Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

matko i córko kochana dziewczyny przestańcie bo będziecie pisać jak my z kkkk już 7,5 miesiąca że jesteście w urojonej mi powoli przeszło na szczęście bo okres jak był tak jest twa około 5 dni ból brzucha itp (leje się ze mnie 2 dni skrzepy itp)> Tak trzeba chodzić do ginekologa taki jest wymóg i dzidzi niema i nie było,. Jak to maż rozumieć że masz syn tomy wymyślony przez twoją psychikę ruchy bicie serca kopniaki symptomy ciąży bóle piersi powiększenie piersi widoczne żyłki ciemniejsze brodawki mdłości wymioty smaki rosnący brzuch kreska ciemna na nim osłabienie śpiączka odrzucenie od pokarmu albo objadania się byle czym braku okresu opuchniecie organizmu wąchania nastrojów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mag23: Staraj sie o tym nie myslec, czasem sie zdarza ze okres sie spoznia a tym bardziej jesli sie nakrecasz to sama go sobie blokujesz. Jezeli to Cie uspokoi to zrob test ciazowy. A jezeli nie ufasz testowi z apteki to zrob sobie beta HCG z krwi. Ja tez kiedys to przechodzilam, zrobilam 2 testy z apteki- negatywne i nadal twierdzilam ze jestem w ciazy. W koncu zrobilam beta HCG, ktory takze wykazal ze w ciazy nie jestem, na poczatku dalej sie nakrecalam ale po jakis 2 dniach do mnie dotarlo ze nie jestem w ciazy bo ten test nie ma prawa sie mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag23
Zrobiłam już betę, 19 dni po stosunku. Wydaje mi się, że może za wcześnie . Nadal czułam się dziwnie, chociaż beta wyszła negatywnie (tzn.że nie jestem w ciąży). Ale i tak czułam się okropnie, miałam mdłości. Dlatego nie uwierzyłam w ten wynik. Jeśli okresu nadal nie będzie, to może powtórzę betę. Testy z apteki nie są dla mnie w ogóle wiarygodne. Gdybym tej bety nie zrobiła, to bym się już dawno wykończyła. Trochę mnie uspokoiła, ale i tak się martwię, bo okres się spóźnia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a okres sie spoznia dlatego ze
sie martwisz i stresujesz- błędne koło. Skoro beta wykazała brak ciązy to na bank w niej nie jestes!!!!!! Słyszysz?! 19 dni po stosunku napewno by wykazała ciąze gdyby była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag23
Wydaje mi się, że ciąża urojona może trwać tyle ile sobie wmawiasz, że w niej jesteś. Dopóki nie uwierzysz, że nie jesteś w ciąży, cały czas będziesz czuć jej objawy. Zdaję sobie z tego sprawę i próbuję o tym nie myśleć. Skutek średni. Jeśli nie dostanę tego okresu, to powtórzę betę i pójdę do lekarza, bo co innego mi pozostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra 11
witam ! mam takie pytanie 28 grudnia uprawialam z chlopakiem petting... (30 grudnia dostalam okres co prawda 2 dni wczesniej niz mial byc ale dostalam trwal tak jak zawsze 7 dni i obfite krwawienie )tylko ze nie wsadzil mi palca do srodka .. tylko dotykl moich warg sromowych... mowil ze mial czyste rece nie dotykal swojego czlonka... nawet nie mial wytrysku czy moge byc w ciazy przez dotykanie warg sromowych czy sobie uroilam ciaze pomożcie bo juz glupieje !!!! dodam ze chlopak jest pewny ze nie mial nawet na rekach tego płynu (preejalkulat jakos tak ) to dlaczego ja schizuje ... ja dotykalam jego czlonka a potem sibie ale mial suchego to skad ciaza ?? za kilkA dni powinnam dostac okres troszke sie boje... mam nadzieje ze mi pomozecie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra 11
POCZYTAJCIE KOCHANE ! Preejakulat, płyn ejakulacyjny (z łac. pre – przed + ejakulat) – wydzielina gruczołów opuszkowo-cewkowych oraz gruczołów cewkowych wydzielających śluz, wydobywająca się z penisa podczas pobudzenia seksualnego, pełniąca funkcję naturalnego lubrykantu. Ilość wydzielanego preejakulatu jest zmienna osobniczo; niektórzy mężczyźni w ogóle nie produkują ejakulatu, a inni nawet ponad 5 ml. Nie zostało dowiedzione, że preejakulat może zawierać plemniki, co umożliwiłoby zapłodnienie nawet, jeśli nie doszłoby do wytrysku. W badaniach klinicznych na małych grupach pacjentów (w których brało udział od kilku do kilkunastu osób) z prawidłową ilością plemników w ejakulacie stwierdzono, że preejakulat w ogóle nie zawierał plemników lub zawierał ich bardzo małe ilości, do tego o upośledzonej ruchliwości, które nie mogą spowodować zapłodnienia, a także plemniki martwe; w tym samym badaniu wykazano, że preejakulat może zawierać limfocyty CD4 i makrofagi, zatem może być w nim obecny wirus HIV. Autorzy zasugerowali, że ryzyko zarażenia HIV jest większe niż domniemane ryzyko ciąży w przypadku