Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyy

GINEKOLOG W OLSZTYNIE

Polecane posty

warmianko----wybacz slonce ale mi liste gg skasowalo i nie mam teraz twojego nr :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaaa25
Dawno tu nie zagladalam :) Warmianko 575, dziekuję za gratulaje :) Dzidziuś rosnie zdrowo :) :) :) As123, apropos zwolnienia lekarskiego....Jestem w zasadzie w tym samym etapie ciązy co i Ty :) i jestem juz na zwolnieniu. Bylam ciagle zmeczona, senna, potem doszly zawroty glowy, wiec lekarz sam zalecil odpoczynek :) I teraz czuje sie juz znacznie lepiej i Maleńswto na pewno też :) Dzidzius jest najważniejszy, wiec sie nie przemeczaj i nie stresuj, do zwolnienia masz pełne prawo i porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem. Jesli Ci nie da zwolnienia, zawsze mozesz pojsc do innego. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaXYZ
Czesc dziewczyny! Byla ktoras z Was u gin Marka Perlińskiego? Co o nim sądzicie ? Napiszcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makówkaaa
Hej Dziewczyny! Przeczytałam cały temat, wielkie dzięki za dużo cennych porad. Jako już któraś z kolei kobieta, dzięki Waszym rekomendacjom wybrałam dr Majewicz, do której w najbliższym czasie udaję się na moje pierwsze w życiu badanie ginekologiczne. Troszkę zasmuca mnie fakt wydania całych 100 zł, jednak bardziej niż na pieniądzach zależy na gwarancji tego, że zarówno badanie, jak i podejście lekarza będą na dobrym poziomie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazetka
Witam :) Ja wybieram sie do Pani doktor w najbliższą sobote. POdejrzewam, że jestem w ciązy i mam nadzieję, że Pani doktor to potwierdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as123
Hej! Dawno tu nie zaglądałam. Dzięki za wszystkie rady odnośnie zwolnienia. Poszłam do mojej Pani doktor i po prostu ją zapytałam o zwolnienie, ona z kolei odpowiedziała, że bez problemu. Tak więc siedzę już 3 tydzień w domu i się relaksuję. Uwolniłam się od stresów i w pełni korzystam z odpoczynku! Dzidzia od kilku dni zaczęła dokazywać dość mocno. A dziś wybieramy się na USG i dowiemy się czy to chłopiec, czy dziewczynka. Oczywiście, jeśli nam pozwoli zerknąć, bo trochę skacze w tym brzuchu :) Cudowne uczucie! Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warimanka575
hej! dawno mnie nie było :) Olawd - odezwę się do ciebie na gg jak zobacze ze jestes aktywna:) wrócilam z urlopu dopiero, wiec teraz bede zaglądała czesciej do kompa. A propos - jestem znowu w ciązy:) prowadze ją znowu u mojego ginka - dr Wańczyka:) najlpesze jest to, ze do pierwszej ciązy musiałam przejsc niezły maraton, z hsg włącznie (mus był), a ta ciąza to wpadka :p To znaczy planowana wpadka, bo chcielismy z mezem po wakacjach zacząc jakie skonstruktywne działania :) wyszło szybciej - termin mam - jak dobrze pojdzie - na koniec lutego:) moja corcia bedzie miala 2 lata i miesiac :) co do pracy i tp. 1) pracodawca nie moze wymagac pracy przy kompie dłuzej niz 4 godziny; nie moze i juz, jesli ma sie prace wymagajacą kompa 8 godzin to niestety ale musi z 4 godzin pracy zwolnić, jak nie ma innej pracy bez kompa, to moze zwolnic pracownice ze swiadczenia pracy w pozostalych godzinach, przy zachowaniu wynagrodzenia oczywiscie - ale to dobra wola pracodawcy, z czym chyba sie nie spotykam 2) na badania, wizyty itp. pracodawca ma \"zakichany\" obowiazek zwalniac pracownice - jesli nie ma molziwosci wykonania ich w czasie po pracy, a jak wiadomo -labolatoria to zazwyczaj pracują rano, krew pobiera sie na czczo, wiec i tu musi ci udzielic dyspency i nie moze nic kazac (odrabiac), albo odejmowac z pensji. 3) zwolnienie lekarskie - nalezy pamietac, ze po upływie zdaje sie 180 dni ciągłego zwolnienia lekarz nie wystawi zwolnienia na dalszy okres, trzeba wtedy złozyc wniosek o zasiłek rehabilitacyjny w ZUS i do terminu porodu ZUS płaci ciezarnej, niestety ale w dniu terminu autometem przerzuca na macierzynski, wiec czasem warto sie pomeczyc troszke na poczatku i tak isc na zwolnienie by 180 dni nie przekroczyc ciagiem, 4) lekarze zwykle wystawiają zwolnienie na jakies 3-4 tygodnie, przy kolejnej zicie nastepne; na dłuzej nie wystawiają. no tom sie rozpisała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka575
pospiech, hehe zicie=wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od niedawna olsztynianka
