Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brega

Była Jugosławia.

Polecane posty

cao vatra:) Mysle o ty, e fajnie by bylo sie kiedys spotkac wieczorkiem wieksza grupa. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cao vatra:) Mysle o ty, e fajnie by bylo sie kiedys spotkac wieczorkiem wieksza grupa. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balkanika
Ja sie zapisuje ale poprosilabym o szczegoly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cao:) Chodzi o spotkanie wieksza iloscia osob o konkretnej godzinie na naszym forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balkanika
Super pomysl. Ja sie pisze:)trzeba tylko yzgodnic godzine no i chyba dzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora
A czy zna ktoś może jakieś strony, z których można by się douczyć j. serbskiego? A może jakieś dostępne w Polsce publikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo zora! Nie znam najnowszych wydawnictw, mogę Ci podpowiedzieć tylko: Agnieszka Spagińska-Pruszak, Branko Tošović Srpskohrvatski jezik Wydawnictwo Uniwersytetu Warszawskiego, Gdańsk 1992 Kurs serbsko-chorwackiego dla początkujących z gramatyką i wyborem tekstów (łacinką i cyrylicą) Maria Krukowska Govorite li srpskohrvatski? Wiedza Powszechna, Warszawa 1985 Kurs dla początkujących. Jak widzisz- stare pozycje, jeszcze bez rozbicia na 2 języki. Krukowskiej szukałam swego czasu sama, ale dostępna jest chyba tylko w antykwariatach. Jeszcze to : M. Radovanović (red.), Srpski jezik (seria: Najnowsze dzieje języków słowiańskich), Opole 1996 P. Mrazović i Z. Vukadinović, Gramatika srpskohrvatskog jezika za strance, Sremski Karlovci - Novi Sad 1990 Korzystają z tego studenci filologii słow., więc powinno byc dostępne.Pozdravljam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ami
Cao Vatra :) Popieram pomysl Leptirka! Spotkajmy sie w jakis konkretny dzien o konkretnej godzinie np na tlenie hm? Byloby szybciej i przyjemniej...Tutaj, jak widac zreszta, nie mozemy sie zgrac :( Czekam Leptirku na propozycje...Zaraz puszcze sobie muzyczke i w ten sposob rozpoczne ten wbrew pozorom radosny dzien (nareszcie wyszlo sloneczko:)) pozdravljiam vas puno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cao Ami! Pomysł b.dobry- może Motylek zaproponuje termin, a każdy się doń przymierzy? :-) Myslę, że jakiś wieczór to optymalna pora...Pozdravljam lepo U mnie już Bijelo Dugme od rana...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo svima:) No skoro ja mam ustalic termin spotkania, to proponuje wieczory godzina 21... A moze faktycznie, tak jak ami proponuje na tlenie...Cekam veceras na forum.Pozdravljam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ami
No to ja juz sie stawiam zgodnie z umowa :) rozwazcie prosze mozliwosc otworzenia konferencji na tlenie. jesli jetescie zainteresowane, to podajcie nicki. stworze konferencje i zaprosze Was na nia oki? pozdrav

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cao Ami:-) szukaj mnie pod nickiem princeza ;-) na komunikatorze będę dostepna za jakieś 20 min. Pozdrav.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cao Ami:-) szukaj mnie pod nickiem princeza ;-) na komunikatorze będę dostepna za jakieś 20 min. Pozdrav.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cao:) Ja juz jestem i owszem jestem za konferencja na tlenie...mojego nicka znas ami:) Pozdravljam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ami
Vatra gde si ti???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ami
Vatra. spokojnie, poczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cao:-) Odzywajcie się, bo topik davo isprati!! ;-) Pozdravljam toplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ami
Cao svima :) Izgleda da se nas topic prestao da swida :( musimy sie zmobilizowac. a czy ja dobrze zauwazylam, ze nasz topic jest wsrod polecanych? :)) duma mnie rozpiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cao Ami :-) wychylmy szklaneczkę rakiji, by to uczcić ;-) (dawno już nie piłam...). poljupci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ami
A w sobote moze bede razem z mama piec gibanice :) Juz nie moge sie doczekac :) ahhh....jak przypomne sobie ten niepowtarzalny smak! Vatra...wypijmy wypijmy, tyle ze moze jednak jakies winko hm? :) pozdravljam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami-przepis- molim!! Jak się wam udaje robic ten 6m podkład? :-) Moze być i winko- najl.jakieś domace, crno...mrrr. Pozdravljam (własnie leci \"Tugo, nesreco\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×