Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurzajkica

Wartner na kurzajki

Polecane posty

Gość zmijka24
witam tak czytam wasze wypowiedzi na temat kurzajek i cos wam powiem! mam kurzajki juz 6 lat,i do diabła niemoge sie ich pozbyc! Używałam wszystkiego co jest mozliwe,brodacid,verumal,wypalanie,wycinanie itp.... straciłam mnustwo pieniedzy na te leki i mnustwo czasu na latanie po dermatologach i co nic! kurzajki dalej wyrastały wręcz sie rozrastały! teraz mam wzdłuż palca co wygląda strasznie i obrazająco dlatego niewiem co jest dobre na kurzajki niemam pojecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipopppp
truskafffka--> kup sobie wyciag z pestek greipfruta. mała buteleczka kosztuje około 18 zł. naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipopppp
truskaffka--> sorki pomyliłam nicki :) zmijak 24--> kup sobie wyciag z pestek greipfruta. mała buteleczka kosztuje około 18 zł. naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmijka 24
czesc lolipopppp wyciag z pestek grejfruta? to dobre jest i pomaga? pomogło ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delsey
Przechodzę właśnie kurację u dermatologa, tzn. mrożenie brodawek (3szt.) na stopie. Oprócz tego smaruję brodawki dwa dni po mrożeniu brodacidem. Cholernie boli, niekiedy muszę zmieniać buty bo nawet iść nie mogę. Może zadziała, zobaczymy, ale chciałabym jeszcze wypróbować metodę cytryna-ocet i jaskółcze ziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskółcze ziele
Zdecydowanie polecam jaskółcze ziele. Trzeba znaleźć w wyszukiwarce fotografie tej rośliny. Rośnie wszędzie, w podmiejskich laskach, parkach, na piaskach i gruzowiskach. U mnie zawłóczyła się w ogródku, gdzie jest mile widziana, ponieważ wygląda zdrowo i ładnie, a ogródek dopiero urządzam w parkowo-leśnym stylu. Jaskółcze ziele nie jest chwastem uporczywym, można je łatwo zlikwidować tam, gdzie go nie chcemy. Ze świeżo zerwanych łodyżek kapią krople żółto-pomarańczowego soku, którym należy zakroplić narośl przez kilka kolejnych dni. Kurzajka wykruszy się niepostrzeżenie. Nie ma żadnego bólu ani pieczenia, nie pozostają żadne ślady czy blizny! Nie ma też nawrotów. I to wszystko za darmo! Piszę z autopsji. UWAGA NA OCZY I ŚLUZÓWKI Z opisów rośliny dostępnych na google wynika, że roztwór wodny soku skutecznie pomaga na grzybicę pochwy, ale osobiście nie sprawdzałem, bo nie jestem dziewczyną. Warto natomiast sprawdzić, czy pomaga np. na grzybicę stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajbika1
moj syn ma 9 lat i dostal kurzajek na palcah u stopy i chcialam sie zapytac czy dziecku tez mozna podawac ten T CH*ja bo jest ih coraz wiecej a ten brodatit jest nie skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiony..
a co mam zrobic jak mi kurzajki z rąk zeszły a mam na..sutku. a jestem chłopakiem ...to nie jest prowokacja..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiony15
Z jakimi nitkami ?? pomóżcie dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajbika1
ja prubowalam te nitki wiazac zadnego efektu i teraz smaruje kurzajki acerin to jest preparat na odgniotki narazie sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buby
wartner to lipa stosowalem go dwa raz ,szkoda kasy.brodacid i verrumal tez mi nie pomogl ,probowalem je wypalic folia i plastikiem skotek taki ze sie porozmieszczaly po calych dloniach.prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaaaaa
mi zadne specyfiki nie pomagały i meczylam sie z tym 4 lata - az przeczytalam w necie o skorce cytryny i jak reka odjał :-) po zadnej nie ma sladu, a ranka sie szybko zabliznia - polecam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednakobieta
Walczę z kurzajkami już od prawie ośmiu lat, były wymrażane, traktowane prądem w prywatnym gabinecie chirurga(swoją drogą kupe kasy to kosztowało), smarowane dostępnymi w aptekach preparatami w tym też i po wymrażaniu smarowane aldarą-miał być to rewelacyjny środek- i nic, a wrecz się rozsiały.Czytałam artykuł o żyworódce pierzastej, że jej licie lub sok pomaga w usuwaniu brodawek. Czy ktoś stosował ten kwiatek i czy jest skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek25
