Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyy

GINEKOLOG W OLSZTYNIE

Polecane posty

Gość patafix
chyba żenada? ja tam za wojewodzkim tez nie przepadam, jedyne co to dr~zy Wańczyk i Kozerski, a cala reszta pozal sie Boże, polecam dr Frąckowiaka, Lekarz - Człowiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaaa25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaaa25
cześć dziewczyny:) Czytam sobie co tu napisałyście, bo szukam dobrego lekarza. Od lipca staramy się z mężem o dzidziusia i nic....:(Bardzo mi przykro, strasznie to przezywam, zwłaszcza teraz. Miałam nadzieje, ze sie udalo, bo okres spoznial sie 4 dni...A tu wczoraj miesiaczka :( Dzis mąż byl na badaniach, jutro wyniki...I ja muszę wiedzieć, co ze mną. Boję się tego wszystkiego, a najbardziej przeraża mnie fakt, że na dzidziusia może nam przyjść bardzo dlugo czekac, a to czekanie juz mnie psychicznie wyczerpuje :( Pomyslam, ze wybiore sie do pani Majewicz, ktora Diana24 poleca :) Od godziny próbuje sie z nią skontaktowac, bezskutecznie :( Na jaki dzien najlepiej sie umowic? Zaraz po miesiaczce, czy przed teoretyczna owoulacja? Jakie badania powinna mi wykonac i o co powinna zapytac? Napiszcie prosze. Dzieki i pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma2005ma
polecam dr Tomasza Wasniewskiego, naprawdę świetny zna się na rzeczy jak trzeba to zaczeka na pacjentkę, przyjmuje na runwaldzkiej z tyłu sklepu medycznego a umawiać można się właśnie w tym sklepie albo na komórkę - numer na szyldzie od podwórka; wiem co piszę - uratował mi dziecko, jest niedrogi i specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia24.........
Witam kobitki tez nie polecam dr. Romaszko jak bylam u niej to mnie tylko nastraszyla bo po usb powiedziala ze nie widzi zarodka i to może skończyć się krwotokiem itp.. wyszlam przerazona i stwirdzilam razem z mezem ze trzba isc do innego lekarza i trfilam z polecenia do dr. Wańczyka dla mnie super lekarz wyjaśnił mi co z tym zarodkiem dlaczego tak jest w trakcie badania usg mowil co powinno być widoczne jakiej wielkości powinien być zarodek ale niestety go tam nie było co zreszta sama moglam zobaczyc i nie straszyl mnie zadymy krotokami tylko wszystko wyjaśnił po wizyci kontrolnej nic się nie zmieniło postawial diagnoze puste jajo płodowe i oczywiście skierowanie do szpitala na zabieg kóry sam wykonał i zajął się mną suuuuper… teraz czka mni już jak dostane okres to po wizyta kontrolna tylko się martwie bo mam nadżerke polecam Wańczyka. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaaa25
Czesć :) Dzieki za info :)Szkoda tylko, że ci lekarze to pamowie... :( Do ginekologów płci męskiej jestem trochę zrażona :( Ale udało mi się umówić do p. Majewicz :) Mam nadzieje, że niczym mnie "nie dobije"- męża wyniki nie są najlepsze niestety :( Ma trzykrotnie mniej plemniczków niż norma przewiduje, no i żyją też krótko :( Ale nie tracę nadziei, możę się jednak uda :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Irysko odezwij sie jak tam po wizycie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryska123
No i nie było tak strasznie. Duże opóźnienia tak chyba są bo weszłam do gabinety ponad 1 godzinę później. Ale badania nie były takie straszne jak myślałam:)Nic nie bolało i spokojnie mogłam rozmawiać z panią Majewicz. Podobno mam dobre warunki do rodzenia dzieci:p Naprawdę nie było się czym przejmować i denerwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
ooo a to dziwne ja zawsze wchodzę o czasie do niej,hehe ale różnie to bywa.A była pani na recepcji? pytam bo nie przepadam za nia :-/ hehe.Chciałam sie spytac czy może rozmawiałas o antykoncepcji z nia czy tylko badania robiłaś i ile zapłaciłas.byłam rok temu u niej,cennik moze uległ zmianie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jednak wolalabym isc do mezczyzn.nie wiem czemu ale mnie przekonuja.kobiety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Mam pytanko, czy ktoś się orientuje co to za Pani dr Małgorzata Lassota-Hoppe?? Przyjmuje na Jagiellońskiej... Szperałam troszkę w necie i znalazłam różnych ginekologów, ale jakoś ze zdjęcia to ona wydawała mi się najsympatyczniejsza...A pytam, bo mimo wieku 22 lat planuję dopiero pierwszą wizytę u ginekologa (głównie po tabletki antykonc.) i nie ukrywam, że jestem przerażona z lekka, chociaż jak czytam te wasze wypowiedzi to widać, ze nie ma powodów do obaw...Ale wiadomo jak to jest z tym pierwszym razem u ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaaa25
Czesc, bylam u pano Majewicz...Rzeczywiscie przesympatyczna kobietka i świetny lekarz :) Polecam goraco! Tyle tylko, że wizyta dość kosztowna :( Ale cóz, na ważnych rzeczach się nie oszczędza :) Raz jeszcze polecam. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryska123
