Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Anulka była,hihihi,to znowu posty nie wchodzą-tradycyjnie:) Oj jakmi żal Łukaszka,musi go boleć bidulka....Ale szybko przejdzie,całuski dla niego,papa😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do młodej mamy:)....trzymaj sie \"MŁODA\"znam ten ból doskonale mam dwoje dzieci i po każdym z nich miałam totalnego poporodowego doła...niestety tak jest nasza gospodarka stworzona,.ze po porodzie mniej więcej przez trzy miesiące mam burze hormonalna w organiżmie i jest to zwane depresja poporodową,niektórzy mówią,ze to foch babskie tylko!Ale to nie jest prawdą!mimo ogromnej miłosci do moich dzieci..sama to przezyłam i wiem jak to jest w domu z takim maluchem i zdołowaną mamą zmęczona i jeszcze nie poukładana w nowej sytuacji z ciagle wrzeszczącym malcem.Potrzebna jest wtedy ogromna pomoc ze strony tatusia,ktory nie powinien konczyć swej roli na zrobieniu tego cudu:P ale aktywnie powinien uczestniczyc w wychowaniu tego malenstwa...no i babcie..to SKARB!! nie wiem czy masz..ale sa bardzo pomocne:)nie zaniedbuj swoich potrzeb...i pamietaj Szczęśliwa mama to szczęsliwe dziecko..taki maluch doskonale wyczówa sfrustrowana mame więc Młoda..dbaj o siebie..walcz o swoje potzreby..wpakuj sie do wanny..wyjdź so fryzjera..kosmetyczki..rob wszystko to co lubisz...łatwo sie radzi ..zrobic trudniej..no cóz ale pisze tu z pozycji kobiety bardziej doswiadczonej...wiem doskonale ,ze jak dasz sobie wleśc na głowe..to potem trudno to odkręcic..eh...no dobra zdecydowany KONIEC:)MOJEGO WYWODU:)tRZYMAJ SIE! Dla wszystkich mnie znających 1000 całusków:):):) dla innych troche mniej..ale tez:) papa MŁODA NIE DAJ SIE!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do młodej mamy:)....trzymaj sie \"MŁODA\"znam ten ból doskonale mam dwoje dzieci i po każdym z nich miałam totalnego poporodowego doła...niestety tak jest nasza gospodarka stworzona,.ze po porodzie mniej więcej przez trzy miesiące mam burze hormonalna w organiżmie i jest to zwane depresja poporodową,niektórzy mówią,ze to foch babskie tylko!Ale to nie jest prawdą!mimo ogromnej miłosci do moich dzieci..sama to przezyłam i wiem jak to jest w domu z takim maluchem i zdołowaną mamą zmęczona i jeszcze nie poukładana w nowej sytuacji z ciagle wrzeszczącym malcem.Potrzebna jest wtedy ogromna pomoc ze strony tatusia,ktory nie powinien konczyć swej roli na zrobieniu tego cudu:P ale aktywnie powinien uczestniczyc w wychowaniu tego malenstwa...no i babcie..to SKARB!! nie wiem czy masz..ale sa bardzo pomocne:)nie zaniedbuj swoich potrzeb...i pamietaj Szczęśliwa mama to szczęsliwe dziecko..taki maluch doskonale wyczówa sfrustrowana mame więc Młoda..dbaj o siebie..walcz o swoje potzreby..wpakuj sie do wanny..wyjdź so fryzjera..kosmetyczki..rob wszystko to co lubisz...łatwo sie radzi ..zrobic trudniej..no cóz ale pisze tu z pozycji kobiety bardziej doswiadczonej...wiem doskonale ,ze jak dasz sobie wleśc na głowe..to potem trudno to odkręcic..eh...no dobra zdecydowany KONIEC:)MOJEGO WYWODU:)tRZYMAJ SIE! Dla wszystkich mnie znających 1000 całusków:):):) dla innych troche mniej..ale tez:) papa MŁODA NIE DAJ SIE!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:):):) No proszę.....Nasza Kochaniutka założycielka topiku do Nas wróciła:):):) Czy Ty Kochana widzisz co tutaj się dzieje??? nie zginął nasz topiczek....wręcz przeciwnie....coraz to nowe twarze się tutaj pojawiają...:):) Chyba dziś nie napiszę duzo....jest tak piekna pogoda ze szkoda mi tutaj siedzieć....tak więc oddalam się nacieszyć słoneczkiem.... Pięknego ...słonecznego....i udanego dnia....ogromne buzialki....i już znikłam.....papappapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,widze i jestem dumna,ze tak sie rozrósł..nawet bezemnie:P Usciski dla wszystkich:)🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona
