Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Dzień dobry dziewczynki, Kochane, podpisuję się obiema rękami pod tym co powiedziała Olcia, nie róbcie testów wcześniej niż po spodziewanej miesiączce, bo wynik zapewne uzyskacie mylny. Pamiętam doskonale jak głupio jest czekać czy przyjdzie @ czy też nie, jednak naprawdę robienie wcześniej testu nie ma sensu. Asiu, nie miałaś łatwego dnia :( Olciu, tak się cieszę, że synuś pięknie rośnie. Uwielbiam takie wiadomości. Dziękuję, że pytasz bratanek lody wsuwał szybko, a kotleta u babci(mojej mamy)trzymał w buzi 20 min! Ach te Dzieciaczki :) Dzisiaj czuję się dobrze, właśnie wsuwam sałatkę owocową :) Choć zapewne jak się położę zacznie mnie brzusio pobolewać, bo wówczas Maluszek jest najaktywniejszy :) Natalko, dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o7cia jasne gdybym tylko wiedziała kiedy powinnam dostać @ tzn. znała dzień kiedy powinien się pojawić @... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek zanim się okazało ze miałam puste jajo płodowe i to wszystko sie potoczyło miałam termin na 24.12.... czyli w podobnym czasie jak Ty masz... teraz w stopce zauważyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminges - a kiedy mialas ostania? badz kiedy poronilas ?? bo nie masz nic w stopce i ja juz o takich sprawach nie pamietam ... Motylek - takie sa dzieci, cukierki i lody to zawsze, a owoce i mieso niekoniecznie :P Tak bardzo sie ciesze ze mi tak ladnie ciaza teraz przebiega :) Kupilam dzis 2 spioszki i 2 pary malutkich skarpetek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jedno pytanie..@ mialam 12.07. ...skoro test mam robic po terminie nastepnej @ czyli 12.08. to jak pojde do dentysty 8.08. to nie za szkodzi ewentualnej ciazy?? ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jedno pytanie..@ mialam 12.07. ...skoro test mam robic po terminie nastepnej @ czyli 12.08. to jak pojde do dentysty 8.08. to nie za szkodzi ewentualnej ciazy?? ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o7cia dziękuję, ja czuję się dobrze:) Dzisiaj to chyba pierwszy raz poczułam tak naprawdę Dzidzie, bo takie jakby "sztuchnięcie" paluszkiem od środka, może takie delikatne kopnięcie już było:) Ale czułam i wiem, że to na pewno nie żadne moje narządy:P A jak piszesz, że zostało Ci 18tygodni do porodu, to ja na samą myśl tak się boję, że masakra. Nie wiem czy Wy też taki strach odczuwacie, ale ja ogromny. Staram się nie myśleć, ale jak powoli patrzę co mi jest potrzebne do kliniki na poród to wraca to do mnie. Wczoraj nawet czytałam na forum na kafeterii wypowiedzi Dziewczyn, które już urodziły w tym szpitalu co ja. Niektóre wiadomo, że są z czegoś niezadowolone. Niektóre bardzo sobie chwalą, ale jak czytam o tym bólu i całej reszcie to przerażenie mnie ogarnia. Mój mąż się tylko ze mnie śmieje, ale on tego i tak nie zrozumie... Choć chce być przy porodzie. Wy się też tak boicie? Zapisujecie się do szkoły rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o7cia dziękuję, ja czuję się dobrze:) Dzisiaj to chyba pierwszy raz poczułam tak naprawdę Dzidzie, bo takie jakby "sztuchnięcie" paluszkiem od środka, może takie delikatne kopnięcie już było:) Ale czułam i wiem, że to na pewno nie żadne moje narządy:P A jak piszesz, że zostało Ci 18tygodni do porodu, to ja na samą myśl tak się boję, że masakra. Nie wiem czy Wy też taki strach odczuwacie, ale ja ogromny. Staram się nie myśleć, ale jak powoli patrzę co mi jest potrzebne do kliniki na poród to wraca to do mnie. Wczoraj nawet czytałam na forum na kafeterii wypowiedzi Dziewczyn, które już urodziły w tym szpitalu co ja. Niektóre wiadomo, że są z czegoś niezadowolone. Niektóre bardzo sobie chwalą, ale jak czytam o tym bólu i całej reszcie to przerażenie mnie ogarnia. Mój mąż się tylko ze mnie śmieje, ale