Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_lodz

Lipocare opinie

Polecane posty

Hej wszystkim. Czy ktoś słyszał o tabletkach na odchudzanie Lipocare Cytotheraphy. Moja koleżanka mi je poleciła, a czekam na Wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_1978
Jak dla mnie one są rewelacyjne!!! Pomogły mi z moim probleme, z ktorym się borykałam przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marketerka
Fejkowy temat, dziś ruszyła "kampania reklamowa" tego specyfiku. Na różnych blogach i forach pojawiły się anonimowe komentarze zachwalające ten "cudowny" środek. Za kilka miesięcy pewnie produkt zniknie z rynku - jak ludzie zaczną orientować się że to nie działa. Obserwuję marketing szeptany na stronach kobiecych. Ten schemat powtarza się ciągle - moim zadaniem kolejne oszustwo - nie kupować - dieta i ruch to podstawa i gwarancja zdrowej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do wpisu wyżej: piotr kaszubski to tylko słup i marionetka, za tym naciągactwem tak naprawdę stoi jego mamusia, ale fakt faktem że to kolejne oszustwo tej szajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panizlasu
Kocham te tebletki.AAAAA dzięki nim schudłam, aż 20kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sąsiadka to zamowila, jest zadowolona :) Szkoda za stówke ten produkt, ale działa dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze tyle tabletek ma nieciekawą opinie. W kazdym razie tez Lipocare to nowy produkt i rzeczywiście poleca go wiele gazet. Ja kupiłam i rzeczywiscie przyznaje ze udało się zrzucic troche kilogramow. 3 tydzien kuracji i 8 kg mniej. :) Polecam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest to coś czego potrzebowałam. NIgdy nie wierzyłam żadnym tabletkom, aż nagle natrafiłam na Lipocare!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huba_marysia
:D:D:D:D zaufałam, sprawdziłą i schudłam. A nigdy wcześniej nie ufałam produktom z internetu. A jednak warto, Lipocare!!! Polecam kazdej z Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu wstawiacie te spamujące komentarze!!! Piszą je osoby, które zapewne nie braly tych tabletek a tylko odradzaja innym. Lepie sluchac sie opini ludzi, ktorzy brali i sa zadowoleni z efektow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakarola
Ale bajer... moja kolezanka zostawiłą te tabletki u mnie w domu i wyleciałą o Grecjii. Powiedziałą, że moge je brać bo efekty widać już po kilku tygodniach. Faktycznie po 3 tygodniach z 76kg wazylam 72kg. :D:D:D Teraz juz czekam tylko na moją paczuszke od kuriera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta_87
W końcu jest coś na naszym rynku co faktycznie pomaga, a nie robi ludzi w chu**. Długo szukałam skuteczneg rodukty i nagle znalazłam. Dzieki tablektom LIPOCARE schudlam 16 kg!!! Dziekuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peaceoooo
ja czytałąm opinie w roznych artukulach o Lipocare. Jest on stosowany w stanach i dopiero wchodzi na rynek Polski. Wiem że za granica pomógł tysiąca osobom, tam ludzie sie zabijaja o ten produkt. Wczoraj dostałąm paczuszke i zobaczymy jakie beda efekty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ciocia przywiozła mi Lipocare ze stanó, bo mowila ze tam maja lepsze i skuteczniejsze srodki na odchudzanie. a teraz patrze, wprowadzili produkt na polski rynek!! super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochamalocha
czoś czuje, że ten produkt stanie sie top1 w polskiej dietetyce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah jak już sie nie stał!! Tyle pozytywnych opini! Wiec warto sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważcie że odpowiedź Pani która schudła na tym aż 20 kg pojawiła się w 5 min po publikacji tematu. A Kasia_lodz prowadzi rozmowy tylko o produktach odchudzających. W temacie o innych tabletkach intensywnie się udzielała. Napisała nawet: "hej, stosowała go moja mam i teraz ja. Mama schudła 10kg przez miesiąc a ja 13 kg. Także polecam, przez okres kuracji nie czułam sie sennie i byłam aktywnie nastawiona do wykonywania obowiązków codziennych." Po co teraz pytasz o Lipocare jak już schudłaś 13 kg na innym cudownym specyfiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrela09
jestem bardzo zadowolona z efektów 18kg w 2 miesiące to jest to na co tak długo czekałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinazpoznania
ja bralam te tabletki przez 2 miesiace. Uwazam ze schudlam bardzo duzo, bo az 11 kg. Nawet chodzenie na silownie tyle mi nie daawalo przez okres 2 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia8965
Porownywujac Lipocare z wczesniejszym srodkiem na odchudzanie, ktore stosowałam Linea +, to szybko mozna stwierdzic, ze Lipocare daje szybsze efekty, co za tym idzie jest skuteczniejszy. Przez linea + nie czulam sie zbyt dobrze, mialam po prostu mdlosci i musialam przerwac stosowanie, bo lekarz mi zabronil. Zaczelam stosowac Lipocare i nic mi nie bylo, nawet czulam sie lepiej jakbym miala wiecej energii na do dzialania. dzieki niemu schudlam 9 kg przez miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko, tanio i skutecznie. Tak moge okrelić Lipocare!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one są zaje*** wszyscy sei ze meni smiali, ze biore tabletki na odchudzanie, al ekeidy zobaczyli efekty - powalilo ich :D:D: zadbajcie o siebie z Lipocare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasulka18822
Moje drogie, łącze się z wami w spólne pozytywnej opini o tych fascynyjących tabletkach!!! Mi również one pomogły z moja otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIdziałąm reklame tego produktu na onet.pl Skoro taki portale reklamują ten produkt, to musi na bank byc skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszmazury
Moje drogie Panie. Nie wiem czy to jest zależne od płci czy od genów. Ja dzieki tym tabletkom schudłem 10kg przez 2 miesiace. No zawsze coś ale liczyłem na lepszy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopkg11
hahahahahaha... faceci maja to do siebie, ze ucciekaja od wszystkich srodkow tego typu. Ale powinna porozmawiac z nim i wytlumaczyc mu, że one na prawde dzialaja i sa skuteczne. POkaz mu tutaj opinie jak uzytkowniczką one pomogly i napewno zmieni zdanie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zadowolona z efektow. nie bede pisala ile bo to jest zbedne, najwazniejsze ze dobrze sie czuje teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzemiennionka
tak to jest to!!! idealne, niesamowite tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rewelacja!!! dzieki Lipocare zrzuciłam dosłownie 12kg!!!! AAAA superaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważcie że odpowiedź Pani która schudła na tym aż 20 kg pojawiła się w 5 min po publikacji tematu. A Kasia_lodz prowadzi rozmowy tylko o produktach odchudzających. W temacie o innych tabletkach intensywnie się udzielała. Napisała nawet: "hej, stosowała go moja mam i teraz ja. Mama schudła 10kg przez miesiąc a ja 13 kg. Także polecam, przez okres kuracji nie czułam sie sennie i byłam aktywnie nastawiona do wykonywania obowiązków codziennych." Po co teraz pytasz o Lipocare jak już schudłaś 13 kg na innym cudownym specyfiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×