Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyy

GINEKOLOG W OLSZTYNIE

Polecane posty

Gość ghamra
hej dziewczyny, chciałam się dowiedzieć ile kosztuje wizyta u dr.Majewicz ale bez tych wszystkich badań.Muszę się wybrać bo coś mnie dopadło chyba po antybiotykach...za całość płaciłam 80zł.A tu sie doczytałam ze bez badań 70zl?pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za badanie gin, usg płacę 70zl. Nie wiem ile za samą wizytę-pewnie z 50zl.Jeśli np. przepisanie tabletek, to wtedy nic się nie płaci - tyle wiem. Kochane ja mam 5lipca obronę - Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrona na 5:) tak więc koniec studiowania...teraz jestem panią nauczycielką:) fajne uczucie:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze do dr Kaczora (w Olsztynie) w przychodni na Dworcowej ... to jest publiczna przychodnia i lekarz jest bezplatny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, mam pytanie, gdzie w Olsztynie mozna dostac fajne stroje kapielowe? wiecie moze? a juz w ogole jak spotkalyscie sie gdzies ze strojam Lupoline to prosze napiszcie gdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
kobitki z olsztyna, znacie moze kogos kto studiuje prawo na UWM, zamierzam zlozyc papiery na studia zaoczne i ciagle sie zastanawiam czy dam sobie radę, pracuje a dowiedzialam sie ze wykłady są co tydzien, nie wiecie przypadkiem czy na tym wydziale da się wytrzymać?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
dkaczego gówno?? przeciez to uniwersytet a nie zadna prywatna szkólka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weisz, tez sie spotkalam z opinia ze prawo w Olsztynie to taki sobie poziom....ale zawsze to panstwowa uczelnia i zawsze papierek ze skonczylas prawo. slyszalam ze latwo nie jest ale zeby tez az tak trudno to tez chyba nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliknij
gowno i tyle, papierek papierkowi nierowny, zreszta uczycie sie dla papierka a niewazne jest ze macie zerowe umiejetnosci potem? ten kierunek na tym quasi-uniwersytecie to po prostu smiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka olsztyna
chcę isc na prawo a ze jest w Olsztynie to dziwne by było zebym jeździła do Warszawy czy Torunia, a poza tym slyszalam ze ostatnio przyjełi po UWM na aplikacje sędziowskie wiec chyba nie jest tak ze są zerowe umiejetności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj sory \"quasi-uniwersytecie\"? tak nie uwazam. prawo akurat ma sredni poziom. ale ja studiuje na wydziale geodezji i geo jest tam na wysokim poziomie - praktycznie na jednym z najwyzszych w Polsce. weterynaria tez ma wysoki poziom... i jeszcze kilka innych .wiec sa na prawde dobre kierunki. a prawo nie jest akurat mocna strona UWM-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki!!!!szukałąm lekarza dobrego w olsztynie i właśnie trafiłąm na ten czacik!!!od pewnego czasu jestem chora i leczę się u dr wańczyka lae nie jestem zadowolona z jego \"usług\".chorobe wykrył mi wogóle dr Łaganowski ale ktoś mi doradził żebym poszła do Wańczyka się leczyć i tak poszłąm i tak zostawiłam już kupe kasy i nic żadnej poprawy!!miałam juz nawet wyznaczony termin laparoskopii ale w dzień przed operacja dowiedziałąm się że jakies tam wyniki mam za słabe i że wogóle laparoskpo jest zepsuty!!tak się wkurzyłam że nie pytajcie!!!!no i co wy na to??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines27-> wiekszosc dziewczyn z tego forum chodzi do p.Majewicz i wszystkie ja chwala, poczytaj caly temat a bedziesz wiedziala wszystko:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvoncia2007
HEJ ja również jestem pacjentką d.Majewicz i jak do tej pory miałam o niej super zdanie. jednak jest u niej jeden minus - bardzo utrudniony kontakt telefoniczny. jakie sa wsze doświadczenia? nie chodzi mi o umawianie się na wizyty, ale sytuacje, gdy w ciąży dzieje się coś niepokojącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuch
JA chodze do dr. Jeżak , przyjmuje na kajki. Jest bardzo sympatyczna i konkretna. UJestem w 5 miesiacu , ciazy i jak dotad prowadzi moja ciąze bez zarztutu, szczerze polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja na poczatku nie bylam do niej przekonana po tym co mi kolezanka powiedziala, ale to byl chyba naprawde sporadyczny przypadek, wiekszosc dziewczyn, kobiet chwali ja. i na prowadzenie ciazy tez czy leczenie prawadzace do ciazy mysle ze mozna polecic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvoncia2007
czy ktoś kiedyś próbował dodzwonić sie do dr Majewicz na komórkę? bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja jeszcze nie urodziłam:) ale już niedługo. Co do kontaktów telefonicznych, rzeczywiście jest problem, mi tłumaczono to tym że komórkowy jest wyłączony gdyż pani doktor pracuje w szpitalu woj. oprócz tego przyjmuje na nfz....stacjonarny - ja się dodzwaniam, a nie miałam jeszcze takiej sytuacji że był kontakt bardzo potrzebny. Acha ktoś pytał o lekarza...ja dodam jeśli nie pamiętacie, ze ja tez miałam problemy z zajściem w ciążę - a dzięki dobremu leczeniu p. Majewicz jestem w 34tyg ciąży. Całuski dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×