Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość Martyna0001
Odpowie mi ktoś na te pytania poprzednie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigułka anty wchłania się
około 4-5 godzin. Jeżeli w takim czasie po wzięciu pigułki wszystko jest ok, tzn. nie masz wymiotów ani biegunki to skuteczność jest zachowana. Nie wiem natomiast jak to jest gdy zwymiotuje się wcześniej, nie ma o tym na ulotce? A Ty w ogóle po tej Diane tak wymiotujesz??? Może idź do lekarza, po co się męczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna0001
Tzn ja biorę Diane 35 o godz 22.00 wieczorekm. I nigdy po tym od razu nie wymiotowałam ani nie miałam biegunki, jest Ok wszystko:)) Tylko czasem jest mi niedobrze, boli mnie głowa i czasem nogi ale ogólnie to po tych tabletkach dobrze się czuję. A pisałam wcześnie bo slyszałam o takich przypadkach i np jakby mi się zdarzyło to żebym wiedziała jak postąpić. dzieki za informacje:D A ile najdłużej można brać Diane 35?? Bo slyszalam że 1 rok. To prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diane 35
Lepiej jest brać Diane 35 rano czy wieczorem?? a może to bez róznicy jest hmmm. słyszalam że lepiej wieczorem, bo wtedy nie tyje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diane 35
Ja stosuje Diane 35 w celu leczniczym ale myślę żeby zacząć go też stosować jako antykoncepcję;) A jakie tabletki anty pomagają też na cerę?? Wie ktoś???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique201
A więc biorę diane od 15 roku życia na nieregularne cykle i na problemy skórne. wszystko było o.k teraz mam 18 lat odstawiłam diane na miesiąc i pogorszyła mi się cera włosy szybciej odrastają i szybciej robia się tłuste ale przeżyję.Lekarz przypisała mi dianę znowu chciałam ją wziąść ale nie dostałam okresu,przeżyłam straszny stres robiłam nawet test ciążowy chociaż przez ten.miesiąc kiedy nie brałam nie kochałam się. dzisiaj wziełam pierwszą tabletkę chcociaz okresu nie dostałam mój cykl (31 dni ) choć zawsze miałam 28 dni czasani 29.wiem że przez ten miesiąc jestem nie zabezpieczona.czy dostanę kiedyś okres po odstawieniu?przed braniem diany też miałam z nim problemy (nie dostawałam nawet półroku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4te_
Ja biorę Dianę wieczorem, jak na razie nie utyłam zbytnio, choć bardzo się tego obawiałam. Na początku miałam napady wilczego głodu, ale potem jakoś się opanowałam, przytyłam może ze dwa kilo, nie więcej. Na cerę pomaga, na to często właśnie stosuje się Dianę. Ja jestem po pierwszym opakowaniu i widzę nieznaczną poprawę. Czekam co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia022
A Diane 35 to dobra antykoncepcja?? Czy lepiej stosować inne tabletki?? Ja narazie i tak biorę Diane 35 na cerę, poprawę widzę już stopniową ( a biore 2 opakowanie ) Mam nadzieję że będzie wszystko Ok;) ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Diane 35 jest dobra:) Biore ją od 30 maja i nie zauwazyłam dużych skutkow ubocznych. Nie przytyłam nic po niej, może dlatego ze biore wieczorem o 22.00. Także polecam na cerę a jako antykoncepcja nie stosowałam jeszcze jej hmmm. Może zaczną niedługo to WAM napisze co i jak. Ale jako anty chyba wolałabym brać coś innego np Ciles, Harmonet czy Regulon. Co radzicie?? Czy diane 35 to dobra antykoncepcja?? Narazie i tak ją biorę bo muszę na cere hehe;) ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Kto mi doradzi?? Hmmm czekam na odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Dzięki Monika za odp:) Wczoraj pomyliłam się bo wzięlam tabletkę z napisem Nd a powinna wziać z napisem Pon. Dzis zorientowałam sie ze pomyliłam sie:/ Wzięłam tab z napisem pon o 14.50. Dziś muszę też wziąć tab z napisem Wtorek. Wszystko jest Ok?? Pomóżcie bo 1 raz zdarzyło mi się taka pomyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli bierzesz diane, to możesz brać tabletki tak jak chcesz, dni tygodnia są tylko po to, żeby nam było łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Ale chodzi mi o to że ja pominęlam 1 tabletkę, sama nie wiem jak wzięłam że niezgadzało mi się. Dzis jest wtorek i wzięlam o 14.50 zaległą z napisem Pon i wezmę tez dziś z napisem Wt ( normalnie o 22.00 ) Jest wszystko Ok?? Duży błąd to nie jest?? Prosże odpisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Monika2222 jak wiesz coś na ten temat to napisz mi... Pierwszy raz tak mi się zdarzyło i nie wiem jak powinnam postąpic:/ A ty kiedyś tak miałąs?? Odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Czy jak mam nadżerkę to mogę stosować tabletki antykoncepcyjne?? Które tabletki oprócz Diane 35 pomagają w leczeniu cery?? To ważne, z góry dziekuje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_22
