Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

justa w cukierni dobrze się pracuje ostatnio nawet wyciągnęlam wnioski po co tam pracuję czyli co ta praca mi daje no i doszłam i nawet mi się podobają niestety do zamku szybko nie pojade szefowa maci a i szukają kogoś miejscowego dlatego tez jestem tylko w piekarni ale intensywniej im pomagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary, to dobrze, że podoba Ci się praca w piekarni... szkoda, że nie jeździsz do zamku, wiem, że Ci się to podobało. a może złożyć jakimś okolicznym hotelom, do których też mogłabyś dojechać, taką właśnie propozycję, że możesz przyjeżdżać do pracy na określony czas, kiedy będą potrzebować dodatkowej pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 🖐️ Jakie słonko ( chyba to wirtualne nasze :) ) ??? U mnie ciągle pada to białe paskudztwo :( Robal > no i co tam z synkiem? Hej Olifka > 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No narazie jest na obserwacji ciagle go badaja ,okaze sie w popniedziałek co z nim robic beda,ale samopoczucie sie mu poprawiło wróciłem teraz od niego .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa no fajnie by było ale widzisz tam mam znajoma która się za mną wstawiła a weź teraz obcemu człowiekowi zaproponuj ze będę jeździła i to bez umowy - jakoś tego nie widzę ciotka ma kolejny pkt w tym nowym markecie i tam może w każdą sobotę przepracuję i też jakoś bedzie no cóż ja się cieszę ze dziewczyny dzwoniły do mnie, że poznałam kolejne ciekawe miejsce ( wiem gdzie spędzić romantyczny weekend hi hi hi) że tak powiem skopiowałam co nieco do swojego hotelu więc jak widać nie jest to strata a zysk z pracy w piekarni też wyciągam same zyski i jest fajnie widze że twojego skarba od razu na głęboką wode wrzucili ;d to dobrze więcej się nauczy witam olifkę i mam nadzieję że trochę tu zabawisz robal ja nie wiem co miał znaczyć ten śmiech ale ciesze się ze taka reakcja nastąpiła może trochę cię rozweselę uśka normalne zółto pomarańczowe słońce co daje ci po oczach i w kark ci grzeje i owszem świeciło pięknie i przyjemnie i mam nadzieje że jutro leszno też odwiedzi - qcze chyba coś dobrego mu upiekę może się skusi i będzie częstrzym gościem ;d wiecie co jest w cukierni? tirami su !! jak zobaczyłam to mi szczęka spadła i chyba się jutro skuszę bo nigdy jeszcze tego nie jadłam ( jeśli czas pozwoli na taki rarytas ) to ja już się ten tego zamknę niestety mam dni ze gadam i gadam i gadam i gadam i końca nie widać a szkoda bo mnie buzia juz boli od tego gadania i gadania i gadania i gadania a to strasznie męczy i niby nic nie robię a zmęczona jak po kamieniłomach sami widzicie ;d;d;d;d;d;d;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotę słonko u mnie dalej świeci , ale humor już nie taki dobry mam nadzieje , że się polepszy a co tam u was ? jakby koś zaglądnął to kawka jest gorąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka ja na kawke przyszłam ale chyba juz wystygła co? Czesc Robal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal Majesta , nic się nie martw , właśnie robię następną , bo ja baaardzo kawki lubię a jeszcze bardziej browarki , dziś sobota , może jakieś browarki będą wieczorkiem ? :) :D Majesta , co tam u Ciebie ? brzuszek rośnie ? wszystko oki ? hormony wariują ? smaki się zmieniają ? ostatnio tak mało o sobie piszesz :( a wiesz , że mój synio też się urodził 01.03 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka bo wiesz wszyscy urodzeni 1.03 to fajni są :) żartuje nie wszyscy ale twój synio napewno jest super przynajmniej na zdjęciu wygląda milusio. Mało pisze o sobie bo nie ma co pisać. A kawe też uwielbiam szkoda tylko ze niby taka szkodliwa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry po proszę kanapkę ale wygodną ciepły koc moją podusie sama przytargam i zaciszny kącić bo ide spać wróciłam z pracy i jak na zlość gorączę mam tzn tak się czuję bo gorączki nie mam przynajmniej tak termometr wskazuje zamiast kafki ja poprosze ciepły rosołek cześć martuś cześć robal cześć majesta i cała reszta która się zjawi idę sobie pospać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Naszego :D w prezencie moje miłe zrobiłam Wam kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmiechu na twarzy i tego co sie Wam marzy Pomyślnosci i wiele radosci Wspaniałych chwil w zyciu Wytrwałosci w topiku ;) Tego zyczy Wam Moje Kofane Panie Robal;) 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal no dzieki za zyczonka :) i po goździku dla kazdej jeszcze :) Marteczka ty tylko o kawie zyjesz bo od dwóch dni chyba słysze kawa kawa!! a moze cos na obiad zrobisz pysznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :) Robal, dzięki za życzonka :) kobietki, a czego Wy sobie życzycie z okazji dzisiejszego święta? a jak je świętują Wasi mężczyźni, ojcowie, dziadkowie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, dopiero kilka dni temu odkryłam internet, spodobało mi się. Pozdrawiam wszystkie kobiety !