Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

No!Odwaliłam większą część niekończących sie obowiązków domowych i...podskoczyłam ochoczo do monitorka,jedynego niemalże łącznika ze światem doczesnym.Moje ukochania dwa poszły sobie na spacerek,i kupić nagrodę za samodzielne zjedzenie zupki,co się rzadko zdarza...Na szczęście nie obu moim kochaniom,tylko temu mniejszemu.Hahaha!!!Buzieńka wielka dla wszystkich Was!Ej,coś tu cisza,a to czemu?Chyba skoczę do Kassandry,na jej topik,i rzucę tym matczynym okiem,tylko żeby go nikt nie rozdeptał,bo stracę jasność widzenia,na razik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, albo lepiej ,tak jak Przerażona.Od razu załatwimy sprawę.Ja również uważam,że Ty, Kassandro masz prawo do takich decyzji,oczywiście,że powinno się je razem podejmować,tymbardziej,że w takim samym stopniu,bedziesz matką a twój chłopak,ojcem(z tą różnicą,że nie on będzie obarczony największym ciężarem).Nie może być mowy o żadnej presji,ani naciskach.Ty musisz w pełnej wolności dokonywać wyborów.Prawdziwa Miłość(taka przez duże M) przecież daje wolność.Ja urodziłam moją córę co prawda w wieku 24 lat,ale po prostu mieliśmy oboje z mężem gorące pragnienie dziecka,czuliśmy że to właśnie ten czas.I był to wspólny,niczym nie wymuszony,świadomy wybór \"nas\".Całuję Cię serdecznie i życzę trwałej obecności światła umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże co za pogoda.... dziś moja mała miała pierwszy raz pobieraną krew i prawie sama się rozryczałam w gabinecie jak słyszałam jej płacz. Nawet mi się nie chce myśleć co będzie następnym razem. najgorsze że teraz trzeba poczekać na wyniki aż do piątku więc sylwester nie zapowiada sie zbyt radośnie...... ciągle będę siedzieć i myśleć czy wszystko w porządku Pani doktor zaleciła mi dokarmianie małej kleikiem. Czy wasze dzieci mają jakiś ulubiony czy taka papka bez względu na firmę smakuje im tak samo? całusków moc w ten ponury dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 77
dziewuszki kochane....ja chyba zaraz zwariuje przez tą pogode, nuda nuda, synio spi a ja pierwszy raz okropnie sie nudze, powiedzcie czym sobie wypełniacie czas, jak juz naprawde macie wszystko porobione i czy was tez dopada czasami takie uczucie "nudy" ? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Kobietki :) witajcie w ten paskudny, ponury dzionek.......:( sade ---> a na co te badania ? nie martw sie napewno wszystko wporządalu będzie :) głowa do góry :) Anka 77 ---> ja zazwyczaj jak już mam wszystko zrobione i mały śpi siedze w necie lub też sie kładę i odpoczywam hihihihi......a przy tej pogodzie jest po czym .....synek strasznie marudzi i musze co chwilka wymyślac nowe zabawy bo bardzo szybko sie nudzi :) życzę wam słonka i usmiechu w ten wstretny deszczowy dzionek :):):) do wieczornego dotleniania.....po nim odrazu lepiej sie czuje hihihihihi :) buziaki....papapa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 77
anussiaa --->a ile ma twoj synek:)bo mojemu tez juz znudzily sie zabawy weszelkie , moj ma 18 m-cy i ciagle musze z nim siedziec i ymyslac mu zabawy, a juz brakuje mi pomysłów:( spac mi sie niechce bo wyspalam sie w nocy:), wlasnie tez buszuje po internecie pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sade ---> co do kleików, ja małemu dawałam kaszki nestle ryżowe z jabłuszkiem lub malinami , czasem brałam zwykłą ryżową i dodawałam jabłuszko ze słoika lub scierałam świeże , mały je uwielbiał teraz też zje ale woli serki danonki :) , kanapeczki hihihi :) i paróweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 77
nie mam ale sobie załoze:) podaj mi namiary to moze porozmawiamy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,kobitki!!!Mamuśki!!!A u mnie dziś pięknie,słońce świeci,w cieniu 12 stopni,chce się żyć,i nawet mam kopa do roboty,hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrda vel maniek
