Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość Nastolatka18
Hej laski;) Nie wiem co mi jest ale ostatnio strasznie boli mnie główa, jest mi niedobrze i mam zmienne nastroje, dziś na miasto jak szłam, to chodziłam jak " pijana " zawroty głowy ehh:( Mialyscie tak kiedyś po Diane 35? Takie objawy? Ehh:( Oby minęły, narazie nie chciałabym jej zmieniać- cel leczniczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaczek
Nastolatka18 nic nie wiem o innych tabletkach bo nie interesuję sie tym zbytnio a o połączeniu tabletekz alkoholem też nic nie wiem. CO do antykoncepcji to w zasadzie nie jest mi potrzebna bo chciałabym miec dziecko i mam nadzieję że będę mogła jak najszybciej porzucic dianke, znajdę faceta i będzie dzidzia;) a co do zawrotów głowy to faktycznie może być od diane chociaż ja na szczęscie nie nie miałam żadnych skutkow ubocznych jak juz wczesniej mowilam a nawet podejrzewam ze diane wyleczyła mnie z zawrotów które wcześniej miałam bardzo często bo od czasu kiedy ją biorę żadne zawroty się nie pojawiły:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze tutaj natrafie na jakies sympatyczne dziewczyny, ktore odpwiedzą mi na następujące pytania: 1.Po jakim czasie zazywania poprawila Wam sie cera? 2. Po jakim czasie nastąpił wysyp? (slyszlam, ze takie cos ma miejsce) 3. Czy te tabletki zabiezpieczaja przed ciążą? jesli tak to po jakim czasie od zazytej pierwszej tabletki. I czy zabezpieczają jesli razem z znimi biore androcur na trądzik. 4. Po jakim czasie powiekszyl Wam sie biust? I czy ktorejś z Was efekt utrzymal sie po odlożeniu tabletek diane 35? 5. Czy po 3 miesiacach zazywania jest mozliwy negatywny wplyw tych tabletek na org.? Moge sie rowniez podzielic moimi odczuciami po zazyciu 5 tabletek. Cera - nie widze efektu, mam wysyp, ale nie wiem czt to mozliwe, zeby to bylo od tego tak szybko, moze po bratku, ktory zaczelam znowu pic, co myslicie? Samopoczucie - jestem troche bardziej senna i ogolnie rozczepana. Apetyt - strasznie mi sie zwiększyl, caly czas chodzę glodna, macie na to jakis sposob? Uplawy są niestety.. i zauwazylam, ze mam taki troche krwisty kal, czy Wam tez sie takie cos zdarzylo? Proszę o szybką odp. dziewczyny, bo nigdzie nie moge nie dostac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do Antypesymistka-> :) Ja Biorę Diane 35 od 30 maja narazie TYLKO w celach leczniczych, leczę trądzik. Na początku byly u mnie mdłości, większy apetyt, senność, bole głowy. Ostatnio czuje się Ok;) Nic mnie nie boli... Tylko zauważyłóam że zrobił mi sie celulit no i troce przytułam ( a wczęsniej nigdy go nie miałam ) Tak to jest Ok, poprawa cery jest widoczna podobno dopiero po 4 opakowaniach hmmm ja teraz kończę 3 opakowanie, 7 dni przerwy i będę zaczynać 4 opakowanie. Mam naDZIEJĘ ŻE BĘDZIE oK WSZYSTKO;) I potem nie wróci tradzik po kuracji. Ja jeszcze nie współżyje więc a jak będę o tym myslała to zmiene tabsy na typowe anty. Bo jakos Diane 35 nie ufam do końca... Ale narazie cEL: leczniczy i jest Ok:) Pozdrowionka kochana, i jak coś pytaj, jak bęe wiedziała to odpowiem napewno, buziaki:0:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do Antypesymistka:) -> Tak zauważyłam, po Diane 35 w moim przypadku biust urósł fajnie i ciesze się z tego bardzo;) Na początku boli bo właśnie rośnie hehe... Teraz w ogóle nie odczuwam że cos biorę, czuje się super! Buziaki, pzd:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1234