Kochane mamusie ....dzisiaj taki piękny dzień że aż nie chce się siędzieć w domu . Wybraliśmy się więc nad wodę za miasto , te korki były przerażające 1,5 godz aby wyjechac z miasta ............. O ZGROZO TOŻ TO W GŁOWIE SIE NIE MIEŚCI .......... najbiedniejsze były dzieci ....... Ciekawe czy taka pogoda utrzyma się do sierpnia i przez sierpień ??? Bądźmy dobrej myśli .... hihihihihihih moja Angela musi miec piękną pogodę w dniu swego święta ...... Wielkimi krokami zbliżają się do nas dwa latka mojej Kiniusi .... rany kiedy ten czas zleciał ..... a jest tak samodzielna jakby miała z 4 latka .... nawet do gadania sie rwie ...... Ostatnio moja starsza latorośl zrbiwszy potrzebę do n ocnika i oznajmiwszy wszem i wobec całej rodzinie poszła do ubikacji z nocnkiem i wszystko wylała do sedesu i nawet wode spuściła ..... hihihih może niedługo będzie obiady gotowała ....... ALE BYŁOBY FAJNIE ...hihihihhii Całuski ............... u mie włąśnie grzmi ... będzie burza .... papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko:) ale dziś dzionek słoneczny i pełen wrażen dla mojego synia :).......byliśmy w muzeum motoryzacji ...ale miał frajdę co prawda troszkę był marudny bo zbliżała się pora południowego spania.....siedział sobie w aucie marki Warszawa ....widział stare motory i samochody......troszke niebardzo wiedział o co chodzi z tym wszystkim i po co go wlokłam do takiego miejsca ale zobaczywszy samochody wydawał tylko okrzyki brrruuuuum , brrruuumm, ato, ato,ato (auto):) i uśmiech na twarzy, w drodze powrotnej bidulek zasną:) pododa dopisała dzis swietnie ... słonko , słonko i jeszce raz słonko, szkoda taki dzionek przesiedzieć w domku, mam nadzieje , że sierpień też będzie taki ładny bo wybieramy sie na mazurki..już nie mogę się doczekać......działeczka , jeziorko i zimne piweczko po dziennej kapieli słonecznej :):):):) hmmm hihihihi:) wiecie co niedługo nasz topiczek skończy roczek:) i to wszystko dzęki suannie naszej założycielce, która połaczyła nas w jedna małą rodzinkę netową :) hihihihih buzialki jej za to :):):):) no to zmykam do wanienki :) pozdrowionka i buzialki :) i jutro słonecznego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Dawno nic tu nie skrobałam...czas nadrobić straty... Moja rodzinka juz po wczasach, tylko szkoda, ze pogoda była do bani. Ale każdy ma taką pogodę na jaką zasłuzył:P Ogólnie było nieźle, morze wspaniałe, rześkie powietrze, żarcie co krok, tylko tego słoneczka przydałoby sie więcej. Mimo to moje chłopaki były zachwycone i miały kwaśne miny, że juz trzeba wracać do domciu. Ale najwazniejsze jest to,ze nogi w morzu zamoczone, piasek w wiaderku zabrany, woda z morza stoi w butelce, no i oczywiście pełna reklamówka kamieni. Aniutek>>>>w sierpniu pogoda ma być super i mam nadzieje,że będziesz zadowolona z wyjazdu, czego Ci z całego serca zyczę Przerazona>>>>trzymaj się... gratuluje postępów i trzymam kciuki za następne Beatko>>>>życzę fantastycznego wyjazdu, odpoczywaj kochana i wracaj do nas szybko Wyobraźcie sobie,że w Mielnie widziałam 3 kafejki internetowe hihi...trochę kusiło, ale dałam rade :D Pozdrawiam wszystkich! Bawcie się dobrze na wakacjach, bo już chyba dobra pogoda na nie opuści. Miejmy nadzieje, że utrzyma się jak najdłużej. Całuski...cukiereczki...ciasteczka... Pa! Pa! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, na siódmej stronie dopiero................... Ale gorąco, chyba Wam się łącza poprzegrzewały. Leciutki, chłodny wiaterek kosmiczny kieruję w Waszą stronę. Niech ciała Wasze ostudzi nieco i skronie strudzone owieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu,opuszczony topik! No to kopa mu! Jeden rodzynek sam stoi na flance i broni status quo;) >>>Dziecko Kosmosu🌻 I zmykam nad wodę czym prędzej, bo istny ukrop leje się z nieba! Hej! