Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

hej dziewczyny ja także zaliczam się do waszego grona:((( niestety :( nie wiedzialam że tyle dziewczyn przezyło to co ja:( ja jestem juz po 2 nieudanych ciażąch:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w trackcie robienia badań i mam juz termin na badania genetyczne. Aż się boje tych wyników co z nich wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bradzo mi przykro aniołku ze musiałas do nas dolaczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mezem tez mielismy szereg badan w tym badania genetyczne całe szczescie badania gen mamy dobre takze niemartw sie u ciebie tez bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczeze to niepamietam mam gdzies papiery ale robilismy z tego co sobie przypominam to TSH ,FT4,FT3, ANTYGENTY TP TPO(HORMONY0 ESTRADIOL PROLAKTYNA JAKIES PRZECIWCIAĄŁ NA ŁOZYSKO ,PLEMNIKI, MNUSTWO JAK ODNAJDE PAPIEY TO CI NAPISZE WIECEJ AHA JESZCZE TESTOSTERON TO SA NARAZIE TE Z GŁOWY CO MIEDZY INNYMI PAMIETAM SKAD JESTES JESTESMY W PODOBNYM IWEKU ASIU BARDZO DZIEKUJE JESZCZE RAZ MOJE TY SŁONECZKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Leszna ja robilam podobne badania mam jeszcze do zrobienia -progesteron, -przeciwciała przeciwjądrowe, -badania w leczeniu zespołu antyfosfolipidowego no i badania genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz prawie wszystkie najdłuzej sie czeka na genetyczne i na wizyte i na wyniki my dostalismy swoje w dzien wigilii wiec był cud bozonarodzeniowy tak mowie Leszno to gdzies w wielkopolsce tak a leczysz sie moze w poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to wielkopolska badania genetyczne bede robic w poznaniu mam termin za miesiac a ile sie na nie czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My czekalismy na badania ok miesiaca a na wynik jakies 3-4 tyg tez robilismy w poznaniu w centrum genetyki genesis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My czekamy juz około miesiaca i tez bedziemy robic w tym samym miejscu. a mozesz napisac jak przebiega takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tam przesym patyczna atmosfera tylko musisz byc tam punktualnie my jechalismy dwie godziny wiec bylismy troszeczke wczesniej ale i tak wczesniej nie wejdziesz tam wyczytuja siadacie i kobitka przeprowadza z wami szczegolowy wywiad robi sobie takie dzrewo genealogiczne kto jakie problemy miał u was w rodzinie i dla czego dobrze by było gdybys miała ze soba wypisy ze szpitala po poronieniu bo bedzie sie pytac o daty kiedy doszło do poronienia a potem pobranie krwi i to czekanie na wyniki jezeli bedzie dobrze albo i nie to oni dzwonia do was i mowi w przypadku dobrych wynikow ze jest oki i przesyłaja wyniki poczta a jezeli złe to kaza przyjechac jeszcze raz do nich zycze ci abyscie niemusieli jechac juz tam tak jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatusia
Witam Was dziewczynki Wlasnie wrocilam od lekarza,wszystko jest dobrze macica i jajniki czysciutkie,wiec ten pol to pewnie od jalit,bo ostatnio to okropne mam wzdecia a to wszystko podobno jest od niedoczynnosci tarczycy.Powiedziala,ze minimum 3-4 miesiace musze poczekac,zeby hormony sie uregulowaly,wiec do wrzesnia daje sobie spokoj,bo i tak w poniedzialek wyjezdzam do Niemiec to akurat bedzie czas na to.Mam kontrolowac badania co jakis czas by obserwowac jak to wszystko przebiega.Jesli nie zajda sama za jakis czas to powiedzial,ze mi pomoze i o wspolnych silach dojdzie do tego,ze bede miala upragnionego maluszka.Najwazniejesze,zeby moja tarczyca byla w normie tak jak powinno bya potem juz pojdzie z gorki. Uspokoilam sie ze tam poszlam,bo wiem ze wszystko jest dobrze,ze nie mam zadnych torbiely itd wiec moge spokojnie jechac i odpczywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Beata juz mi troszke lzej jak wiem jak to bedzie sie odbywac:) z mężem tez wyjedziemy wczesniej lepiej byc przed czasem. pozniej bedzie stres na czekanie wyników, mam nadzieje ze bedzie ok. a masz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrtatusia bardzo sie ciesze z ewszystko ok ja tez mam chora tarzcyce dlatego niemogłam utrzymac ciaz powiem ci szczeze ze ja efekty w obnizeniu hormonow widziałam do[piero po 5-6 m spadła mi waga o 3 kg powodzenia napewno sie uda :) Aniołeczku niestety jeszcze niemam dzieci ale wieze ze niedługo sie to zmieni pozdrawiam buziaki ASI moje słonce to dzieki tobie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