Ja tez miałem 2 kurzajki nie pomagało nic zadne masi itp. az sie kiedys wkur... wziołem pencete i igłe naj pierw igłą rozerwałem ją na strzepy potem po czesci wyrywałem bolało jak cholera ale miałem dosc tego juz rozerwałem sobie duża dziure krew sie lał ale to nic z tym co zrobiłem puzniej zebrałem siarke z zapałek posypałem na nia i podpaliłem myslałem ze wyskocze w kosmos ale cóz efekt był znakomity znikła po kilku dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszkowa dziewczyna
ale zarcik, moj brat je drapal i mial jeszcze wiecej wiec nie polecam, acha i jeszcze cazkami do paznokcieje wycinal, co za idiota, ja poszlam do dermatologia i moje kuzajki nazwala "dorodnymi" mialam ich w huj na palcach jedna na drugiej, wypalalam azotem , bolalo jak cholera ale od roku nie ma sladu,polecam azot i nie pierdolcie sie brodacitem, mi on nic nie pomogl !!! acha jeszcze mam stary sprawdzony sposob mojej mamy - smarozwac jaskolczym zielem, jak rosnie teraz to takie zielsko ma zolty plyn i sie smaruje one znikaja podobno , my z bratem nie praktykowalismy bo nam sie nie chcialo zrywac codziennie, chco rosnie niedaleko nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdI D
Czesc! Mam problem, mianowicie mam kurzajki na USTACH i to strasznie niefajnie wygląda, co mam z tym zrobic?? męcze sie z tym juz nie wiem ile, probowalem zamrazac cieklym azotem ale zostaly takie male ktore znowu odrosly :/ pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysa poleca VERRUMAL
Ja podobnie jak Gertruda używałam VERRUMALU. POMOGŁO! :) Co prawda nie byłam wcześniej u dermatologa, ale koleżanka używała i poleciła mi ten preparat. Stosowałam TYLKO na kurzajkę i nie boli pod warunkiem, że nie posmaruje się zdrowej skóry. Wtedy można odczuwać delikatne pieczenie. Na szczęście nakładanie dzięki pędzelkowi przy nakrętce jest ułatwione. Mi kurzajka odpadła sama po około 1,5 tygodnia.Nie wiem czy u wszystkich się tak dzieje, ale u mnie w trakcie stosowania kurzajka zmieniła kolor na bardziej czerwoną. (Nie tarłam też pumeksem...nie wiedziałam że trzeba, natomiast pojedyncze warstewki preparatu dało się usunąć paznokciem). Minęły 2 lata i kurzajka się nie odnowiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam juz nie wiem...
jaskólcze ziele tylko mi pomniejszyło to swiństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fheuitghjnvidjfkmcer
brodacitem dwukrotnie bez problemu wyleczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojher
witam. kupilem sobie ten brodacid i mam pytanie odnosnie tego jak go stosowac! po pierwszym uzyciu zostala mi na kurzajce taka biala powloka i tu mam pytanie: czy przed nastepnym uzyciem brodacidu nalezy tą biala wartswe zmyc (zedrzec) czy nalezy nakladac ten plyn na bialą, poprzednią warstwe brodacidu? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca przedpelska
Na poprzednią of course Nie zrywać, nie zdzierać, nie manipulować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anniczeek
a mi dermatolog powiedziala, ze zmyc te warstwe... tylko ze ja uzywam verrumalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sueciede
moim domowym sposobem na pozbycie sie kurzajek było wyciecie ich zylwtka a w miejsce ran kilka kropel HCl stęzonego na 5 lat spokój; niestety powrocily. ale innym sposobem jest syst wycinanie na skórka zyletka i smarowanie zielelem z rodziny Papaveracea - makowate, owe ziele to Jaskólcze - Helidonium majus; lub euphorbia sp. wilczomlecz. jak sprawdze napiesze o wynikach. nie wierze w brodacydy i taki rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sueciede
a jest to moze sposob dosc brutalny ale chyba niezawodny, bo to w koncu choroba naskórka a wyciecie ogniska choroby i zdezyfekowanie rany powinno chociaż w w niewielkim stopniu zahamowac rozwoj. pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam do lekarza i miałam wypalane azotem kurzajki płaskie.Gdy wyszłam ze szpitala wyglądałam okropnie,ponieważ kurzajki które miałam na twarzy były sine.Jednak nie martwiłam sie tym aż tak mocno bo miałam nadzieje ze mi pomoże.Jednakże myliłam się :( Nie pomogło mi więc złożyłam kolejną wizytę u dermatologa, Doktor zaleciła mi stosowanie kremu ACNEFAN Jednak i ten krem mi nie pomógł :(( Nie wiem co mam zrobić :( Po przeczytaniu waszych komentarzy zwrócę się do Farmaceuty i zapytam sie jaka maść bądź krem powinna mi pomóc żeby zwalczyć kurzajki na twarzy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×