Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brega

Była Jugosławia.

Polecane posty

Cao ami:) Izviniavam se, ali imam mali problem i tako salem poruke po pet puta;) Mozda ce sada biti bolje... Napisi mi ami adresu te strane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cao ami:) Izviniavam se, ali imam mali problem i tako salem poruke po pet puta;) Mozda ce sada biti bolje... Napisi mi ami adresu te strane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ami
Znas da ne umem kao ti ;> volela bih da me prvo nesto naucis ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobro ami...bolje bi bilo na tlenu, jel meni nesto sporo ide na toj strani. Pozdraljam sve. Mozda cu posle doci...Cekam na nove vesti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami- ja isto tako.Govorim lose, ali imam nadu, da se nesto sada naucim.Umjem samo malo ljubavnich rjeci, jer cujem ljubavne pjesme :-)Ovo je moj ucitelj :-) Oprostite za greski. \"kali mieć krowa\", ale z uporem próbuję.. Poljupci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami- ja isto tako.Govorim lose, ali imam nadu, da se nesto sada naucim.Umjem samo malo ljubavnich rjeci, jer cujem ljubavne pjesme :-)Ovo je moj ucitelj :-) Oprostite za greski. \"kali mieć krowa\", ale z uporem próbuję.. Poljupci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ami
Cao Vatra :) teraz na pewno mamy szanse sie nauczyc troszke wiecej, bo Leptir jest nieocenionym zrodlem informacji :) warto posiadac dzis taka nietypowa umiejetnosc, jak znajomosc serbskiego.....zadne niemieckie, francuskie, wloskie.......potrzeba ludzi z niezwyklymi umiejetnosciami, to nam sie moze przydac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ami
Cao Vatra :) teraz na pewno mamy szanse sie nauczyc troszke wiecej, bo Leptir jest nieocenionym zrodlem informacji :) warto posiadac dzis taka nietypowa umiejetnosc, jak znajomosc serbskiego.....zadne niemieckie, francuskie, wloskie.......potrzeba ludzi z niezwyklymi umiejetnosciami, to nam sie moze przydac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ami
Cao Vatra :) teraz na pewno mamy szanse sie nauczyc troszke wiecej, bo Leptir jest nieocenionym zrodlem informacji :) warto posiadac dzis taka nietypowa umiejetnosc, jak znajomosc serbskiego.....zadne niemieckie, francuskie, wloskie.......potrzeba ludzi z niezwyklymi umiejetnosciami, to nam sie moze przydac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, mam nadzieję,że Motylek nie odfrunie zrazony slimaczym tempem forum. Skąd taka znajomośc tematu u Leptirka, jeśli wolno spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, mam nadzieję,że Motylek nie odfrunie zrazony slimaczym tempem forum. Skąd taka znajomośc tematu u Leptirka, jeśli wolno spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cao vatra. Pytasz o znajomosc temau czy jezyka?? Jugoslawie znam, bo tam sie urodzilam, a jezik sam se naucila tamo kad sam bila malom devojcicom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cao vatra. Pytasz o znajomosc tematu czy jezyka?? Jugoslawie znam, bo tam sie urodzilam, a jezik sam se naucila tamo kad sam bila malom devojcicom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cao vatra. Pytasz o znajomosc tematu czy jezyka?? Jugoslawie znam, bo tam sie urodzilam, a jezik sam se naucila tamo kad sam bila malom devojcicom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobar dan :-) Pozdravljam sve! kako ste? U meni sve u redu ;-) (kłamczucha ze mnie - głowa mi pęka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo:) Ja sam danas imala obar dan, samo me malo glava boli. Podravljam sve vas. Cao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo:) Ja sam danas imala obar dan, samo me malo glava boli. Podravljam sve vas. Cao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo:) Ja sam danas imala obar dan, samo me malo glava boli. Podravljam sve vas. Cao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangup
a wiecie że często słyszę opinie że Polacy strasznie przeklinają , biedni ludzie pewnie nie byli nigdy w Jugosławii, ja tam spedziłem sporo czasu i powiem że tak dosadnych i poetyckich przekleństw chyba niema nigdzie na świecie od "boli me kurac" jako określenie samopoczucia do "jebem ti mozak" po prostu miodzio, jeżeli ktoś zna jakieś fajne psovke to może zrobimy top 10 ? moja propozycja na dzis to: "jebem ti dedu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangup
ciao Vatra gde si Ti? jel żivis u Poljskoj? możda u Varsavi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo mangup! ja sam Poljakinja (z opolskiego) :-) Pozdrav - a gde si Ti? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangup
Ja sam Poljak iz Varsave i trazim neku curu da vezbam srpski jer polako zaboravim :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zalost - ne govorim dobro srpski :-) Umjem samo nekolik rjeci a i to lose. Bolje znam makedonski, jer sam ucila jednu godinu. Ali isto tako zaboravljam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cao manupe.Imam malo pitanje, jel nisi nista lepse zapamtio, kad si bio u Jugo ili imas samo takve uspomene??? Pozdravljam sve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo curica? momak ne? :-) Wiesz- ja uczę się tłumacząc teksty po serbsku.Zaczęłam od piosenek- mają prostą składnię i w miarę czytelną metaforykę. Artykuły z gazet- choć czasem bez znajomosci kontekstu trudno...Ale bogacę słownik i to jest ważne.Baardzo chciałabym się nauczyć , ale jeszcze nie trafiłam na porządny kurs.Pozdravljam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×