Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość Nastolatka 18
Czy podczas stosowania tabletek anty występuja DNI płodne i DNI niepłodne??? Czy ich nie ma w ogóle??? ODP;) Zastanawia mnie to bo slyszałam różne opinie hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że nie ma bo nie masz owulacji ;/ jakby były dni płodne to po co bys brała tabsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka 18
Moniak-> Aha dzieki za info;) A mam pytań jeszcze kilka np czy podczas stosowania Diane 35 to prawda że NIE WOLNO SIĘ OPALAĆ?? Ja opalałam sie i od tamtej pory do teraz boli mnie głowa strasznie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka 18
Nigdy mnie tak nie bolała prawie cały czas, nawet Apap mi nie pomógł co pomagał na gole głowy np. Nie wiem czy to przez tą Diane 35 tak mam?? Niedlugo idę do lekarki mojej i zapytam sie co jest hmmm:( Ale tak poza tym to Diana faktycznie poprawia cerę, jest super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z opalaniem to ja słyszałam tylko że plamy na skórze mogą byc, a głowa mogła Cie bolec po prostu od przebywania na słoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka 18
Do Moniak-> Aha. a Ty ile masz lat i od kiedy bierzesz Diane 35?? Stosujesz ją również jako antykoncepcję??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka 18
Aha a bierzerz jakieś inne tabsy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka 18
Ile Mercilon kosztuje u Ciebie? Skad jesteś? Ja z Kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka 18
Ja niedługo chce zmienic tabletki chyba bo przeraża mnie to że maja ogromna dawkę hormonów i nie chce długo truć sie tym:(:( Myślę o Rigevidon lub Mycrogynon 21 spróbować? Niektórym też pomaga na cerę;) Fajnie jakby mi tez służyły;) Po Diane 35 przytulam i robi mi sie celulit wiekszy, masakra:( Nie chće tak... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka 18
Moniak-> Aha, dla mnie to dużo bardzo:( Nie mogę sobie pozwolić na takie tabletki. Ja myślę nad zmianą na Rigevidon lub mycrogynon 21 zastanawiam sie jeszcze;) Myślałam też o Regulonie ale u mnie kosztuje on 22.50 zł taka sobie cena ehh:( Ale wolałabym tańszego cos hmm pomyśle nad tym, czas jest. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka 18
Jakbym miala stałego faceta to składalabym se z nim na tabsy i byłoby lepiej:) Ale nie mam stałego... yyy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka 18
Który hormon: Estrogen czy Progestagen hamuje Owulacje? Króry z nich odgrywa wazniejszą role??? Hmm zastanawia mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma7117
natti plamienia to normalna rzecz moga wystepowac nawet do 3 miesiecy...ja juz 4 miesiac biore tabletki przez pierwsze 2 miesiece stosowalam yasminelle (najmniejsza dawka hormonow) przyznam ze nie czulam w ogole ze biore tabletki...ale za to cera..straszna poprawiala sie dopiero podczas tej 7 dniowej przerwy dlatego po 2 miesiacach zmienilam na diane..i po nich tez sie dobrze czuje i nie mam plamien ale to pewnie dlatego ze juz wczesniej bralam yasminelle i przez pierwszy miesiac krwawilam mocno mozna powiedziec ze caly czas mialam okres ale przezylam:) Po dianie czuje sie okej mam apetyt ale raczej zawsze taki mialam :P a tak to zadnych skutkow ubocznych najlepiej brac tebletke wieczorem wtedy ich sie nawet nie odczuwa Co do opalania to ja sie opalam normalnie i bylam na solarium i na sloneczku Moja ginekolog powiedziala ze po 6 miesiacach i tak bede musiala zmienic diane na jakies inne tabletki.. Cera jak narazie tylko minimalnie sie poprawila a jestem juz przy 2 opak diane..ale jest na pewno duzy plus ze juz sie tak nie przetluszcza co bylo dla mnie bardzo uciazliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yy
nastolatka--> to po co ty myslisz nad taka antykoncepcja jak szkoda ci kasy...jak masz przelotnych partnerow..to moze prezerwatywy.. dla mnie to nie do pojecia jak mozna uprawiac seks z kims nie majac tej mysli ze moze zdazyc sie wpadka i co z taki przelotny partner bedzie wychowywal dziecko....moze nie doroslas do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_22
