Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TUŚKA

Literatura w spódnicy

Polecane posty

Gość Sylwunia143
Ja z powodu sesji mam opónienia, ale z tego co przeczytałam moja lista kształtuje się następująco: 1. Smak świeżych malin ( i na pewno cała trylogia jak ją przeczytam) 2. Niania w NY 3. Jestem nudziarą 4. Mężczyzna i chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Czy ktoś może wie czy oprócz dwóch wczesniej wymienionych pakietów Literatury w spódnicy pojawiły sie inne lub czy mają byc w sprzedazy i kiedy?? :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara123---> Laura_28 już pisała,że kolejna książka z tej serii ukaże się 3 czerwca i od tego czasu co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Danio, mi chodzi nie o następną książkę z tej serii, ale o pakiety zawierające po 2 ksiązki, które wcześniej sie ukazały. Czy ktoś może widziała w kiosku inne pakiety niz 1. "Trzydziestka na karku" i "Prosto z mostu" 2. "Mężczyzna i chłopiec" i "Wierność w stereo" Te pakieciki zakupiłam, bo akurat brakowało mi tych książek, ale jeszcze 2 chce zakupić i zastanawiam się czy są lub będą jakieś inne pakiety:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisula
co myślicie o "Imię i Nazwisko zastrzeżone" bo zaatanawiam się czy warto kupić...Może już ktoś czyta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globi
czytam imie i nzwisko... i nie moge sie oderwac, polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globi
sorki nazwisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania8333
A oczym jest tak w skrócie ta ksiazka tzn imie i nazwisko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe
nie wiem czy zauważyłyście pewną rzecz;) otóż większość książek dotąd wydawanych w spódnicy było z wydawnictwa zysk i s-ka, nieliczne z innych wydawnictw, np książi parsonsa. ale ostatnia książka, czyli imię i nazwisko zastrzeżone, to przedruk z Harlequina;) tak przynajmniej wyczytałam na jednej z pierwszych stron;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudna_bronka
otworzyła się strona olivii i jest info o książkach i takie tam, można bezpośrednio zamówić książki, ja wszystkim swoim dziewczynom z pracy kupuję na prezenty a teraz szykuję się zamówić całość dla psiapsióły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudna_bronka
co do wypowiedzi "ciekawe", to chyba trochę bez sensu, co? o jaką logikę tu chodzi... gdyby tak podchodzić do tematu to co? nie można by wznawiać wydań na przykład kubusia puchatka, bo już wydano go wcześniej i zrobiło to inne wydawnictwo? a zapomiałam adresu stronki... nie pamiętam czy www czy bez, zaraz sprawdzę, adres: olivia.pl, ale mozna tesh wpisac z www i samo przelazi gdzie trzeba, a jak ta ksiazka mezczyzna i zona? bo ja jestem na etapie imprezy u ralpha, i powiem że nawet mnie wciągnęło ale nie od początku, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe
paskudna bronko, nie o logikę tu chodzi, chyba nie zrozumiałaś, co chciałam powiedzieć (bo właściwie wprost tego nie powiedziałam), Do tej pory ukazywały się książki zazwyczaj znane - bridget jones, chmielewska, samotność w sieci, smażone zielone pomidory, niania w nowym jorku, wierność w stereo, seks w wielkim mieście. to książki, o których było głośno, które często miały swoje adaptacje filmowe. warto było je kupić w takiej cenie. a przedruki z harlequinów to już trochę co innego, nie sądzisz? czyżby wydawcy skończyły się pomysły lub fundusze? być może to zwykły snobizm z mojej strony, ale ja mojej kolekcji nie będę kontynuować, jeśli tak ma reszta wyglądać (zresztą już po prostu z mostu i chodźmy razem zaczęło mi braować cierpliwości:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudna_bronka
spoko, ja generalnie te książki traktuję raczej jako relaks a nie literarurę, więc nie przywiązuję do tego aż takiej wagi, czy jedna jest gorsza czy lepsza, czy przedruk z harlequina generalnie nie ma dla mnie znaczenia, czytam je sobie gdy jestem zmęczona i nie mam siły na pynchona, ale bynajmniej nie chcę się wymądrzać, nie umiem znaleźć odpowiedniego porównania, oprócz chyba smażonych zielonych pomidorów to tak naprawdę nic tam nie ma, ale co za różnica, czy kupić elle czy coś podobnego czy taką książkę, chyba już wolę taką książkę, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaaa
Czy warto kupić "Mężczyzna do towarzystwa"? i "Imię i nazwisko zastrzeżone"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonia
Mężczyna do towarzystwa - goraco polecam moim zdaniem naprwde spoko co do Imię i nazwisko zastrzezone nie wiemnie czytałam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia143
Gry nie tylko miłosne Literatura na obcasach Ksišżka dostępna od 24 czerwca 2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
Kolejną książką, która ma się ukazać 1 lipca z serii Literatura w spódnicy, będzie "Nie całkiem do pary" Wendy Markham. Czy ktoś czytał tę książkę, bo nie wiem czy warto ją kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
Czy tutaj w ogóle ktoś jeszcze zagląda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marai_bielsko
imie i nazwsiko zastrzeżone - hmmm chyba najgorsza ksiazka w calej serii - trsc banalna juz w poloiwie wiadomo co bedzie dalej, akcja nagle przyspiesza a potem znow zwalnia i nudy - szkoda ze dali taki bana bo w porownaniu z poprzednimi ta wypada naprawde kiepsko ale juz jutro kolejna ksiazka jak narazie mam wszystkie po kolei :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się właśnie podobała ;) niektóre poprzednie były gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia111
Czy ktoś może czytał "Gry nie tylko miłosne" - Matuszkiewicz, bo nie wiem czy warto kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gry nie tylko milosne sa boskie!!!!! Brzuch mnie bolal od smiania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
A "Nie całkiem do pary" warto kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie całkiem do pray jest ok , takie czytadło , nic więcej. Jateraz czytam ,,Zapiski stanu poważnego\" Szwaji(lit. na obcasach) , taka lekka miła babska literatura, ale czyta sie znakomicie:) polceam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia1982
Pojawiła się nowa seria LITERATURA W SZPILKACH. Helen Fielding - Rozbuchana wyobraźnia Olivii Joules

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie całkiem do pary\" mocno takie sobie - bardzo płyciutkie, jak ktoś chce się \"odmóżdżyć\", to polecam - czyta sie tak, jakby piło się kompot - zero przemyśleń w trakcie. I bohaterka straszliwie naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
kolejne książki z serii Literatura w szpilkach,to: Od 29 lipca Allison Pearson "Nie wiem jak ona to robi", a od 12 sierpnia - "Pod słońcem Toskanii" Frances Mayes. Z tego co wiem, to seria Mistrzowie sensacji została juz zakonczona,przynajmniej tak mi napisali w mailu, szkoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×