Odpowiedz na ten temat

zaczynam przygode z clo cd.

• gość 2015.01.26 [10:05]
    ktoś usunol nasz temat nie mogę znalesc dziewczyny odezwijcie się
    beatka
  • merci31 2015.01.26 [10:21]
    beatko - wlasnie tez od rana szukam, myslalam, ze moze cos sie zawiesilo, ale nie ma naszego forum, co jest grane :/ napsze do nich zaraz smutas.gif
  • gość 2015.01.26 [10:54]
    merci ja juz wczoraj nie mogłam znaleźć nie wiem o co chodzi komu przeszkadzało nasze forum smutas.gif
    beatka
  • merci31 2015.01.26 [11:49]
    mam nadzieję, że dziewczyny odnajdą nas tutaj usmiech.gif przekopałam całe forum, nie ma naszego, nawet w google wpisałam i nic, napisałam do kafeterii, zobaczymy co odpiszą
  • Uniś28 2015.01.26 [12:10]
    Udało mi się Was znaleźć usmiech.gif ale się cieszę usmiech.gif
  • merci31 2015.01.26 [12:15]
    Unis - super, ciesze sie usmiech.gif moze sie jeszcze uda odzyskac tamto forum, ale dobrze, ze jestes usmiech.gif
  • merci31 2015.01.26 [16:23]
    podnoszę, żeby dziewczyny nas znalazły usmiech.gif
  • Uniś28 2015.01.26 [19:17]
    A Wy dziewczynki jak sie czujecie?
    Ja dzisiaj byłam u lekarza rodzinnego, żeby zrobił mi wpis do Karty przebiegu ciązy i jestem trochę zniesmaczonona bo w poczekalni było pare osób przyziebionych co mi teraz za bardzo nie na rękę smutas.gif ale mam nadzieję, że nic sie do mnie nie przyczepiło....
    A tak na marginesie nie potrafie kupić okładki na Kartę przebiegu ciąży, a tak bez oprawy trochę się boje, że się zniszczyć smutas.gif Czyżby trzeba było jak za starych czasów z papieru zrobić usmiech.gif
  • dooorciaaazabcia 2015.01.26 [19:28]
    Hej jestem i ja. Ja myslalam ze to jakiś błąd ale Dominika napisała do mnie na facebooku ze cos jest nie tak.juz jej napisalam ze jesteście. Ja jutro położna a moja waga od dwóch tygodni stoi w miejscu to chyba przez szpital.
  • Domi_nikaa 2015.01.26 [19:45]
    ale świetnie, że jesteście usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
  • gość 2015.01.26 [20:58]
    Fajnie ze się odnalazlysmy tu dziewczynki ale nie wiem dlaczego nas temat został usunięty. do mnie położna przyjdzie w środę a dziś w szkole rodzenia miałam zajęcia o karmieniu piersią
    beatka
  • merci31 2015.01.26 [20:59]
    prawie w komplecie usmiech.gif mam nadzieje, ze reszta dziewczyn tez dolaczy usmiech.gif
    Dorcia - mi waga stoi od 1,5 miesiaca, ale jem duzo, widocznie tak ma byc usmiech.gif
    Unis - ja karte ciazy mialam w takiej przezroczystej folii, szkoda, ze Tobie takiej nie dali usmiech.gif
    nikt mi jeszcze nie odpisal czemu usuneli tamto forum, troche to nie fair, bo nie widze powodu :/
  • merci31 2015.01.26 [21:02]
    beatka - ja ostatnio w szkole rodzenia mialam o tym jak dziecko przychodzi na swiat, babeczka pokazywala manekin - miednice kobiety i jak dziecko przechodzi, ze wszystko sie dopasowuje, ze niektore kosci sa ruchome i dziecko odgina zeby przejsc, ciekawe rzeczy usmiech.gif byl tez fajny eksperyment, wszyscy sie smiali: panowie uklekli za swoimi kobietami, one mialy scisniete nogi i oni bez pomocy rak mieli sie przecisnac!! wszyscy tak sie smiali, bo to wygladalo wlasnie tak jak rodzi sie dziecko usmiech.gifusmiech.gif
  • gość 2015.01.26 [21:34]
    A moja waga idzie do góry jak byłam.na wizycie było 54,700 a teraz jak się ważę jest 57,400 i nie wiem już ile ja naprawdę warze oczko.gif okaże się na wizycie ale bluzki zrobiły się na mnie jakieś takie ciasne dziś na zajęciach miałam rozmiar L a opieta w jeden mój sweterek w ogóle nie weszłam to to nocne podjadanie smiech.gif ale co tam podobam się sobie tylko cera mi się trochę znów popsuła
    ja jeszcze mam zajęcia w środę i kolejny poniedziałek i koniec zajęć usmiech.gif
    beatka
  • Domi_nikaa 2015.01.27 [09:33]
    Unis ja też mam taką kartę składaną na kilka razy i jak się złoży jest w wielkości koperty, więc jak gdzieś jadę to wkładam w kopertę lub koszulkę. Bo też ciężko coś znaleźć a nie wiem jakby bez niczego wytrzymała tyle czasu zly.gif .
