Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Gość adeka123456
lekarka podczas cytologi powiedziala ze na moim wymazie pojawila sie krew, czy to moze byc cos powaznego?? prosze o pomoc tak bardzo sie boje :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapytalas lekarki co to oznacza ? przy pobieraniu cytologii tak sie stalo ? moze bylas po miesiaczce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! dzwoniłam dzis po wynik HPV , jeszcze go nie ma !!!! Więc czekam dalej :) loloinka -jak się zyje bez CIN-a :D:D iskierka-13131313 🖐️ Basia N🖐️ zanecia29 trzymam kciuki za Ciebie 🌼 toska70 -nowa buzka🖐️ whiskers 🖐️ lucy83 🖐️ 8888888 -dlaczego tak mało nas odwiedzasz ? anette1980 🖐️ Olis23 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mała ooo :) :) i reszta, jestem tu nowa , ale bede tu często :) ze względu na: podobne problemy zdrowotne :( , milutką atmosferę :) , dyspozycją wolnego czasu :) , brzydką pogodą :( i czas jeszcze pokaze :) pozdrawiam wszystkie serdecznie i duzo zdrowka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam konizacje parych lat temu.... nawet nie pamiętam za wiele spędziłam noc w szpitalu a rano do domku, nic nie bolało,spałam smacznie po jasiu.... a teraz znowu ta kolposkopia ;/ z pobieraniem wycinka ,trochę mam stracha :( ty juz widze masz zabieg za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam juz konizację po urodzeniu dziecka, pozniej cyste na jajniku, operacyjne usuwana bo była juz duza i bole miałam jak do porodu, a teraz znowu ta 3 :( w dodatku na usg wykryto małe mięsniaki , masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,tak zaleciła gin, ze nadzerka itp miałam wtedy 25 lat, nawet bałam sie zapytac o co chodzi :) nie było dostepu do neta , nie było sie kogos poradzic .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toska ja też mam mięśniaka... jednego na razie ale podobno może być tego więcej... i trochę urósł :-( mój ma 1,8- 2 cm a jak z tym u Ciebie? Loloinka ja miałam konizację w czerwcu i całe lato zero kąpania w morzu i wannie i basenie :-( dupa... teraz też nie kapię się bo znów gronkowiec... cholera by wzięła... dobrze, że mam prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Witajcie dziewczęta !!!!! Ja byłam dzisiaj u gina .Pierwsza cytologia po wycinku ,wynik dopiero za miesiąc bo badania robią na Polnej w Poznaniu i tak to długo trwa .Podczas badania stwierdził , że szyjka wygląda nadżerkowo .Poprzedni gin nic mi nie wspomniał o nadżerce .Dostałam dwa rodzaje leków .Muszę cierpliwie czekac na wynik . Pozdrowionka dla Wszystkich !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echo o wymiarach 61x71x47 mm ,endometrium o grubosci16,8 mm, nic z tego nie wiem ;o pozdrawiam wszystkie dziewczyny z podobnymi pasozytami :) i innymi paskudnymi naroslami ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj sprawdzę wyniki.. Toska u mnie na wyniku jest :"echo jak myoma 20/18" a mięśniak ma 2cm na 1,8 to ten Twój większy.. nic z nim nie robią? Jeszcze mam "Trzon macicy wielkości zwykłej A/P 36mm" a na drugim mam - endometrium 7 ale nie wiem czego bo nabazgrolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla2406
Kontrolna cytologia po leczenie (dopochwowym i doustnym) pokazała wynik IIIA (poprzednio III). Skierowano mnie na kolposkopię do szpitala i okazuje sie, że wolny termin jest dopiero w listopadzie. Czy można tyle czekać, czy można w ogóle zrobić takie badanie prywatnie? Może ktoś mi podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echo 61x71x47 mm , endometrium grobosci 16,8 mm niemozliwe?? to w milimetrach :( nie załamuj mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla2406, nie wiem skąd jestes ja z ok Katowic,na cytologie czekałam ponad miesiac bo to było z tego zaproszenia, co o tym tak głosno, ale na kolposkopie czekam tydzien,w srode dzwoniłam we wtorek mam juz wizyte,wiec nie jest zle jak na Polske .... moze podzwon gdzies ja musze tam robic bo to dalsza czesc leczenia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toska z tego co wiem to mięśniaki im wcześniej się pojawiają tym dłużej a więc większe rosną. Masz pewnie zbyt dużo hormonu kobiecego zapomniałam jak on się zwał... ja też mam go za dużo... jesteśmy 150% kobietami ;-) Ale dopóki mięśniak nie daje jakichś bardzo złych objawów np ucisku na pęcherz czy obfitych krwawień to się go tylko obserwuje. Mięśniaki moga rosnąć potem przestać rosnąć, znowu powoli rosnąć i tak całe życie. Jak będziemy mieć szczęście to nic się nie będzie działo i po menopauzie obkurcza się macica a mięśniaki z nią.. i po problemie - liczę na to.. Zależy też gdzie jest mięśniak umiejscowiony - niektóre można operacyjnie wyłuskać. Mojego się nie da bo jest w ścianie macicy.. :-( karla kolposkopie można zrobić prywatnie ale nie panikuj nie masz komórek nowotworowych tylko silny stan zapalny. Nic Ci się nie stanie przez miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najczęściej bowiem mięśniaki występują u kobiet, u których stwierdza się wysoki poziom estrogenów przy niskim poziomie progesteronu." "Mają różne rozmiary: od 2-3 cm nawet do wielkości piłki futbolowej. Najczęściej jednak nie przekraczają 10-12 cm. " "Mięśniaki, które nie powodują dolegliwości, nie wymagają leczenia. Nie stanowią bowiem niebezpieczeństwa dla zdrowia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem ale moj okres przypomina mały krwotok z kawałkami watrobek :( ale to zawsze tak miałam ( tampon super plus , podpaska super na noc i mam spokoj niecałą godzinke :(masakra)i siedzenie wdomucałe2 dni pozniej juz lepiej a brzuch czasem to mysle ze mi rozsadzi ,uczucie pekania nie wspomne o bolach poprzedzajacych okres :( ma ktoras z was podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz powiedział, ze bedziemy obserwowac bo jestem za młoda (myslała chyba o usunięciu macicy ) ;( teraz zajęła sie tym pap 3 ale to rozsadzanie brzucha coraz bardziej m i dokucza :( czuje jakbym w ciązy była, chociaz podobno tego nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888
witam wszystkie panie.mocno buziam.PROSZĘ SIEnie zamartwiac.Jest dobrze,a będzie jeszcze lepiej.Malutka,strasznie zarobiona jestem.Wychodze z domu o 7,wracam roznie.Bardzo lubię tu do Was zaglądac ,bo jest milusko.Pozdrawiam.Majka.CAŁUSKIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta......będzie lepiej to chyba tylko Markowi Konradowi , po kasie ,jaką zbierze z tej reklamy, nam sie polepszy chyba dopiero w naszym własnym M1 na cmentarzu :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×