Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Tak, tak DAJA. I masz jeszcze 35 doktoratow... Jak Walesa... Hihi. Nooo juz sam ton wypowiedzi o tym swiadczy! Hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy grooosze
ten moj to ma wiecznie osrane gacie!!doslownie!!!rzygac mi sie chce jak je wsadzam do pralki!!! powiedzcie mi czy to normalne u facetow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
pewnie się drapie po oczku kakaowym bo go swędzi... co jest najwyraźniej wynikiem grzybicy przewodu pokarmowego, którego uwieńczeniem jest właśnie owe oczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
do facetideal to co ty tu robisz? nie chwal sie bo kazdy moze tak napisac jak ty pewnie sobie jeszcze nozki golisz co ? a fujarke sobie myjesz po kazdym laniu? nie podlizuj sie pania tylko sie zajmii swoja kochana zona bez obrazy koleszko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój kochany to ma taki nawyk, że jak umyje sobie uszy to potem pół nocy je wyciera...wszystko ok ale on to robi czym się da...patyczki, ręcznki, pościel... Raz sobie śpie i się przebudziłąm i patrzę jak sobie wyciera te uszy moją koszulką, w której śpię oczywiście... Było mu potem niezmiernie głupio ale wiem, że i tak to kiedyś powtórzy... Poza tym jak się umyje to tak dokładnie wyciera się ręcznikiem, że aż jest to niesmaczne...Godzinę między palcami, godzinę pupę...Bleee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspirin
Mówicie o mężczyznach jak o zwierzętach na targu. I nawet pewnie nie wiecie, ile obrzydliwych rzeczy same robicie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ALE JAJA. Jestes jakas dziwna. Ja nikomu nie musze sie podlizywac. A juz napewno nie na forum... Hmm. Poparlem tylo panie i skrytykowalem brudasow i facetow, ktorzy zarzucaja kobieta, ze sa hipokrytkami... Jezeli ty jestes to mi cie szkoda... Fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
do facetideal naucz sie koleszko czytac ja tez jestem facetem cofnij sie troszke i przeczytaj co pisalem zaczalem od strony 103 bo mnie zaciekawil z deka temat co panie maja do powiedzenia a ty z tym myciem (kapiel) to chyba przesada chyba ze nic innego do roboty nie masz albo pracujesz na basenie. poza tym sie wymadrzasz. nie cierpie facetow tzw metro seksualnych bo biora przyklad z pedalkow i mysle ze kazda prawdziwa kobieta tez tego nie lubi i nie staraj sie mnie zdenerwowac po rajtuzach ci pojade grubo bedzie ci wstyd . lepiej napisz cos o wadach pan bo czasami sa gorsze od mezczyzn generalnie wszyscy jestesmy ludzmi kobiety i mezczyzni i nic co ludzkie nie powinno byc nam obce. 3m sie ramy i spodniczki mamy a my sie bujamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SS .
Do facetideal Jak przeczytalem co napisales to chyba jakims pedziem jestes .Trzeba sie myc tu sie zgodze ale zeby qwa po kilka razy na dzien to juz ci odjebalo do reszty , kazda z pllci przyciaga nasz zapach i feromony kture wytwarzamy a jak sie bedziesz tak czesto myl to rzeczywiscie nie pozyjesz dlugo bo wten sposub zmywasz warstwe ochroanna skury jelopku i ty mowisz , ze masz kolege jakiegos biologa chyba morskeigo heheh ,jak ci takich glupotek naopowiadal . Moze bada faune morska a nie ludzi i naciera se odbyt koralowcem eheh.Moze on jest z w jakims zakladzie i go czasem odwiedzasz przynosisz mu mydlo i szampon a paznokcie obcinasz sekatorem do rzywoplotow . I jescze mi powiedz ,ze twoja zonka nie mowi do ciebie juz po imieniu tylko sypie nazwami ruznych srodkow chemicznych produktow moze mowi do ciebie mydelko FA lub Mr Muscle . :)) popieram kolesia ale jaja, w tej sprawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SS .
