Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

No tak, świat bywa złośliwy. Jak dzisiaj mogłabym usiąść do kompa, to właśnie goście się zaraz pojawią. A córcia zasnęła jak nigdy o takiej dziwnej porze..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka30
czytam Was czasem, ale....nie pisałam , bo ja to taka "wredna" matka która pracuje. Mam 17 -miesięczną córeczkę i mimo, że codziennie opuszczam moją pociechę na kilka lub kilkanaście godzin czasami brak mi do niej cierpliwości i myślę, że jestem paskudną matką. Ale prawda jest taka, że ja nie mam kiedy odpocząć, bo albo pracuję albo zajmuję się dzieckiem. Tak więc oprócz zmęczenia nęka mnie jeszcze poczucie winy, że za mało czasu poświęcam córci, ale czasami doprowadza mnie ona do szału. Przy niani, cioci i innych grzeczne dzieciątko , a przy mnie diabeł !!! oj może i mi się nie nudzi, ale zmęczona to jestem strasznie. Pozdrawiam inne mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane słoneczka!!!Hej!!!A ja sobie trochę teraz buszuję po necie,moja córa mnie dręczy,nie wcześniej ani później tylko właśnie teraz chce na kolanka i tulić się i ma tysiąc spraw...A jak odejdę od kompa to wszystko przechodzi...;););)Ja dziś mam spokój z gotowaniem,zrobiłam wczoraj na dwa dni,za to prania wyrosła góra,i musze ją zwalczyćUfff!!! ----->Kobietko30,nie martw się,to wszak normalne,że nie wszyscy mają taką samą wytrzymałość...I ja nieraz,choć nie pracuję,ale non stop w domciu,huknę bez powodu na moją malutką,potem żałuję i ją po prostu przepraszam,a ona wie,że przecież ją kocham nad życie...Dziecko widzi nasze starania, mimo naszych upadków zawsze nam je wybacza,może raczej nigdy nie ma żalu,tylko ważne,żebyśmy umiały przyznać do własnych słabości...I nie katowały się myślami,żeśmy wyrodne matki,jak nam się noga powinie,ale zaakceptowały się takimi jakimi jesteśmy,i nie porównywały się z innymi,bo każdy człowiek to inny swiat...Ja sobie zawsze tak tłumaczę ...i pomaga mi to...Całuję Was baaaaardzo...🌻:)🌻:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowy_potwór
Witam Wszystkie Mamy!!! Dawno nie pisałam, ale jak tylko mogłam czytałam :):):) Niestety komputer u nas w domu jest tak oblegany, że nie mam kiedy siąść i coś napisać. teraz dzieci w przedszkolu i w szkole to mam chwilkę:) Kobietka30 dzieci są różne. Mija córcia też inaczej zachowuje sie przy obcych, jest grzeczna, posłuszna, miła...Jak zobaczy mamę, to zwrot o 180 stopni:( Jakby coś w nią wstąpiło. Złości się o byle co, jest uparta. Tak już chyba musi być, dodam, że ja jestem w domu z dziećmi. Jest ich jednak troje i walczą o moje wzglądy, szczególnie ta średnia:(:(:( Mam nadzieję, że z tego wyrośnie!!! A pocieszające jest to, że przy takim dziecku nie ma skarg z przedszkola czy szkoły!!!!:) Jak rozpoczął się Wam Nowy Rok, mam nadzieję, że dobrze!!!! My w tym roku bawiliśmy sie z dziećmi, ale do 00.00 nie wytrzymały i na dodatek przestraszyły się wystrzałów, było za głośno:( Może w przyszłyn roku będzie lepiej:) Pozdrawiam i życzę wytrwałości w Nowym Roku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko :) ale zimno i pada śnieg:).............właśnie wrócilismy ze spacerku brrrrrrrrrrrrrr............zaraz goraca herbatka............. mały śpi to chwilka spokoju hihihi :):):) trzymajcie się cieplutko mateczki :) do wieczorka.......buziunia .........papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Matusie miłe!!! Aj! Jaki mróz,u mnie rano było -15 :):):) , teraz jest gdzieś -10 , ale chyba się cieplutko ubierzemy i pójdziemy na jakiś spacerek.:):):) Wiesz --->Anussiaa,Twój post mnie zmobilizował!!!;););) Idziemy!!!Papuśki miluśkie,hej!!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje kochane ze nie siedzicie w domkach...troszkę zimo ale co tam.....ciepłe kurteczki..czapeczki.....i niech noski troszke pomarzną. Pozdrawiam Wszystkie Kochane dziewczyny..do wieczorka babeczki;) kupiłam dziś czerwone wstążeczki......tak na w razie czegos..wiadomo jaki dzis bedzie temacik;):):):) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meldujemy się po spacerku!!!Ale się pysznie bawiłyśmy z córą;););)Co prawda,to ja się częściej wywalałam niż ona...hihihi...Wspaniała pogoda...Eeeh...Zima jednak ma swój niezaprzeczalny urok...No,a teraz obiadek i tak dalej,byle do wieczorka....hihihi...Buziaczki,matule,miłego popołudnia:)do wieczornego dotleniania,papa!!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDN CITY
