Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TUŚKA

Literatura w spódnicy

Polecane posty

haj to zakończona , przecież raptem 4 książki jeśli się nie mylę... aj tak sie cieszyłam na te serię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano widzialam te nowa serie ale brak kasy ale jak mowicie ze koniec z sensacja to ja dzis lece do kiosku po raport pelikana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia1982
Wydaje mi się że seria Mistrzowie Sensacji jeszcze sie nie skonczyła Pamiętam reklamę tej serii i było o wiele więcej pozycji. Przeplatały się ksiażki Grishama i Ludluma. Może pojawi się za tydzień. Pamiętam, że jak wychodziła nowa seria, to jakaś ksiażka też nie pojawiła się w terminie, a ktoś dostał maila, ze już serii jest koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paskudna_Bronka
"Nie całkiem do pary" na początku porażka, ale na wakacyjny upał jak znalazł, albo jak wokół na wakacjach dzieciaki szaleją a ty mimo hałasu jesteś w stanie to czytać, to chyba główna zaleta tej książki, później się rozkręca, no i w miarę fajnie się kończy, nie jakiś mdły szalony szczęśliwy koniec, tylko normalny, a dlaczego bohaterka naiwna? to raczej koleś złamas, wolę naiwnych ludzi generalnie, fajniejszy świat w ten sposób jest, ciekawe jaka będzie następna moda na książki? bo te już są coraz gorsze, w sensie, że ta literatura kobieca to już tylko produkt, napisać i sprzedać, jak najszybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napisalam maila do Focusa zeby sie dowiedziec co z serią mistrzowie sensacji.Odpisali ze seria została wstrzymana i tylko 4 tytuły zostały wydane.Szkoda.Fajnie sie zapowiadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ta nowa ksiazke z literatury w szpilkach- \"Rozbuchana wyobraznia Olivii Joules\" Helen Fielding jak na razie jestem dopiero na poczatku ale fajnie sie ja czyta, jest inna od wiekszosci ksiazek napisanych przez Fielding

