Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

witam wieczorkiem o jak zwykle pustki na topicku giov jak chcesz to z chęcią sie pokłócę jeszcze spory zapas energi mi został po dzisiejszym dole i gdzieś to trzeba wykorzystać - kamieniami w wodę już rzucałam, na rowerku też byłam majesta świetny kawał szam faktycznie szaszłyki są duszone bo te z grilla to całkiem inna sprawa najlepsze polewane pifkiem a potem masz świetny humorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ludziska juz w piątek!! Ja mam dzisiaj dobry humor ,po wczorajszej Baladzie ---dawka smiechu przez 1,5 godziny .Warto było isć ,aby usłyszeć pana komendanta z Kopydłowa na żywo ,zaliczyłam tez dobra kawkę po irlandzku, i porcję sałatki owocowej. Szam--- kupiłam sobie te witaminy u mnie kosztują 30 tabletek 21 zł.pani aptekarka powiedziała aby zażywać raz dziennie 1 ,tylko one takie duże ,ale co się nie robi dla zdrowia. No to wstawajcie i miłego dnia,!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich PIĄTKOWEGO ranka. :) Za oknem świeci słoneczko, dzisiaj rano wypiłam kawę :D (oczywiście zgodnie z planem diety), już prawie weekend. Czego chcieć więcej? :) Życzę wszystkim miłego dnia! I częstuję słodkimi rurkami. ROBAL, czy nie chcesz sobie zahasłować nicka? Tak jest trochę bezpieczniej. ;) Zrobisz się tylko czarny (nie ciemny tylko czarny :D ). Musiałbyś tylko wejść w preferencje... a tam już wszystko jest napisane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :):):) Sorry że wczoraj tak mnie wcięło bez pożegnania ale szefunio zawalił mnie robotą - wstręciuch jeden! Teraz też już od rana nademną stoi ! Precz z szefem !!!! Ale się rozgadałyście !!! Nie nadążam za wami ! A po drugie mój necik jest coraz bardziej ociężały i leniwy ! Żółwisko cholerne !:( No ale dzisiaj piąteczek i mamy wszyscy humorek - w końcu za momencik WEEkEND ! ( Chociaż wstałam dzisiaj z okropnym bólem głowy! Muszę ratować się kofeiną z podwójną siłą). co do wczoraj to trochę mam zaległości więc nadrabiam: mary No i teraz już wiem w czym problem - ja nie mam Worda tylko Worksa - dlatego nie mogę otworzyć ! majesta Mi też się humorek zawsze poprawia na zakupach ! Jak sobie kupię choćby najmniejsze byleco to zaraz mi lepiej:) A moja Madzia jest w klasie wzrostem średnia - a w końcu ja mam 175, mój M. 187 - no to po nas tak ją pcha w górę. szam Obiecuję że dzisiaj kupię ten Bodymax ! Słowo! ( Może przestanie mnie tak mój łepek boleć od rana ! No i może trochę moja skleroza ustąpi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ponownie :) wy to macie gadane Robal> to dawaj z tym masażem w zamian moge ci rzucić na wołowinke z cynamonem oto przepis wołowinke pokroić w kawałki (wielkość wg. uznania, ja lubie małe), posypać cynamonem i polać sosem sojowym, zostawić tak na ok. 3 godz. potem na patelni podsmażyć, przerzucić do garnaka dolać wody i dusić jak sos dalej marchewka - pokrojona w paseczki lub kostke, cebulka i papryka również do podsmażenia, gdy beda złociutkie dodać do miesa, do tego jeszcze kukurydza z puszki i dusić tak ok 40 min. na koniec doprawić cukrem, ale odrobinke i szczypta imbiru - gotowe można podawać z ryżem lub makaronem (ja najbardziej lubie z kokardkami) no to za parawan a potem do gotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aries , witaj Karinka ! Coś pusto tu od rana nie ? Kurka wodna jak ja mogę poklikać to nikogo nie ma:( a wczoraj się tak babki rozgadały ! A masażyk to też by mi się przydał, oj przydałby się ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj!!! Owszem słonko pięknie świci (choc lekko chłodno) i ogólnie mamy piątek, ale jak spojrzę na to co się na forum wyprawia, to😡. Dziwi mnie że nie ma żadnego admina co by go powyrzucał stąd. 