Od niedawna mieszkam w Olsztynie i ciekawa jestem waszych opinii na temat pani doktor Jadwigi Pióro i doktora Tomasza Rymkiewicza. Zastanawiam się do kogo lepiej pójść. Tylko raz byłam u ginekologa, 10 lat temu i mam bardzo przykre wspomnienia. A może polecicie kogoś innego, najlepiej na Jarotach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warmianko---------serdecznie ci gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale super!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest niezłym fachowcem
Saczonek - rejestracja w prywatnej przychodni, ale on przyjmuje na NFZ DARMO! 089 5430686

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś też szukałam
i dr Majewicz bardzo mi pomogła (wtedy jeszcze za darmochę, przyjmowała w Domu Studenta, a przez kilka miesięcy płaciłam za "nic" innej lekarce, nie pamiętam... Koziczyk czy jakoś tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś też szukałam
a inni: Stefanowicz - świetny, ale poszedł w liczbę pacjentek - kasa!. Moja koleżanka zrezygnowała, bo gubił się w wynikach, nie pamiętał, że już coś zlecił. Byłam też u pani Panfil, sztywna jak kołek i wyniosła, ale mi pomogła (za darmo! - na Szrajbera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od niedawna olsztynianka
Słyszałam dobrą opinię na temat dr Jadwigi Pióro, przyjmuje w Binpolu, chyba się do niej wybiorę. Chętnie poszłabym do dr Majewicz, ale nie mogę zlokalizować tej ulicy Polnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio82 chyba nie poznałaś dobrze dr Kochanowicza. Facet jest nastawiony tylko i wyłącznie na robienie kasy. Nawet jeśli w ciąży chodzisz do niego państwowo, to wystawiając Ci zwolnienie, tak będzie manewrował terminami, że po przedłużenie będziesz musiała iść do niego prywatnie. NAwet Cię nie zbada (to zrobi państwowo kilka dni później), a zainkasuje 70 zł. A jeśli pojawią się jakieś problemy z dzieckiem, to się na Ciebie \"wypnie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia G.
Dr Frąckowiak to zarówno wspaniały lekarz jak i człowiek. dzisiaj wyszłam ze szpitala po przeprowadzonej przez niego laparoskopowej operacji usuniecia torbieli z jajnika. byla dosyc duza a kochanemu Doktorowi udalo sie ja usunac laparoskopowo. co do prywatnych wizyt u niego. moze i faktycznie trwaja one krotko ale za to jestem pewna ze mimo tego nic nie pominie. osobiscie wole krotkie i konkretne wizyty niz dlugie na ktorych lekarz przy badaniu nie zauwaza np. torbieli 5,5 cm co jest po prostu chyba niemożliwe.powiem rowniez ze moja pierwsza wizyta u niego trwala ok 5-10 minut a dowiedzialam sie wiecej niz kiedykolwiek od innych lekarzy o nadzerce( co to jest, jak sie ja usuwa itd), torbielach(rowniez co to jest, jak sie usuwa itd)- poniewaz mialam akurat zarowno jedno i drugie ;/ , i o iwleu innych ciekawych rzeczach przy czym nie zdarzylam sie nawet o nie zapytac bo kochany doktor sam mi o tym powiedzial ;] kazdy inny lekarz ktorego znam ( a jest ich troche) zazwyczaj zaklada ze pacjentka wie wszystko o tych pojeciach i nie raczy wytlumaczyc albo jak sie go poprosi o wytlumaczenie to jest wielce niezadowolony. dlatego jeszcze raz polecam Dr Frąckowiaka naprawde warto sie do niego udac. aha co do ceny wizyt. uwazam ze 100zl to nie jest wygurowana cena. wkoncu jest znakomitym lekarzem o wielu specjalizacjach(np jesli masz probemy z tarczyca zawsze mozesz przy okazji podpytac sie go ), w gabinecie ma usg (wliczone w cene ). osobiscie tez wole dac kompetentnemu lekarzowi 100zl i miec fachowa pomoc z jego strony jak i przeprowdzaone usg niz placic 60 zl za wizyte bez usg i nie miec pewnosci ze lekarz niczego nie pominal. chce rowniez dodac ze jezeli chodzi o jego styl bycia to on po prostu zadaje konkretne pytania i nie marnuje czasu na jakies pierdoly- na poczatku to troche czlowieka przeraza ale pozniej okazuje sie ze jest naprawde sympatycznym lekrzem. spodobalo mi sie rowniez ze jak okazalo sie podczas robienia u niego usg ze mam torbiel a wymsknelo mu sie \"uuu\" to szybko potrafil mnie zagadac czyms innym(pytaniami o szkole itd), troszeczke odstresowac i dopiero pozniej jak sie ubralam na spokojnie mi wytlumaczyl co i jak. moja mama chodzi do niego od paru ładnych lat i jest bardzo zadowolona.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iławianka
