Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość Rębajło
specjalnie nie myjecie cipci żeby się nie bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytankikaaa
Myhe sie i to bardzo czest! No wlansie to dzwine ze ten moj zapach mi przeszkadza. Ok,wkladki moga byc...ale podczas sexu ten "smierdzacy"dla mnie sluz oczywiscie sie wydobywa i normalnie czuje go jak sie kochamy!! To okropne! I zaraz ma obsesje ze jestem obrzydliwa,ze nieatrakcyjna dla meza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infakcja
ty masz infekcje to nie jest normalne idz do lekarza lekarz przepisze czopka i bedzie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sancza
Skoro już jesteśmy przy tym temacie..Nie lubię się z nim całować jeśli wczesniej uprawialiśmy seks oralny. Nie znoszę swojego zapachu. Potem kaze mu szorowac buzie mydlem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSIA21
Przeczytawszy ta strone stwierdzam JESTESCIE ZAŁOSNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prukacz pospolity
fajna strona-wesoło tu no i temat jak najbardziej prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaga
faceci mogliby czesciej myc zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek dwuczuby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszczędny Mare-k-
Mój facet kazał mi sie lizac w tyłek.Powiedziałam fuck off sam sie liz dewiancie.On rozbawiony rozebrał się i próbował polizac a potem poszedł wku.w.i,..y na szluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej lep
Najobleśniejsze to jest chamstwo z wiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rębajło
Ja specjalnie moją nasmradzam , bo nie chce sie bzykolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek dwuczuby
ja lubie gdy dziewczyna pierdzi bo jest wtedy taka naturalna,prawdziwa szczera można powiedzieć.Nie lubie fałszu,kłamstwa,udawania że sie jest kim innym itd...Jeśli sie razem żyje to smrodu się nie ukryje albowiem każdy z nas śmierdzi i sra i pierdzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiniak
nawet jesli ktos pierdzi pod kołdrą to druga osoba jesli kocha nie powinna podnosic kołdry tylko powiedziec na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebajło
Ja się zawsze zesram na śmierdząco przy bzykaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstawili też swoje spójniki
bleeeeeeeeeeeeee faceci to oblechy dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oneska
ja znam dziewczynę - śliczną mulatkę!! no po prostu chodzący ideał jeśli chodzi o urodę. zresztą jest fotomodelką. i wierzcie mi lub nie ale ona w tym co śpi chodzi potem w dzień i potrafi tak (nie zmieniając przy tym bielizny) przez 2 - 3 dni!!! potrafi drapać się w rowku i sprawdzać czy nic nie zostało jej pod tipsami albo to wącha. to samo robi jak grzebie w pępku - wącha to co wydłubie z pępka. strasznie śmierdzą jej nieraz nogi - takimi wymiocinami czy czymś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę nic mówić ale ja też znam taką obleśną mulatkę co jest prześliczna normalnie słodka i w ogóle. może to ta sama...przynajmniej jeśli chodzi o to , że śpi w tym samym co chodzi w dzień a potem znów się w tym kładzie i że wącha palce po wierceniu w pępku. znam jeszcze jedną super laskę za którą szaleje każdy facet a ona nawet nie zmywa makijażu tylko w nim śpi a rano tylko go poprawia. raz w pracy widziałam jak ona sciągnęła paznokciem zółty nalot z tylnich zębów a potem dwoma palcami to rozmazywała i sprawdzała czy się klei!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buaaaaaaaaaaahahahaaaa
buahahahahahahaahahaahahahahaa UP UP UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harbaciel bzykacz
ja jestem facet co lubi nie zmieniać ubrań.Zmieniam jak zaczyna mi coś śmierdzić a dopuki nie cuchnie to po co zmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper1980
boze kobitki ze tak sobie pozwole powiedziec....z kim Wy mieszkacie....(Piekna i Bestia wydawac by sie moglo hehe ). Z ciekawoscia czytalem Wasze wypowiedzi i chyba musze sprostowac... Wypowiadacie sie o swoich mezach i wydaje Wam sie ze wszyscy faceci sa tacy sami...a to bląd!!! Owszem tez uwazam ze mieszkajac razem juz kilka lat pene zachowania zycia codziennego staja sie proza i rutyna i chyba nikt nie powinien robic wielkiego halo z tego ze komus sie odbilo lub ze poszedl zrobic kupe a nie siku jak to ktoras z Pań ladnie okreslila...Ja rozumiem ze mozna czuc sie swobodnie w swoim towarzystwie (mowie tu o parce ludzi mieszkajacych ze soba) ale nie zapominajmy ze istnieje jeszcze kultura osobista ktora wynosimy z domu najczesciej :) Tak tu obgadujecie facetow a spojzcie czasem na sibie jak zachowujecie sie po slubie lub bo dlozszym mieszkaniu z parterem....Papiloty, Pidzamki po szyje ze was prawie nie widac, tyjecie po slubie nie stroicie sie juz da wlasnego faceta, nie malujecie, wygoda ponad wszystko cyli w mlodosci wlosy po pas a po slubie krotkie wloski i jeszcze wiele mozna by wymienac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, moj ukochany nie pierdzi przy mnie, no moze jak mu sie wymsknie, nie dlubie w nosie... codziennie bierze prysznic, jest pedantem jesli chodzi o czystosc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanoa
To już problem twój i twojej żony. Nie rozumiem za cholerę co jest złego w papilotach. Może zakład je właśnie po to żeby strzelić sobie fajną fryzurkę ku twojej uciesze. Ma się wcześniej ukrywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rębajło
A ja moją zawsze nabieram - jak chce iść do kibla pyta , czy może po mnie wejść ; ja specjalnie nasram tam jak wynajęty , ona wchodzi i za chwilę wylatuje z okrzykiem " smrodziarz " i szuka odświeżacza. A dla mnie jest wtedy jeden - zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAŁ EUGENIA
odświerzacze niepomogą absolutnie jeśli żrecie kapuchę,groh fasolową,bigos,śledzie,chałwę itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszaa
odświeżam bo temat piękny i prawdziwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rębajło
Kto nie pierdzi , tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rębajło
Pewna jąkała w kącie stała chciałaby se puścić bąka lecz w sraniu też się jąką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rębajło
Pewnego faceta raz dopadło straszliwe pierdzenie lecz na szczęście sie zesrał obniżając ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodrigues Legnica
Nie no nie przesadzajcie juz tak. Z tego co mówicie wynika że nam męzczyznom nie nalezy wlozyc knebel w zad. Hmmm...moze to zle to pisze bo niektore wezma to do serca i tak sprobuja zrobic. Niektorym facetom moze to sie spodobac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×