Mi tez urósł jest ..koncze 3 opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do Antypesymistka0> Nie wiem co będzie potem bo ja nie przestałam brać Diane 35. Będę ją brała do końca marca lub maja jakoś tak. o ile będę sie dobrze czuła:) A jakby było cos nie tak to przerwę kurację... A mam pytanko takie: ja byłam wczoraj na zabawie, wypiłam troce i więlam Diane 35 o 21.45 a biorę zawsze o 22.00 lub po 22.00 jakos tak. chyba nic się nie dzieje no nie??? taka mała różnica.... Teraz dziś zaczynam 1 dzień tej przerwy 7- dniowej... Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Aaa i zapytam jeszcze: w którym tyg brania tabletek jest najgorzej jeśli zdarzy się pominac którąś??? słyszałam ze na poczatku opakowania a potem nic sie nie dzieje wielkiego jak nawet zapomni se 1 tabletki. jak slyszalyscie??? Bo wiecie: Kto pyta nie błądzi hehe to pytam Pozdrowionka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
ostatnio zauważyłam ze poprawiła mi sie cera ale jestem przed okresem i jest znowu coraz gorsza:( dlaczego ta 7 dniowa przerwa wszytsko psuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana35
Eiwee222 - Ja również zaczłam brać Diane 35 ze względu na torbiel. Był dość duży, miał ponad 5 cm....Groziła mi operacja....Ginekolog przepisał mi właśnie te tabletki. Po kontrolnej wizycie umojego ginekologa okazało się, że jestem zdrowa. Zapytał czy chcę dalej brać tablketki antykoncepcyjne... Zgodziłam się, bo służyły mi również jako zabezpieczenie przed ciążą, a co najlepsze poprawiła mi się cera... Niestety moja radość nie trwała długo...Po jakimś czasie zaczęły się bóle pleców i piersi, brzuch boli mnie praktycznie codziennie, a co najgorsze spóźnia mi się okres i boje się, że jestem w ciąży...:((((((( Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne dla mnie
ja brałam diane 35 prze ponad 5 lat, wystąpiło mnie większość efektów ubocznych wypisanych w ulotce. Co do biustu fo faktycznie urósł trochę na samym początku (po miesiącu chyba). Miesiąc temu przestałam brać. I chyba się troche zmniejszył. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do Zalamana-> Ja słyszałam że Diane 35 nie jest dobrym srodkiem antykoncepcyjnym, pod tym wzgledem nie ufam jej. Jesli będe zamierzała rozpocząć współżycie to przeżucę se na typowe tabsy anty;) Bo nie chce ryzykować... Narazie mam CEL tylko leczniczy chyba hehe, więc jest OK Pozdrawiam P.S Nie martw sie, czasem może być że okres spóźnia się lub w tej przerwie 7 dni nie wystąpi raz, najlepiej idź do ginekologa i dowiesz się co i jak. 3 mam kciuki żeby było ok:) Buziaki papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akajinakat
witam, ja jestem w srodku drugiego opakowania i porażka, do tego czasu przytyłam 8 kilo pomimo iz jem normalnie jak zawsze czyli nie za duzo,bardzo dużo jezdze na rowerze biegam, robie brzuszki a wygladam jak w 3 miesiacu ciązy. załamka a co do antykoncepcji, czy myslicie ze spoznienie sie 11 godzin z pigułka drugiego dnia i sex bez zabezpieczenia nastepnego dnia to duze ryzyko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allma85
Do"Akajinakat" , nie ma nic gorszego niż przytycie, ja wprawdzie nie biorę diane 35 ale rigevidon, którego na tym forum i na świecie nikt chyba nie zazywa, takiego przytycia to jeszcze u mnie nie było! jestem wysportowana(byłam) nie jem juz prawie nic a tyje jakby samym oddychaniem! tak mi źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotka25
Ja bralam Diane 35 z przerwami i zadnych skutkow ubocznych nie miala. Cera duzo ladniejsza, wloski wolniej rosly i dobrze sie czulam. Z Cilest mialam same problemy. Moim zdaniem kazda z nas reaguje inaczej, jednej pomagaja innej szkodza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Mam pytanko: Czy slyszalyascie o przypadku wpadki po tabletkach????? Lub czy alkochol osłabia ICH dzialenie?? Jak cos wiecie to piszcie proszę.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrz1234
