Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawnodawnotemu

czy green magma działa, jakie opinie?

Polecane posty

Gość gość
Najlepsza dieta to NŻT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO NIC NIE POMAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAJLEPSZE SĄ DIETA I CWICZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mainstr
Robią Wam wodę z mózgu i drenaż portfeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjrzałem się adresowi na Street Viev drogie Panie to jakaś mieszkalna zabudowa szeregowa. Na tej ulicy w ogóle nie ma szyldów firmowych. To może być nowa ściema - składajcie zawiadomienia do prokuratury !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwię się, że namęczyłem się aby napisać jakieś słowa opinii o preparacie i wszystko było spamem. Natomiast brzdaczus reklamuje produkt w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EO
Najbardziej irytują wpisy "pouczające" w typie nie jedz tyle, ćwicz itd, ludzie wyraźnie pytają o efekty kogoś, kto już spróbował suplementu, a dostają głupawe rady od tych, którzy nawet tego suplementu na oczy nie widzieli. Nie szkoda wam czasu na wpisy w stylu wujek dobra rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoKuracji
Krótko i na temat (mam nadzieję). 11 miesięczna kuracja = dieta + delikatny ruch + suplementacja Magma (tabletkami GreenFoods'a). Efekt po 11 miesiacach , 13kg w dół. Sytuacja miała miejsce dwa lata temu a 'kg' nie wracają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie tego www.Garcinia.suple24.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam z nadzieja wielką! Jeden wielki fotomontaż. Wyrzucona w błoto kasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się tylko zastanawiam nad jednym; jeśli istnieje cudowny , łatwo dostępny i w miarę tani ( jak na spodziewanie efekty) środek na odchudzanie to dlaczego Amerykanie są tacy grubi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, to skoro w Rzymie jest papież, to Włosi powinni być najbardziej bogobojnym narodem ?? No comments ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadek
Kolejna ściema i wyrzucone 270zł a tzw. gwarancja zwrotu pieniędzy następne kłamsztwo i na reklamacje nikt nie odpowiada.Proponuję zbiorowy pozew za oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dzialaja szkoda kasy przyjmuje juz 3 tygodnie i waga nawet nie drgnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działa warta swojej kasy, przyjmuje 3 tygodnie i waga drgenała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy odrobinie własnej pracy. 12Kg w dół, oczywiście z Magma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela 30
witam proszę powiedzcie gdzie kupić oryginalny gm? dziękuję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginał z USA, firmy GreenFoods : info@sklepekohouse.pl Sprawdzone, kupiłam już tam 2 razy i za każdym razem wszystko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie dzalamam jeszcze 2 tabletki i ciekawe czy oddadza kase a te pozytywne wiadomosci to chyba sami umieszczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia171
Ta green magma to pic na wodę fotomontaż. Brałam z koleżanką i ani ja nic nie schudłam, ani ona, a liczą sobie za te tabletki jakieś chore pieniądze. W końcu mi się udało schudnąć po preparacie cayen nutrition. Niewielkim nakładem sił i prawie bez wyrzeczeń. Polecam bardzo mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuj; nie ma sensu. Kit - nic więcej. Przez miesiąc stosowania schudłem 2 kg. LIPA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, stosuję suplement 7 dzień i waga nawet nie drgneła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zauważyłam różnice na wadze (oczywiście w dół) dopiero po miesiącu. Zajęło mi to 3 miesiące ale 10Kg poleciało ;D Bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem green magmę dwa miesiące temu, zacząłem również biegać trzy razy w tygodniu po 10km, jem znacznie częściej i chyba nawet troszkę więcej, jem to na co mam ochotę i kiedy mam ochotę, nie odmawiam sobie niczego i schudłem aż OSIEM KILOGRAMÓW!!!!! A, bo zapomniał bym napisać, nie łyknąłem nawet jednej sztuki green magmy, tylko ruch,******* jeszcze raz ruch!!! Jak się nie spocisz jak świnia, to nie będziesz wyglądać jak łania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Teśka
Gren Magma To oszustwo nie nabierajcie się wręcz przytyłam . Złożyłam reklamacje i nie mogę już 3 m-ce dostać żadnej odpowiedzi . ZAPRASZAM abyśmy się zebrali i przekazali to oszustwo do prokuratury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam, ale już wiem że nie zrealizuję odbioru i zapłacę koszty wysyłki. Wole stracić 30 zł niż 300 sory, ale troszkę poczytałam . Trzeba szukać oryginalnego amerykańskiego produktu" green magma food".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Green Magma to jedna wilka ściema ,szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Green Magma to jedna wilka ściema ,szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak u innych, ale mi Green Magma POMOGŁA!!! Oczywiście, był ruch, delikatna dieta i kilogramy leciały w dół. Dlatego, czuję się w obowiązku bronić tego suplementu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie udało się niestety zrzucić nawet 1 kg przy jednoczesnej diecie (5 posiłków, 1,5 litra wody zalecanych przez dietetyka). Najgorsze jest to, że konsultant po ok 3 tygodniach dzwoni i uspokaja, że to ten pierwszy miesiąc to etap oczyszczania i najlepiej dokupić jeszcze tabletek na kolejny i wtedy będą efekty. A co jeśli nie? Już po 30 dniach (zgodnie z regulaminem) nie można wystąpić o zwrot kasy a co dopiero po dłuższym okresie. Jeśli nic się nie dzieje z wagą to max 29 dnia pisać reklamację. Może wtedy można coś wywalczyć. Draństwo jakich mało. A najbardziej jestem zła na siebie, że tak dałam się wkręcić. Coś mnie tknęło już po złożeniu zamówienia. Składałam je szybko, bo był napis: 137 zł tylko dziś taka promocja. Na drugi dzień jak weszłam to też taka była, dziś po 30 dniach też taka jest. Widać codziennie zachęca nas taki napis. Zastanówcie się 5 razy zanim złożycie zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×