Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Karina mam to samo robota leży, boli głowa i zaraz dostane opier że nic nie robie. Może ktos ma ochotę na ciasteczka cynamonowe bo właśnie zajadam z mleczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha szam - mój szef dokładnie tak wygląda!!!!:) Zresztą chyba każdej z nas tak wygląda - karzeł jeden ( albo gnom złośliwy i cholernik jeden):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm no to ja mam problem, bo mój szef to całkiem przystojny facet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam - opis szefa GENIALNY - gratuluję Daria - czekam na kreskówki ;) Ayla - to kiedy i gdzie idziemy na łyżwy??? ;) A wiecie co, mój szef przed chwilą przyniósł pyszne rogaliki z marmoladą - kto ma ochotę się dołączyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam tego mi było trzeba dzięki👄 spowodowałaś że pojawił się normalny nie wymuszony uśmiech:D zastosuję sie do twojej rady.Sef będzie szcześliwy że niby sie do niego uśmiechnę [a to nie to:)] Zazwyczaj mówi ze mogła bym zwiększyć limit uśmiechów w ciągu dnia z 1 do conajmniej 3. Daria już podaję mleczko z pianką też? Czarnota na łyżwy na stegnach w W - wie, ostatnio jeździłam wczoraj to mi daje świetny nastrój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały tydzień to powinno być karane ile ja mam zaległości!!! całe 10 stron wy napewno pracujecie? i ktos nowy doszedł witam serdecznie czy ktos mi powie co tu się dzieje? i jeszcze mi gg nawala i się zablokowało i nie wiem do robić a mialam taki dobry humor i chcialam was wszystkie i wszystkich rozweselić mój dzień urodzin to 9 luty roku 82 imieniki są w marcu 25 kazdego roku a do czego to służyć będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo wiecie, jak sie na takiego spojrzy i wyobrazi to wszystko, to az litosc za serce chwyta;-) i jak tu taka niemote skrzywdzic;-) hihihihi Ciasteczka cynamonowe, mniam mniam, pychota!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups - Ayla - musisz poczekać aż dojadę ze Słupska do tej Warszawki z 6 godzin będzie :) - wytrzymasz??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli na stegnach to o 19.30 wczesniej nie zdąże a Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymam będę czekać masz łyżwy czy ma mCi wypozyczyc jaki rozmiar to od razu będziemy gotowe wskoczyć na taflę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteście wielkie mija mi zły nastrój a jak sobie wyobraże mecenasa jako..... hi,hi to od razu mordka mi się cieszy. Dzięki 👄🌼🌼🌼 podaje wam wszystkim te ciasteczka cynamonowe pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz nie pełna jeszcze, ale prawie lista naszych swiat! PISAC do kajetów i notesów i bedziemy swietowac na kafe!!!! NICK URODZINY IMIENINY Czarnota 09.07 24.05 Daria 01.12 18.06 Hania 27.06 26.07 Marteczka 17.12 29.07 Magda35 12.12 22.02 Majesta 01.03 Marysieńka 9.02 25.03 Robaczek 21.04 2.05 Uśka 08.02 21.10 Szam 09.02 25.11 MARY, mamy urodziny tego samego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, dorzuc swoje!! No i tak na marginiesie, prosimy o kilka slow do mirofonu;-) wiemy juz ze twoj szef to ...gollum, ale co dalej???? jesli masz swoje fotki to przeslij nam. odwdzieczymy sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Czarnota a propos szefa: mój ma okropnie zadrosną żonę (prawdę mówiąc wcale się nie dziwię, bo ona jest bardzo nieprzyjemną osobą i pięknością nie grzeszy - no a tu jej mąż przystojny, inteligentny i z poczuciem humoru :) ). No i jak sobie takiego wyobrazić jako obrzydliwego, pryszczatego karzełka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie. Szam ostatnio mnie skrzyczała za brak daty ur i im, a jak jej podałam to mnie na listę nie wpisała... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la la lalllaaa tralllallla, zaczyna mi odbijac, trallallaaaaaa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la la lalllaaa tralllallla, zaczyna mi odbijac, trallallaaaaaa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK URODZINY IMIENINY Czarnota 09.07 24.05 Daria 01.12 18.06 Hania 27.06 26.07 Karina 14.08 25.11 Marteczka 17.12 29.07 Magda35 12.12 22.02 Majesta 01.03 Marysieńka 9.02 25.03 Robaczek 21.04 2.05 Uśka 08.02 21.10 Szam 09.02 25.11 Karinka, wybacz:-o Patent ze stronka działa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, pewnie, że mi się podobały... jeszcze jak :) szam, jak chcesz, to możesz mnie dopisać do listy. ur. 17.11, im. 14.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziś mogę pobyć w necie, więc przybiegłam do was przywitać się! :) Widzę, że robicie listę - dopisuję się do niej: urodzinki: 24.06 imieniny: 22.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ludzi tu było 4444 co za cyfra i tylko daltego tu wkroczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, chcesz zarobic, jak to \"jesli chcesz\" przeciez to spis naszego topiku, co Ty, nie przyznajesz sie do nas????;-) SŁONKO❤️ dobra po raz kolejny, ufff... NICK URODZINY IMIENINY Czarnota 09.07 24.05 Daria 01.12 18.06 Hania 27.06 26.07 Justa 17.11 14.06 Karina 14.08 25.11 Marteczka 17.12 29.07 Magda35 12.12 22.02 Majesta 01.03 Marysieńka 9.02 25.03 Robaczek 21.04 2.05 Uśka 08.02 21.10 Słonko 24.06 22.07 Szam 09.02 25.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie i jeszcze raz nie no nie jestem w stanie was przeczytać od piątku listę spisałam i uzupełniam o nowe osóbki kto się odważy napisać co u was słychać? tak od momentu kiedy szam wróciła bo tyle zdażyłam ciasteczka cynamonowe hmm z chęcią a czy włascicielka jadla ciasteczka z orzechami laskowymi? albo ze slonecznikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Czarna i Ayla nie wiedza, ze marysienka to nasz duszek opiekunczy, bo dba o strawe brzuchową;-) mary, lepiej powiedz jak Ci idzie, nie pracujesz juz u cioci? jak poszlo wtedy w hotelu?? jak idzie pisanie ksiazki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko, ciesze sie, kofana, oby na +. I pamietaj, mozesz na mnie zawsze liczyc. Patrz: moja stopka (nie mylić ze stópką;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, mnie też nie było od piątku, wróciłam dopiero wczoraj, ale dziś udało mi się wszystko przeczytać, spróbuj, bo warto ;) a jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×