Kochane, czy ktos mnie jeszcze pamieta????? Jestem juz w Polsce ale mam samolot juz za tydzien, wiec jak dopadne sie do mojego kompa w Ladku to mam nadzieje,ze jaka wiadmosc od was dostane mateczku, tymaczasem bzuaiczki cmok, c u in England :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!!!Wykopało mnie,po prostu:(:(:(Może jeszcze coś będzie...???Czekam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mozna przeszkadzać w tak waznych tematach jakie się prowadzi na tlenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! natychmiast chce......żądam!!!!! przywrócenie tlena......moze mój krzyk cos pomoze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tleeeeeeeeeeeeeenuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODLI jak możecie - Nam biednym mateczkom zabierać tlen :(:(:( buuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk Puk Czy do Waszego klubu można się jeszcze zapisać? Jestem matulą piecio i pół -letniego łobuziaka. W ciągu dnia gdy syneczek jest w przedszkolu, a mąż w pracy zajmuję sie domem (pracy dla mne niet :(), a wolnych chwilach buszuję po internecie. Zaglądałam do Was już pare razy i w końcu się odważyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowy Twist --->pewnie ze można , a jak masz tlen to jeszcze na konfer sie załapiesz w tej chwili hihiih:) buziunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, jak mówicie o komunikatorze tlenu to go nie mam, ale jutro męża poproszę niech zakłada ;). A dziś już spać idębo oczka mnie bolą, ale przynajmniej wreszcie zdążęprzed północą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to jak będziesz już go miała daj namiary , a napewno Cię ściagniemy:) Dobrej Nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunia
Hej Malinowy Twist! Ja jestem tu od niedawna, ale muszę Ci powiedzieć , że te kobitki są niemożliwe. Po prostu siedzę i się śmieję do monitora jak ta głupia. A to wszystko przez nie i to ich dotlenianie! Pozdrawiam Was wszystkie kobitki! pa! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunia....bo jak sie dotlenisz to wszystkie troski znikaja;):):) co ja tutaj robie o tej porze?????:):):):) jutro bede miała oczka jak królik;):):) dobranoc spiace kobietki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki kochane, a ja tu znów od rana buszuję. Mąż w pracy, synka do przedszkola odprowadziłam, troszkę posprzątałam i do pory obiadowej mam labę. Pozdrawiam Was cieplutko i dziękuję za miłe przyjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeej Dotleniaczki wy mojeeeee!!! Ja już dziś na rzęsach chodzę......Ueeeee.....hihi,ale bynajmniej nie żałuję....hihihi.....Z wami to rzecz piękna!!! ------>Malinowy Twist,dawaj, dawaj,im nas więcej tym weselej hihi..;););) ------>Beaciu,to ty jeszcze siedziałaś do pół do trzeciej??? Hihihi...;););) Ejże,to może my Ci powiemy jak to się instaluje Malinko nasza nowa zakręcona,co????;););)Chyba,że się obawiasz,że efekt bedzie piorunujący....hihihi,całuski Wam wszystkim,narazik,Babeczki....Niech ktoś ze mną pogadaaaaaa......????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, skusiłam się i sama spróbuję zainstalować, taka lewa to jeszcze nie jestem wiec może komputera nie zepsuje;). W każdym razie próba nie strzelba :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę
że wszystkie mamusie skorzystały ze słoneczka i na spacerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mateczki :) Kochane, a gdzie sie podziewacie ? takie pustki dziś ? Nikt się dziś nie dotlenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×