Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość Nastolatka18
Hej;) Mam pytanko: jak chce zmienic czas spożywania Diane to jak mam to zrobić?? Ja biorę ją obecnie o 22.00 wieczorem. Jak mam zrobić żeby brać ją o 21.00 ?? Odp buźka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
Zacznij brac od nastepnego cyklu o 21 czyli po 7 dniowej przerwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
do Nastolatka18 Ja tez mam do Ciebie pytanko...które opakowanie Dianki juz bierzesz bo jak zaczęłam 3 opakowanie i u mnie z cera bez zmian nadal wyskakuja pryszcze ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zapytalskiej
ej, bez przesady, już możesz zaczac brac godzine wczesniej. codzi o to, zeby brac je o stalej porze np wieczrem, a nie o okreslonej jedynej godzinie. goidzna w ta czy tamta nie zrobi zadnej roznicy twojemu organizmowi. nie popadajcie w paranoje i CZYTAJCIE ULOTKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do Sandra-1234-> Ja koncze teraz 3 opakowanie;) Poprawę widze ale niewielką, byłam dziś u mojej gin po recepty i czekam na dalsze rezultaty;) Tylko ostatnio jakoś strasznie niedobrze mi ehh... Mam pytanko: Moja lakarka jak jej powiedziałam że nie współżyłam jeszcze to powiedziala mi żebym Diane 35 inaczej brala od 16 do 25 dnia cuklu:/ Ja wolałabym brać normalnie bo jak coś chce być zabezpieczona ( wszystko może się zdarzyć hehe ) Teraz nie wiem co robic:(:( A Ty Sandra stosujesz Diane leczniczo czy tez jako antykoncepcję??? ODP:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Aaa i mam pytanie takie: co jest lepsze WASZYM zdaniem stosowanie Diane 35 czy globulki patenex Oval?? Oczywiście chodzi mi o zabezpieczenie;) Czekam na odp Pozdrawiam i jak macie jakieś pytania to pytajcie, z chęcią udzielę informacji;) Buźka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Ciekawa jeszcze jestem jak to jest: jak moja ginekolożka badała mnie 1 raz to powiedziała że podejżewa u mnie nadżerkę:/ Spytałam a dziś o to że tak mi mówiła i że odczuwam dziwne bóle w środku i upławy mam duże:(( A ONA mówi: że jesli nie współżyłam jeszcze to nie moze mnie pod tym względem zbadać i że " dam mi jeszcze trochę czasu na rozpoczęście współżycia Zdziwiło mnie to bardzo, jakaś dziwna ona jest, nie lubie jej:(:( W ogóle o nic nie pyta: np jak się czuję po tej Dianie 35 itp Nic:( Chyba odwiedzę innego ginekologa... Martwię się bo boli mnie " tak w środku " bardziej od pewnego czasu a ONA nic na to ehh:(:( Co robić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er_vinaa
Ginekolog przepisał mi Diane 35. Biorę je od miesiąca. Przez pierwszy tydzień miałam wahania nastrojów - coś jak przed miesiączką, wydzielina z pochwy jest troszkę brązowawa więc stosuję wkładki. Wahania nastrojów minęły, tak samo jak senność itp. Nie przytyłam, nie mam żadnych wysypek, syfów - wręcz cera jest lepsza. W ciągu tego miesiąca zmieniło się tylko to, że urósł biust i już nie boję się, że zajdę w ciążę. Jak narazie ja i narzeczony jesteśmy bardzo zadowoleni. Acha - spadku libido to ja nie zauważyłam ;). Wręcz odwrotnie - czuję się bardziej seksowna i ładniejsza. Jest super! Jak narazie polecam ;) ! Gdybym zmieniła zdanie to dam znać ;) POZDRAWIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemskiestworzenie
czy po pierwszym opakowaniu diane 35 któraś z was nie dostała okresu?tylko dopiero po drugim cyklu?ja nie dostałam i zastanawiam sie czy iść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROOLA
No hej, ja właśnie tak czytam sobie..hmm, zastanawiam, sie, bo dzis mi kolezanka poleciła Diane na tradzik i nie wiem czy to jest az taki dobry pomysł, bo to w koncu antykoncepcja, czy to mi pózniej nie odbije sie na płodnosci? moja kolezanka tak miała, no, fakt, ze nie wiem co brała ale za to bardzo długo, no i czy Diane jako tabletki antykoncepcyjne są skuteczne:) acha.. a te piersi to tak faktycznie rosną?? bo mi by sie troche przydało:) pzdr, piszczie, pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do KAROOLA-> To prawda po Dianie 35 rośnie biust;) Cera poprawia się, u mnie po 3 opakowaniach zauważyłam poprawe. a Dianę biorę od 30 maja, jest Ok. Jeszcze nie współżyłam bo nie mam z kim obecnie ( nie mam boya hehe ) ale biorę ja w celach leczniczych. Tylko martwię się bo przed braniem moja ginekolog nie robiła mi żadnych badań a powinna:( Ehh chyba zmienię lekarza bo ONA nawet jak byłam u niej na wizycie: to nie pyta jak się czuję itp Po prostu nic:( Gratuluje dobrych lekarzy! Moja taka nie jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