on tego i tak nie zrozumie... Choć chce być przy porodzie. Wy się też tak boicie? Zapisujecie się do szkoły rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o7cia dziękuję, ja czuję się dobrze:) Dzisiaj to chyba pierwszy raz poczułam tak naprawdę Dzidzie, bo takie jakby "sztuchnięcie" paluszkiem od środka, może takie delikatne kopnięcie już było:) Ale czułam i wiem, że to na pewno nie żadne moje narządy:P A jak piszesz, że zostało Ci 18tygodni do porodu, to ja na samą myśl tak się boję, że masakra. Nie wiem czy Wy też taki strach odczuwacie, ale ja ogromny. Staram się nie myśleć, ale jak powoli patrzę co mi jest potrzebne do kliniki na poród to wraca to do mnie. Wczoraj nawet czytałam na forum na kafeterii wypowiedzi Dziewczyn, które już urodziły w tym szpitalu co ja. Niektóre wiadomo, że są z czegoś niezadowolone. Niektóre bardzo sobie chwalą, ale jak czytam o tym bólu i całej reszcie to przerażenie mnie ogarnia. Mój mąż się tylko ze mnie śmieje, ale on tego i tak nie zrozumie... Choć chce być przy porodzie. Wy się też tak boicie? Zapisujecie się do szkoły rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tyle postów ale internet mi się coś zawiesił i nie działało mi wcześniej, a potem wysyłał jak głupi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja w październiku zapisuje sie zmęzem do szkoly rodzenia, podobno warto :) Porodu narayie sie nie boje ..., zobacze jak bedzie w grudniu :P Szkola rodzenia to fajna sprawa, bo przygotuja cie jakos do porodu, zobaczysz sale, na ktorej bedziesz rodzic, mąż moze byc z tpba wtey przy porodzie. woman - jesli nie bedziesz miala zadnego znieczulenia robionego to nie zaszkodzisz dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o7cia, beda utradzwieki.usuwanie kamienia.w ciazy nie mozna...ale jak nie wiadomo czy jest ciaza bo test nie pokaze to chyba mozna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o7cia ost @ miałam 29.06 zabieg łyżeczkowania 23 maja (coś koło tego) nie mam pojęcia jak wyliczyc ile powinien trwac teraz cykl po pierwszej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminge 3 tyg temu zrobilam test na ktorym wyszla slaba, ale byla 2kreska stwierdzialam, ze powtorze rano, bedzie mocniejsza- byla rownie bledziutka albo jeszcze bledsza, kolejnego dnia beta juz powinna duzo wzrosnac, wiec zrobilam kolejny- byl minimalnie widoczny cien drugiej....tego samego dnia zaczelam plamic- wystraszona pobieglam do lekarza. Okazalo sie ze nie bylam w ciazy, pokazalam mu testy- tez widzial 2kreski! Moj maz rowniez, wiec omamow nie mialam. Testy sa zawodne!! tego sie nauczylam, a ile strachu sie najadlam to moje. 9 Mama Aniolka ostatni okres mialam dokladnie taki jak Ty, dodatkowo niebolesny, a u mnie to swieto- mysle ze to wina bromka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman - mozesz spokojnie isc do dentysty. Dokladnie jak nie bedziesz wiedziec, ze jesyes w ciazy to nie powinno zaszkodzic, zwlaszcza w tak poczatkowej fazie. Deminges - a przed lyzeczkowaniem po ile mialas cykle ??? chodz teraz ciezko wyliczyc, bo 3 okresy po lyzeczkowaniu, moga w roznym terminie sie pokazac ... odczekaj te 3 miesiace, a potem po 10 dni zacznij codziennie korzystac z testow na Owu jesli chcesz zaskoczyc, badz poprostu ciesz sie rozkoszami z mezem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Jak się dziś czujemy? Ja w nocy co chwila latałam siusiu więc się w ogóle nie wyspałam, a zaraz czas ruszać do roboty :/ Jak czytam Wasze wypowiedzi o tym jak maluszki się dobrze rozwijają to tak się ciesze, dodajecie mi tyle siły i odwagi na przyszłość :) :) :) Co do szkoły rodzenia to moja koleżanka do niej chodziła i bardzo sobie chwaliła więc jest to bardzo dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paladyn... no właśnie u mnie chyb atez coś nie tak