Cos dawno mnie tu nie bylo...U dr Majewicz robilam badania i tez dostałam recepty na tabletki (tylko ze tak sie naczytalam ze juz mi sie odechciało je brać i na razie nie wzięłam...). Pani na recepcji też mi nie przypadła do gustu. Jest jakaś taka za bardzo bezpośrednia, wszystko mówi głośno:| A do cen to od grudnia podobno nowa cena za komplet badań - 100:|więc pewnie następny raz jak pojde do dr Majewicz to zapisze się z wyprzedzeniem ale z NFZ... A co wypowiedzi Usi107: ja też mam 22 lata i dopiero teraz byłam 1 raz. Nigdy nie chciałam iść a zdecydowałam się tylko dlatego, że u mojej koleżanki wykryto nowotwór...Dobrze wiedzieć, że jest się zdrową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Iryska. Myślałam już , że jestem jedyną , która w tym wieku jeszcze nie miała okazji dostąpić zaszczytu odwiedzenia ginekologa.. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Hej Irysko. Wiesz ja brałam tabletki ale zawsze sie jakoś po nich dziwnie czułam.Mało tego,gdy pierwszy raz brałam to zchydłam, poźniej mniałam przerwę po czym zaczełam znowu brac.I zaczeło sie tycie!!! Dosławnie!! Odrzuciłam po kilku miesiącach i do tej pory przytyłam 8 kilo,w sumie w rok czasu!! I teraz choćbym chciała to nie mogę schudnąc :-/ Nie wezmę wiecej do ust ich... I nikt mi nie powie że po tabsach anty sie nie tyje... Może ktoś ma podobne doświadczenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaDT
Dziewczyny, czy któraś mogłaby mi powiedzieć z jakim wyprzedzeniem należy zapisywać się do dr Majewicz? Czy mogę np wybrać sobie jakąś konkretną datę w połowie/pod koniec stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaaa25
Jasne,ze mozna sobie wybrac termin wizyty, ale odpowiednio wczesniej. Jesli wiec chcesz zapisac sie do p.Majewicz na polowe stycznia, radze umowic sie juz teraz. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
hej . za 3 miesiące przeprowadzam sie pod Olsztyn i potrzebuje naprawdę dobrego ginekologa . jestem po dwóch poronieniach i nie chciałabym znów przez to przechodzić. czy możecie mi kogoś polecić? słyszałam o dr Tomaszu Hoppe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Hej OLAWD nie wiem ja chodze do doktor Majewicz i jestem zadowolona ale ja jeszcze w ciazy nie byłam więc nie chce sie tu wypowadac jak pani doktor sobie radzi z tymi sprawami.Może ktos ci pomoże z tego forum.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja polecam doktor Beate Boczkowska dzieki niej i jej leczeniu jestem w ciazy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
violaa gratuluje czy dr Boczkowska zajmuje sie np. plamieniami w ciąży ? nie miałam problemu większego z zajściem w ciążę ale w obu plamiłam co doprowadzało w końcu do poronienia . zależy mi żeby od samego początku być pod opieką specjalisty . czy któraś miała kontakt z dr.t.hoppe ? wyczytałam ze jest dobrym specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd ja miałam problemy z zajściem w ciąze i potem problemy z plamieniami...chodziłam do p. Majewicz...i jestem mama 4miesięcznego Synka!!Rewelacyjna lekarka, sympatyczna i naprawdę polecam. z doktorem Hoppe miałam doczynienia w szpitalu woj ponewaz podobnie jak p. Majewicz pracuje tam, a ja tam rodzilam...i musze powiedzieć że świetny. Bardzo dba o pacjeta wszystko sprawdza wypytuje...jeszcze kompetentny był dr Przybyłowicz...reszta...taka sobie. Ta trójka lekarzy naprawdę była rewelacyjna...a wiem botroszke lezałam zanim urodziłam . POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Diano to na pewno wiesz kto jest ordynatorem na tym oddziale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicol 1981
w jakich godzinach przyjmuje pani doktor Majewicz na żołnierskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
dzięki za info :-) Ja mam do was laski pytanie, czy przytyłyście po braniu tabletek anty??? Mi pani doktor Majewicz powiedziała e to nie możliwe-a jednak.Pół roku brania tabsów to u mnie 8 kilo do przdu.Rzuciłam je w czorty...Co wy na to??? Może ktoś ma podobny problem? Nie wierze że tabsy nie maja z tym nic wspólnego........ ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
ja po tabletkach anty w czasie ich brania przytyłam nie za dużo ale gorzej po ich odstawieniu! masakra...z dobre 10 kilo . wiec niech nam nie wciskają kitu bo to prawda ze sie po nich tyje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana..Olawd ma rację z ordynatorem:) sorki że nie odp. ale nie zaglądałąm tutaj. Jesli chodzi o tabletki ja po urodzeniiu brałam i...niestey musiałam odstawić bo źle sie czułam. NOgi mnie bolały, kręgosłup, ogólnie złe samopoczucie..ale nie przytyłam. A co do pytania jak p. Majewicz przyjmuje na Żołnierskiej..kochana TY lepiej spytaj w jakie dni Ona tam jest:) Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×