Witam wszystkie dziewczyny. Od wczoraj siedzę przed kompem i czytam wasze posty i chylę czoła przed większością z Was, bo naprawdę jesteście "wielkie", podziwiam siłę psych. W sobotę dowiedziałam się, że nie ma co już czekać na miesiączkę ;-) To moja druga ciąża, i chcę ją prowadzić u olsztyńskiego gin, bo do żadnego z iławskich nie mam aż takiego zaufania... Pierwsza moja ciąża była zagrożona już od pierwszego miesiąca, po żenującej wizycie u iławskiego gin zdecydowałam się na prowadzenie ciąży przez dr Mieloch(a). Niestety nie mam dobrego zdania na jego temat. Może i żartowniś, jak to wyczytałam w początkowych postach, ale nie żart świadczy o kompetencjach. Dla mnie jest zwykłym naciągaczem. Miałam z nim umowę dotyczącą porodu, z której oczywiście sie nie wywiązał, a do tego będąc przy moim porodzie pozwolił abym pękła, pomimo tego że miał zwróconą uwagę o szybsze nacięcie. Rodziłam na jego dyżurze, był ze mną (co wtedy nie wydawało mi sie w ogóle dziwne) i niestety musiałam mu za to zapłacić!!! Pomimo tego że wcale tego nie chciałam! Ale kobieta w bólu nie myśli, a później chce żeby się odczepił, bo szkoda czasu przy maleństwie. Zwykły naciągacz i oszust... Tak więc bardzo Was proszę dajcie mi namiar na uczciwego i rzetelnego gin i super by było aby przyjmował na fundusz, bo i tak comiesięczny koszt badań (mam chorobę graves-basedową) dotknie olbrzymie mój rodzinny portfelik. Wyczytałam że dr Hoppe przyjmuje w wojewódzkim... to prawda? Jest szansa żeby się dostać? A dr Majewicz przyjmuje jeszcze na fundusz? Z góry dziękuję za info. Pozdrawiam Was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana4
Dziewczyny co sądzicie na temat Zbigniewa Szarejki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuio
ja polecam Wasniewskiego, ale trzeba sie zarejestrowac z miesiac wczesnije chyba ze prywatnie na telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus83m
Najelepsza jest Dr Majewicz Naprawde polecam Zwiedzilam juz kilku ginekologow w Olsztynie i lepszego od Dr Majewicz nie ma!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko, ja przechodziłam ciążę u dr Kochanowicza - świetny, ciepły, kompetentny facet, na NFZ i nie kombinował żadnych dodatkowych płatności, ja byłam bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie musiałaś być na zwolnieniu, albo facet nie był jeszcze wtedy nastawiony na kasę. Moja przyjaciółka, która w 6. miesiącu ciąży dowiedziała się, że jej córcia nie ma szans na przeżycie, przeszła przez kombinacje dr Kochanowicza. Gdy po raz kolejny próbował ją umówić prywatnie na przedłużenie zwolnienia, powiedziałą mu, że nie bardzo ma kasę, bo szukając pomocy dla dziecka odwiedziłą prywatnie kilku lekarzy poza Olsztynem, co też kosztowało. Facet jej na to, że odda jak będzie po wszystkim (czytaj, po śmierci maleństwa). Nóż mi się w kieszeni otwierał, gdy tego słuchałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na zwolnieniu, bo było zagrożenie przedwczesnym porodem, brałam zwolnienia i je przedłużałam pod koniec i też bez problemu i naciągania, a rodziłam raptem dwa lata temu oczywiście nie piszę, ze nie jest prawdą to co napisałaś Ty - zwyczajnie ja go znam od innej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka szarejki
Szarejko to najlepszy gin w mieście ,a może i województwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulcia_88
Czesc dziewczyny mam problem. Za tydzien w srode mam poprawke a mozliwe ze jestem w ciazy...chcialabym szybko dostac sie do jakiegos ginekologa aby do srody wiedziec czy jestem czy nie gdyz wtedy wszystko w szkole moglabym pozalatwiac...prosze doradzcie mi jakis numer do dobrego ginekologa ktory przyjmuje bezplatnie i szybko. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede robiła reklamy swojemu ginekologowi, ale wiem, ze dobry poza Wasniewskim jest Przybyłowicz, mówie to na podstawie opinii jego pacjentek, ale i obserwacji ze szpitala i kilku rozmów z nim. Konkretny facet, wizyt nie odwala, owszem, troszke kosztują, chyba 120 zł (jak u Wańczyka z usg), ale dobrze czyta usg i nie lekcewazy problemów. TO info dla szukających lekarza do prowadzenia ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaa
słuchajcie, weszłam na to forum bo osobiście szukam dobrego ginekologa który poprowadzi moją druga ciażę (na razie planowaną :)) przeczytałam tu mnóstwo pozytywnych opini na temat pani Majewicz, otóż na innej stronie znalazłąm zupełnie inne informacje na jej temat, dla zainteresowanych link: http://www.znanylekarz.pl/lekarz-3243-lek-med-majewicz-beata-ginekolog-olsztyn.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaa
i jeszcze jedno: wiecie może ile teraz za wizytę bierze dr Wańczyk? Zastanawiam się czy iść do niego czy do waśniewskiego ??? mieszkam na zatorzu to do Wańczyka mam bliziutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierze teraz 120 zł jesli jest badanie z usg, bądź badanie z cytologią, bez dodatków 100 zł. Ja prowadze u niego juz drugą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×