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo słonka :) ale upalne dzionki nastały.......a dziś takie burzysko u nas się przewaliło i straszna ulewa........co najlepsze: grzmoty , błyskaice ,deszcz walacy w parapeyty i okna , a mój synio sobie spokojinie spał :) nic go nie ruszyło :)...dobrze że rano skożystaliśmy jeszcze ze słonka i skoczyliśmy do piaskownicy:) ......a teraz sie pochwale :) synio juz sam ściaga majteczki i siada na nocniczek :) z dnia na dzień robi postepy:) i je samodzielnie:) mach łyżką i widelcem do buziaka aż iskry idą :) kurcze nie obejżę sie jak mi z domku wyleci ihihihi:) no ale do tego jeszce troszke czasu;) ide kochani schłodzić się troszke ;) i po dotleniaaaać :):):):) buziaczki dla was i dzieciaczków:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___
🌻O🌻D🌻Ś🌻W🌻I🌻E🌻Ż🌻A🌻M🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:) u nas dziś słonko skrywa sie za chmurkami , ale co tam najwazniejsze ,że nie pada......więc jemy śniadanko i uciekamy kożystać z jeszcze pogody:) pozdrowionka i buzialki :)pa hmmm ....jakaś cisza znów tu zapanowała....... to zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza ,cisza Anusiu,bo pewnie wszyscy rozkoszowali się słońcem albo od niego uciekali ;) Moja królewna wczoraj właśnie obchodziła swoje piąte urodzinki,więc byli goście,i prezenty, i upał nie do zniesienia:O Pomęczyliśmy się do około dziewiątej,jedynie solenizantka miała siły niespożyte i mokra już całkiem z rozwianym włosem i roziskrzonym wzrokiem (nie wiem doprawdy, skąd się to bierze) szalała,śpiewała ile wlezie. W międzyczasie zażyczyła sobie abyśmy wysłuchali jej improwizowanego recitalu;)nawiasem mówiąc po \"angielsku-dziecięcemu\"...Prawdziwy bowiem brzmi nie dość atrakcyjnie i Wera doszła do wniosku,że nie zamierza się go uczyć ale stworzyć własną ulepszoną wersję,czym wprawiła w niemałe zakłopotanie tatusia,skądinąd specjalisty w dziedzinie lingwistyki stosowanej,mhihihi... Dziś już zrobiło się chłodniej i dochodzimy do siebie po fali upałów... Człowiek to jednak okropne stworzenie,jak jest chłodno-utyskuje na brak słońca,gdy wreszcie słońca w bród-źle,bo upał męczy i tak w kółko;) No to pomykam do usuwania skutków wczorajszej balangi 🖐️ oraz 😘 dla wszystkich PA PA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szystkie kobietki. Też siedzę w domu z dziećmi ale już ie pamiętam kiedy ostatnio nudziłam się.... :) Cieszę się że mogę Was poznać. :) Buziaczki dla Dzieciaczków i pozdrowionka dla mamuś Będę tu czasem zaglądać żeby poprawić sobie nastruj i podzielić się moimi radościami pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś znów 24 godzinki w pracy więc chętnie dam się złapać w Wasze konferencyjne sieci. ---------> Aniutku, spóźnione życzenia w takim razie dla córci Twojej, Królewną aby zawsze była piękną, mądrą i dobrą. Niechaj z dumnie uniesioną głową drogami życia kroczy, ale tak aby nie umknęły jej przy tym rzeczy małe, które czasem ważniejsze od wszystkiego być mogą. Niech serce jej pełne będzie miłości i wrażliwości na los innych stworzeń bo to zawsze w dwójnasób zostanie jej nagrodzone. Niech poddani kochają ią i uwielbiają, nie odczuwając wcale trudów jej rządami spowodowanych. No i kiedyś kiedyś niech Księcia swego odnajdzie i niech żyją długo i szczęśliwie, podrzucając rodzicom wnuki od czasu do czasu. --------> Anussiuu, widać że dobry z Ciebie człek bo nie wykorzystujesz innych ludzi. Jak byś to robiła wiedziałabyś jak się pisze to słówko. Przyjmij więc me słowa uznania za postawę życiową, a na przyszłość już pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) Aniutku---->wszystkiego