Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

cześć Robal, no to nieźle z tą rurą.... poproszę ten pyszny bigosik, a na deser kokosanki od Mary :) i jestem w siódmym niebie :) jamniczek, no to teraz już wiem, zmieniłam sobie tą fotkę na obrazek i.... dobre :D skąd Ty bierzesz takie fajowe rzeczy? słonko, z tej ewolucji pracownika to ja jestem na etapie Rok 1. smutne, ale prawdziwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal a ewolucję mężczyzny i kobiety dostałeś?? :P to potwierdzone naukowo ;) A co do samochodów to u mojego faceta na wjeździe na podwórko wystaje na środku drogi studzienka. tak troszeczkę wystaje tylko, oni tam bez problemu wjeżdżają, i ja też do niedawna, chociaż mam bardzo niski samochód (tzn to nie mój, w każdym razie golf4). ale po ostatnich deszczach się może koleiny trochę pogłębiły czy cuś, i ostatnio ze dwa razy o nią zahaczyłam, potem już ją omijałam ale ostatnio się śpieszyłam i sobie zapomniałam, wjechałam z rozpędu i tak wytrąbiłam że jasna cholera. ale nic nie pękło - dobry samochodzik :) uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to taki obrazek... to już widziałam parę razy na żywo... :) dość ciekawe widowisko... ;) ciekawe czemu u mnie był jako plik video? Justa >> a ja jestem na etapie nerwowy - 2gi miesiąc zgadza się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slonko_
Uśka>moja praca - grrrr... A co u Ciebie? ;) Justa> a mi się nie chcą otwierać obrazki od Ciebie. Nie wiem dlaczego, może bo korzystam z uczelnianego kompa i dzieją się cudy na nim (niejedno już widziałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uska z ta ewolucja to nie przesadzaj :)hehehe Wiesz dlaczego Bóg stworzył najpierw faceta??????...........................................bo zawsze zaczyna się od zera heheheh dobra musze leciec to papapapa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYRYWAM SIĘ Z DOMKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LECĘ Z KOLEŻANKĄ DO MIASTA BUTÓW SZUKAĆ ALE FAJNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spływaaaaam do pracy zagle wyprasowane i rozpięte teraz murzynów do pracy zagonić i .....popróbować co będę sprzedawać papatki i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! .....ze mna rano nikt się nie przywitał :( :( lecę na obiadek miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta >> nie płakusiaj... 🖐️ 🖐️ głasku,głasku ja się teraz z tobą przywitam: Dobry wieczór Majesta 🌻 ❤️ 🌻 a rano przecież uciekłaś na zajęcia od nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka 🌻 no teraz to nie moge tak być często jak dawniej niestety albo i stety dla was ;) 🌻 🌻 🌻 29.07 nasza Szam ZAŁOŻYŁA NASZ pokoik!!! trzeba to uczcić koniecznie, jutro mija 3 miesiące CO WY NA TO 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO JUTRO IMPREZA!!!!!!!! KAŻDY POWÓD DOBRY A ZWŁASZCZ TRZYMIESIĘCZNICA :D :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry zostawiam,bo zaraz zmykam pracować. Maja kochana jeszcze tutaj Wszystkiego najlepszego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drodzy !! No to mamy mała rocznice ,ale ten czas leci .poprosze o lampkę wina lub coś z bąbelkami. Zyczę miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo! Ja też zmykam, dziś praca w terenie, może tamtejsze pomieszczenia będa lepiej dogrzane... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Jamniczku wsystkiego co dla Ciebie najlepsze - jeszcze raz życzę Ci no dziewczynki kawki i herbatki już są , a dzisiaj z okazji naszego ( topikowego ) święta to nawet ciasteczka pyszne mam z czekoladką proszę brać butów oczywiście nie kupiłam i już mnie to zaczyna wkurzać no nic to poczekam jeszcze trochę , najwyżej mi stopy zamarzną i odpadną i wtedy skończy się w ogóle kłopot z butami... o! miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!