😠 >Gio, cieszę sie że doszło - mam odpowiedź!;-) czego się kłócisz, hę? Nie masz nic innego do roboty, szy so;-)? >majesta, apel niezły, przyznaję! I co udało się w końcu coś zrobić z tą gierką? >mary, muszę tych dusonych spróbować, zwłaszcza że brak mi już konceptu na obiady:-) Jak Twój dół, zasypalaś? For U🌼 >Arias, kofana, jak miło że nadal tu jestęs, już nie jako gość, co nie? Masaż dobry nie jest zły!!! >Karina, brawo za wytrzymałość na tej drakońskiej diecie!!!!! Pełnam podziwu dla Waćpanny:-D I dziękuję za rurkę (z bitą śmietaną of koz) >🖐️ daria, współczucia ale się pociesz że już sobota nadchodzi!!!! Daria, nie obiecuj tylko KUP!!!! A reszta POBUDKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki:) Zauwazylam,ze wiele sie dzialo ,kiedy mnie tu mnie nie bylo. Zauwazylam tez obecnosc kolejnego mezczyzny,niejaki Robal.Wydaje sie byc milutki. Piekny mamy dzis poranek,a jak Wasze humorki? Czy mam kontynuowac opowiastke o uroczym Libanczyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Daria- nic się nie martw za chwilę wszyscy się pobudzą to ich się tyle zleci że nie nadążymy czytać Kup sobie ten Bodymax wiesz co tam piosze; Podnosi komfort życia ,zmniejsza dolegliwośći starzenia...hooo będziemy zawsze młode i piękne.hhhhiiiii. Ja zajadam ,lekkie sniadanko ,a wy tu już takie obiadowe dania serwujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strange girl
na jakimż to ciemnym brzegu czarnej jak smoła rzeki na jakimż to okraju groźnej puszczy w jakichże to zawrotnych głębiach nocy poszukujesz drogi prowadzącej do mnie mój przyjacielu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, na szczęście już piątek :D no to niech któraś spróbuje dziś mieć zły humorek ;) magda, na ulotce jest napisane, żeby najpierw przez 2-3 tygodnie brać po 2 tabletki dziennie, najlepiej rano, a później po 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołgiem;) nie mówić mi tu nic o masażach,bo mnie serce zaboli z zazdrości:) niestety mój kręgosłup nie nadaje się do tego typu zabiegów,ale cóż...słońce świeci,fajnie jest:) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>justa, ale ja zawsze brałam jedną dziennie! wiesz, nie ma co przesadzać. Zresztą najlepiej sie poradzić w aptece, a czy starczy zawrtość witamin na dzienne zapotrzebowanie, patekarak tez powinna wiedzieć:-) >Oshin, miło że jesteś, mamy nadzieję, że na dłużej. Dawaj tą historie co Cię do naulki języków doprowadziła:-) >🖐️ strange_girl? jesteś tu jeszcze ? >Hanka, no to co dla Ciebie? bo my masaże i drinki.... robalek - masażysta, a drugi nasz cytrynek może być barmanem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majesta Czesc! Ładny dzionek. Mam nadzieje, ze w weekend nie bedzie robot drogowych... (tak jak ostatnio). Bo sie nie wyspie!! Aha, studiujesz. A co? Na tej slynnej prywatnej uczelni? Nie bylam w Rzeszowie ale podobno jest fajnie. Znam pare osob. I masz bliziutko w gory. Nie jest zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam Chyba o mnie zapomnialas... :) Po 