dostania się preejakulatu do pochwy, gdyż nigdy nie stwierdzono przypadku takiego zapłodnienia. Badania przeprowadzone w 2007 r. na Uniwersytecie Cambridge oraz New York Presbyterian Hospital pod przewodnictwem światowej sławy profesora ginekologii, seksuologii i położnictwa Davida Resnicka potwierdziły, że zapłodnienie poprzez płyn ejakulacyjny nie jest możliwe. Jednak, jak zauważają specjaliści zajmujący się edukacją seksualną i tematyką planowania rodziny, w preejakulacie może znajdować się sperma pochodząca z poprzednich wytrysków, dlatego stosunek seksualny nie zakończony wytryskiem może stanowić ryzyko ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhg
hej no ja tez mam taki problem chlopak robil mi palcowke, do wytrysku doszlo ale duuuzo pozniej i juz potem sie nie dotykalismy bo ..sam sobie to zrobil.. boje si eraczej o plyn... no i teraz tak: schudlam od tego czasu i dostalam okres normalnie, potem jeszcze jeden ale 4 dni za pozno i teraz o tydzien za wczesnie i jakis skapy jest.. oczywiscie non stop sie stresuje-paranoja normalnie skupic si enie moge nad niczym, niby wydaje sie ze nie ma problemu ale ....caly czas patrze czy piersi mi si enie pwoekszaja czy nie mam kreski w dole brzucha itp i chyba juz wszytsko mam XD a najgorsze to to ze nei jestem z tym chlopakiem bo jak jemu zalezalo to ja go troche olalam a teraz jak mi zalezy to.....chyba nie ma juz o czym mowic cholera jasna no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhg
masakra 11------> nie jestes w ciazy na bank nie jestes "cipka ci sie nie oblize" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....k...k
hej, mam problem, jestem dziewicą, nie kochałam się z chłopakiem, nien uprawiałam pettingu, boję się że jestem w ciąży, że pozostawił nasienie gdzieś na moim ubraniu, i jakoś sie przedostał, naczytałam się że dziewice tez mogą byc w ciąży, okres niby w terminie ale jakiś skąpy, ciągle bolki mnie podbrzusze, pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mag23 po 19 dniach wynik bety jest wiarygodny na 100%. Objawy mina dopero jak do Ciebie dotrze ze w ciazy nie jestes, chyba ze twoje obiawy sa spowodowane jakas choroba a nie ciaza urojona. k.a.s.i.e.k ciaza urojona trwa tak dlugo jak se ja wmawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag23
Mam dokładnie to samo co Wy. Cykl rozregulowany na maxa, takie same szczegóły "niebzpiecznego stosunku", też jestem dziewicą, też mam wszystkie objawy ciąży, okres mi się spóźnia, a chłopak już dawno ma inną i na to gwiżdże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhg
mag23... jeszcze powiedz ze masz sesje i nie mozesz sie uczyc,....tylko sie zabic ludzie popaprane to wszytko moze pogadamy na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhg
tylko ze ja nie robilam testu.. bo sie boje...tym bardziej ze jak dostalam okres to si euspokoilam potem pilam alhohol kawe litrami, a teraz zaczynam do tego wracac nakrecam sie i juz w ogole.... koszmar:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag23
W ogóle nic nie mogę robić! Myślę tylko o tym, wszystko mnie boli i jestem tak zdołowana i przerażona, jak nigdy w życiu. :( Myślę o powtórzeniu bety. Myślałam też co będzie, jak wyjdzie pozytywna... Najbardziej desperackie pomysły przychodzą mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhg
eh.. skad ja to znam... ale skoro wyszedl ci ten test negatywny to na pewno brak okresu to stres...wiem ze latwo sie mowi bo sama przez to przechodze...ale ja bym chciala zeby mi wyszlo negatwynie...tak jak Ty bys chciala dostac okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag23
No tak, niby negatywny, ale ja mam cały czas wątpliwości, że może za wczesnie go zrobiłam. Do 3 tygodnia ciąży beta może osiągać niskie stężenia, wszystko zależy od organizmu. A skąd ja mam wiedzieć, jaki jest mój organizm? A jak robiłam ten test, to byłby dopiero 2 tydzień ciąży. Stąd moje obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mag23 hcg moze miec niskie stezenie tzn za niskie zeby zostala wykryta ciaza ale to sie tyczy tylko testow z apteki do ktorych potrzebna jest probka moczu. Co do beta hcg to ten test jest wiarygodny w 100%. Zdarzaja sie przypadki ze kobiety sa w ciazy a wynik testu z moczu jest negatywny natomiast nie zdarza sie zeby ciaza nie zostala wykryta przez badanie beta hcg(bynajmniej ja o takim przypadku nie slyszalam, ani nawet nigdzie nie przeczytalam, natomiast jak lezalam w szpitalu i robili mi bete to lekarz powiedzial ze wynik jest wiarygodny na 100%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