naj dla córci , aby słonko zawsze jej przyświecało ,a uśmiech nie schodził z buziaka :) całuski gorace :) Emka 28 ---->witaj :) miło nam będzie jak zajżysz częściej :) Dziecko Kosmosu ----->dziękuję czasem się nie sprawdzi do końca i wypada sie tylko wstydzić ,że poszło w świat z błędem hihihi , trudno jam tylko biedny człek :) buzialki :) a teraz się dotlenie troszeczkę :) papapapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecię, Anussiaa to tak z przemęczenia, a nie z niewiedzy, ciekawe, a co byś mi powiedział na to, że ostatnio wkładam cukier do lodówki, a herbatę zalewam wodą z polewaczki, mam nadziej że jak dzieci podrosną to nam się główki unormują, ale póki, co trzeba przymykać oczy na nasze roztargnienia Pozdrawiam mamuśki serdecznie i tatusia jedynego na topiku również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej🖐️ Myślałam,że dotrę na konfer wczoraj, ale nie wyszło jakoś...:O Jeśli dziś mnie co nie zmorzy to golnę sobie jaką kawkę i zasiądę na czatach. A nuż widelec przyłapię kogo... >>>emka28 🌻 i 😘 dla Ciebie na powitanie,gorąco zapraszamy i czekamy na Twoje opowieści,jeśli zechcesz z nami pogadać na czacie to zapraszamy także na konferki codzienne(prawie) o ile korzystasz z komunikatora w tlenie;) Dziecko Kosmosu🌻 Anusiu🌻 - dzięki Wam wielkie za życzenia dla mojej gwiazdeczki:D Basieńko[kwiat a ja Ci tylko powiem,że wsadzam pranie do śmietnika a śmieci do pralki:O Gorrrrące całusy Wam posyłam podwijam kiecę i lecę ;) BYEEEEEEEEEE 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,kwiatuszka dla Basi nie udało mi sie wsadzić o teraz będzie dobrze🌻😍🌻😍🌻 jeszcze raz dla Basi i dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee,gdzie tam,nigdy się nie udaje gdy to sobie planuję:( Ciekawe tylko czy byliście wczoraj,jeśli nie,hihihi,wtedy mniejszy byłby mój żal;) Wybieramy się na grilla do babci więc długo tu miejsca nie zagrzeję,ale byłoby wielkim zaniedbaniem nie wstąpić na minutkę:) Dzień dziś nieco chłodniejszy,lekki podmuch z północy ,chmurki ciągną leniwie po niebie,w sam raz na wycieczkę,więc korzystać trzeba z tych darów matki natury póki czas.No,to idę w świat,papa! :D🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejejej,niedobrze,najmilsi,gdzież wywiało nasz biedny opuszczony stateczek...???:( Stójmy na wachcie i nie dajmy się zmieść byle podmuchom a nawet groźniejszym nawałnicom;) Całuski ciepluchne 🌻 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejejej,niedobrze,najmilsi,gdzież wywiało nasz biedny opuszczony stateczek...???:( Stójmy na wachcie i nie dajmy się zmieść byle podmuchom a nawet groźniejszym nawałnicom;) Całuski ciepluchne 🌻 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejejej,niedobrze,najmilsi,gdzież wywiało nasz biedny opuszczony stateczek...???:( Stójmy na wachcie i nie dajmy się zmieść byle podmuchom a nawet groźniejszym nawałnicom;) Całuski ciepluchne 🌻 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniutek hihi
No to nieźle mnie urządziło,sorry za potrojenie nieplanowane:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spełnienia marzeń ukrytych pod puchową poduchą, namnożenia się pieniążków ukrytych w porcelanowej śwince, wielkiego kosza kwiatów z bijącym w głębi czerwonym serduchem, komety Haleya z jasnym warkoczem i anielskich przyjaciół. Tego wszystkiego życzę Naszym Kofaniutkim A N I O M !!!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spełnienia marzeń ukrytych pod puchową poduchą, namnożenia się pieniążków ukrytych w porcelanowej śwince, wielkiego kosza kwiatów z bijącym w głębi czerwonym serduchem, komety Haleya z jasnym warkoczem i anielskich przyjaciół. Tego wszystkiego życzę Naszym Kofaniutkim A N I O M ..!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×