Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

No Asia;-)No tak Gabrysia maciupeńska byłaby cudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka Gabrysia:O? Bo albo jestem nie w temacie albo nie skumałam o co chodzi...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle naszego:) Asiu faktycznie pogadaj z lekarzem może nie ma przeciwwskazań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas mi szybko płynie w Waszym towarzystwie. :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no że gdybyście mnie namówiły na tego bobaska to koniecznie córcia i Gabrysia:-) - nie jasno się przedtem wyraziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mi dziś naprawdę troszkę odbija pomalowałam każdy paznokieć na inny kolor jakaś inwencja twórcza mnie dopadła. Gorzej jak nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek - u mnie nic nowego, leze i odpoczywam. RWa dokucza strasznie, w nocy spac nie moge z bolu. Dziś przyjeżdza moja babcia w odwiedziny to jej zdjecie bąbelka pokaże i powiem ze bedzie pra babcia :) Asia - a kiedy masz to wesele ?? jesli wtedy jak bedziesz miala brzuszek, a bedzie cieplo, to kup rajstopy dla ciężarnych i normalna tunike, ktora wykorzystasz do chodzenia na codzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha:D A synuś to Gabryś:P:P:P Dorcia lekarz powiedział, że przeciwwskazań to on nie ma, ale jeśli mamy to robić tylko po to żeby potem się stresować czy zaraz nie będe plamić i panikować, na dodatek nie mieć z tego żadnej przyjemności to bez sensu w ogóle to robić. A mąż jak to usłyszał, to stwierdził, że on jednak woli nie ryzykować... No i masz tu babo placek. A mały celibat jeszcze nikomu nie zaszkodził:P Przy pierwszym poronieniu jak zaczęłam plamić 13.12 to zabieg dopiero miałam 28.12 i zanim sie wygoiło wszystko to też z 1,5 miesiąca mieliśmy "spokój".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o7cia: No 2 czerwca mamy iść. Mam nadzieję, że będzie ciepło ale nie upalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu co się dziwiń przeciez masz wizyte u doktorka to i paznokcie kolorowe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ostatnio na komunii jak byłam to miałam pomalowany jeden paznokieć na czerwono drugi na pomarańczowo, itd.:) Ale to akurat miałam pod kolor bransoletki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj gorąco to bęzie w sobotę;-) oby sąsiedzi nie słyszeli, bo ściany cienkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo mnie to cieszy. A Ty Asmana nie wiem co nazywasz głupotą, bo chyba nie decyzję o małej Gabrysi albo Filipku...:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie piękna bielizna już naszykowana jeszcze tylko kolacja dobre wino i też może być glośno;) A co tam oby owocnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia tak trzymaj:) Ci Wasi mężowie to chyba będą Was na rękach przez ten weekend nosić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - bozaraz któras z dziewczyn napisze, że zaśmiecamy forum. Dorcia od razu widać, ze młoda mężatka - belizna, kolacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu musiałby dużo kokletów zjeść by mnie nosił na tych ręcach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko po to aby materiał genetyczny był bardziej ruchliwy:) Asmanko nie opowiadaj nam głupot tylko do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana ale rozmawiamy na taki temat bez którego nie byłoby mowy o zapłodnieniu. Więc jak najbardziej zgodny z tematem forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra robota robotą a kto mi da na wymianę samochodu;-) no w końcu 3 foteliki to już coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się komuś nie podoba to jego problem Ja mam wrażenie że nasze osobiste tragedie łączą nas nawet w szarej codzienności i tworzą grono przyjaciół co z tego że wirtualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie, patrzcie jak tu wesoło, a ja po zakupy śmigam zamiast się dołączyć :) Dorcia taki fajny ten lekarz ? :P Asiulka znam ten ból, bo ja też mam celibat. Nawet nie wiecie jakie to trudne, spać koło Męża i wiedzieć, że figielki zabronione-dramat normalnie. Asmanta, widzę, że masz już pełen pakiet imion. Po takich codziennych figielkach z Mężem, to kto wie ile imion Ci się przyda, może jakieś wieloraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×