Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urojona

ciąża urojona

Polecane posty

Gość do masakra11
W twoim przypadku nie ma zadnej mozliwosci ciązy!!!!!!!!!!!!! Doucz sie dziecko jak dochodzi do zapłodnienia. Po jaka cholere pozwalasz na takie pieszczity a potem shizujesz?! Twoje zachowanie swiadczy o tym ze kompletnie nijestes gotowa na takie rzeczy! Jak mozna byc tak głupim?! Sorki za te słowa ale nerwy mi puszczają jak czytam cos takiego. Zal mi was dziewczyny. Same sobie wmawiacie cos co nie jest mozliwe i tym samym robicie sobie krzywde, przedewszystkim swojej psychice bo wpedzacie sie w chorobe psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymcim
pieszczenie to raczej nie jestes,ale te antybiotyki?! no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie litosci
Mi sie wydaje ze takie szukanie informacji na forum to najgorsza rzecz jaka mozna zrobic. Szczególnie w przypadku gdy ktos ma juz jakies shizy. Tutaj kazdy moze ci napisac co tylko chce. Najlepiej porozmawiac z lekarzem albo szukac info na jakis stronach medycznych. A gdubym ci napisała ze zaszłam w ciąze od pocałunku to bys uwierzyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
oczywiscie ze nie :) no ale czytajac ze gdy chlopak dotyka sluzu dziewczyny to juz moze cos byc to nie wiadomo co myslec... i nbie gniewam sie ze tak piszecie bo was rozumie.. i wlasnie chyba zrozumialam ze nie jestm gotowa na takie rzeczy.. tylko ze z tej histeri to juz wymysklam wszystkie objawy... a czy tydzien po stosunku test wykaze prawde?? przepraszam za glupie pytanbia.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
nie wiem czy moja psychika szwankuje ale czuje jakby mnie bolalo podbrzusze prawy jajnik i piersi, plecy... ale przeciez to jest nie mozliwe !!! a od myslenia to juz mnie glowa boli !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
Masakra11 ale nierozumiem po co ty chcesz robic ten test???!!!! Nie było stosunku, chłopak dotykał cie suchym palcem , miałas okres. Dziewczyno czego ty chcesz wiecej???? W przypadku petingu ryzyko ciązy istnieje wtedy gdy chłopak wsadzi do poczwy palec umazany w spermie, a itak jest to ryzyko bardzo małe. W twoim przypadku NIE MA MOZLIWOSCI CIĄŻY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
wlasnie juz zrobilam test wyszedl negatywnie :)) i jak pisalam chlopak nie wlozyl palca nie mial mokrych rak tylko dotylkal mnie w tym miejscu.. a tyle sie naczytalam roznych rzeczy ze jeju juz wymyslam wszystkie objawy ktore pewnie wywolanbe sa stresem... a ja nie moge odpedzic od siebie tych mysli :( dlarego szukam wsparcia nA tym forum idzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymcim
nic nie rozumiecie, laski boja sie isc do lekarza bo jak stwierdzi ciaze no koniec, nie mozna usunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladida
czy ja wiem czy nie mozna usunac...hmmmm..zastanawilabym sie...przeciez wszystko mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
ciaza to blogoslawiony stan ale jaka odpowidzialnsc... dziewczyny ktore nie chca ciazy sie poprostu boja... dlatego wlasnie szukaja informacji na forach majac nadzieje ze ktos im pomoze i wesprze a nie zjedzie z gory na dol... przeciez przez fora mozna sie tez czegos nauczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
tylko dlaczego mnie bola piersi czy to z nerwow.. (jestem 6 dni po miesiaczce wiec nie powinny bolec) chyba ze moja psychika tak dziala albo sie denerwuje i to wszystko przez stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymcim
no jak trafisz na nawiedzonego lekarza to raczej ciezko ciekawe ile to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążona...
ja może mam urojenia ale.. do strosunku doszlo w dni plodne-pelewn sekx z wszystkim-wytrysk był po stosunku szybko sie wysikalam -to podobno zapobiega ciązy a także isę wymylam jednak jest 8 dni od stosunku a ja mam cycy jak balony sikamn co godizna a na noc 5 razy bolą mnie jajniki,mam slinotok-objawy wszystkie ciążowe,mam siare w sutkach-ale czy ot wszystko by juz bylo w 8 dniu od stosunku...dodam kochaliśmy ise w 17 dniu cyklu test zrobiony wq 5 dniu po prztulanku byl negatyw ale byl i za wczesny ale bylam zdesprrowana to i go zrobilam jutro ponownie zrobie 8 dni od stosumku jednak czuje ze ot ciąża ale ja jej nie chcę bubu swoja droga sama isę zbrzuchaczyłaml mam to com chciala prosze sily Najwyzsze by byla to ciąża urojona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaa
wspólczuje wam wszystkim ;( uroic sobie ciaze to naprawde straszna rzecz ;( ja nadal nie mam okresu ;( i wciaz tylko mysle o ciazy ;( ze te plemniczki przecisnely sie przez koronki gleboko w pochwie ;( juz zaczynam swirowac ;( to jest okropne ;( nie moge sie nad niczym skupic a boje sie do lekarza ze pojde i stwierdzi najgorsze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążonaa
ja tez mam obsesje dzis 9 dni po stosunku zrobilam test-piszą by zrobic min 7 dni po stosunku zrobilam bob test strumieniowy... skoro tak pisza to wierzyc czy dalej żyć do terminu okresu w niepwnosci okres mam mieć za 3-4 dni...co radizcie dlaej mam cycy jak banie slinotok etc... a agaaaaaaaaaa tez radze test zrobic skoro jest u ciebie takie opóźnienie okresu to test wykaże wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag23
OK, staram się uwierzyć, że to wszystko co czułam to były moje urojenia. Stopniowo objawy mijają. Niestety albo mijają powoli, albo jestem jednak w ciąży, albo jestem na coś chora. Dziś dostałam biegunkę! :( Mdli mnie już mniej, ale cały czas mi się przelewa w brzuchu, bulgocze, burczy... Czy to też może być z nerwów? Może to skutki wcześniejszych nerwów? Organizm chyba potrzebuje trochę czasu, żeby wszystko wróciło do normy... Jak myślicie? Rozumiem Was wszystkie, jaki to strach... Ja myślę, że trzeba robić jednak te testy ciążowe, jeśli one w jakiś sposób mogą nas uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciążonaa ja nie chce cię martwic ale jak nie jesteś w ciąży to jak się kochasz z chłopakiem to idź do ginekologa po tabletki albo sie kochajcie w gumkach bo co będzie jak ci sie owólka przesunęła dzidzia a z tym testem poczekaj do okresu bo teraz to narazi może ci nic nie wyjść i co w tedy moja koleżanka zrobiła test po 6 dniach po stosunku i co uspokoiła się poszła do gina i co gratulacje będzie pani mama bliźniaków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaa
masakra11 moim zdaniem nie ma kompletnie powodów do obaw... sama to widze i umiem trzeżwo stwierdzić... ja mialam podobna sytuacje a jednak juz ocenic jej nie umiem... tylko palec byl w srodku ;( no i nie mam okresu ;( chlopak tez twierdzi ze palec byl czysty ;( ah wyc sie chce ;( co do zaciazonej dni plodne, normalny wytrysk... sytuacja jak na moj rozum groźna... ja nadal sie boje ale wstrzymuje sie jeszcze z testem ;( trzymajcie sie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
do aga czyli myslisz ze to jest nie mozliwe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeraża mnie wasza ignorancja. W ciąże można zajść gdy: -odbywamy pełen stosunek tzn. członek jest w pochwie (niekonieczny jest pełen wytrysk) plemniki znajdują sie również w tym śluzie, ktory pojawia sie w czasie podniecenia u meżczyzny -gdy sperma znajduje sie w pochwie, bez względu na to czy zostaje przeniesiona tam palcem, czy ogórkiem :P -gdy sperma znajduje się w cipce, może sie zdarzyć, że zajdziecie w ciąże ABSOLUTNIE NIE MOŻNA zajśc w ciążę: -przez dotykanie cipki palcem przez faceta, -przez plywanie w basenie:P -przez oral -majtki -przez siadanie na wspólnej toalecie :P -przez pocałunek :P masakra11 ty dziewczyno jeszcze nie dorosłaś do tego co robisz więc proponuję - przestań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
)do :plyna ryby plyna )ja wiem dokladnie o co chodzi ale gdy sie wpada w taki stan to kazda dziewczyna cos sobie wymysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze uważałam, że w ciążę urojoną zapadają osoby, które barzdo chcą mieć dziecko a mają problem z zajściem. A wy tutaj to kompletnie powalone jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
a nawet maja urojenia te ktore nie chca (moj przypadek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaa
ale przestancie sobie dokuczać... jesteśmy kobietami powinnysmy trzymac sie razem pomagac sobie i wspierac sie :) do masakra11 nie nie masz sie czym przejmowac naprade :) tylko w to uwierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaa
a i pytanie do plyna ryby plyna : mowisz ze mozna zajsc w ciaze przez sperme nawet przeniesiona palcem - zgadzam sie , nie mozna zajsc w ciaze przez majtki - owszem tez sie zgadzam... a co powiesz na miks? dni plodne , palce od spermy i koronkowe cienkie majtki i oczywiscie palcówka ? bo tu zdania sa podzielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
dziekuje Ci agaaa mam nadzieje ze niedlugo mi przejdzie i te objawy rowniez.. bo stres mnie zje niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaa
a moze ktos inny napisze co mysli o miksie z poprzedniej wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
a mam pytanie czy 5 dni przed okresem to dni plodne czy nie ... bo juz sie calkiem pogubialam dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra11
to ja pwoiem co o tym mysle... co prawda przez majtki nie mozna zajsc w ciaze.. ale jezeli te majtki byly cieniutkie i Twoj chlopak mial palce w spermie tak ??? tylko poweidz m jak daleko te palce ci wlozyl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaa
5 dni przed okresem... nie... chyba ze masz cykl najkrótszy ok 21 dni ale to i tak za wczesnie chcociaz dni plodne i nieplodne trzeba obserwowac a nie liczyc... no najdalej jak mogl czyli srodkowy palec ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×