Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość a moj facet
pierdzenie, bekanie to nic, moj kaze dosłownie kaze mi robic sobie loda, bo jak nie to...wciska mi go na sile:( i niestety nie obchodzi go ze czasem sie nie umyje:(:(:( wiec wasze problemy to nic uwiezcie mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martkazz
pierna pare razy jak mu robilam loda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erick
Gość Mamrotek
zmierzymy się w pierdzeniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galapagos
A moze trzeba zalozyc topic w stylu co najobrzydliwszego zrobiła twoja kobieta, kilka ciekawych rzeczy by sie znalazlo. Myslicie ze jestescie idealne ale tak nie jest.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
Faceci śmierdzą bardziej niż kobiety, wystarczy, że mój stary puści bąka to lepiej przez kilka minut nie wchodzic do pokoju bo tak strasznie capi zgniłymi jajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarod
Gość moura
nie jestem idealem faceta, zdarzaja mi sie przerozne wpadki, owszem, ale nigdy, przenigdy, w zadnej sytuacji nie opluem ani nie obsmarkalem komputera. Do dzis. Czytam ten topik i probuje nie udusic sie ze smiechu, staram sie kwiczec mozliwie cicho zeby domownikow nie pobudzic, ale w zamian ekran i klawisze musialem wyczyscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pachnące narządy
Cześćżauważyłem że macie problemy pewne.A więc jeśli umówiliście sie na randke czy wogóle zamierzacie upprawiać sex to chciałem wam przypomnieć ze w dzisiejszych czasach jest dostępne w sklepach coś takiego jak dezodoranty. Ja z dziewczyną pryskamy sobie dezodorantami w krocza przed sexem i to uwierzcie pomaga albowiem nawet gdy któres z nas pruknie to nie jest to aż tak odczuwalne mocno,Spróbujcie i wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamrotek
Nie ma nic gorszego niż z cipci cenrala rybna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamrotek
Ja po sexiku muszę wietrzyć pokój , bo tak paskudnie jest nasrane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co wy na to
Drogie panie co byscie wybrały... Lysego dresiarza z nieogolonymi jajami oblesnego koksiarza, czy ładnego zadbanego ogolonego mezczyzne z zadbanymi włosami, zawsze pachnacego ?? Moze to troche dziwne ale jak dla mnie faceci z włosami łonowymi sa oblesni fuj jak to dobrze ze my sie razem z moim kochanie golimy ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykłyfacet
weźcie wy się lepiej powąchajcie jak człowiek czasem idzie ulicą to aż w nosie kręci takie nabzdryngolone jesteście tymi różnymi specyfikami co to niby mają was upiększyć i upachnić, wyobraźcie sobie jaki efekt daje zmieszanie zapachu potu z dezodorantem lub perfumami, niestety nie czujecie tego bo i jak skoro wokół was roztacza się ten przepiękny zapach chanel nr5 który zabija muchę w locie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpie tego topiku
przez niego trafilam na kafe ze strony o2.pl jakies 4 lata temu :O I dziedze tu do dzis :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvona
dostalam czkawki ze smiechu.....wierzyc mi sie nie chce....wymyslacie to wszystko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvona
Ja tam dbam o siebie lubie wode i mydelka, robie sobie kopiel 2 razy na dzien i nie lubie takich facetow ...fuj az skora cierpnie. Nie seksalabym sie z takim za nic na swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvona
I dodam jeszcze tylko ze niech faceci ktorych to nie dotyczy nie obrazaja sie tutaj.To przeciez nie o was mowa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalalali bułczyn
każda choćby najpiękniejsza i najbardziej zadbana jest od czasu do czasu obsrana,może i perfum używa i często sie myje ale korka w dupie napewno nie nosi boby ją wzdeło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BĄK żrący
ja jak zrobie to aż sam nie moge wytrzymać i szybko otwieram okna aby był przeciąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pażdzioch
takie rzeczy jak sranie pierdzenie szczanie są normalną konsekwencją tego że jeszcze żyjemy.To są żeczy normalne, to nie jest jakieś zboczenie. A jeśli to są czynności normalne to czy normalne jest ukrywanie czegoś normalnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernoldt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernoldt
A ja wymiękam jak moja młodziutka żoneczka dymi super smrodkiem spod swojej super minispódniczki. Uwielbiam wąchać jej tyłeczek i napawać się puszczanymi przez nią bączkami. Mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rębajło
A moja twierdzi , że nigdy nie pierdzi a pod kołdrą sra jak wynajęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
moj maz nigdy przy mnie nie pierdnal, robi to bedac w toalecie, ale potem wejsc tam nie mozna! nigdy nie przylapalam go na dlubaniu w nosie(widocznie sie z tym kryje) jedyna rzecz ktora mnie brzydzi jest jego charczenie ale nie pluje na ulice tylko w chusteczke higieniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
za to ja jestem ohydna! staram sie przy nim nie pierdziec, ale czasem jak on juz zasnie a ja jeszcze nie to puszczam cichacze! najgorzej jak sa smrodliwe- wtedy boje sie, ze ten odor go obudzi! dlubie w nosie, wyciagam gluty bo powietrze mi nie dochodzi i sie dusze :D ale tak to biore prysznic codziennie, po kazdym wyjsciu z wc myje sie, chyba nie jestem az tak obrzydliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytankikaaa
A ja wlansie mam ten problem, moja cipcia ma taki zapach.Mi on sie nie pooba,wrecz uwazam ze smierdzi.Moj maz jakos specjalnie nie narzeka. Myje sie co chwilke,bo ciagle to czuje.... Macie jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wkladki carefree zapachowe! sa swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dziwne
ze Twoj zapach cie odraza chyba najwazniejsze ze mezowi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×