czy ktos moze sie wypowiedziec na moj wczesniejszy temat !!!! blagam ... !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra11 nie mozesz byc w ciazy. Dzieci z niczego sie nie biora. Jezeli nie mial wytrysku to niby jak mialabys zajsc w ciaze? Po drugie nie dotykal swojego czlonka zanim dotknal ciebie. Owszem napisalas ze ty dotykalas jego czlonka a pozniej siebie ale skoro nie mial wytrysku to nie ma mowy o zadnej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
dzieki Ci ale ja chyba mam cos z glowa.. mysle ze moze jednak bylo cos nie tak..i tak wmawiam wszystko.. ale zrozum mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag23
a jeśli zrobiłam test za wcześnie? Na moim wyniku były normy dopiero od 4 tygodnia ciąży i nie miałam dokładnego wyniku, ile mam tego hormonu. Było dokładnie coś takiego: < 2,0 mUI/ml. Mniej niż2 jednostki... i to podobno jest brak ciąży. A jeśli dopiero się zagnieździła i jeszcze było za mało tego hormonu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było tak dobrze do 3 dni temu jestem po chorobie grypa na cały tydzień i powróciły mi objawy a okres dopiero koło 13 lutego matko żeby on przyszedł to będzie 8 od niebezpiecznej zabawy a ja dalej nie mogę uwierzyć że nie jestem nawet mnie test po 1 miesiącu nie zadowolił nawet że był negatywny ja chyba oszaleje do końca. jeszcze 1,5 i koniec jak sie nie urodzi to będzie dar niebios wież czego się najbardziej obawiam że okres nie przyjdzie i będzie mój koniec bo ben de musiała malca oddać do adopcji jego albo ją a serce to już mi się kraja bo niestety nie miałam by za co go wychować bo niemam narazie pracy dopiero zacznę szukać koło czerwca jak zdam szkołę maturę :( a niechę obciążać rodziców i jego i mojego obowąskiem wychowania malca matko czemu jest tak że niektóre idą do łózka nawet bez zabezpieczenia a nie panikują i zdarza im sie nie wpaść ani nie urojeniu sobie ciąży jak my dobra idę spac bo mi sie kręci w głowie o zgrozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhg
hej scalii spoko:):) a mozecie cos powiedziec na moj temat? i to ze niby mialam okres 3 razy ale nieregularny i niby jest to krew trwa 4-5 dni ale skapy jest... ludzie chyba zrobie ten test o ile wczesniej nie zwariuje...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie nie chcesz zadręczać to zrób test ale na pewno ci wyjdzie negatywny i daj sobie spokój że niema dzidzi bo widzisz co ze mną sie dzieje ja nie uwierzyłam a żal mi kasy na następny więc ja się dobrze tylko czuje jak mam okres te kilka dni bo ja nawet lekarzom nie mogę uwierzyć matko a było tak 3 tygodnie spokoju żadnego ruszania bąbelków itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra11: doskonale Cie rozumie bo sama przez to przechodzilam mag23: jezeli zrobilas test z krwi 14 dni od stosunku to jest wiarygodny na 100% a co do tego ze na wyniku podaja wartosci od 4 tc to te wartosci sa informacja dla lekarza zeby wiedzial w ktorym tc jest pacjetka, nie oznacza to ze test wykrywa ciaze dopiero w 4 tyg, w niektorych laboratoriach na wynikach wartosci referencyjne zaczynaja sie np od 3 a nie 4 tc. scalli: wychodzi na to ze bylabys juz w 8 miesiacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak niestety byłam bym w 7,5 wiem śmieszne ale ja jestem okrągła z reguły i mam taki brzuszek na oko 4 i sie boje totalnie że je urodzę pod koniec marca i to będzie nasz koniec ( bo to się stało 25 czerwca dokładnie ale ja liczę 5 dni na zapłoniecie) matko żebym ja paluchy wkładała do pochwy a nie tylko łechtaczka się bawiłam i co tak schzizuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,że faktycznie schizujesz i panikujesz ,a to w mixie daje naprawdę dziwne i poważne skutki! skoro ,tak jak piszesz i z tego co Ci się wydaje ,opierając się na Twoich wyliczeniach,od 25.go czerwca minęło w ch... czasu,a Ty masz brzuszek NIBY na czwarty miesiąc to chyba coś się tu nie zgadza.Teraz mamy koniec stycznia i Twoja ciąża miałaby już siódmy miesiąc,a brzuszek Twój byłby o wiele większy niż ten,który się ma w czwartym miechu. Czy robiłaś test ciążowy?Byłaś u ginekologa? Załatw TO przede wszystkim i nie ma sensu martwic sie na zapas.Weźcie to sobie dziewczyny do serca,że faktycznie nie ma sensu martwic sie na zapas jeszcze jak nie jest sie pewnym pewnych spraw! Życzę powodzenia i myślę,że wszystko ułoży sie po Twojej myśli. Pozdrawiam k.a.s.i.e.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×