Do podniecająceD Tu mam przyklad laski ktura jest wyluzowana ,i nie przejmuje sie tym ze pierdzi , beka a byc moze nawet se zyga i ma to w dupie totalnie , i wlasnie tu szacuneczek bo jest soba i nie jest jakas wyimaginowana paniusia , a to ze sie jej nie chce umyc jezeli ma wolne .to pikus a przed randeczka napewno to robi bo tak by nie miala dymanka zapewne czy nawet udanego spotkania . chyba ze tego tez nie robi heheh to jej sprawa i nie trzeba nikogo pouczac na ten temat bo kazdy ma swuj maly rozumek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stfu
SS -> zanim sie zabierzesz, za teorie o higienie osobistej, wez kilka lekcji jezyka polskiego... ale jaja -> zgadzam sie ze nie ktore "panie" to wieksze brudaski i syfiary niz my (faceci)... facetideal -> 2-3 razy dzienna kapiel ?? chyba masz jakies kompleksy koles, chyba ze smoglem krecisz po posilkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stfu
smiglem* nie smoglem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne rzeczy piszecie
Ale śmieszne.;) My jesteśmy do siebie podobni, jeśli chodzi o przyzwyczajenia higieniczne. Dwa razy dziennie prysznic albo rano prysznic a wieczorkiem odmakanie w wannie (to ja lubię posiedzieć we własnym rosole;) ), codzienna zmiana bielizny, żadnego rozrzucania skarpet czy dłubania w nosie;), ale jednocześnie niechęć do mycia naczyń i czyszczenia powierzchni płaskich.;) Nie ma ludzi idealnych, ale za niektóre rzeczy, które opisujecie, wygoniłabym z domu.:D PS Sposób z pastowaniem jednego buta wykorzystam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red Bull
A wy kobiety jestescie takie swiete tak?Gdybym chcial to by mi caly dzien nie wystarczyl na to aby opisac wasze wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadei
to wedlug was jak gosc myje sie 2 razy na dzien to jest dziwny? przynajmniej mu nie wali spod pachy...tak lepiej takich ktorzy sie myja wyzwac od pedalow czy metroseksualnych...latwiejsze to niz sie umyc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadei
Czystość jest dla mnie bardzo ważna. Swojego faceta wyganiam co chwila pod prysznic, a gdy śpi, podkradam się do niego i pucuję go płynem "Lizol" :classic_cool: Ostatnio jednak trafił do lekarza z poparzeniami po tym, jak wyszorowałam mu klejnoty "Domestosem". Bardzo mnie ucieszyło, kiedy lekarz oznajmił, że jest sterylny :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ale jaja---- co to miał byc za tekst każda prawdziwa kobieta????? Ogólnie termin metroseksualizm uważam za jakiś wymysł medió żeby tylko zaszufladkować co sie da ... ja cenie sobie kiedy facet o siebie dba, zawsze ładnie pachnie , ma obcięte paznokcie i pachnące włosy ... i dlaczego to musi sie odrazu nazywać metro cośtam co z góry ma oddzwięk niezbyt pozytywny. A ja w czystości widze same pozytywy!. Np moj Papla to sam mnie prosi zebym go do kosmetyczki umowila to na pedicure to na oczyszczanie to na tamto i nie widze nic w tym złego wręcz przeciwnie !!! Z przyjemnością odchylam dla niego kołderke!!! o facetideal masz moje całkowite wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet mówi że jak w swoim towarzystwie kobieta i mężczyzna nie wstydzą się puszczać bąków (chodzi mi o związek) to znaczy że im ze sobą dobrze bo cują się wyluzowani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAjobrzydliwzsza rzecza jak dotąd to mój było na wyjezdzie pod namioty..... ja sobie spie a on ranny ptaszek wstawaj wstawaj piekny dzien wstawaj wstawaj ...ja na to spaaaadaj kaca mam jak stopiecdziesiat po kilku minutach jak przestałam reagowac na odzewy opuszczając namiot rzucił na odchodne może jednak wyjdziesz kochanie po czym rozległ sie głośny śmierdziuch a zaraz za nim dzwięk zamykanego zamka namiotu...wyobarźcie sobie jak szybko z tamtad wyleciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
he he mówiłem nie przechytrzycie nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
do Frykadelik czy pisalem gdzies wczesniej zeby sie nie myc? czyt od str 103 mowa tu dziewczynko o przesadnym myciu i czy uwazasz ze mycie to wszystko? zacznijcie tez dbac o wyglad zewnetrzny mam na mysli wasze zwisajace dupska brzuchy wieksze od cyckow itp.luknij co napisal koles SS. o higienie nie wiesz nic poczytaj sobie co to jest flora bakteryjna na skorze przyslowie czeste mycie skraca zycie to fakt a na sam finish to co ja uwazam za prawdziwa kobiete do twojej wiadomosci bo glupie pytania zadajesz prawdziwa kobieta przynajmniej polka powinna umiec zadbac o siebie rodzine i byc wyrozumiala przedewszystkim moze jestes idealem ale dla swojego chlopa pozdrawiam wszystkie zadbane laski mam na mysli plaskie brzuchy i jedrne cialko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetideaI
Ej, nie przesadzajcie. Pisałem, że myję się 2 razy dziennie, ale mieszkam na biegunie, a tu dzień trwa pół roku. Moim foczkom brzydki zapach nie przeszkadza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy 7lat po ślubie.Mąż myje się raz dziennie ,zmienia majty iskarpety.Sama szykuję mu jak dziecku ciuchy do ubrania,także jest czysty i schludny.Raz zdarzyło mu się zostawić obok fotela skarpety,wtedy ja zostawiłam przy tych skarpetach swoją zakrwawioną podpaskę.Nic się nieodezwał,ale od tego czasu skarpety lądują w koszu na brudy.Poza tym pierdzi jak każdy,grzebie sobie po jajkach,je brudnymi rękami i panicznie boi się dezodorantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipisia
ej wy kobiety nie umiecie dostrzec w ty nic normalnego ,przeciez wy sie tak samo zachowujecie no moze tylko tyle ze nie robicie tego oficialnie ,ale takich nas Bog stwozyl dupa do srania i do pierdzenia a jezeli chodzi o smierdzace skarpety?????? no tego nie popieram i prysznic codziennie owszem bo schludnosc to podstawa POZDRAWIAM CIPIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipisia
ej wy kobiety nie umiecie dostrzec w ty nic normalnego ,przeciez wy sie tak samo zachowujecie no moze tylko tyle ze nie robicie tego oficialnie ,ale takich nas Bog stwozyl dupa do srania i do pierdzenia a jezeli chodzi o smierdzace skarpety?????? no tego nie popieram i prysznic codziennie owszem bo schludnosc to podstawa POZDRAWIAM CIPIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
3 cechy faceta: -czysty -łogolony -łogoniasty 3 cechy kobitki: -czysta - cycata -obca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bog stworzyl nas tez nagich
co nie znaczy ze jako golasy mamy zasowac po ulicy, jezeli pierdzenie i bekanie jest takie normalne to polecam robienie tego na imprezach rodzinnych taki ostry bek na urodzinach cioci na pewno nie zakloci przebiegu rozmowy,a smierdzacy pierdziel bedzie potwierdzal ze obiad smakowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×