Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

witam wszystkich sereecznie 👄 w koncu do pracy sie musialo przyjsc ;) ale mam nadzije ze wszyscy wypoczeli jak ja :P Ayla, nie przejmuj sie jakąś babą :) zwyczanie Ci zazdrosci :) a w ogole ludzie sa czasami nie mili i jak są obcy to traktuje takie sytacje jakkby ich nie bylo :) np. ostatnio stalam w autobusie i kierowca zaczał sie na mnie wydzierac ze stoje jak krowa i mu wszystko zasłaniam a ja na to z usmiechem ze wystarczyło mi powiedziec zebym sie przesuneła i z chęcia bym to uczyniła wiec po co tak sie denerwowac z rana :P i usmiech do niego :D ale sie zdzwil, a co ! moze mial mi humor popsuc? A poszedł ty.... :P ps. nie pale dzis 5 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przelotem :) strrrasznie dużo sprzątania po tych dniach lenistwa :) Ayla - mnie by zatkało , gdyby coś podobnego mnie spotkało jaki ta baba miała w tym cel ? nie rozumiem takich ludzi , ech...... chyba wszyscy dziś zapracowani , bo jakoś tak pusto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka mnie też zatkało ale co tam, zapomnę o tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubka tak trzymac, tez bym chciała tak być opanowaną ale mnie zazwyczaj tak zatyka ze nic nie mówię, tylko potem już w domu pojawiają sie pomysły a mogła m powiedziec tak i tak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, ja bym nie wytrzymala, tylko od razu pojechała po tej babie, zamiast grzecznie pytać, o co chodzi. Boję się takich bab, co to wszystko lepiej wiedzą, a ze swej jędzowatości czynią cnotę. Ostatnio stałam w sklepie z koszykiem pełnych soków marchwiowych w promocyjnych cenach. Babsztyl za mną najpierw dokładnie wypywtał, co to za soki, czy dzieci je lubią, ja grzecznie odpowiedziałam, że moje np. uwielbia, a babsztyl podsumował tę wymianę zdań stwierdzeniem, że porządna kobieta kupuje marchew i sama dzierga takie soki w domu! Ręce mnie opadli z szelestem... Ten gatunek bab potrafi miażdżyć spojrzeniem, jak, kurczę, idziesz sobie ulicą z uśmiechem, a jeszcze, nie daj Boże, z dekoltem i w mini! Cześć Wam dzieffczyny w ogóle! Jak Wam się roczek zacząl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczku, a wiesz czego tym babsztylom brakuje - CHŁOPA albo FIGIELKÓW. Bosze ale klient przyszedł do mnie do pracy a kysz, a kysz z takimi, nie mogłam się doczekać az wyjdzie, gadał do mnie, tak że nie wiem co powiedział, bo bredził jak potłuczony i weź człowieku mu sprawę prowadź, co za ludzie, :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... pranie , wieszanie , prasowanie , zmywanie , odkurzanie , mycie , czyszczenie , ech... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam, lepiej nie pytać... tak sobie się zaczął, praca - sajgon przez cały styczeń, humor tego... noooo. :( marteczka 🌻 matko Polko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta? też zapracowana? maryś nawet się dziś nie pojawiła... a nasze świeże panie mgr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kofane - ja to naprawdę zapracowana jestem dziś :) ale obiadek zaraz będzie czy może ktoś reflektuje na duszoną karkówkę , sosik , bigosik i ogóreczki kiszone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, dzięki :) choć prawdę mówiąc, to ja powinnam się odchudzać po Świętach i po Nowym Roku, po każdym weekendzie spędzonym u mamusi... ;) ale co tam, dobry obiadek nie jest zły :) czy ktoś odwiedza ten topik w ogóle czy nie? gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam heheh ale nikogo juz tu nie ma ;) wiec zmykam miałem urwanie głowy dlatego tak pozno wpadłem ,ale bede jutro ,a moze jeszcze wieczorkiem sie pokaze to papaty.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że towarzystwo sie porozłaziło dość znacznie, mało kto tu zagląda. Czyżby znudziło sie Wam? Ja mam ograniczony dostep do netu, więc go tylko czasem dopaść mogę:-) Miłego dzionka życzę Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, mi się nie znudziło, ale jak reszta, to nie wiem... wygląda kiepsko :/ u mnie nawał pracy, normalnie wracam do domu, łeb mi pęka, padam od razu... a dziś rano spotkałam qmpla ze studiów, który siedzi w UK i wraca tylko na egzaminy... mam nadzieję, że uda mi się z nim umówić, zanim wyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie założyłam dośc intelektualny topik na zyciu uczuciowym, choc podejrzewam, ze nikt mi nie odpisze, zobaczymy... widze, że ktos sie wpisał, ale nie widze kto:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozłażona jestem w szczytnym celu zamknięcia miesiąca,roku,bilansowania itd. Zaglądam,czytam,ale nie zawsze mam czas się wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, aleś temat zarzuciła, za ciężki dla mnie ;) Hanka, dobrze, że jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś jak obraz widmowy;) w każdym razie pocieszam się,że złego diabli nie biorą:D więc jeszcze trochę będę;) w przeciwieństwie do ogrzewania u mnie,bo ono,nie wiadomo,czy wróci i wyniosą moje zesztywniałe próchenko po piętnastej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny:-) u mnie tez ziab straszny panuje, palce zgrabiale z trudem wklikuja text, brrrr:-( chyba mnie jakas gry[pa dopada, trzea bedzie jej jakies leki podac czy cóś. A dopiero wczoraj wydałam w aptece 78 zł:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widzę, że nie tylko u mnie taki ziąb... i tak jest o niebo lepiej niż w poprzednim biurze, tu miało być ciepło... kaloryfery gorące, ale na pomieszczenie się to nie rozchodzi. listonosz mnie pewnie kojarzy jako panią w rękawiczkach :D bo mi też ręce kostnieją na klawierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj, poza cieplutkimi a aseksualnymi antygwałtkami w paski mam jeszcze super aseksualny, wlasnoręcznie wydziergany sweter... boć ten ziąb nie do wytrzymnięcia... Hanka, nie odpisałam Ci wczoraj na ostatniego sms-a, bo już łapki spod kołderki nie szlo wysunąc z tego zimna... brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam, to Ty naprawdę nosisz antygwałtki w paski? ja myślałam, że tylko wirtualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie pomyślałam;) U mnie w domu jest majorka,tylko w pracy zamarzam.Dzierganiu własnoręcznemu mówię stanowcze NIE:D pozostaje zatem powolne rozmarzanie domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×