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy mozecie mi wyjasnic dlaczego na obcasach co sie dziej z ta szpilkach czyzby koniec bo ja sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie Ala - ja tez juz sie pogubilam:) Pokiełbasiły mi się serie (szpilki,spódnica,obcasy),tytuly,autorzy...:) Ja właśnie dzisiaj skończyłam czytać \"zapiski stanu poważnego\" - baaaardzo fajna książka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,że wkrótce nie wymyślą jakieś seri ipt. literatura z kapelusza,bo już sie w ogóle wszystko pomiesza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eli84
hej a nie wiecie moze czy seria ksiażek Mistrzowie Sensacji zostanie wznowiona np po wakacjach i dlaczego wogóle została wstrzymana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sie doliczyalm ze brak mi w kolekcji 5 ksiazek ale te 50 zl no kurde nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Wie ktoś już czy będa kolejne książki w serii Literaturze na obcasach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna_5
kolejna ksiazka z seri literatura na obcasach jest w poszukiwaniu zapachu snow -Iwony Menzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeczytalam na jakiejs stronie internetowej ze z serii literatura na obcasach ma byc wydanych w sumie 20 ksiazek wiec wydaje mi sie ze ona sie juz powoli konczy i dlatego wydawca(ten sam) wprowadzil na rynek serie literatura w szpilkach tak jakby w to miejsce, tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Dzięki za informacje, byłam ciekawa czy jeszcze cos się ukaże z tej serii, bo ta mi się najbardziej spodobała. Też przypuszczam, że kolejna seria tego wydawnictwa jest już z myślą, ze bedzie zastepowała tą obecną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 246
G+J ROZPOCZYNA WYDAWANIE ,,LITERATURY w SZPILKACH'' „Literatura w szpilkach" to najnowsza kolekcja światowych bestsellerów literatury kobiecej przygotowana przez G+J Gruner+Jahr Polska do sprzedaży kioskowej. Pierwsza książka - napisana przez Helen Fielding Rozbuchana wyobraźnia Olivii Joules - trafi na rynek w najbliższy piątek, 15 lipca. Od 29 lipca w sprzedaży będzie bestseller Allison Pearson Nie wiem jak ona to robi, zaś od 12 sierpnia - Pod słońcem Toskanii Frances Mayes. Nową kolekcję książek G+J - sygnowaną logo miesięcznika „Claudia” - tworzą współczesne powieści popularnych na całym świecie autorów. Wątki obyczajowe przeplatane z romansowymi, język żywy i dowcipny, postaci odważne, z fantazją i wyobraźnią - każdy czytelnik znajdzie tu coś dla siebie. Kolejne tytuły z serii „Literatura w szpilkach" - każdy w cenie 9,90 zł za egzemplarz - będzie można kupić co dwa tygodnie w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju, zamówić telefonicznie lub pocztą intrbetową. Wprowadzeniu serii na rynek towarzyszyć będzie kampania telewizyjna (TVP1, TVP2, TVP3, TVN, TVN Siedem, Polsat, TV4), radiowa (Radio Zet - patron medialny) i prasowa (tytuły G+J). „Literatura w szpilkach" to trzecia kolekcja książek G+J do sprzedaży kioskowej. W 2005 roku na rynek trafiły również polskie bestsellery literatury kobiecej pod hasłem „Literatura na obcasach" oraz trzymające w napięciu powieści sensacyjne Roberta Ludluma i Johna Grishama w ramach serii „Mistrzowie sensacji". Wszystkie tytuły w cenie 9,90 za egzemplarz. (info Agnieszka Sempolska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam Polowanie na męża i nawet się zdziwiłam, bo było jadalne. Ale oczywiœcie to lajtowe strasznie. Czasem lubię tak dla relaksu. Przy czym musi być chociash jakoœ napisane... A rozważna i romantyczna? Lubię, mam w \"normalnej wersji\" ale może kupię. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z bardzo milym zaskoczeniem i ciagle z usmiechem na ustach czytalam \"dziewczyny do wynajecia\" teraz zapiski stanu powaznego i pod sloncem toskanii naprawde na wieczory samotne albo na chandre to sa idelane ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioletta!! Dzieki za info odnośnie tych książek z cieni i blasków wczoraj sobie kupiłam \"Rozwazna i romantyczna\" a teraz sie zaczelam zastanawiac czy by nie kupic we wtorek jeszcze tej z \"Niebezpiecznymi związkami\" bo jak za 2,99 to sie oplaca nie jest to co prawda jakies super wydanie ale za taka cene, przynajmniej bedzie co czytac:) a wydanie podobne do tego ze spodnicy, ktora jest sporo drozsza, jeszcze raz dzieki 🌼 dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
Jeśli chodzi o kolejne książki, które mają sie ukazać to będą to: w serii "obcasy": 19.08 - I. Menzel "W poszukiwaniu zapachu snow" 2.09 - I. Matuszkiewicz "Salonowe Zycie" 16.09. Beata Pawlak "Aniołek" w serii "szpilki": 26.08. Alex Kava "Łowca dusz" 9.09 Candace Bushnell "4 blondynki" Jak czytałyście którąś z tych książek, to proszę o opinie czy warto kupić??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joan85
Alex Kava "Lowca dusz"? Czy ja dobrze widze? jesli tak to kupie na pewno i Wam tez polecam. Swietny thriller, az sie dziwie, ze zostanie wydana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 blondynki to 4 historie kobiet przeczytalam 2 kolejnych juz ni elyknelam ja kupilam ja za 5 zl w ksiegarni buchmanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli kogos to zainteresuje to widzialm w kiosku zapakowane 2 ksiazki ze spódnicy za 9,90 bylo \"chodzmy razem\" i do tego 2 ksiazka gratis jakis bestseler jaki to nie wiadomo ale jesli ktos nie ma chodzmy razem to moze sobie kupic, wtedy mu wyjdzie 1 ksiazka za 5 zl, ja od teraz przestaje kupowac spódnice i czekam jak te nowsze ksiazki tez bede pakowane po 2 za 9,90 przynajmnej oszczedze troche kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joan85
No wlasnie ja tez widzialam ten pakiet, ale tylko ten. Nie widzialam ,zeby inne ksiazki byly w pakietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×