Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

majesta to niespodziankę zrobiłaś przede wszystkim sobie - a mówisz ze lubisz małe i drobno no te dwie są tak małe ze ledwo je widać ( poczekaj jak urosną) tort powiadasz? a ile pięter ma mieć? najlepszy jest dwu piętrowy krem budyniowy np czekoladowy czy waniliowy ale wiesz jeśli chcesz tylko jeść a nie patrzec to i owszem mogę zrobić ale jeśli chcesz pokazać go gościom to lepiej idź do cukierni tam robia ładniejsze ja za zupkę dziękuję zjadłam kuraka na obiad prezenty prawie popakowane był nalot i trzeba bylo się szybko zwinąć, wieczorkiem idę skończyć wiecie co jest największym prezentem dla mnie? jeśli to co podaruję się spodoba ja tylko chcę dwie rzeczy które pomogą mi dojść do tych większych na sylfka jestem w domu i zalewam robaka bo jako jedyna w tym gronie jestem sama bez faceta czy bez dziecka a 1 może pojadę do łagowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy wszyscy pracujecie
kto placi rachumki za wasze ble ble???????////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary no najlepiej to bym zjadła torta czekoladowego lub orzechowego albo z owocami (jezeli takie sie robi) a waniliowego to nie bo ja nic co jest waniliowe nie lubie. Obejrzałam sobie na spokojnie dziecinki......Marteczka Kinia jest cudo, podobna do ciebie Hanka twój Misiek to tez do ciebie podobny i tez fajny facet z niego bedzie ale grubasek ;) A na zupke to ja sie jeszcze chciałam załapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku, jak tu dziś smakowicie..:) wpadam z pozdrowieniami:)... Widzę, że już wszyscy żyją tematem świąt i sylwestrem:)...A ja już sie nie moge doczekać kiedy ten rok się skończy, zestaw cyferek 2004 podoba mi się o wiele bardziej:P Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj za szybko chciałam i samo mar mi wyszło a kto pyta o nasze płacenie? same sobie płacimy, ciachami, kawą, szampanem a panu nic do tego kto nam to wszystko opłaca my kobiety XXI wieku jesteśmy i same sobie płacimy dobrym słowem i przyjaźnia no kochani wy tu już o pierożkach oj a ja zmykam będę jutro do usłyszenia ( chyba jutro żadna z mężem i dzieckiem nie wyskoczy? - no ja gdzie? nie ja nie mnie do tego poł wieku brakuje oj mojego wieku) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogórkowa podana gorąca , pachnąca no ale Robalek mnie pobił swoim dankiem , czym jest przy tym zwyczajna ogórkowa :) coś jeszcze miałam pisać , ale nie pamiętam :D nie ma to jak przyjdzie synio , żeby go pocałować w przyszczypnięty , bolący paluszek i odrazu zaniki pamięci :) no nic to idę , dam syniowi ogórkową , to mu wszelkie smutki przejdą Malutka Magiczna szampan jeszcze jest polewam proszę się częstowac jak to kto płaci ? - ci państwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jak mocno pcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ile można pchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ...
bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu zupka... jaka pyszna :) ale szybko przepchaliście stronkę. nie pchać, tylko gadać :) magiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa cieszę się , że smakuje :) a tą stronkę to sama własnymi siłami przepchnęłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co spałam od 15.00 i wstałam pół godziny temu, czy to lenistwo? Tak sobie patrze za okno i tak ładnie pada snieg oby tylko do Swiat nie stopniał. Zjadła bym zapiekanke albo spagetti moze ktos zrobi co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co spałam od 15.00 i wstałam pół godziny temu, czy to lenistwo? Tak sobie patrze za okno i tak ładnie pada snieg oby tylko do Swiat nie stopniał. Zjadła bym zapiekanke albo spagetti moze ktos zrobi co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)...ja bym zjadla..ale zrobic mi sie nie chce...za leniwa dzisiaj jestem..a jeszcze projekt robie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. ;-) Coraz bardzie zaczynam sie gubic.;-( Wy chyba caly czas siedzicie w necie, ludzie to ja juz sie zamartwialem ze sie uzaleznilem, ale ok nie jestem przynajmniej sam tylko mam problemik bo jak wejde to tu sie tyle dzieje ze nie wszystko zadaze czytac bo ciagle cos nowego a jak przeczytam to trzeba zaraz spadac. W kazdym badz razie ten topik jest inny niz pozostale fajnie sie tutaj porozumiewacie, widze rowniez ze wiekszosc juz sie bardzo dobrze zna. Pozdrowionka ALL. Najgorsze ze za chwileczke znowu do tyrki a mi sie chce spac💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam ale jeszcze zdaze najlepsze zyczenia urodzinowe martusiu. Powodzenia w zyciu. Jestjeszcze szampan?? Wiem byc moze troszke sie spoznilem ale........ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha
a czy tu jest miejsce dla kogos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! J znów chyba bede sama dzisiaj :( Gala ty sie nie przejmuj ze nie nadązac bo wiekszosc tak mam że jest do tyłu o kilka stron...nadrobisz tylko musisz się starać ze wszystkich sił;) Malutka no i Gala myśmy jeszcze nie mieli okazji się przywitać bo mnie ni było troszeczkę tutaj ale już wóciłam i możliwe ze długo zostane :) No to miłego wieczoru wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tu nie było i ciekawosc mnie rozpiera wręcz... jak daleko weszliśmy w sfere pzonania - Czy już się znacie? ... Nie sposób przesliedzic wszystkie wypowiedzi... toż to noc całą człek by przesiedzieć musiał... więc uprzejmie prosze - niechaj mi ktoś streści... POZNALIŚCIE SIĘ? znaczy - spotkaliście się,,, dosłownie i/lub w przenośni? Dowiedzieliście se czegoś o sobie wzajemnie? Nawiązały się przyjażnie prawdziwe... takie co to \"polegać mogę na Tobie jak na Zawiszy\"? Topik widze popularny niezmiernie - więc ciekawi mnie... czy to znaczy, że ... poznaliście się, i teraz jesteście grupa przyjaciół... ? Jesli tak - co to dla Was znaczy? A że zbliżaja się Swieta i teraz myśl moja generalnie dryfuje w kierunku choinki i związanymi z nia przyziemnymi sprawkami Zycze Wam, aby Boże Narodzenie przyniosło Wam tyle radości, ile swięto to ze soba nieść może (ani ciut mnie!) oraz... aby każdy dzień w roku 2004 był najwaspanialszym dniem, jaki Wam się dotąd przytrafił... Niech los Wam sprzyja.. Cudak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubka pamięta o zdjęciach i wyśle na pewno ale mam taki bajzell w płytkach ze jak na nie patrze to mnie od razu głowa boli :( ostatnio nawet mi przed oczmami płytka mrygnęła ale jak próbowałam ją znależć to myślałam że się wścieknę przepraszam i prosze o wybaczenie 🌼 a ja na sylwersta chyba też w papuciach i pizamce zostane, ahhh co to bedzie za noc ;-) do znajomych nie chce mi sie jakos, bo daleeeeeeko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubka pamięta o zdjęciach i wyśle na pewno ale mam taki bajzell w płytkach ze jak na nie patrze to mnie od razu głowa boli :( ostatnio nawet mi przed oczmami płytka mrygnęła ale jak próbowałam ją znależć to myślałam że się wścieknę przepraszam i prosze o wybaczenie 🌼 a ja na sylwersta chyba też w papuciach i pizamce zostane, ahhh co to bedzie za noc ;-) do znajomych nie chce mi sie jakos, bo daleeeeeeko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majesta -to ci niespodzianka !!!!!--życze ci spełnienia wszelkich marzeń ,aby wszystko szło po waszej myśli. Martuś-- Wszystkiego najjjjjjjjj dużo zdrówka wiele radosci z rodzinki !!!! Ja wczoraj byłam na zakupach prezentów i wiecie to jest bardzo męczące,tyle tych rzeczy i nie wiadomo co wybrać ,ale w sumie kupiłam ,a czy będą zadowoleni to się okarze. Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z mordką uśmiechniętą :) Magda35 No myślałam że będę pirerwsza dzisiaj - a tu proszę :) Cudak sieciowy Dla twojej wiadomości : znamy się i z tego że rozmawiamy dużo o sobie, o swoich kłopotach, zmartwieniach i radościach, no i znamy swoje buźki ( wymieniliśmy się zdjęciami) - niestety nie spotkaliśmy się wszyscy co jest raczej nie możliwe gdyż jesteśmy \"rozrzuceni\" po całej Polsce i byłoby to raczej niemożliwe - choć powiem ci szczerze bardzo bym chciała spotkać się ze wszystkimi !!!! Impreza byłaby niesamowita !!!:D Majesta Nie martw się ja w ciąży tylko myslałam o jedzeniu i spaniu - przejdzie ci ;) jak będziesz \"po\".:D uśka Ha, ha - po tym twoim meilu to mam wątpliwości ze skokiem na bunggi ( szczerze powiedziawszy przymierzam się do tego już dawno).:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nadazam:-( oddalam sie i bede czytac, a noz widelec uda mi sie:-( jak przeczytam - wejde:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×