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta , bo ja tą kawkę robię wam codziennie rano , a że ostatnio mało ludziów nas odwiedza , to się ta kawa bardziej rzuca w oczy niz kiedys :) a na obiad dzis naleśniki justa , moi mężczyźni nijak tego święta nie świętują :) a ja sobie życzyłabym dużo cierpliwości i więcej pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry robal dzięki za kwiatki martuś dodaj do kafki mleczko i kolejny dzień przeżyjesz majesta ja wolę żonkile czy tulipany niż goździki justa czego sobie zycze? świętego spokoju i jednego kwiatka u mnie w domu nie świetujemy bo rodzicom to się śmiesznie kojarzy a brat idzie z duchem XXI w czyli rózności płci i ma gdzieś dawanie kwiatków i b. dobrze no właśnie kiedy jest dzien mężczyzny? bo ja chętnie paru panom dam po kwiatku tylko nie wiem kiedy dzien chlopaka jest we wrześniu dzień dziadka w styczniu dzień ojca chyba w czerwcu a dzień mężczyzny? jak ktoś glodny po kawie z mlekiem to ja zapraszam na pyzy parzone roladki wołowe z niespodzianką kapustę modrą i pysznym sosikiem do pyz obowiązkowo kompot ze śliwek więc jeśli ktoś ma to proszę polać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery - o rany pełny wypas proponujesz :D kompotu nie posiadam , bo ja w ogóle przetworów nie robię :( kiedyś mi się nie chciało , a jak mi się zachciało to nsobie narobiłam tyle dzieci , że nie miałam jak :) ech... dziewczynki , jak mi już ta zima zbrzydła , tak patrzę za okno i mi się serce kraja - szaro , buro i ponuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary z tym gozdzikiem to była aluzja jezeli wiesz o co chodzi. Marteczka a no faktycznie mozliwe ze ta kawa mi sie nie rzuciła w oczy wczesniej hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich z samego rana lecę nakładać makijaż na twarz i wyruszam w miasto załatwiać staż o jak mi się ładnie rymło proszę trzymać za mnie kciuki a , zapomniałabym - oczywiście kawka jest zrobiona i czeka na was , proszę siię częstować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) marteczka, to powodzenia w załatwianiu stażu, napisz, co się udało załatwić. a chcesz taki bezpłatny czy płatny przez urząd pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :D Robalku dzięki za życzonka! Marteczka> trzymam kciuki Majesta> No dobrze, też się przyznam, że b. lubię Kazika... tylko nie w nadmiarze i nie do wszystkiego Mary> wiem, że ten pan lubi wkurzać ludzi więc pozwoliłam sobie na małą tylko wzmiankę o nim. A szarego-wojewódzkiego spotkałam niejednego; właściwie to on nie jest taki zły. Spotkałam całkiem sporo jeszcze gorszych gości. I dlatego tak na przekór postanowiłam zostać Słonkiem!!! Bo wierzę, że są jeszcze na świecie ludzie dobrzy, mądrzy i bezinteresowni. Nawet w mediach (zob. program w TVP 3 po 20.00 albo programy p. Kuby w radiowej Trójce po 12.00). Może to naiwne ale wierzę, że jest ich całkiem sporo na świecie i że dzięki temu świat może być lepszy. Sama też próbuję taka być, próbuję \"rozjaśniać\" życie innym, czy to wysłuchaniem ich (często pomaga), próbami doradzania albo chociażby gdy widzę, że ktoś jest w dołku próbuję go rozweselić, rozśmieszyć. Nie wiem, czy mi to wszystko na dobre wyjdzie ale na razie próbuję... Ogłaszam wszem i wobec że nie biorę odpowiedzialności za to, co było rozsyłane z moich skrzynek pomiędzy ostatnim tu wejściem a dzisiaj... zaraz pozmieniam hasła. Mam nadzieję, że to coś da :( Ale chociaż dzisiaj już mnie nie wywala z moich własnych skrzynek - jakaś poprawa jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto kilka z adresów, z których podostawałam wirusy i inne dziwne świństwa: piotr.karasek@thyssenaplex.pl falka@rokcafe.pl cezaryszewczyk@poczta.onet.pl ejza@go2.pl Nie twierdzę, że to oni umyślnie wysyłają te świństwa, ale lepiej uważajcie na pocztę z tych adresików!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słonko :) nie ma sensu podawać tu czyichś adresów, bo: 1. wirus najczęściej używa fałszywego adresu, tzn. może użyć Twojego czy mojego, a być wysłany z innego. zasób adresów wirusy mają ogromny, mogą się one wcale nie powtarzać. a skąd mają ten zasób...? patrz pkt. 2 :) 2. podając czyjkolwiek, nawet swój, adres na stronie, narażasz jego właściciela na spam (spamerzy mają programy, które wykrywają na stronach adresy i później wysyłają na nie spam) lub na to, że jego adres będzie użyty jako nadawca wirusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. wiem, że moich adresów też wirusy używają jako adresu nadawcy, mimo, że nie mam wirusa na kompie. ale np. dostaję z czyjegoś serwera odpowiedź, że mój mail zawiera wirusa. a ja maila nie mogłam wysłać, bo o ten porze mój komp był wyłączony. w takich raportachz serwera czasami jest też IP, z którego był wysłany e-mail, mimo, że adres mailowy może być Twój, to IP wskazuje prawdziwego nadawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×