Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brega

Była Jugosławia.

Polecane posty

Laureat ovogodišnje nagrade "Zlatni ključ Smedereva" je poljska pesnikinja Eva Lipska. Ona je nagrađivana i najprestižnijim poljskim i svetskim književnim nagradama, a njene pesme prevedene su na tridesetak jezika. Zlatni ključ se dodeljuje za životno delo pesnicima iz celog sveta. "Povodom nagrade koju dobijam, u Srbiji je objavljena moja četvrta knjiga. Nagrada mi predstavlja zadovoljstvo i čast", izjavila je pesnikinja. Eva Lipska, osim poezije kojoj je posvetila ceo svoj vek, piše i drame, kao i tekstove za rok grupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragane--dzieki za wiadomosc. Super! Bardzo się cieszę,bo sama lubię jej tworczosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrDolnyS
Witam. Moze ktoś mi pomoże :) Szukam piosenki, dokladnie nie znam tytulu, ani slow ale jest to ciekawa melodia(taneczna) a leci jakos tak : ' lalala.. mare,mare i andżeleo .. " i rowniez piosenka gdzie spiewaja : ' samo jedna ostała o janinie pjewała' prosze o pomoc:) moj mail : pietrek_17_90@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie wiem, czy to moja nieudolność, czy cos innego, ale brakuje mi 67 stron na forum.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, odnalazły się, czyli mój brak wiedzy ;) Buber, z Twoich fotek wnioskuje, że lubisz samoloty naddźwiękowe :) czyli juz mamy kolejny wspólny temat :] Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Ola:) Oj lubie samoloty. W ogole lotnictwo oprocz fotografii to moja pasja. Pozdrawiam Vatra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragan, mam 1 litr dobrej serbskiej rakiji ze śliwek, Ty skombinuj te pyszności, zaprosimy Vatrę ..no i Ole też ;) i mozemy wtedy pogadac :) Pomysl ..tyle dobrego jedzenia...:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to pozwólcie, że napisze kilka słów o sobie. Nigdy nie byłam na Bałkanach. Moje wielkie zainteresowanie historią całej byłej Jugosławii osiągnęło apogeum jakiś rok temu (wcześniej dogłębnie poznawałam historię własnego kraju, a jeszcze wcześniej brak czasu nie pozwalał na nic ;)). Trochę (nawet bardzo) jestem onieśmielona ogromem informacji, jaką posiadają tutaj forumowicze, więc wczytuję się, jak tylko mam ku temu sposobność. Od jakiegos czasu próbuję uczyć się serbskochorwackiego, ale szczerze przyznam, że troche ciężko tak samej :) Nie poddaje sie oczywiście ;) PS.:Buber, na co dzień przebywam dosyć blisko samolotów tak pieknych, że aż dech zapiera. Możemy wymienić się fotkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANKOSZYB
Witam witam. mysle nad wolontariatem w Albanii. Czy ktos mA JAKIES namiary, jakies chody? chetnie podjelabym prace z dziecmi, badz w innej instytucji. Z gory dziekuje za odpowiedz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Ola :) Oczywiscie ,że mozęmy sie wymienic. Chetnie dzielę sie swoja pasją samolotową z kims podobnym.:) Krzesiny czy Ławica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...daaaaa "kako se zove djurdevak na hrvatski? a, djurdevak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świecie znany przewodnik Lonely Planet opublikował listę miast na świecie oferuje różnorodne i "życie nocne i rozrywki. W pierwszej kolejności była Belgradzie! Belgrad znajduje się na szczycie list przebojów różnych klubów nocnych, szczególnie w oferując szeroki wybór restauracji, barów i klubów w czwartym Skadarlija Dunaju i Sawy i tratwy, ale także z powodu "entuzjastycznym" ludności lokalnej, która przyczynia się do zabawy. Na drugim zawarte Montreal, która staje się coraz bardziej popularne wśród turystów ze względu na "radość życia", że czuje się w mieście, zwłaszcza z powodu dużej grupie studentów, i artystycznej atmosfery w starej dzielnicy miasta i kolorowe kulturalnych i rozrywkowych oferuje noc. Zajmuje trzecie miejsce w Buenos Aires, ponieważ jego unikalne połączenie europejskich i południowoamerykańskich kulturze amerykańskiej i wrodzone zamiłowanie do tańca. Oferta nocnego życia, mówi, Lonely Planet, obejmujące wszystko, od klubów jazzowych w całej miejscach nocy można tańczyć tango i salsę do tradycyjnych irlandzkich pubów lub diskoklubova.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Vatra, dzięki, bo juz czułam się zgaszona :) Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do najlepszego miasta dla zabawy to osobiscie preferuje CACAK; Pozdraw dla auto klub Mancula iz Cacka.. I dla wszystkich forumowiczow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulahopke
Ćao, ćao. Kako ste. imam pitanje: sta mogu da posetim u Begradu? Idem (za?) nedelju dana I htela bih da znam. Bila sam jedan put i videla sam samo kalemgdan i hram svetog save, ale mislim da je vise da videm. Dobra moj serbski jest nedzny, wiec zapytam sie po polskiemu: co zobaczyc w belgradzie i jakie noclegi proponujecie- gdzie mysle o hostelach oczywiscie. macie jakas kwaterke do polecenia? pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnimi czasy jestem strasznie zabiegana :( krotkie informacje ! jutro we Wroclawiu impreza balkanska, klub manana, godz. 19.00, wstep free ! balkan folk & rock party dj balkan valkan ! a niebawem napisze Wam w sprawie prawoslawnego sylestra, ktorego Studenckie Koło Naukowe Serbistów organizuje juz od dawien dawna :) lep pozdrav

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hulahopke--serbski ok :) A w sprawie kwater nie pomogę, niestety. Pozdrawiam! Plavusa---moze jakas mała fotorelacja z sylwestra? ;) Prrrosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawoslawny sylwester bedzie 13 stycznia, wiec z miejsca wszystkich zapraszam ! szczegoly niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurij Maledinow
O nie, panie dziejku! Tylko mi tutaj nie obrażać Jugosławii! Jugosławianie toć bratni naród dla nas jest, panie dziejku! Prieczistoje pozdrawiają Jugosławię, panie dziejku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×