do nastolatka18 Ja stosuję leczniczo i jako antykoncepcje.Ja na swoim przykładzie mogę powiedziec ze wpadki nie zaliczyłam i mysle ze Diane jest dobra antykoncepcją..biore ja po raz 2 dlatego ze jak odstawiłam ja 10 miesięcy temu to tradzik wrócił chociaz wtedy tez brałam tabletki które powinny poprawiac stan cery czyli yasmin oraz jeanine..Takze nie wiem co bede robic bo tylko na mnie Diane 35 działa jeśli chodzi o tradzik..ale czekam na łana cere a zaczelam dopiero 3 opakowanie ..wiesz jeszcze troche czasu niestety;/ Tradzik mam tylko na brodzie wiec mysle ze winne sa temu hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do Sandra1234-> A miałaś robione badania przez zazywaniem Diane 35? Jak się po niej czujesz? Ja przytyłam troche i mam celulit ehh:( Którego NIGDY wcześniej nie miałam! A ostatnio jest mi strasznie niedobrze, se4nns jestem, zmiany nastroju. Nie wiem co robić?? Hmmm na poprawę cery chce ją jeszcze brać, mam nadzieje że mina te objawy... ODP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do Sandra1234-> Skąd jesteś? Masz może gg? To pogadalybyśmy o Diance 35 hehe;) Jak chcesz z resztą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rambia25
Witam! Od około 6 lat biorę Diane35 z małymi przerwami. Na początku tyłam, piersi mi puchły a nie rosły i bardzo bolały. Na początku brania były to tylko tabletki antykoncepcyjne, od prawie 3 lat biore jako lecznicze, gdyż mam zespół policystycznych jajników, przy okazji jako antykoncepcje. Co rok robię sobie trzy miesięczną przerwę, a potem znowu zaczyna je brać. Nie mam do niej żadych zastrzeżeń. Nie mam nudności, nic mi nie wyskakuje i w przeciwieństwie do niektórych z Was mam diabelską ochotę na seks. Ostatnimi czasy wyostrzył mi się zmysł zapachu i robię się marudna tuż przed okresem i bardzo nieznośna. Są to jak na razie jedyne skutki uboczne, które są nie tylko męczące dla mnie, ale daję sobie jakoś z tym radę. Obecny listek będzie raczej ostatnim listkiem, bo czas pomyśleć o tupocie małych nóżek, a nie ciągłym truciu siebie. Poza tym okres oczyszczania organizmu też trochę trwa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rambia25
jeszcze jedna sprawa. Na początku owszem przytyłam i to konkretnie. Na dzień dzisiejszy nie narzekam na figure i na wage, bo wszystko jest w normie. Poza tym kilka ćwiczeń wskazanych i już jest wszystko Oki. Jesz ile chcesz i nic nie widać, że bierzesz jakieś tabletki. Poza tym mam facecika, który dba o każdy kawałek mojego ciała i pilnuje mojej sylwetki, a mnie to pasuje, bo nie mam zamiaru wyglądać jak pączek. Tym się zawsze można pochwalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
do nastolatka18 pewnie, że mam ;) 257485

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Czy jak mam nadżerke prawdopodobnie to mój 1 stosunek będzie bardzo bolesny?? Boje sie tego ehh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musicie wiedziec ze jesli chcecie dobrac najlepszą dla siebie anty to najlepiej zrobic badania w laboratorium na poziom hormonów płciowych...jedne kobiety maja skłonności androgenowe ropne pryszcze tłusta cera i włosy, jakies zbedne włoski na ciele których u kobiet byc nie powinno wtedy dobre bedą diane, yasmin, yasminelle, jeanine, cyprest....inaczej kiedy za duzo będzie estrogenu to jego duz dawka jeszcze zaszkodzi i dopiero sie trądzik zakornikowy pojawi jakies krosty, kobiety u których hormony sa ok nie powinny brac wysokodawkowych hormonów wystarczy novynette, dobre bedą harmonet, logest, marvelon, mercilon, regulon, takie zwykłe tabletki dla kobiet bez wiekszych kłopotów z hormonami , warto dobrze omowic wszystko z ginekologiem aby dobrze wybrac a nie narzekac potem ze te sa złe i tamte i mówic nie bierzcie w życiu!!! w kazdej ulotce hormonów sa wypisane te same skutki uboczne tylko gdy hormon bedzie dobrze dobrany jest szansa ze akurat zadne z nich nie wystapią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaczek
Hej to może i ja opowiem moją historię:) tak więc poszłam do ginekologa ze względu na problemy z okresem, tzn. było tak że był bardzo nieregularny, a właściwie to rzadko kiedy był bo zdarzało się że nawet ponad 3m-ce go nie było a jak już się pojawiał to okropnie bolesny,nieraz byłam nieprzytomna z bólu. Dlatego własnie zdecydowałam się pójśc do ginekologa, czego bardzo sie bałam. okazał się przesympatyczny, wypytał się o wszystko i przepisał mi diane 35 właśnie na regulację cyklu i przy okazji na cerę miała mi pomóc.Co prawda mówił, że poprawa nastąpi dopiero po3-4opakowaniach. bałam się wziąć tabletki bo znałam już negatywne opinie na temat diany ale zaryzykowałam....i jak na razie jestem bardzo zadowolona:) nie wystąpiły u mnie żadne skutki uboczne, no może malutkie plamienia po pierwszym opakowaniu < a wybrałam już trzy> ale tak w ogóle to wszystko jest ok, nawet lekarz był troszeczkę zdziwiony że nie bolą mnie piersi i stwierdził, że są fajne mięciutkie;) także ja jestem z diany bardzo zadowolona i mam nadzieję że na studniówkę będę miała wspaniałą buźkę,bez tapety....;) pozdrawiam;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do Monisiaczek-> Ale Ty używasz Diane 35 tylko w celach leczniczych czy też jako anty?? Ja końcże juz 3 opakowanie, wcześniej cera była jakby lepsza a teraz wydaje mi się że pogorszyła się:( Sama już nie wiem co myśleć... Tak to czuję sie raczej Ok, czasem tylko osłabiona, senns lub mdłości mam. A Ty długo ją bierzesz>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaczek
Nastolatka18:) < w ogóle to też mam 18 lat:)> ja biorę ją tylko na regulację cyklu i na cerę a antykoncepcji jeszcze stosować nie muszę bo nie rozpoczęłam jeszcze życia seksualnego czy jak to się tam mówi ale myslę że będę jak coś stosować diane jako anty, tak przy okazji leczenia:) ja też właśne i mam końcówkę 3opakowania a teraz moj ginekolog przepisał mi jeszcze 3następne bo diana na mnie dobrze działa:) a o cerę się nie martw, mnie też na początku wydawała się lepsza a póżniej na drugim opakowaniu tragiczna ale teraz znowu robi sie w porządku, powiedziałabym nawet że nigdy takiej nie miałam, aż nie mogę się doczekać co będzie za 3następne opakowania:) a no i oczywiscie cykl mi się wyregulował, prawie bezbolesnie okres przebiega no i o wiele krocej:) Takze u mnie diane ma same plusiki, polecam :) pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do Monisiaczek:) -> No to tak jak Ja. Też tylko w celach leczniczych ja używam, nie współżyłam jeszcze. W tym tyg idę po 2 opakowania Diane 35. Też dobrze chyba na mnie działa i jest Ok;) Cykle regularne ( jakich nie miałam wcześniej :( ) czasami tylko niedobrze mi jest lub zmienne nastroje ale tak to nie odczuwam że ja zażywam. Polecam również! I na cerę pomaga, fajnie mi biust urósl tez po niej;) Kto wie, może niedługo antykoncepcja się przyda hehehe:P Pozdrowionka kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaczek
Nastolatka18:) no to fajnie:) tylko ja w ogóle nie mam żadnych mdłości ani nic takiego a tak mi wszyscy odradzali żebym jej nie brała bo tylko sobie zdrowie popsuję, że to niby zabójczą dawkę hormonów zawiera, no w sumie tak ale widocznie mi taka była potrzebna i w moim przypadku lekarz "trafił" co do dobrania tabletek. a co do anty....no mogłaby się dianka przydać już...;) buziaki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do Monisiaczek:) -> Ale ja jakoś i tak panicznie boję się ciąży:( Były przypadki chodź BARDZO żadko że dziewczyna brała tabletki i zaszła... Ehh Sama juz nie wiem, trzeba jak coś być ostrożną na przyszłóść hehe;) No ale przełamać niedługo sie muszę, żeby tylko było Ok hmm;) Ja po kuracji Diane 35 myślałam o przejściu na Mycrogyn 21 lub Rigevidon ale słyszałam że one pogarszaja cerę, to prawda??? :( Wiesz może??? Aaa i czy jak spożywa sie alkochol to zmiejsza ON działanie antykoncepcyjne??? Ehhh:( ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Czy Diane 35 jest dobra pod tym 2 wzgłedem ( antykoncepcja )??? Jakoś boję sie jej zaufać a niedługo chciałabym hehe;) Proszę o OPINIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
do Nastolatka18 Na ile miesięcy Twoja lekarka przepisała Ci ta kurację Dianą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
a i co najwazniejsze wreszcie zauważyłam sie poprawia mi sie cera...;) Moze niedługo bedzie ładna tak bardzo o tym marze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do Sandra1234-> Narazie nie mówiła na ile ta kuracja, przepisuje recepty i tyle hehe;) Ale chyba zmieniam gin bo ta moja o nic nie pyta i tak jakby nie przejmuje se pacjentkami ehh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×