Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Gość Dziecko Kosmosu
CZEŚĆ WSZYSTKIM ZIEMIANKOM Z MALEŃSTWAMI (i tymi po 50 cm i tymi po 180 cm). CZEŚĆ nie tylko Wam mówię ale i CZEŚĆ oddaję. Jesteście najpiękniejszymi mieszkankami wszechświata, a do tego jeszcze najcudowniejszymi boginiami domowego ogniska i najcierpliwszymi odbiorcami wszystkich poczynań szalenie pomysłowych małych diabołków. Wytrwałości kosmicznej ociupinkę chcę Wam przekazać, bo wiem jak może nieraz brakować tej dobiny. To co robicie ma sens największy nie tylko na Waszej Niebieskiej Planecie. I oddane zostanie Wam stukrotnie przez pociechy Wasze. Zresztą już teraz jeden uśmiech, przytulenie, gest Waszego Czasamianiołka potrafią przegnać wszystkie dołki. I nie złośćcie się że facet Wam się wypowiada na forum matek. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa_77
Miałam nadzieję że was zastane a tu tymczasem pustki chyba coś ostatnio brakuje nam czasu. Pozdrawiam was gorąco i dobrej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dziecko Kosmosu:D Dzięki za Te miłe słowa,co to jak balsam wlewasz w zmęczone nasze dusze🌻O jakże to słodkie i piękne🌻Tchnienie doprawdy kosmiczne i orzeźwiające;)Niech Ci gwiazdy sprzyjają:) 🌻😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dziecko Kosmosu:D Dzięki za Te miłe słowa,co to jak balsam wlewasz w zmęczone nasze dusze🌻O jakże to słodkie i piękne🌻Tchnienie doprawdy kosmiczne i orzeźwiające;)Niech Ci gwiazdy sprzyjają:) 🌻😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!!! Cały tydzień bez komputerka był straszny. Czułam się jak odcięta od świata. Na szczęście w końcu naprawiony więc od razu mi lepiej. Ostatnio chciałam dawać mojej córci zupki ale ona za nic nie chce ich jeść. Tylko kaszki i kaszki. Juz mi ręce opadają bo na samych kaszkach ciągnąć nie może. Dziś miałyśmy kolejną sesję zdjęciową i cieszę się, że Majka jest zdecydowanie bardziej fotogeniczna ode mnie. A już wspólne zdjęcia z naszą sunią biją na głowę wszystkie inne. Pozdrawiam gorąco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!!! Cały tydzień bez komputerka był straszny. Czułam się jak odcięta od świata. Na szczęście w końcu naprawiony więc od razu mi lepiej. Ostatnio chciałam dawać mojej córci zupki ale ona za nic nie chce ich jeść. Tylko kaszki i kaszki. Juz mi ręce opadają bo na samych kaszkach ciągnąć nie może. Dziś miałyśmy kolejną sesję zdjęciową i cieszę się, że Majka jest zdecydowanie bardziej fotogeniczna ode mnie. A już wspólne zdjęcia z naszą sunią biją na głowę wszystkie inne. Pozdrawiam gorąco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!!! Cały tydzień bez komputerka był straszny. Czułam się jak odcięta od świata. Na szczęście w końcu naprawiony więc od razu mi lepiej. Ostatnio chciałam dawać mojej córci zupki ale ona za nic nie chce ich jeść. Tylko kaszki i kaszki. Juz mi ręce opadają bo na samych kaszkach ciągnąć nie może. Dziś miałyśmy kolejną sesję zdjęciową i cieszę się, że Majka jest zdecydowanie bardziej fotogeniczna ode mnie. A już wspólne zdjęcia z naszą sunią biją na głowę wszystkie inne. Pozdrawiam gorąco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, chyba wyszłam z wprawy :O :O:O:O:O:O:O:O ;O;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobiety 🌻 ja jestem facet i tez siedze w domu z dzieciakami hm no jednym dzieciakiem bo starszy to juz ipieki nie potrzebuje,az takiej ;) pozdrowionka dla Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko mateczki:) dawno mie tu nie było....hihihi....ale tak jest jak taka zimowa ospałość dopadnie:) i nic robić się nie chce :) ale wszystko do przeżycia:) synio warjuje całymi dniami ,juz czasem kończa mi się pomysły na zabawy....ostatnio dałam mu kredke i rysowaliśmy to później postanowił ją zjeść hihihi naszczeście tylko odgryzł kawałek i mu nie posmakowała :) ale jezyk niebieski był hihihi niech ta wiosna prędko zawita do nas bo mam dość tego zimowego letargu...buuuuuu....czasem juz sama ze sobąnie moge wytrzynmać hihihi pozdrowionka w ten paskudny deszczowo - śniegowy dzionek...niech Wam słonko przyświeca :):):) do wieczornego dotleniania:) ostatnio coś nas tam mało:( papapapapa buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->justa77,nie tak źle nawet,ja się staram przynajmniej,uff...Choć faktycznie z czasem ostatnio kiepsko😘dla Ciebie ----->Całuski😘Sade,ależ Ciebie to faktycznie długo nie było,to musisz nadrobić braki,hihihi;) ----->ROBALKU,witaj serdecznie na naszym matczynym,a może od dziś rodzicielskim topiku,co?;)Pozdrowionka dla Ciebie🌻 Całuję gorąco obecnych i nieobecnych🌻😍🌻😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa _77