z tymi testami... tyle że ja poki co nie mam plamienia ani okresu... dziś jest 34 dc... od poniedziałku boli mnie podbrzusze co jakis czas i jakoś tk dziwnie... tzn. pobolewa... ale nic... zawsze miałam tak ze jak juz mnie zaczynało boleć to @ przychodziła a teraz cisza... o7cia... przed zabiegiem 28/29 dni tyle trway moje cykle, ja się specjalnie nie staram poprostu nie zabezpieczamy się jakoś specjalnie z mężem... stosunek przerywany stosujemy :P wrecz jak juz pisałam gdzies tam wczesniej ciaza nie do koncabyłaby wskazana troche mi się pechrzanily sprawy zawodowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki... ale nam kobitek przybylo...Co u was? Dziewczyny prosze was nie nastawiajcie sie tak zawsze mowie lepiej mile sie zaskoczyc niz niemile rozczarowac... Wiec bierzcie wszystko na spokojnie.U mnie sobie tak jakby to moj maz powiedzial... Duzo pracy wiec plecy i brzuch bola... W nocy jak zwykle maz mi pomaga wstac z lozka bo nie daje rady... a gdzie tu jeszcze do pazdziernika... nie wiem jak to bedzie... za tydzien wizyta i szczegolowe badanie naszego dzidziusiia.... juz nie moge sie doczekac.... Buziaki dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zagladam do was przy porannej kawce, u mnie ten cykl chyba poszedl na straty, bo teoretycznie wczoraj powinnam miec owulacje ale sluzu kompletnie brak a byl wtedy zaraz po @ w 6 dc.... paladyn85 moze rzeczywiscie masz racje ze to wina bromka bo ja nigdy tak krotkiej @ i niebolesnej nie mialam. wom@n nie wiem jak to z tym dentysta jest, bo ja jak poszlam na zwykle leczenie, nawet bez znieczulenia to mnie pytala czy przypadkiem nie jestem w ciazy, wiec moze to ma jakis wplyw na malenstwo. pobudka dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Wstawać, bo taki piękny dzień dzisiaj:) Co tam u Was? Dorciu jak test? Odezwij się do nas. Motylku, o7cia, lena_d, natalla, gosiu jak się dzisiaj czujecie? A nasze Aniołkowe Mamusie jak samopoczucie? Coś mi się wydaje, że nasza Beatka już poleciała na urlop do Egiptu...:) Dla wszystkich Dziewczyn 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qociakwawa ale na 6 dc ? od razu po @ by byla? w takim razie kolo 20 dc bym miala @ bo przeciez faza lutelana jest stala, to jakos za kilka dni bym miala @ a nic na to nie wskazuje... juz nic z tego nie rozumiem, wszystko sie rozregulowalo, a bromek mial wyregulowac a nie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9_Mama Aniołka a może dopiero następny cykl już Ci wyreguluje tak jak powinien? Dla organizmu to też jest jakiś wstrząs, jak cały czas funkcjonował tak jak chciał, po swojemu, a teraz próbuje go ktoś ustawiać, to też musi trochę czasu minąć, zanim on się przestawi. Jedyne co Ci pozostaje to uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozwój sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami jest możliwe takie przesunięcie... No, ale jak wiadomo musimy uzbroić się w cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia i qociakwawa tylko ze teraz nie wiem kiedy mam sie spodziewac @ i ewentualnie testowac.... bo gdyby owulacja byla wczoraj tak jak teoretycznie powinna przy cyklach 30 dniowych to @ przyszla by 14 sierpnia, a tak pewnie wczesniej bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zrobisz sobie dziś test owulacyjny? To będziesz wiedziała czy aby na pewno tej owulki nie było? Albo mierz temepraturke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam na brak
Witam z rana. Widzę, że dużo dziewczyn poroniło w kwietniu, tak jak i ja, ale też ma dużo termin na grudzień, co przywołuje wspomnienia, ja miałam na 16.12. Kolejny dzień mija i objawów 0, mam dostać 8.08 ale robie w poniedziałek 6.08 zobaczymy. Weekend mam już zaplanowany bardzo intensywny, więc nie będę tak myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×