16 napisalam Ci pare slow o sobie. O jakich witaminkach mowicie? Bardzo zdrowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pobudziły się dziewczyny i SUPER ! :) Oshin Opowiadaj - my tu uwielbiamy wszelkie ploteczki ! Magda35 No z tym starzeniem to przesadziłaś! Przecierz my teraz w najwspanialszym wieku jesteśmy c! Najbardziej sexi !!!! Wszyscy lubią 30-latki to oczywiste! No ale na sklerozę moją się przydadzą i na pazurki !:) strabge girl Witaj justa Myślę że jedna starczy - nie ma co przesadzać kochana ( a ty też się zaopatrzyłaś w te witaminki?, bo ja dziś to już na pewno kupię- tak myślę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam>ja wobec tego tylko drinka (no nie mogę tak zaraz,że będę siedziała przy barze;))) może być malibu,albo troszeczkę ginu a propos w tamtym roku byłam na urlopie w Jastrzębiej Górze i widziałam pokaz umiejętność barmańskich-kapitalne O to awantura z pracą,bo nie widziałam tego topiku? Dziewczyny z Rzeszowa,to ja nie tak daleko bo w Lublinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Dodi, kofana, widziałam Cię, miło mi że aż tyle informacji o sobie podałaś. My się wywnętrzałysmy na pozostałych stronach, nawet zdjęcia fruwały po necie;-) Mogę dodać o sobie, że jestem Wodnikiem i numerologiczną 4;-) Z wawy nie mam jak uciekać, po prostu tu jestem - kwestia przyzwyczajenia. Jest tu duzo parków i placy zabaw co dla Zuzi jest idealne:-D Faktycznie już w szkole, jest bardzo zadowolona a szał zakupowy też gdzieś tu opisywałam, nie powiem ile na to kasy poszło:-( Dodi, witaminki masz szczegółowo opisane z dwie trzy strony temu - wkleiłam tam ulotkę! KOniecznie przeczytaj i zakup! Dziewczyny, te witaminy są naprawdę super! A na paznokcie i włosy to sobie dokupcie REVALID, nie jest to tanie bo opakowanie kosztuje 18 zł a na początku trzeba brać po 3 tabl. dziennie, ale czego sie nie robi dla urody:-) >Haniu, na drinka to musisz poczekać, bo barman spi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) witam:D wczesnie wstałam co? a to dlatego ze idę z mamą targ zawojować i zaraz znikam chcę tylko przywitać was szam dzięki za kwiatek specjalnie dla ciebie placek drozdzowy, lubisz? justa mam jeszcze trochę obrazków jak chcesz ale podeślę później majesta mnie dołek przeszedł a wczoraj jeszcze mu kamieniami nawrzucałam i zasypał się całkowicie daria teraz już wszystko jasne, jak mogę ci to wysłać abyś mogła przeczytać? oshin opowiadaj te historię z libańczykiem chętnie posłucham magda35 czy podać panie moje sniadanko ( choć jak wrócę to pewnie będzie pora na obiad) strange girl ładne łądne coś więcej poproszę i o sobie hanka wieczorkiem podeślę ci dobrego masażysty który sprawi ze nawet twój kręgosłup będzie w formie dodi witam cię serdecznie moze placuszka drożdzowego? karinko witam może placuszka bo dobry na dietę i podziwiam twoją wytrwałość ja nie jestem w stanie wytrzymać jakiejkolwiek diety bo za duzo musiałabym sobie odmówić a poza tym to i tak dobrze wyglądam robaczku wyszperałam co nieco ale muszę się przyznać że mój zbiór jest ubogi w kuchnię węgierska może dlatego ze ja sama nie przepadam za ostrymi potrawami martusia jak tam dzieci? i dla ciebie w przerwie placuszed drozdzowy, słoneczko gdzie ty jesteś? tzn ja mam cię na niebie i nawet ładnie świecisz ale zaglądnij czasem na topick uska co tam u ciebie słychać? proszę placuszek dla ciebie