Martusiatusia Strasznie sie ciesze, ze wszystko dobrze. Odczekasz troche uregulujesz hormony i zaraz w ciazy bedziesz, zobaczysz. Tego Ci zycze z calego serca. A jak bedziesz u mamy gdzies moze w mojej okolicy to zapraszam na kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ta cholerna infekcja się mnie trzyma. Nie mam wyjścia, muszę pójść w pt. do lekarza. Grudki mają kolor kawy z mlekiem :( Boję się, że to zagraża Dziecku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołeczku mi też bardzo przykro, że musiałaś dołączyć do naszego grona. Ale wierzę w to, że będzie wszystko ok i będziesz już niedługo mogła tulić sowjego maluszka:) Martusiatusia: To super, że wszystko ok. A teraz jak pojedziesz to masz odpoczywać, odpoczywać i jeszcze raz odpoczywać:) A jak wrócisz to zabierzecie się do przytulania z mężusiem i będzie wszystko ok:) Beatka nie dziękuj mi tak, bo aż mi się głupio robi:P Od tego tu jesteśmy przecież, żeby się wspierać. Teraz Wy mi musicie pomóc, bo mam dylemat. Mamy iść na wesele tego 2 czerwca. A ja nie mam w czym iść. Brzuch mi odstaje (ale miałam wcześniej tylko dało się go wciągnąć, teraz już to nie wchodzi w grę), a że nie jestem specjalnie szczupła no to nie wiem co mam ubrać. Czy mam kupić sukienkę czy może spodnie i jakąś elegancką tunikę do tego. Mam dość szerokie ramiona i biodra i mega wcięcie w tali (czyli klepsydra) tylko już z odstającym brzuchem... No i tak sobie myślę, że w spodniach i tunice chyba więcej pochodzę niż w samej sukience. A że jestem w ciąży to chyba wypada mi iść w spodniach. Co myślicie. Doradźcie mi coś... Proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu kocana nie ukrywaj sie za spodniami i tunika prosze taki piekny ksztal figury spraw sobie piekna sukienke ktora tez bedziesz mogła wynosic w letnie dni tyle jest teraz faonow pieknuch w kwiatki paseczki czy tez gładkie w piekne kolory malinowy pomaranczowy czy niebieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia dziekuje bardzo o niczym innym nie marze jak o tym zeby przytulic swoje malenstwo:) Beata a u Ciebie jaka jest przyczyna z problem donoszenia malenstwa?a skąd jestes? Fajnie że znalazlam to forum, brakowalo mi takich rozmow pozdrawiam Was dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyczyna była niewykryta choroba tarczycy ktora powoduje min utrate ciazy teraz mam wyleczona wiec bedzie dobrze powiem ci z doswiadczenia ze w podstawowych badaniach na tarczyce tkj tsh ft4 ft3 te wyniki miałam dobre a w poznaniu w klince wyszło mi w antygenach tp i tpo były znacznie podwyzszone a u nas w miscie takich nierobia :( ale ciesze sie ze jest wszystko w porzadku Ja jestem z inowrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze zbadac sobie cukier bo moze tu jest jakas przyczyna bo w pierwszej ciazy miałam podwyzszony poziom cukru. tsh tez mialam robione i jest dobrze no ale jak widac roznie z tymi badaniami bywa. wczoraj odebralam wynik progesteron ale nie znam sie na tym i nie wiem jak go odczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Beatko ja mam straszny problem z sukienkami. Bo albo kolor nie taki, albo rozmiaru nie ma, a jak już nawet się coś znajdzie to kosztuje 300zł. A tyle na pewno nie dam po każda wizyta u lekarza kosztuje mnie 150zł i muszę mieć na inne wydatki a nie na sukienki...:( I nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatusia
Dziekuje dziewczynki za cieple slowa,ja tez mam nadzieje,ze w koncu uda sie zajsc w ciaze. Myszor Kochana moja mama mieszka w HAAN kolo duseldorfu a ty gdzie mieszkasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
Martusiatusia No to ja mieszkam okolo 100 km od twojej mamy w Billerbeck. Moj tesc mieszka w Dsseldorfie. Zycze Ci udanego wypoczynku a jak wrocisz to odezwij sie do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek - daj znac co lekarz powiedzial !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki na tą pluchę za oknem najlepsza pyszna kawa i słoneczny uśmiech:) Aniołku przykro mi z powodu Twojej straty.pamiętaj że zawsze na nas możesz liczyć!!! Beatko kochana ja wciąż za nas wszystkie trzymam kciuki!!! Asieńko tylko piękna sukienka!!! Jesteś 200% kobietką Motylku zakupiłaś płyn do higieny dla mam? o7cia a jak ty się czujesz? Buziaki na dzień dobry dla wszystkich!!!!:) Asmanko pracusiu o Tobie myślę cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko podpatrzyłam twoją rozmowę z Asią i jeśli mogę coś do niej dodać Bo faktycznie Asia choć młodziutka jest bardzo mądrą kobietą i wierzę że wiara jest podporą naszego życia jestem katoliczką niepraktykującą po rozwodzie nie mogę nawet pójść do spowiedzi. Jakiś czas temu życzliwy człowiek podarował mi malutką książkę Tajemnice Szczęścia i czytam ją codziennie i uwierz wszystko zaczęło układać nie bez problemów ale ze szczęśliwym skutkiem. Teraz się uśmiecham i mimo przeszkód jestem szczęśliwa!! Polecam i wieże że wielu osobom modlitwa może przynieść ukojenie i nadzieję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu, bo się zaczerwienie;-) JA od rana z słuchawkami na uszach i próbuje zacząć to co wczoraj miałam;-). Ciesze się, że jesteś;-) jak tam MAciek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko a cóż to wywołało ten rumieniec? I co Ty z tymi słuchawkami robisz? Maciej bierze antybiotyk i leży w łóżku. Wczoraj kolejnego domownika zabrałam do lekarza naszą kotkę i okazało się że mam trzeciego astmatyka w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×