do yy Po co wtrącasz sie do życia intymnego Nastolatki..Myśle,że to jej sprawa z kim uprawia sex a z tego co wiem to tabletki bierze głównie na tradzik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_22
Do yy Moim zdaniem jest odpowiedzialna na swoje młode lata bo chce zminić tabletki jak zacznie współzyć..czyli nie ma przelotnych partnerów..najpierw doczytaj a później wypowiadaj sie i oceniaj dziewczynę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yy
wez lepiej ty przeczytaj jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka 18
Do klaudia_ 22- Dzieki:) Chce coś wyjaśnic: ja nie mam przelotych partnerów, nie współżyłasm jeszcze... Biore Dianke na poprawę cery;) Ale potem zamierzam zmienić tabletki na typowe tabsy i być pewna że wpadki nie będzie. Spotykam się z kimś a za jakiś czas może się coś więcej zdarzyć. Czekam na odpowiednią osobę, miała WIELE okaszji do seksu ale NIE!! A tabletki biorę bo mają dużo plusów i okres mi regulują, ciesze się z tego;) Yyyy- nie oceniaj kogoś jak nie doczytałaś do końca, to przykre:( Pozdrawiam WAS dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdalka
ja bralam Diane na poprawe cery ,bo mialam trądzik i długie okresy ,ale niestety jak przestalam to dopiero zaczely sie problemy......brak okresu wogole,torbiele i inne cuda...doszlo do tego ,że powiedziano mi że mogę mieć problemy z zajściem w ciąże .Rzeczywiście problemy byly, ale jestem obecnie w 16tyg ciąży i mam nadzieję donosić ją szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
Dziewczyny mam do was pytanko... bo tak z reguły mnie to forum podbudowuje w ciężkich chwilach :( Biore diane dopiero pierwszy miesiąc (wczesniej regulon). Pierwsze opakowanie skończyłam w poniedzialek, tymczasem mamy sobote a okresu ni widu ni słychu :(:(:( Co się dzieje?? Powinnam iść do lekarza?? Jak u Was to wyglądało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
Czyżby jeszcze wszyscy spali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko 21
witam! ja zażywam diane 35 od ponad 3 lat. cera po trzech latach wygląda super ! nie znam osoby która by miała taka cerę jak ja bez tych tabletek, no chyba że niemowlaki... ale objawy trądziku nie ustąpiły od razu. po około pól roku. po 3 latach stosowania lekarz kazał mi odstawić na miesiąc tabletki a potem mogę dalej je zażywać. kocham sie ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia i jak na razie nie spłodziliśmy zdanej istotki :) na początku brania tabletek miałam plamienia ale lekarz powiedział ze to normalne. ochotę na sex to mam i to wielka:P i nie przytyłam od tabletek a nie jestem chudzina tylko taka sobie... na każdego pewnie te tapsy działają inaczej ale ja myślę ze warto je sprobować. moje 3 koleżanki je zażywają i tez nie narzekaj i nic im nie dolega. ja osobiście polecam. za rok lub dwa przerywam kuracje bo planuje mieć dzidziusia. mam nadzieje ze nie będę miała żadnych przeszkód żeby urodzić dziecko. Pozdrawiam i POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po dianie... jak to zauwazylo apre osob... lekko tyje... rosna mi cycki i chyba wszystko bo i waze wiecej.. ps MA SIE 7 DNI NA DOSTANIE OKRESU... SOBOTA TO 5 DZIEN.. MASZ JESZCZE DWA.. JESLI PO DWOCH DNIACH NICI.. IDZ DO GINA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_22
Ja zaczęłam 3 listek Diane_35 i jak na razie nie mam ładnej cery o której marzę...Jednak nie przejmuję się tym bardzo bo jak brałam ją w tamtym roku to poprawę było widać po 4 miesiacach:) wtedy to byłam szczęśliwa bo ani jednej krostki:) czekam na ten moment..ze swojego doświadczenia wiem ze inne tabletki bardzo minimalnie poprawiają cerę albo w ogóle..Dlatego biorę diane pomimi tych działań uboczbych o których się słyszy..ja sie dobrze po niej czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona Michalina
A ja po niej nie mam okresu:(:(:(:( Nie polecam kłopoty zaczna się po odstawieniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×