gioovinetta uf dopiero teraz to poprawnie napisałam czy pani lubi placek drozdzowy ze śliweczkami i kruszanka? arias jak miło cię widzieć, proszę dla ciebie tez mam placuszek specjalnie zrobiłam taką dużą blachę piekarską bo tyle nas tu że moje maleństwa nie poradziły sobie z tak duza ilością ciasta i pieczenia ( mówię o blaszkach) kogo nie przywitałam? z góry przepraszam ale muszę uciekać aha cytrynek jak to było cara mia czy jakoś tak witam cie i proszę bardzo duży kawałek placuszka dla ciebie papatki i kwiatki kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec historia ma swoj poczatek na wielkim placy katedralnym.Do niedawna w katedrze bylo muzeum,nadal w srodku jest kupa gruzu,msze odbywaja sie z bocznej nawy...Ale ja nie o tymmm.. Wychodzac z Katedry,ktora zwiedzalam zostalam zagadneta przez Libanczyka(jeszcze wtedy o tym nie wiedzialam) On do mnie >Do jou speak englisch?,a ja do niego :Sprechen Sie Deusch?Od slowa do slowa,wiecej na migi,zostalam poproszona o zrobienie kilku fotek no i oczywiscie :czy sie spotkamy? ja na to:ze \'YES\" i na drugi dzien milam randke z nieznajomym. Wiedzialam ,ze tego samego dnia wyjezdzam,wiec czasu na poznanie bylo nie wiele.Ale na spotkanie poszlam.Mielismy tylko godzinke.Jaki on byl szczesliwy,chyba mi do konca nie wierzyl ,ze przyjde. Zaprosil mnie na cappucino,oczywiscie w caffe nie obylo sie bez pomocy naukowych:dlugopis ,karteczki. Ja angielskiego ni w zab...a on ze:Language no problem... Tak wiec stanelo na tym: ze on mnie do tego Libanu zaprasza, ze plaze sa ,ze slonce jest, wogóle ,cod ,miod i orzeszki, a :pieniadze is no problem. Teraz pisze maile, oczywiscie jak ja nie przyjade to on chce do Polski, i zaczynam sie bac... Jak on do tej Polski przyjedzie to bedzie niezly cyrk. Milutki jest ale to zaczyna robic sie niebezpieczne.I tak wlasnie postanowilam jezyk angielski szlifowac,bo ladne listy dchcialam mu slac.Juz mnie zaczal wychwalac,ze moj jezyk angielski :perfekt is,to mnie zacheca,bo korzystam tylko ze slownika i rozmowek polsko-angielskich,ale listy musze chyba przestac slac.... Przeciez to wogole nie ma sensu.Sens to ja tylko wiedze w tym angielskim. Pisac dalej te listy , czy nie, bo facet sie chyba strasznie napalil. Juz jestem kobieta po przejsciach i wcale mi sie nie usmiecha jakis romansik z arabem.Wesolutko ,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec historia ma swoj poczatek na wielkim placy katedralnym.Do niedawna w katedrze bylo muzeum,nadal w srodku jest kupa gruzu,msze odbywaja sie z bocznej nawy...Ale ja nie o tymmm.. Wychodzac z Katedry,ktora zwiedzalam zostalam zagadneta przez Libanczyka(jeszcze wtedy o tym nie wiedzialam) On do mnie >Do jou speak englisch?,a ja do niego :Sprechen Sie Deusch?Od slowa do slowa,wiecej na migi,zostalam poproszona o zrobienie kilku fotek no i oczywiscie :czy sie spotkamy? ja na to:ze \'YES\" i na drugi dzien milam randke z nieznajomym. Wiedzialam ,ze tego samego dnia wyjezdzam,wiec czasu na poznanie bylo nie wiele.Ale na spotkanie poszlam.Mielismy tylko godzinke.Jaki on byl szczesliwy,chyba mi do konca nie wierzyl ,ze przyjde. Zaprosil mnie na cappucino,oczywiscie w caffe nie obylo sie bez pomocy naukowych:dlugopis ,karteczki. Ja angielskiego ni w zab...a on ze:Language no problem... Tak wiec stanelo na tym: ze on mnie do tego Libanu zaprasza, ze plaze sa ,ze slonce jest, wogóle ,cod ,miod