    Znowu pada śnieg, w końcu kilka dni biało usmiech.gifusmiech.gif
  • Domi_nikaa 2015.01.27 [09:35]
    ciekawe czemu nam usunęli tamten wątek :/ ani żeśmy nie bluźniły, ani nikogo nie obrażały, było kulturalnie .. nie wiem!
  • merci31 2015.01.27 [09:41]
    witajcie dziewczynki usmiech.gif
    Domi - nie odpisali mi czemu usuneli forum, szkoda, bo z sentymentem podchodzilam do tamtego, prawie 2 lata istnial usmiech.gif no ale tutaj tez damy rade usmiech.gif
    mam straszna ochote od samego rana na paczka z serem, jeju, zaraz polece chyba do sklepu!
  • Domi_nikaa 2015.01.27 [10:18]
    a mi mąż przywiózł pączka z budyniem usmiech.gif
  • gość 2015.01.27 [10:42]
    unis ja sobie kupiłam taka koszulke plastikowa mała na zatrzask tam nosze karte ciąży, tez mam taka skladana i powiem szczerze ze się nie niszczy , orginalna grupe krwi ostatnie wyniki i wypis ze szpitala bo to cagle trzeba mieć przy sobie potem doloze sobie jeszcze dwa te usg genetyczne co robiłam w feminie nosze przy sobie tez dane pracodawcy itp.
    unis a czemu bylas u lekarza rodzinnego po wpis do książeczki?
    A ja w czwartek ide zrobić moorfologie i zaniosę macz do badania bo za tydzień będzie już wizyta.
    Popralam już pieluszki i poprasowalam , trochę ciuszków tez już poprasowałam składam już do szafy ,co poprane i wyprasowane mysle ze raczej się na zakurzy ani nicusmiech.gif odkładam to co do torby. Musze jeszcze kupic ze 2 paczki podpasek na początek dla siebie a dla malucha udało mi się kupic pampersy z wycięciem na pępuszek.
    Czekam na wózeczek kiedy ze sklepu zadzwonią , a potem wezme się za lozeczkowe zakupyusmiech.gif
    Beatka
  • Domi_nikaa 2015.01.27 [10:45]
    ciekawe czy basiak i sylwia nas znajdą ...
