Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyy

GINEKOLOG W OLSZTYNIE

Polecane posty

Nie wiem czym jedziesz! jak samochodem od strony Bałtyckiej musisz kierować się w stronę straży, potem Kortowa. Za Hotelem Kopernik, na skrzyżowaniu trzeba skręcić w lewo jest tam ciąg ładnych , nowych budynków m.in studio firanowe, sklepik bezcłowy w ostatnim za sklepikami jest gabinet p. Majewicz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matitka - śliczny ten Wasz synuś:) Ja też będę miała Synka - miał być Kacper:), ale będzie Dawid:). A gdzie rodziłaś? Bo ja chcę w Wojewódzkim w Olsztynie, na razie mały nie chce się obrócić główką w dół, jest ułożony pośladkowo, jak się przez 3 tyg. nie obróci będę miała cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodziłam w Ostródzie, bo tam lezałam od 31 tygodnia z zagrazajacym przedwczesnym porodem. Jakos sie udalo wytrzymac do 36 tygodnia i nie musialam isc do Olsztyna inaczej bym tam lezala. A dziekuje za komplementy w imieniu synka, chociaz musze zmienic mu zdjecie w profilu, bo to juz nie aktualne tam mial z 10 miesiecy a teraz ma 16 miesiecy. Maly zboj mi rosnie. No i jak wszystkoe bedzie dobrze w lutym bede drugi raz mamusia. P. Majewicz by mnie przyjela w poniedzialek a ja jutro zawitam w Olsztynie, bo bedziemy robic dowody malemu i mojemu chlopinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pani Majewicz zajmuje się leczeniem niepłodności. Ja miałam problemy z zajściem w ciążę i mi pomogła:) Mam nadzieję, ze Tobie się też uda - a jak coś zapraszam na forum, na którym tez pisałam i nadal piszę - \"pragnę dzidziusia nie chcę o tym myśleć\"...tam jest dużo takich dziewczyn i jedna drugiej sobie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matitka - gratulacje!!!ja mam termin porodu na 13 września...ale juz się boję. Życzę powodzenia. Buziaki P.s Aga co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola p. Majewicz prywatnie przyjmuje na Polnej, jednak nie ma stałych dni przyjmowania - trzeba telefonicznie się dowiedzieć lub się przejść na Polną 1 a. Telefon stacjonarny - 089 527 09 63 a komórka 691-784-933. Czasami jest problem z dodzwonieniem bo pani doktor pracuje w szpitalu wojewódzkim oraz przyjmuje na Żołnierskiej w Bratniaku na kasę chorych. Jednak próbuj a się dodzwonisz. Z kolejkami nie wiem jak jest bo ja zawsze umawiam się na miejscu na kolejną wizytę, ale kiedyś koleżankę umawiałam i czekała 4dni:) Myślę, ze będziesz zadowolona. Koszt wizyty 70zl=usg+badanie ginek. Tabletki są przepisywane za darmo. Ogólnie pani doktor to ciepła kobieta, uśmiechnięta i solidna. Sprzęt ma dobry...myślę że powinnaś być zadowolona. Życzę Ci aby udało się bo wiem co to znaczy czekać na upragniony skarb. Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana nie boj sie, nie ma czego. Fakt faktem boli i to cholernie ale zapomina sie zaraz o bolu gdy dziecko klada ci na brzuch. Ja mialam porod wywolywany dwa razy, jeden raz rodzilam martwe dziecko w 22 tc, a drugi raz Kacperusia mego w 36 tc. Mialam takie bole przy Kacprze i przy pierwszym dziecku ze obiecywalam sobie, ze w ciaze wiecej nie zajde, a salo sie inaczej. Na drugi dzien po porodzie smutno bylo mi bez brzucha i malego osobnika w srodku, ktory mial czkawke albo mnie kopal. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Matitka:)wiesz ja już taka z natury panikara jestem nawet pobierają mi krew na leżąco:) jednak dziecko myślę, że przesłania każdy ból!Bardzo bym chciała mieć już synka obok siebie. Czekamy z mężem na NIego z niecierpliwością. Viola, jestem starsza, ale kto to musi wiedzieć:) można chociaż tak się odmłodzić:)taki miałam pseudonim kiedyś i tak już zostało:)Mam nadzieję, ze Ty będziesz już niedługo tuliła w ramionach swoją kruszynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOBA
Witam, czy terminy dostania sie na wizytę do doktor Majewicz sa odlegle czy da się umówić z tygodnia na tydzien? Mysle oczywiscie o wizycie prywatnej. Bede wdzieczna za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba - to zależy ile jest chętnych, ale myślę ze problemu nie będzie. Viola, nie wiem ale myślę że tak, bo skoro zajmuje się niepłodnością. A z tym odmładzaniem...ech jak to fajnie było mieć 20lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka ana
Cześc stałe bywalczynie i te "nowe"!! Pozdrawiam gorąco z cieplego pomorza!!! Cieszę się że temacik nie usycha. Wrócę na forum w pażdzierniku,póki co odpoczywam od lekarzy :-) gorące buziaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.o
witam! jestem pierwszy raz na forum. znalazłam je bo szukam kobiety ginekolog na 1 wizytę w moim życiu. Polecacie dr. Majewicz. Czy rzeczywiscie jest dobra na 1 wizytę?proszę o odpowiedz. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu...szczerze tak!!!!!swoją siostrę tez do p. Majewicz wysłałam:) musisz powiedzieć ze to twoja pierwsza wizyta. A pani doktor jest naprawdę bardzo przemiłą i kompetentną kobietą:) nie bedziesz żałować! Pozdrowienia dla wszytskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przywoita
a czy ktoś był u ginekologa Henryka Kaczyńskiego,proszę o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znam tego lekarza - prawdę mówiąc to wiem chyba tylko tyle że przyjmuje na Kościuszki?Tak więc nie pomogę:( Hej dziewczyny...a co z Wami? nie odzywacie się...bo nam topik upadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeej;) wakacje uciekaja, jeszcze tylko wrzesien i znowu od pazdziernika nauka. poza tym nic ciekawego sie nie dzieje :P piszcie piszcie, bo serio temacik padnie, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy zna ktoś z Was numer na Żołnierską do dr Majewicz bo ten 89 522 21 59 jest zły, z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak tel. jest ok, dodzwoniłam się i zarejestrowałam, wizytę mam dopiero w pazdzierniku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jego dopiero w pazdzierniku!!!!Az tak dlugo trzeba czekac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIERNICZEK
hej laski.Ja też sie wybieram do ginekologa...znacie jakąś dobrą Panią ginekolog z Wolsztyna,Grodziska lub Nowego Tomyśla? pomóżcie mi też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIERNICZEK
ok,dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Agnieszka dzieki wielkie a ja juz myslalam ze takie kolejki sa jak prywatnie sie udzie.Ja ide prywatnie wiec mysle ze dlugo czekac nie bede musiala:) Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam doktor Beatę Majewicz. Ma gabinet na Polnej 1a, ale przyjmuje także w normalnej bezpłatnej przychodni - na dole w Bratniaku, na Żołnierskiej - tylko są długie kolejki. Świetna babka i ginekolog zarazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×