Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

och mery grzybki ,ty to masz gust wiesz jak ugoscić gosci pasztet z zająca wybryki kulinarne - no trza przyznać dość dobrze przyprawiony och pycha. Chyba pęknę --pycha ,no jedzcie życzenia złożone to możan jesć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysieńka, wow, jak Ty o wszystko zadbałaś... o każdym szczególe pamiętasz! szkoda tylko, że Jamnik gdzieś w terenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka gdzie z tymi paluszkami tu masz jedzonko na tort trzeba poczekać zjemy co podano a tort ( i ta niespodzianka ode mnie) będą trochę później tort będzie zrobiony przeze mnie oczywiście bo nikomu innemu bym nie pozowliła szczególnie tym z kuchni biszkopcik oczywiście bo to podstawa potem krem jogurtowy o smaku czekoladowym z lekką domieszką karmelu i kawy posypka to orzechy aby stłumić tę słodkość na torcie napisałam \"niech żyje mam jam\" świeczki już uszykowane odliczone 36 do tego kawusia z pianką i posypką, cappuccino, herbatka i dla nie prowadzących winko pół słodkie białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wkońcu profesjonalistka jestem - ale sobie wlewam przecież to małe przyjęcionko ale nie mnie tu pochwały tylko do jam jam za jakiś czas wróci no w sumie wszystko gotowe więc moze przyjeżdzać z tego terenu ogrzeje się trochę bo kominek kazałam zainstalować i juz się rozgrzewa a o niespodziance dla wszystkich za chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilkę, żeby złożyć życzenia Jamniczkowi. Wszystkiego NAJ NAJ NAJ NAJ!!!!!!!!!!!!!!! :D I jeszcze 🌼 oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina częstuj sie nie uciekaj proszę masz tu winko, wybieraj z zakasek zając czy pasta warzywna? zupka ale nie jedz tak szybko, no i przepiórki są tak soczyste ze w ustach się rozpływają no chyba ze wolisz macchosy choć tez są dobre - podjadałam przy robieniu torcik będzie jak się jam pojawi i zaśpiewmy stolat i upijemy się winkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dziś niestety muszę już kończyć, więc mnie ominie impreza :( ale zdawajcie relacją na bieżąco, to jutro poczytam. telepatycznie jestem z Wami i z Jamniczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nikogo nie ma mogę podać niespodziankę kazda osoba otrzymuje ode mnie to co umiem najbardziej mały torcik z imieniem i tyloma świeczkami ile miesięcy tu jest np. ja jestem od dwóch ( chyba qcze muszę sprawdzić) no i moję imie aa i najważniejsze mój torcik jest o smaku czekoladowo orzechowym bo owocowych nie lubię kazdy ma smak taki jaki lubi najbardziej bo każdy torcik jest na życzenie pomyślcie zyczenie i dmuchajcie a ja ciągle czekam na jam abym mogła jej torta podać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochani objadać się objadać ale mówić proszę między kęsami i jak niespodzianka się podobała? ale niech każdy napisze co dostał aby reszta wiedziała no i czy ktos widział jamniczka bo świeczki się całkiem spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jest kawowy tylko nie wiem ile świeczek (2,3,4 ?) jej krem z borowików :P :P :P (tak mi smakuje) wszystko pycha 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Mary >> a Jam w jakiś teren pojechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też do widzenia mówię (choć nie ma komu... :( ) 😴 jutro do krakowa jadę pa pa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......albo stronka wisi albo tutaj nikogo nie ma???? gdzie wy dziewczyny się podziewacie co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczyny... wzruszyłyście mnie do łez wczorajsza waszą serdecznością i pomysłowością też... ...a ja od 10.00 na sesji siedziałam... Nudno było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki kawka podana herbatka oczywiście też chyba mnie jesienna deprecha dopada i zimno u mnie jak cholera wczoraj to chociaż słonko było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, dzięki za niespodziankę, to ja dla odmiany dostałam tort o smaku cytrynowym, takim orzeźwiającym... :) marteczka, przegnaj wszystkie smuteczki i tą deprechę, zawsze dla nas kawkę robisz, to dziś ja dla Ciebie, Twoją ulubioną, jaką sobie życzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, gdzie Wy się dzisiaj podziewacie? czy ktoś wie, kiedy Szam do nas wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah co za szał tyle siatek zakupów przyniosłyśmy ze się sama dziwię, nadprogramowo kupiłyśmy wełnę, żywą miedź i będę miała sweterek hmmm a jaki śliczny a wy gdzie dziewczynki? justa cytrynowy torcik dostałaś no super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysieńka, a co takiego kupiłaś oprócz wełny? miałam właśnie pytac, czy lecisz kupować ciuszki czy spożywkę ;) a żywa miedź to kolor, tak? kto Ci zrobi ten sweterek, sama? ja nie wiem, co się z Wami dzisiaj dzieje? może jest jakiś event gdzieś indziej, o którym nic nie wiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zakupach byłam po spozywke, zachciało nam się bigosu na sobotę wrócimy z cmentarza z 1.5 mszy to czymś trzeba się rozgrzać po wełnę weszłyśmy przypadkiem szukałam wełny o konkretnej grubości do sweterka który robiła mi mama on był z bialej grubej wełny i chcialam rękawy mieć inne np. ciemny brąz czy wiśnia no ale babka nie miała tyle motków więc zdecydowałam się na kupno wełny o żywej miedzi a ten biały juz jest spróty niestety nie mam takich zdolności aby dziergać na drutach nie mam cierpliwości raczej wolałabym z maszyną się pobawić ale ta jest zepsuta a w lesznie trudno o takiego człowieka który ją naprawi a pomysly mi po głowie chodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam
dziewczyny,ale nie wiem,czy dzisiaj wejdę.Narazie staram się rozwiać dym wokół uszu;) Hanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanuś nie przepraszaj masz dużo pracy to wspaniale właśnie do mnie dotarło dlaczego nie mam ochoty pisać drugiej ksiązki co jest przyczyną ze mi się tak trudno za to zabrać i dlaczego pierwsza tak szybko mi poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie...
...dlatego,powody są na moim topiku:) H a pracy mam rzeczywiście dużo,ale ja to lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, co się przejmujesz, dobrze powiedziałaś.... mnie też się czasem obrywa za głoszenie niepopularnych poglądów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka wsześniej nie wchodząc na twój topick a raczej nie czytajac tego co napisałaś chciałam ci napisać że tu mozesz smiało pisać co ci ślina na język przyniesie a napewno z mojej storny przynajmniej nie będziesz ani oczerniona ani osądzona ani obrzucona czym kolwiek często ludzie którzy tu wchodzą stwierdzają że mamy cukierkowy topick bo nie rozstrzygamy ważnych tematów, nie bluzgamy na siebie ( i to niby ma być ciekawe??) tylko jesteśmy i o to chodzi po co sobie głowę zawracać jakimi ludzmi a szczególnie ich opiniami każdy z nas ma tego na co dzień dużo a tu powinien się odprężyć owszem każda ma z nas gorszy lub lepszy dzien lżejsze i cięższe problemy ale chyba możemy sobie pomóc? poszukałam takiego tematu i takich ludzi z którymi mogę pogadać kulturalnie i na poziomie cieszę się ze jesteście ale chcę abyś i ty haniu w miarę możliwości bywała tu bo tu możesz być sobą nie czekając na coś złego co może ci na głowę spaść bo tu nie spada chyba napisałam co chcialam ale napewno co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×