Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

motylej weź Ty spluń trzy razy przez lewe ramię;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj trzy foteliki Natalka jeszcze w foteliku jeździ? Ktoś tu próbuje wymówkę znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:D Motylku co z tymi sklepami (chodzi mi o nasze ubrania weselne:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku nie najgorszy ale co mi po jego urodzie ma mi pomóc i kropka!!! Udanych zakupów!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana zanim urodzimy to w przyszłym roku to pannica już będzie mój Maciej ma już prawie 170 cm wzrostu tylko spodnie i buty w kółko wymieniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu postrasz go, że jak Wam nie pomoże to banda kafeteryjna wpadnie i pokaże mu gdzie raki zimują;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow to kawał chłopa z niego. Moja ma dopiero 134 - kruszynka z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jednak ide na popołudniową drzemkę:) Dorcia odezwij się co u lekarza, jak tam po wizycie:) Asmana a Tobie miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/asiulka kolorowych snów:-) dzięki i do jutra. Ja juz zamykam komputer i mykam;-) papa. Dorcia dawaj od razu znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuszczę Was teraz bo zaraz mąż do domu wraca i obiadek muszę podać potem pan doktor i wieczorkiem się odezwę co i jak. Trzymajcie kciuki! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńko kochana śluzówka idealna 11 mm i dwa jajeczka jedno 14 drugie dominujące 16 do niedzieli powinno mieć modelowo ok22 mm. Potem zastrzyk i przytulanko i wola pana boga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłyśmy Ci, że wszystko będzie ok:) No to trzymamy kciuki za powodzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki moje mam znowu stresa porządnego poniewarz jestem dopiero w 22 tygodniu, a na karcie informacyjnej z tego usg 4d przecztałam takie cuś "" Płód w położeniu podłużnym główkowym'' A z tego co wiem dopiero poc koniec ciąży maleństwo się tak układa :( co gorsze od jakiegoś tygodnia może dwuch miewam skurcze przepowiadające :( to jest wszystko dużo za wcześnie... Jutro z rana polece z tym do lekarza bo nie da mi to spokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Beatka nie ja nie mam jeszcze dziecka niestety:( a jak sie czuje zalezy od dnia sa momenty ze jest ok ale przyjdzie taki moment ze lzy same lecą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia super wiadomości.......trzymam z całych sił kciuki a jednak robienie się na bustwo daje efekty;-) jestem mądra kobietą i doskonale wiesz, że pozytywne nastawienie jest najważniejsze. bo wszystko ma wpływ na wszystko;-) Wstawac kochane. Natalla ja uważam, że położenie podłużne głównkowe jest jak najbardziej głowkowe i nie muisz się niczym martwić, ale oczywiście najlepiej idź do lekarza i niech on Cię uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki:) Ja tylko na chwilkę bo na 10.40 pędzę z synem do ortodonty:) Aniołek wiem że nie jest lekko ale zobacz ja poroniłam w marcu w 13 tyg było źle a teraz już mam realną szansę na kolejną ciążę. Wszystko się ułoży!!!! Asieńko w duchu na to liczyłam:)Dzięki za wsparcie. Jak wszystko dobrze pójdzie to za dwa tygodnie do Ciebie dołączę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzidiusia to my Ci nie pomozemy już zrobic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, jak się śmieje Asmanka rozpisałam się wczoraj i okazało się, że nie da się wysłać wiadomości bo nasza kafeteria była nieczynna ;/ Dorcia, cudowna wiadomość, bardzo się cieszę. Owocnych figielków z Mężulkiem :) Asiuniu, ja też strzeliłam sobie popołudniową drzemkę. Odnośnie kreacji na wesele, to nie mam pomysłu gdzie kupić coś pasującego na tę okazję, ale nie balowego i oczywiście w przystępnej cenie-chyba zostaje mi sklep z używaną odzieżą. Ceny sklepowe to ok.200 zł w wzwyż, natomiast na targowisku nie wiele mniej. Póki co nie wiem co zrobić. Natalko, to że Malutka jest ułożona główką do dołu jeszcze nie oznacza nic złego. Jest jeszcze sporo czasu do porodu, a Malutka ma jeszcze dużo miejsca by się odwrócić. Może ilość wód płodowych ma na to wpływ. Tak czy siak idziesz do lekarza, a On zapewne Cię uspokoi. Tak jak pisałam we wczorajszym poście, którego nie dało się wysłać-modliłam się wieczorem za Ciebie i Twoją córeczkę :* Koniecznie napisz po wizycie co i jak. Będzie dobrze :) Dziewczynki, ja mam wizytę o 11. To cholerstwo się mnie trzyma. Grudki w kolorze kawy z mlekiem, swędzi i jest czerwona jak twarz Gołoty po walce-masakra/ Mam nadzieję, że nie wpływa to cholerstwo źle na Maleństwo i tylko o to się martwię. Trzymajcie proszę za mnie i mojego Maleństwa kciuki. Bardzo proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku jasna sprawa, że będziemy trzymać. jak wrócisz daj znać, że wszystko jest w porządku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOł!!!!łobuziary kochane Dorotka mam nadzieje ze nocka owocna , napewno tak bedzie zobaczysz zeby blizniaki były a co tam :) Aniołku zagladaj do nas czesciej z kawka a napewno bedzie ci lzej plissssssssssssssssssssssssss :) Asmanka,Asia 👄 Motylku kochany zobaczysz bedzie dobrze napewno musi byc melduj odrazu jak wrocisz kciuki zacisniete laska 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ale jestem załamana:( Rano na bieliźnie zobaczyłam plamę, nie była bardzo czerwona, ale nie była też blado różowa... Była wielkości ok 2cm. Lekarz mi mówił, że mogę plamić po acardzie, ale ja przeżywam znowu horror od rana. Dzwoniłam do mojego gina, ale dzisiaj mnie nie może przyjąć. Teraz będę dzwonić czy coś się poprawiło. Jak się podcieram to papier jest niby czysty, ale są takie brunatne grudki (nie wiem czy to ta luteina jak się rozpuszcza...) Ale biorę ją od środy tamtego tygodnie i nie miałam takich grudek wcześniej... A rano jak wsadzałam tą luteinę to palec miałam czysty. Nie wiem co o tym myśleć, Jestem załamana. Boję się, że znowu czeka mnie najgorsze:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×