🌻 🌻Spełnienia najskrytszych marzeń, dużo ciepła, miłości, radości, uśmiechu i wszystkiego, co najlepsze - dla JAMNICZKA z okazji urodzin!🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie ta podwójna impreza, gdzie Wy się podziewacie? już proszę szampana zadysponować i tort jakiś - maryś, to Twoja specjalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat sto lat 🌻 🌻 🌻 Jamniczku wszystkiego naj naj naj lepsiejszego 🌻 chyba nikt nie chce świętować dzisiaj :( ja na uczelnie musze iść kurde no w takich pieknych okolicznosciach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek jak tu dziś pusto nici z imprezki? :( Dla Jam 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ baw się dobrze (dziś i całe życie :) ) - samych przyjemności i radości 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry przepraszam za spóźnienie do pracy oj w domku pomagałam mamie ale juz się biorę za pracę jam pojechała gdzieś? no to dobrze dziewczyny te stoły ułożymy jedno obok drugiego no w literkę I świetnie przywiozłam obrusiki białe i na to kremowe serwety - jak kawowo to kawowo talerzyki można rozkładać są kwadratowe wiec albo w raby albo prosto jak wolicie sztucce na serwetce obok tak dobrze oj ostrze noza do talerza która to tak układa? kieliszki zaraz przywiozą piekarnia przyjedzie za 5 min, w kuchni praca wre ale pójdę sprawdzic jak im idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra w kuchni wszystko już jest uszykowane winko nam przywiźli, czy któraś może pomóc przy slodkościach? tzn nosić je do chłodni o już kelner przyszedł proszę pana proszę udekorować stolik na prezenty i na torta czy jam jest wegetarianką? bo nie wiem co wybrać na danie główne? pomóżcie bo zwariuję ile nas będzie na imprezie? 10? więcej? jam, justa, uśka, slonko, majesta, marteczka, daria może się pokaze, szam jeśli się uda, ja, robaczek, karina, to już 11 czy kogoś pominęłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam wszystkiego co najlepsze, abyś wszystkie dni miała słoneczne i aby wszystko się układało tak jak ty sobie życzysz !!!!!!!!!!!!!!!!!! Droga mery wreszcie jestes ,ma kto się zająć stołem i zastawą. kto chętny to prosze zasiadać ,podajemy tort i kawusię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc mam 12 osób bo jeszcze haneczka, madzia która już do słodkości się dobiera i pewnie ktoś jeszcze dojdzie oj madziu zastawa juz na stole jest, torta zostaw to po kolacji przeciez przyjęcie robię a ty od tyłu chcesz zacząć??!! kafkę zrobią ci w kuchni dobra będą dania mięsne i nie mięsne bo już zupelnie zgłupiałam która je zwierzątka a która nie no dobra dziewczynki wszystko uszykowane prezenty na stoliczek proszę kłaść tak tu tu jak pojawi się solenizantka to zaczniemy a ja tym czasem pokażę wam co kazałam przyządzić na tę okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany Mary zaraz mnie skręci..... :D ja już jem! może być od deseru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tak solenizantka siada na szczycie stołu tam gdzie to udekorowane krzesło jest a reszta jak pasuje życzenia możecie składać przy wejściu lub przy torcie który bedzie trochę później prezenty albo dajecie teraz albo z zyczeniami i tortem to już wasza intencja na zakąskę zimną idzie pasztez z zajaca lub pasta warzywna w ruloniku makaronowym zupka to krem z borowików - sama zbierałam i przyprawiałam danie główne to przepiórki w sosie karmelowym lub własnym z bukietem warzywnym, oraz dla wegetarianów no tu musiałam sama coś zrobić bo ci kucharze same mięcha umieja robić co państwo powiedzą na mussackę z grzybami i soczewicą? oczywiście do tego wszystkiego winko czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×