Nudzi się tylko człowiek głupi...........takie proste powiedzonko, a tyle prawdy w sobie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie,co? Moja córa ma 4 i pół latka,i jej to się nudzi dopiero!Już na przyszły rok,mam nadzieję,że pójdzie do przedszkola,to będę miala trochę luuuuziku,hihihi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś nie pogadam na razie,pewnie ganiacie po kuchniach i łazienkach;)Ok,do wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussiaa---> badania są na sprawdzenie dlaczego mała nie przybiera na wadze - przez prawie dwa miesiące przytyła zaledwie 350 gramów, więc jest to zdecydowanie za mało właśnie skończyłyśmy jeść kleik, muszę stwierdzić że jest to zdecydowanie trudniejsze niz myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) małe sprostowanie .....synek kończy 14 miesięcy......coś mnie się pomyliło wcześniej hihihihihihihhi.......:):):) sade ---> a mała była karmiona tylko piersia do tej pory? może poprostu cycus przestał jej wystarczać ? i teraz jak wprowadziłaś kaszki odrazu się poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunia
cześć mamusie! Jestem tu po raz pierwszy. Mam w domu dwóch łobuziaków 4 i 2,5 latka. Przez ostatnie 4 lata miałam w domu sajgon. Same wiecie jak to jest z dwójką maluchów... Ale teraz szczerze mówię, ze jest ok. Chłopaki się dogadują, wspólnie się bawią, mają swoje sprawy i zabawy. Oczywiście zdarzają się kłótnie i konflikty, ale to w końcu są dzieci... Teraz nawet się cieszę, że miałam dzieci jedno po drugim. w tej chwili mam odchowane. Mam troche czasu dla siebie. Serdecznie Was pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tunia!!!I wszystkie mamusie -pracusie:),jak to miło,że powiększa się to nasze matczyne kółeczko;)Mój kochany mężuś teraz usypia córeńkę,więc sobie przysiadłam tu i patrzę,co nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 77
Aniutek ide ide tylko ten moj synio spac niechce :( aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 77
moj adres to ania_77p@tlen.pl:) ja ciebie nie moge znales bo nie mam twoich namiarow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutek ---> mam nadzieje ze jutro do Nas też dołaczysz i nie bedzie już zadnych problemów z połaczeniem:) tunia ---> a może Ty też dołaczysz do Nas na tlenie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutek ---> mam nadzieje ze jutro do Nas też dołaczysz i nie bedzie już zadnych problemów z połaczeniem:) tunia ---> a może Ty też dołaczysz do Nas na tlenie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 77
no i masz cos mi tlen nie dziala , pozdrawiam wszystkie babeczki z konferencjo było superr , mam nadzieje ze jutro sie spotkamy Milej nocki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,laseczki!!!Oj,miałam wczoraj coś okropnego,bo kila osób mi się włączało na gadu i sorry,że nie mogłam porządnie z nikim porozmawiać.Może to wyglądało jakbym was ignorowała,wcale tak nie miało być,bo ale to się po prostu tak nie da.I Aniulkę i Anię i wszystkie przepraszam...:)Mam nadzieję,że mi się dziś uda pogadać,przynajmniej na chwilkę.Całuski wielkie dla wszystkich Was i Waszych pocieszek w domkach(tych dużych i tych małych).Oj!Żebyśmy tak kiedyś mogły się spotkać...hmmm...ale byłoby fajnie....No to papatki!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunia
obiecuje, że w przyszłym roku zainstaluje sobie tlena , to sobie pogadamy. Dla wszystkich dziewczyn słodyczy i miłości pod dostatkiem w Nowym Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje babeczki......wszystkiego co najlepsze W Nowym Roku...buziaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×