i orzeszki, a :pieniadze is no problem. Teraz pisze maile, oczywiscie jak ja nie przyjade to on chce do Polski, i zaczynam sie bac... Jak on do tej Polski przyjedzie to bedzie niezly cyrk. Milutki jest ale to zaczyna robic sie niebezpieczne.I tak wlasnie postanowilam jezyk angielski szlifowac,bo ladne listy dchcialam mu slac.Juz mnie zaczal wychwalac,ze moj jezyk angielski :perfekt is,to mnie zacheca,bo korzystam tylko ze slownika i rozmowek polsko-angielskich,ale listy musze chyba przestac slac.... Przeciez to wogole nie ma sensu.Sens to ja tylko wiedze w tym angielskim. Pisac dalej te listy , czy nie, bo facet sie chyba strasznie napalil. Juz jestem kobieta po przejsciach i wcale mi sie nie usmiecha jakis romansik z arabem.Wesolutko ,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majetsa
Witajcie! chyba źle spałam bo jestem połamana że szok ledwo moge się ruszać. Uśka no fakt w rynku jedynie się coś dzieje ale ja jakoś nie przepadam za tym miastem nie wiem czemu, no i drugi fakt ze przez ostatnich kilka lat to sie troche odchamiło miasto bo i sklepów więcej i wogóle. Dodi a czemu na prywatnej uczelni? przeciez sa i państwowe czy ja wygladam na uczelnie państwową? Szam doszłam do końca tylko zdezorientowana byłam bo jak najechałam na pojazd tego ludzika to łapka mi się nie pokazywała i myślałam ze on nie reaguje :) Daria ja lecę po czekoladke życzysz sobie? bo ty uwielbiasz słodkości. Justa jak nastrój piątkowy, ja juz lepiej nawet można powiedzieć że sytuacja wraca do normy :) Miłego dnia wszystkim zycze u mnie słoneczko ze hoho Mary szykuj cos lekkiego i smacznego jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysieńka>>bez szans,nie wolno,jestem krucha w dosłownym tego słowa znaczeniu;) A co tam,powiem.Mam zaawansowaną osteoporozę,właśnie od jutra uczę się życia ze sznurówką.Dobrze,że teraz są gotowe-jak ochraniacze na kolana,nie widać pod ubraniem. Wiecie,to zabawne,że to prawda,że można się do wszystkiego przyzwyczaić.Ja właściwie nie zauważam bólu,bo boli na okrągło.Mam zakaz pracy napisany,ale wiecie jak to teraz z rentą.A zresztą z dzieckiem na rencie-zabawne.Tak więc funkcjonuję normalnie,pracuję normalnie itd. Jak skończyłam 30 mój lekarz powiedział,że jeśli nie zdecyduję się mieć bejbi w ciągu najbliższych dwóch lat,to najprawdopodobniej nic z tego nie będzie.To chyba była najtrudniejsza decyzja w moim życiu.Tym bardziej,że z góry wiedziałam,że będzie to samotne macierzyństwo. Ot,tak-samo życie,ale i tak warto żyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam , witam leniuszków - nareszcie wstałyście ! (majesta, mary) mary A dla mnie placek ???!!!!! :( Wiesz że jestem największym łasuchem ! No niestety Worda nie mam ale mam Worksa 9 jeżeli nie masz to napisz mi po prostu w meiliku ). majesta Dla mnie owszem - czekoladkę zawsze ! Właśnie się zastanawiam czy nie lecieć po coś do sklepu bo tak mi czegoś słodkiego dziś brakuje ! szam Revalid jest do niczego - ja brałam pół roku i nic mi na pazurki nie pomógł - to już lepszy Merz Specjal Drages ( już po m-cu widać poprawę). Oshin Jak nic nie wyjdzie to chociaż się w języku podszkolisz więc warto ! Zresztą warto wogóle poznawać nowych ludzi więc sens zawsze jest ! ;) Hanka Wcale ci się nie dziwię że się zdecydowałaś - ja nie wyobrażam sobie życia bez mojej Madzi-dla mnie ona jest wszystkim i wiem że niektóre kobiety bardziej