. ZERO efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazywając green magme regularnie można utracić pare/parenascie kilogramów. Stosowałam już zieloną kawę, jagody akai ale nie dawało to efektów. Green Magma faktycznie kosztuje niemało ale wyniki są adekwatne co do ceny. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już pisałam. Nie działało i mimo e-meili i kilku rozmów telefonicznych w których obiecywali zwrot pieniędzy, nie zrobili tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Bil
Ja zamawiałam w styczniu ze strony intrnetowej. Nie podziałało ale przynajmniej pieniadze zwrócili. Trzeba czytać regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkarak
Ja biorę dwie tabletki dziennie. Tak gdzieś po dwóch tygodniach zauwazylam zmniejszone łaknienie, wypróżnianie jest regularne. Teraz mi mija 7 tydzien kuracji i mam już 6 kilo mniej! Bardzo sie ciesze, a wpadłam na reklame w internecie przypadkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, to i ja się skuszę. JEst ryzyko jest zabawa. A nóz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody jęczmień to niestety kolejny pic na wodę. Nie istnieje żadne badanie potwierdzające jakiekolwiek jego działanie w zakresie spalania tłuszczu, a jedyne właściwości jakie posiada to niewielka zawartość mikroelementów jakie znajdziesz w szklance wody mineralnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W internecie natchnelam sie na wiele opinii o jeczmieniu. Bardzo ludzie chwala green magme. Ja polecam, nie wiem jak u innych. Warto sprawdzic na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jak co ale po greenmagmie czuje sie o wiele lepiej jak po szklance wody mineralnej. Bez przesady ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×