    ta d**a, pączek był z morelą a tak się nastawiłam na budyń smiech.gif
  • merci31 2015.01.27 [10:55]
    beatka - tez juz kupilam jedno opakowanie pieluszek z wycieciem na pepkuszek wlasnie, z Happy Belli usmiech.gif beatka - a co do przemywania pepuszka masz przygotowane? ponoc odchodzi sie od przemywania alkoholem, tylko przegotowana woda albo psukac octinoseptem
    Domi - a ja wlasnie wrocilam ze sklepu z paczkami z serem, jeju jakie pyszne, jakbym pierwszy raz jadla hihi usmiech.gif
  • Domi_nikaa 2015.01.27 [11:17]
    Merci mam pytanko. Za tydzień mam genetyczne i lekarka powiedziała, że możemy zrobić test pappa, robiłaś? Jest sens? też słyszałam dużo opinii , że testy wskazywały , ze dziecko będzie chore a okazało się , ze rodziło się zdrowe. I tylko cała ciąża w płaczu, nerwach a okazywało się , że niepotrzebnie. Na początku mąż powiedział, że zrobimy, teraz trochę się waha, ja nie jestem za tym ale sama nie wiem. Koszt tego badania to 300 zł.
  • merci31 2015.01.27 [11:26]
    Domi - robilam prenatalne usg, wszystko wyszlo w nich ok, lekarz przedstawil jakie jest ryzyko i stwierdzil ze niewielkie, mowil, ze moge zrobic PAPPA jak chce ale nie robilam, potem drugie prenatalne w 20 tygodniu i tez wszystko usmiech.gif teraz 4 lutego mam trzecie prenatalne i tez mam nadzieje, ze bedzie ok usmiech.gif mysle ze jakby w tym pierwszym badaniu wyszly jakies watpliwosci to bym pewnie zrobila to badanie krwi, ale jak wszystko bylo ok to nie robilam usmiech.gif
  • Domi_nikaa 2015.01.27 [11:30]
    No właśnie ona mi powiedziała, że jeśli będzie miała jakieś podejrzenia to sama będzie kazała zrobić a jak nie to decyzja należy do nas. Zobaczymy w środę, muszę się dopytać wszystkiego smiech.gif mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze.
  • Domi_nikaa 2015.01.27 [11:33]
    oo to ja mam 4 lutego właśnie usg genetyczne usmiech.gif hihi coś ostatnio mamy wszystkie podobnie wizyty usmiech.gif
    Unis a u Ciebie kiedy teraz wizyta?
  • merci31 2015.01.27 [11:34]
    Domi - nie ma tez co byc nadgorliwym, tak mi sam lekarz mowil, ze kobiety w ciazy teraz sa bardzo nadgorliwe, maja dostep do internetu, porownuja wymiary, wagi, swoje wagi, dolegliwosci i jak ktoras czegos nie ma albo ma to zaraz panika smiech.gif a najlepiej zaufac lekarzowi usmiech.gif
  • merci31 2015.01.27 [11:35]
    Domi - 4 lutego tez mam genetyczne to ostatnie wlasnie, bedzie juz 32 tydzien lecial usmiech.gif ehhh jak ten czas leci usmiech.gif
  • Domi_nikaa 2015.01.27 [11:45]
    oj tak czas szybko leci usmiech.gif już niedługo będziecie tulić swoje maleństwa usmiech.gif
    co Ty Merci , ja ani razu jeszcze nic nie czytałam na temat ciąży typu dolegliwości itp., może to dziwne ale wolę się nie denerwować. Wiadomo każda jest inna. O tym teście pappa też nie czytam , tylko wczoraj mąż rozmawiał z kuzynem i on tak opowiadał. Jedyne co czytam to opinie o wózkach, sprzętach smiech.gif
  • Domi_nikaa 2015.01.27 [11:46]
    na dobre mi ten pączek nie wyszedł smutas.gif idę się położyć. Miłego dnia!
  • merci31 2015.01.27 [11:50]
    Domi - ja na poczatku tak mialam, ze porownywalam wymiary glowki, brzuszka czy sa w normie, jakbym lekarzowi nie wierzyla haha potem mi przeszlo i dzieki temu mniej sie denerwuje usmiech.gif
  • Domi_nikaa 2015.01.27 [11:53]
    hehe to nieźle, ja zawsze jestem spokojna , bo moja dr zawsze zakończy usg zdaniem, że jest bardzo dobrze to cóż będę szukać dziury w całym jezyk.gif idę serio ... jezyk.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...