ja tez lecze nadżerke i moja gin przepisałam mi juz po raz 2 Diane_35 tylko ona działa wspaniale na tradzik inne słabsze antykoncepty tylko pogarszaja jak Jeanine po niej bardzo nasilił mi sie tradzik;/ale teraz jestem na 2 opakowaniu diany i jest coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tak późno piszę, ale w skzole byłam :( A którą tabletkę pominęłaś? Jeśli jakąś w 1 tygodniu to powinnaś się dodatkowo zabezpieczać, jeśli w 2 to nic wielkiego się nie stało, a jeśli w 3 to miałaś do wyboru 2 sposoby- przerwać branie tabsów i robić 7-dniową przerwę lub dokończyć opakowanie i 2 zacząć bez przerwy... Ale to wszystko jest w ulotce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja26262
Hej dziewczyny. Brałam diane ze wzgledu na cere i ze pani gin zobaczyla jakies zmiany na jajnikach. Brałam je jakies 3 lata, cera mi sie poprawila, skutki uboczne to to ze przytylam no ale nie wiem czy to po nich, teraz juz nie biore ich od grudnia, schudlam ale wlosy wychodza mi garsciami i jestem przerazona. Czy ktos mial podobna sytuacje?? pani gin radzi zeby wrocic do tabletek ale ja juz nie chce widziec tego shitu na oczy!!!! nie wiem co robic, wlosy tak mi wychodza ze ie boje je myc!!! Ratunku, czy ktos mial podobny problem i jakos z tego wybrnal? Prosze o rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, ale ja Ci nie mogę pomóc... Biorę diane dopiero 3 opakowanie... Może spróbuj brać inne tabsy i jakieś witaminy na wzmocnienie... Albo posłuchaj się Twojej ginki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Pominęlam 1 w 1 tygodniu 2 opakowania hmm ale mam nadzieję że wszystko Ok:)) Teraz pilunę się juz bardziej żebym nie zapomniała jakiejś lub nie pomyliła się.... Diane 35 jest dobra, zauważyłam ostatnio że biust mi urósl po niej hehe ale to na plus i dobrze:d A czy miałyście obrzęki nóg?? Ja mam:/ To normalne czy powinnam zmienić tabletki?? Doradźcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0202
Co sądzicie o Diane 35?? Jakie inne tablety antykoncepcyjne pomagają na cerę?? Hmm doradźcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0202
Mam pytanko: czy tabletki antykoncepcyjne mają mniejsza skuteczność gdy mam nadzerkę?? :/ Czy ich skuteczność anty jest taka sama?? Bardzo wysoka hmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0202
Czy jak biore Diane 35 czy inne tabletki anty to jak piję alkochol często i czasami zapalę sobie to maja slabsze działanie???? Hmmm napiszcie, prośba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia0202: podobno yasmin pomaga na cere, ale to zalezy od człowieka, dlatego takie pytania są troche \"bez sensu\" bo nigdy nie wiesz jak podziałają na Ciebie... O nadżerce nie wiem...więc nie powiem ;d Jeśli pijesz ale nie zwymiotujesz do 5 godzin od zażycia tabletek to nic się nie dzieje, działanie jest zachowane... papierosów nie powinno się palić bo zwiększa się ryzyko zakrzepicy, ale głównie u kobiet po 35 roku zycia... CZYTAJTA ULOTKI :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy muszę koniecznie o tej samej godzinie przyjmować tabletki zeby były skuteczną metodą antykoncepcyjną?? Bo zwykle przyjmuję tak różnie, ale do południa...... proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do Justi18. Musisz przyjmować te tabletki około tej godziny. No jesli bierzesz o 22.00 to nie może wziąć po upływie 12 godzin. Małe spóźnienia nie mają wpływy na skutecznośc:) Czas masz do 12 godzin aby przyjąć tabletkę. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Czy Diane 35 to antykoncepcja dobra? Słyszalam przypadek że dziewczyna brała regularnie i zaczla w ciąże ehhh:/ Masakra.... Ja biorę to na cere a potem chyba zmieniam na pewniejszą i typowa antykoncepcję:))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaby
mnie tez lekarz przepisal te tabletki. Mam obsypane czolo ale jakos nie narzekalam na nie. Do tej pory bralam Cilest i dobrze go tolerowalam. Nie chcialabym po odstawieniu miec wiekszych problemow z cera. Niby kazda reaguje inaczej ale cos musi w tym byc ze wiekszosc zle na nie reaguje. Nie wiem czy jest sens brac je na 3 miesiace jak po 4 opakowaniu cera zaczyna sie poprawiac. nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Do Gady: Ja biore Diane 35 od 30 maja i po niej czuję się dobrze, cera zauważyłam poprawiła mi się;) Ale tez boję się czy problemy z cerą nie wrócą jak odsrawię Diane albo zmienię na coś innego hmmm ale zobaczę jak to będzie... Narazie biorę ją chyba do końca listopada ( przez pół roku ) a potem chciałabym zmienić bo to za silny lek na dłużej... Zastanawiam się nad Regulonem lub Cilestem ( bo też podobno wpływają korzystnie na cerę ) Słyszała któraś z Wam o tym? Co mi radzicie? Ja Diane 35 traktuje jsko lek na cerę a co do jej skuteczności anty to jakoś nie mam zaufania ehh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patiiii21
ja biore diane 35 prawie od 4 miesięcy. z cera jest różnie raz lepiej a raz gorzej mam nadzieje ze po następnych opakowaniach pozbęde sie wreszcie tedo trądziku!!! moim zdaniem jako anty sa ok. nie miałam zadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×