Witam Was kochaniutkie teraz ma odrobinkę wolnego czasu obiad zrobiony pranie już schnie a nawet upiekłam całą ''miseczkę'' faworków nawet mi wyszłt są super........upiekłam już dziś aby jutro tylko wcinać . Buziaki i do wieczora pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa _77
Gdyby dzień był odrobinkę dłuższy wtedy napewno byśmy miały czas na ''spotkanie'' no ale trudno może jutro ..................... pozdrawiam was kochane i życzę miłej nocy . Buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo babeczki...... Witam serdecznie nowe \"twarze\":):):) Nie mam dzis czasu na rozpisywanie sie.....ale jak tylko nacieszę się mężem to cos tutaj skrobnę:):):) Pozdrawiam Wszystkich.....buziaczki....papa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) dopadło mnie coś i nie moge spać....:(:(:( justa_77 --->a może zainstalujesz sobie tlen i dołaczysz do wieczornego dotleniania , cześciej będziesz mogła zastać którąś z nas:) pozdrowionka i buziaki:) może teraz uda mi się usnąć:):):) papapapapa do juterka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa_77
Witam Was kochaniutkie mój dzionek był bardzo pracowity umyłam okienka i od razu słonko jaśniej zaświeciło [a może tylko mi się zdawało] bądz co bądz zrobiło mi się lżej i weselej na duszy aż miałam ochote śpiewać ale ze wzgledu na sąsiadów dałam sobie spokój hihihihihihihihi i ogólnie mam dziś super humorek i Wam życze tego samego przesyłam pozdrowienia i uściski pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..... Pozdrawiam.....podnoszę Nasz topik bo gdzies się biedny zagubił.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *J*
czesc u mnie nie dziala ten MOTYLEK!!!!!!!!!!!!!!! nic nie gada a slyszalam ze jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa_77
Witam Was serdecznie i cieplutko miałam nadzieje że wiosna tuż tuż a tu dziś niespodzianka wygladam przez okno a tu bialutko zima dała o sobie znać moja córcia zachwycona ja trochę mniej .Kochane podaję Wam stronke a raczej może dla waszych pociech www.minimax.com.pl Trzymajcie się cieplutko pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! U mnie też sypnęło śniegiem w nocy a teraz zaczyna się chyba rozpuszczać i znowu będzie chlapa. Wcale mi się to nie podoba. JA CHCĘ WIOSNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(: Dziś o drugiej nad ranem moja mała skończyła pół roku. :D :D Wydaje mi się,że dopiero przyszłam z nią do domku a tu juz taki kawałek kobietki mam przy sobie. Jeszcze troche i juz roczek minie nie wiadomo kiedy. Czas tak szybko leci że zaczyna mnie to przerażać. Za chwile okaże się że mi się córka chce się z domu wyprowadzić. Hihihihihi Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski gorące dla wszystkich Was😘🌻😘🌻😘 Jak ja za Wami tęsknię,dobrze,że choć wczoraj mogłam na momencik się podotleniać;)normalnie szału chyba dostanę,znowu choroba w domu,coś razem z mężem mamy z żołądkiem,już się bałam,że to coś w związku z tym wirusem,co w Polsce hula ostatnio,ale lekarz powiedział,że to nie wirus....no ja nie wiem,dziwne to...Ufff,nerwy mi już puszczają,ojojjpragnę ciepła i marzę o kwietniowo-majowych spacerkach...🌻....Lecę tymczasem,bo malutką trzeba uśpić,pranie jeszcze powiesić,prasowanie zaczynam,no to papatki 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszka
ciężko jest być samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa_77
Witam Was kochane mamuski te zapracowane i te samotne jak Kwiatuszka. A czemu to Kwiatuszko jestes samotna ....... ale teraz to się zmieni skoro znalazłas ten topik ........ bo tu żadna z nas nie jest samotna tylko niekiedy brakuje nam czasu aby zaglądać tu częściej , ale jak czasami coś tu skrobniesz to będzie nam miło. A jak tam u Was kochaniutkie po ostatkach ...ha ha ha chyba główka nie boli bo u mnie wszystko ok! Pozdrawiam milutko i narazk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×