Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

NIEMA WYJSCIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MUSI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z jedną to się jeszcze jakoś uporamy, żeby jej humor poprawić ale trzy to już jest przegięcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek a apropo ubrań to wiesz gdzie jest w Katowicach taki fajny sklep z tymi leginsami i tunikami? Jak już coś wybierzesz to napisz mi proszę adres gdybyś mogła to chętnie bym może znalazła też coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko a jak tam mężulek z nowym noskiem nie ma już żadnych problemów:)? W nocy nie chrapie za bardzo:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńko gdybyś mieszkała bliżej Lublina to zaprowadziła bym Cię do sklepu z super ciuszkami, ale ty tak daleko ode mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrapie i to znacznie mniej całe szczescie bo chyba bym oszalała gdyby było inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Dorciu...:( A na prawdę mam z tym problem. Bo jak potrzebuję coś fajnego to nigdy na mnie nic nie ma... A jednak nawet gdybym poszła w tej tunice to ona musi być jakaś bardzo ładna, żeby na weselu się prezentowała, a nie taka zwykła, pospolita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie ważne w czym byś poszła Ty nigdy nie będziesz pospolita!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko: hahahahahaha:D:D:D:D:D:D Normalnie popłakałam się ze śmiechu:D To ta operacja w tym wypadku na niewiele się zdała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Asmana nawet dołączyła do rozmowy:) Jak tam sprawozdanie, już skończone? Bo zaraz sprawdzimy efekty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak dziwnie jestem pewna Dziewczę z takim intelektem nigdy nie będzie zwykłe i pospolite posłuchaj "starszej pani" nie szata zdobi człowieka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dała mu cos :) lepeij sie mu oddycha chrapanie mniejsze wiec jestem dobrej mysli ze jak sie do konca zagoi to bedzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - jak skończyłam o 11 tak dalej ni w ząb;-) mam lenia, ze ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko tylko przyziemne obowiązki skończyły a teraz robię się na bóstwo hihih.......do pana doktora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu normalnie mnie zatkała Twoja wypowiedź... Ale dziękuję Ci bardzo. A co do szaty... to zgadzam się z Tobą. Beatko: no to super. Oby całkiem przestał chrapać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się znowu ziewa... Popołudniowa drzemka przede mną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj Dorciu Dorciu to tylmo lekarz;-) nogi ogolone i to i tamto?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jak tak napisałaś, ze Ci się ziewa to mi się przypomniało jak mi się cały czas ziewało ooooj cięzko było w pracy wysiedzieć, ale trochę mi brakuje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak spać, spać. Tylko wytłumaczcie mi czemu ja w nocy nie umie spać... Nawet jak nie robię sobie popołudniowej drzemki, to obojętnie czy idę spać o 21.30 czy o 23 to raz, że się budzę co chwilę żeby iść siku, a rano godzina 7 i ja już spać nie umie. Wkurza mnie to bo z chęcią bym dłużej pospała a tu się nie da...:( A dzisiaj w nocy mi się śniło, że dostałam krwotoku, że łóżko było całe we krwi, ja, moja piżama, wszystko. Jak się obudziłam to byłam cała mokra z potu, a potem zaraz do łazienki czy wszystko jest ok. Myślałam, że zawału dostane...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńko to nasza podświadomość i wszystkie lęki:( na nie nie mamy wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przystojny to jest mój Mążżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×