troszczą się o faceta niż dziecko - u mnie jest odwrotnie : najpierw Madzia, później M. Ona zawsze jest najważniejsza i tak już będzie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hanka:) jestes bardzo dzielna kobietka.Szczerze cie podziwiam,tym bardziej ,ze temat nie jest mi obcy.Moja kuzynka ma RZS(reumatoidalne zapalenie strawow) i tez musiala zdecydowac sie na dziecko ,przed 30-stka. W czasie ciazy czula sie dobrze,ale teraz nie wyglada to dobrze... Tylko ze ona ma meza...Ty piszesz o samotnym maciezynstwie ,dlatego chyle czolo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>🖐️ Robal, prześpij sie to Ci przejdzie i w dobrym humorku wracaj! I nie jest powiedziane, że sie pożalić nie można. Czasem takie żalenie dobrze robi człowiekowi. Na przykład ma więcej miejsca na pozytywne mysli jak już ciężar z serca zrzuci!! >Haniu, nie wiem czy podziwiam jest tu na miejscu! My kobiety w ogóle jestesmy silne i mocne, co tu kryć. Ja tez jakiś czas sama wychowywałam Zuzie, nie jest to łatwe, zwłaszcza z takimi maleństwami. Teraz właściwie też nadal samotnie wychowuję, ale długo by o tym pisać! mam nadzieję, że uda sie Tobie siebie doprowadzić do formy i mało tego, znaleźć kogoś: kto duszy latarnie spod zmysłów wygarnie;-) Gdybys mieszkała w wawie, to bym Ci zabieg zrobiła, a tak:-( >Oshin, Ty go lepiej unikaj!!! Listy, of koz, ale nic ponadto!!!! Bo Cię zarabi i koniec! Ja parę miesięcy pracowałam z Arabami i od tego czasu jestem rasistką w tej kategorii rasowej😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oshin wiem,o czym mówisz.U mnie też coraz gorzej,w końcu maluszek waży swoje.Ale nie poddaję się.Mam problem tylko,bo boję się,że go upuszczę.Mam zespół cieśni nadgarstków,ale nie mogę dać się operować,bo przez miesiąc miałabym obandażowane łapki,więc trudno,a poza tym-jak się nie uda,to klops na całego. Nie chyl czoła,rozejrzyj się,to teraz nic takiego-niestety,tylko musiałbym się tłumaczyć każdemu,że to nie przypadek,bo to...tamto...denerwujące. Zmykam zaraz popracować trochę. dzień dobry Robalowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam moje panie Ale się stęskniłam już zdrwa jestem całkiem kilka dni w łozeczku zrobiło swoje no i piękny dzionek mamy teraz muszę nadrobić zaległości w czytaniu - a widzę że nie leniuchowałyście Mary dzięki za pamięć jak to wszystko ogarnę to oczywiście dołączę do dyskusji na razie kawkę robię już nie będę pytać - robię wszystkim miłego dnia dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam i marysieńka Dziękuję za słowa otuchy (że mnie podziwiacie za tą dietę). Tylko, że za pół godzinki czeka mnie kolejna wielka próba - znowu mam te potworne brokuły na zimno do jedzenia! Na samą myśl o nich i o ich zapachu mnie mdli... A wczoraj moja mama kusiła mnie cieplutkim, świeżutkim chlebem i ciastkami, a chłopak namawiał do zjedzenia popcornu! Co za złośliwce! Zamiast mnie podtrzymywać w postanowieniu to mnie kuszą! Ale się nie dałam! :D A tu nawet marysieńka chce mnie skusić na placek! Nie nie nie, nic z tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania Następny przykład że kobiety są mocne i w każdej sytuacji życiowej muszą sobie umieć radzić. co do witamin B..... będę zarzywać po1 tabletce ,bo potem dostanę tyle energi że nie będe miała co z tym zrobić i ludziska ze mną nie wytrzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×