Jeśli nie wymiotujesz skuteczność tabletek jest zachowana:) ja czekam na okres hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina85
czy ktoras byla senna po diane?? czuje sie taka zmeczona nie do zycia i senna. czy moze to byc spowodowane tymi pigulkami?? biore dopiero 6 tabletke. prosze odpiszcie jak sie czulyscie po wzieciu pierwszego opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do Karina85-> ja na początku też byłam senns, ale to przeszło;) teraz jestem przy 3 opakowaniu i jest lepiej. Także poczekaj... Tylko przytyłam i zrobił mi sie na brzychu celulit ehh:(:(:( Nie wiem co robić... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_nutka
biore diane od 5 miesiecy, poczatkowo ze wzgledu na zespol policystycznych jajnikow, teraz rowniez jako antykoncepcje. ostatnio zwymiotowalam ok 1,5 godziny po wzieciu tabletki i kochalam sie dwa dni po tym. troche sie boje. czy to mozliwe zebym zaszla w ciaze? chcialam dodac ze sluza mi te tabletki, cera gladka jak nigdy i bardzo duzo schudlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam diane 35 na cere przez 9 miesiecy,odstawilam je w czerwcu,teraz czekam na naturalną miesiaczke ale jakos jej nie widac :/ jak czytam ze niektore z was pol roku czekały na okres to mi slabo,załuje ze je brałam i moglam wczesniej zapoznac sie ze skutkami ubocznymi po ich odstawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina85
nastolatka18 no mi sie przydadza te kilogramy... bo jestem straszliwie chuda... jestem juz pojednej ciazy i myslalam ze zostanie mi cos cialka a tu nic... takze apetyt mam wiekszy i moge wszystko jesc nawet sledzi nigdy nie lubilam a teraz moge je jesc... tylko zebym w ciazy nie byla bo taka zachcianka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Do Karinka85-> Niektóre tabletki anty w tym Diane 35 zwekszają aptyt, to normalne... ;) Ja niestety trochę przytylam ale tez fajnie biust mi sie powiększył i ładniej wyglada;) Ja będę brała te tabletki chyba do maja ( 1 rok ) bo dłużej nie można ich brać. wcześniej było mi po nich niewdopbrze, słabo, senność po kilku opakowaniach a teraz nie czuje ze cos biorę, jest Ok. Tylko boję sie jak przerwę tą kurację, biorę tylko jako cel leczniczy, pomaga naprawdę. Także ja polecam zdecydowanie na trądzik, jest super;) Pozdrawiam Was kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRADZO WAżNE! Dzisiaj mam pierwszy dzien bez tabletki, ta 7-dniowa przerwa i nie mam okresu to po pierwsze, a po drugie mam duze upławy śluzu, czy to jest normalne? czy jestem w CIAżY..? Błagam odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina85
ja to sie czuje okropnie jakbym byla w ciazy... zawroty glowy rano mdlosci... ogolne przemeczenie... cycki sa duze i bola he no i brak ochoty na sex... aj zobaczymy jak bedzie jak skoncze brac te opakowanie... pozdrawiam wszystkie babki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina85
antypesymistka czyli wczoraj wzielas ostatnia tabletke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwczoraj wzięlam ostatnia tabletke pierwszego opakowania i mam 7 dni przerwy, zanim zaczne nastepne, a wiec dzisiaj powinnam dostac okresu, a tu tylko duzo śluzu (dużo wicęj niz podczas zazywania) i martwie sie teraz, czy to jest normalne? czy jestem faktycznie w ciazy, bo nie uzywalam z partnerem dodatkowego zabezpieczenia... Błagam Dziewczyny powiedzcie, czy tez mialysycie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina85
moim zdaniem nie jestes w ciazy... na ulotce jest napisane ze moze nie wystapic krwawienie w czasie przerwy miedzy opakowaniami... takze jak chcesz to zrob test ciazowy ale ja ci juz mowie na 100% nie jestes a @ dostaniesz jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×