Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość a zdecydujcie się
czy klimat się ociepla i poziom oceanów się podnosi, czy może prognozy o braku wody zaczynają się przedwcześnie sprawdzać. Hę?!?!?! Poza tym, miało byc o bekaniu, pierdzeniu, wycieraniu gilów o obrus, sraniu w towarzystwie itp. a nie o tym ile wody zabraknie, komu i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psajdak
mój dziadek obcina piety nożem i potem bierze do buzi i żuje ..oblesne..i nie myslcie ze klamie..to niestety prawda ma takie zolte piety i takie grube sie robią biale i on to nozem obcina..:(potem ten noz do szafki kladzie nie umuty a reszta rodziny i babcia jedzą chleb krojony tym nożem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psajdak
moj dziadek je piety a wczesniej obcina nozem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey wiem jak to jest
a mój dziadek ma koło łozka blaszaną puszkę i w nocy do niej sika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okul
Pierdzieć to nie ma komu, ale do wąchania to wszyscy pierwsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanitaaaa
a moj facet ostatnio sprzestal sie myć;/ jest 30 stopni upału, czlowiek sie poci caly dzień a on taki kładzie sie spać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitttta
a moj facet ostatnio sprzestal sie myć;/ jest 30 stopni upału, czlowiek sie poci caly dzień a on taki kładzie sie spać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ama_
znam to forum bo moja dziewczyna czesto tu wchodzi, nie znam jej nicku niestety domyslam sie ze mnie tu czesto obsmarowuje, wiec sie wypowiem. nie jest brudasem. wrecz przeciwnie ma obsesje, OBSESJE na punkcie swojego wygladu i to rujnuje i zatruwa mi zycie, 1. Nie ma mowy o spontanicznym seksie wieczorem. Nie. Musze jej powiedziec, bo po prysznicu nie ma swzans gdyz ona wciera w siebie 6 kremow i ja nie moge tego ruszyc. 2. W nocy nie moge sie przytuliuc do niej bo OWIJA UDA, BRZUCH I PRZEDRAMIONA FOLIA pod ktora kladzie kremy przeciw rozstepom, cellulitowi(czy jak to sie pisze) i wiotczeniu skory (ma 23 lata) 3. spi w krekawiczkach bawelnianych i skarpetach zeby te kremy na rece i stopy sie trzymaly wiec nawet jak ma seksi pizame to wyglada jak kosmita kazdej nocy - folia, rekawiczki i skarpety i jeszcze maske na oczy!!! 4. nie je miesa, wiec nigdy nic mi nie ugotuje. 5. jest cale zycie na diecie. nie wierzy mi ze ja naprawde chcialbym zjesc z nia pizze i wypic piwo. 6. jak przytyjue kilogram, bo sie powietrza nalyka to nie uprawiamny seksu dopoki nie zrzuci 2. 7. sciana nad lozkiem jest porysowana od jej pomalowanych paznokci 8. jak ma okres zawsze wydaje jej sie ze ma brzydkie piersi i placze wtedy i nie wiuem co mam powiedziec, bo co powiem to ona jakos trafnie przetlumaczy, ze ja bym chcial zeby miala sztuczne, nie wiem kurwa o co chodzi czasem. 9. jezeli sie skaleczy badz uderzy czy ma jakas rane na nodze czy gdzies, to nie moge nigdy zobaczyc, i podczas seksu bedzie uparcie zakrywala ta czesc ciala. 10. malo je a potem ryczy ze jest nieszczesliwa bo ona tez by chciala paczka czasem zjesc. to chyba tyle jezeli chodzi o jej pobsesyjne dbanie o wyglad. chociaz wydaje mi sie ze cos przeoczylem. i jak? czy nie lepiej jak wszystko jest okej a laska beknie od czasu do czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman z Jamna
ja pierdze i dlubie w nosie na luzie przy wszystkich.na dodatek zjadam baby, mam to w dupie co kto mysli.kidys to nawet zlalem sie w nocy w lozko,bo za duzo browaru bylo wieczorem i moja zona nic na to tylko kazala recznik polozyc i spac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygac sie chce
jak to czytam.Niektorzy nie maja zadnych hamulcy..swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman z Jamna
to nie czytaj tego,kto ci kaze.jeszcze jedno:jak zmieniam majtki po tygodniu to wacham to miejsce gdzie byl penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quentin
powiem tyle same jesteście sobie winne są na swiecie normalni faceći ale wy zawsze wybieracie tych 'twardzieli' a potem płacz rozwody separacje nie załuje was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełnasprzecznosci
Niektóre rzeczy tutaj to totalne przegięcie. Np spuszczanie sie do skarpetek czy rzucanie w telewizor kawałkami gówna :OOOOOOO. ale sorry - sama puszczam gazy jak mam ochote bo uwazam ze to niezdrowe przetrzymywac, ale staram sie poprzez zdrowa diete oduczyc moje faczki gazowania -nie bekam bo nie jem w taki sposob by bekac, ale nie widze w tym grzechu nie do zniesienia -dlubie w nosie i rzucam gile gdzie mi sie podoba -maluje paznokcie i wykonuje depilacje w pokoju przy komputerze i potem wsztstko jest wyklejone lakierem i woskiem (ale skoncze z tym) -dlubie w uszach -drapie sie po glowie -mam okropne paznokcie u stop na ktorych zlamalam juz nie jedne cążki do paznokci -wącham skarpetki -czasem zakladam nieświeże gacie jeśli niezdąże nastawić prania - wtedy też wącham by wybrać możliwie najświeższe -wyrywam sobie włosy z brwi, wąsikow i do okoła sutków leżąc w łóżku, potem te włosy się gdzieś kamufluja na prześcieradle wiecej nie pamietam, dodam ze na codzien jestem atrakcyjna, zadbana kobietą xD tylko czasem się wyśliźnie jakiś objaw mojej... "męskiej" natury :) i uważam, że w pewnych granicach to flejtuchoswo jest slodkie u facetów. Tacy umiarkowani goryle :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełnasprzeczności
Ama_ O KURWA!!!!!!!!!!!! wspolczuje takiej laski, to wszystko przez media i ten kult kobiecego piekna plastikowego. weź ją jakoś ogarnij. Powiedz jej może że chciałbyś aby była bardziej swobodna i wolałbyś popieścić trochę kobiecego miękkiego ciałka, nawet z rozstępami zamiast leżeć obok ofoliowanego kosmity.... przecież z taką babą się nie da żyć sama mam rozstępy na dupie bo przytyłam i schudłam gwałtownie ale uważam ze jak facet bedzie mi masował to szybciej zejdą i namawiam go do tego! jakoś mu nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelnasprzecznosci
Ama_ O KURWAAAAAAAA wspolczuje takiej laski ;/// weź ja dowartosciuj, powiedz ze chcialbys pomasowac jej okrąglejszą pupę i przytulic się do miekkiego ciałka a nie lezec cala noc obok ufo w foliii ;/ po za tym rozstepy i celluitis schodza najlepiej od masowania namietnego i sportu a nie od tych idiotycznych kremow ktore GOWNO DAJA!! wszystkie maja prawie identyczny sklad a ich wyprodukowanie kosztuje gora 10 zł, reszta to czysty zysk i wyzysk na chinckich i koreanskich dzieciach. mozna uzbierac na dobre wczasy za granica po dluzszej zamianie miliona kremow na milion pelnych milosci dotyków i obupolnej akceptacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelnasprzecznosci
przepraszam, myslalam ze moj post sie nie dodał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ama_
Zajrzalem tu pirrtwszy raz od posta i jestem w szoku, ze ktos odpisal. pelnasprzecznosci: no mozna zwariowac, fajnie byloby jakby zaprzestala tych zabiegow z Marsa, ale musze przyznac, ze podoba mi sie. Mozecie mnie nazwac swinia czy cos, jezeli chodzi o kobiety wole brzydsza i szczupla niz piekna i gruba. musze tez przyznac, ze moze i brzmi to beznadziejnie, ale wole nie patrzec na te wszyystkie upiekszacze itp i o nich nie wiedziec, a podziwiac tylko efekt koncowy. odpycha mnie to jakos. ale nie wyobrazam sobie laski, ktora popierduje non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza_nna28
Moj facet to niestety nie hamowal sie z pierdzeniem dlugo. Juz po kilku miesiacach puszczal baki i mimo ze mu zwracam uwage on ma to gdzies. W nosie na szczescie nie dlubie, bielizne zmienia regularnie, niestety czasami zdarza mu sie "zapomniec" o codziennej kapieli. Staram sie oduczyc go tych zlych nawykow ale na razie to jak grochem o sciane. Coz... tacy sa nasi mezczyzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bridzit2
Bo facet jak sie stara o wzgledy kobiety to dba o siebie i swoje maniery.Niestety gdy juz Ja zdobedzie to uwaza ze ta cala maskarada jest juz nikomu nie potrzebna nie liczac sie z opinia wlasnej zony- przeciez juz ja ma to i po co wg Niego to wyglupy - niby widzialy galy co braly tyle ze wczesniej byl zupelnie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepamietnik
Mój, w tej chwili to były facet: mył zęby tylko rano i na randkach u siebie w domu przyjmował mnie w domowych dresach. A na początku było pięknie, zawsze wyprysznicowany, ładnie ubrany i pachnący moimi ulubionymi męskimi perfumami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem ja wiem
Nie ma takiego słowa "wyprysznicowany". żenada...jeżeli już to wykąpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkaaaaaa
mój mąż też zachwuje się obleśnie - pierdzi, czasem nawet sie z tego razem śmiejemy ze jest 'paskuda" - dłubie w nosie, notorycznie! ale wtedy go szturcham tyle razy az sie wkurwii i przestaje -czasem "zapomni" sie umyc ale jak mu sie za chce lodzika to wrzeszcze ze nic z tego bo sie nie myl. Zadziwiajace jak szybko wtedy leci do wanny:D -zeby myje tylko wtedy jak mu wsadze do buzi szczoteczke z pasta -nie goli sie za czesto, ogolnie z zarostem wyglada duzo ladniej, ale cholernie drapie -wstaje rana, wącha skarpetki z poprzedniego dnia i mówi ze się jeszcze na dają mimo ze podsuwam mu świeże -obcina paznokcie gdzie popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ale masz wieprza w domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe :D dobrze że chociaż wtedy się myje jak wisi nad nim groźba braku lodzika. Ama_ - o masz. to masz babe taką jaką chcesz ;) piękną, plastikową, zadbaną. Ja bym tak nie mogła:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×