Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

może... ale @ miałam 29.06 to był moj pierwszy @ po łyżeczkowaniu, nie wiem kiedy teraz powinnam dostac kolejny... dodam ze od pon boli mnie czasami podbrzusze.... zawsze mialam tak ze jak juz czułam brzuch to @ sie pojawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Moje dzisiejsze śniadanko to była jagodzianka :D :D :D Dzisiaj się wyjątkowo wyspałam, a od wczoraj mi tempka idzie w górę, cały czas po owulce miałam 36,6, wczoraj 36,7, a dziś 36,8 i w sumie nie wiem co to może być, bo zawsze po owu utrzymywała mi się na jednym poziomie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj qociakwawa ;D jak dziewczyny mierzycie temperature, ja przyznam sie nigdy tego nie robiłam... a może w takiej sytuacji jak teraz powinnam, tyle czy cos to da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja codziennie rano ok 7,15 przed wstaniem z łóżka, termometrem elektronicznym, waginalnie i tak od 3 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminges, a jak tam u Ciebie? Nie masz żadnych odczuć? :) Ja w ogóle nie czuję się, że mam dostać @ no cóż czekamy dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qociakwawa... z tą tempką to może spróbuje ale najpierw musze sobie kupic termometr hehe :P brzuch dalej czuje a tak to nic latam do wc sprawdzać czy to już i tyle....żeby sie juz nie zadreczac i miec jasna sprawe jutro ide na bete... tak postanowiłam :) ponieważ testy wychodzą negatywne beta bedzie tylko potwierdzeniem pewnie tego ze w ciazynie jestem. no chyba ze @ dostane do jutra :P no to może się udało u Ciebie:) w sb testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam na brak
Witam z rana, przepraszam, ale po południu nie mam okazji zasiąść przed komputerem, bo w domu mase roboty. A ja zamiast być senna jak w poprzedniej ciąży to mam dużo energii, ale śpie od 22 do 9 rano i może to też ma wpływ. Te testy to w aptece dbam o zdrowie acon, ogólnie w aptece ich nie ma, więc musiałam zamówić a czułość to 10. Ja po poronieniu 1 @ miałam po 34 dniach, a takie mam zawsze cykle, więc się zdziwiłam, drugą po 36 więc trochę za długo a teraz mi wychodzi cykl dokładnie 34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam na brak
Jeszcze cycuchy bolą normalnie jak na @ ale nie mam żadnych bóli brzucha, normalnie nic, a zawsze jakieś pobolewania raz lżejsze raz mocniejsze miałam. Temperatura dzisiaj 36.9 a przed owu 36,4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane, przyłączam się z płatkami :) Dorcia, bardzo mocno Cię całuję! _Natalia_D bardzo mi przykro, że jesteś jedną z nas, pamiętaj, że zawsze kiedy będziesz miała ochotę to pisz do nas. Będziemy Cię wspierać we wszystkim :) Moje kochane testujące się dziewczynki, trzymam mocno za każdą z Was kciuki, by @ nie przyszła, a testy owocowały w upragnione II kreseczki. Asiu, moje Maleństwo w ciągu dnia sobie grzecznie śpi, natomiast pod wieczór 19-20 pobolewa mnie w danym miejscu brzusio, wówczas Mąż przykłada ucho...i okazuje się, że Maluszek chlupocze wodami wówczas bardzo. Między 4, a 5 rano kiedy Mąż obecnie idzie na taką zmianę do pracy sytuacja się powtarza. Nawet ciężko mi leżeć na lewym boku, bo Maluszek tam się usadowia :) A jak Ty się czujesz, bo przecież u nas taki upał...? Olcia,Beatka, Natka, Milenka, Aga, Madzia, Ede, Natalka i reszta dziewczynek pobudka kochane :) Natka, a Ty już w ogóle coś milczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminges masz racje idź i sobie potwierdź tą betką to będziesz spokojniejsza :) Tak w sobotę pierwszy teścik zrobię, ale może być jeszcze za wcześnie :P Też czekam, a ty kiedy będziesz testować? Ja też przed owu miałam 36,4, we wtorek w tamtym tygodniu spadek na 36,1, a teraz pnie się w górę :) Hej Motylku, to znaczy że maluszek fika sobie koziołki, fajne uczucie co? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam na brak
Jak do jutra dostanę te testy to też spróbuje w sobotę (9dpo) a jak nie to w poniedziałek, miałam iść na betę ale coś mi wypadło i nie będę miała możliwości i zostają mi te testy tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że dasz znać co i jak :) Myślisz, że na tym teście już może coś wyjść?? Bo ja już dziś jestem 9 dzień po owulacji... ale wydaje mi się, że to chyba za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Ja dopiero popijam kawke i sprzatam a w miedzy czasie zagladam do was :) Natalia D bardzo mi przykro aale glowka do gory kochana z nami jest lzej :) Tez czekam na brak pamietaj kochana ze kazda ciaza jest inna mnie w pierwszej bardzo chcialo sie spac bylo mi niedobrze a druga zupelne przeciwienstwo gdyby nie brak @ wcale bym niewiedziala ze jestem w ciazy :) Dorotka caluje cie mocno MotyleK,Asia1004, O7cia bardzo wwas caluje 👄 pomiziajcie malenstwa od cioci 👄 Reszta dziewczynek sle wam wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam na brak
Ach dziękuję Ci beata może akurat, co ma być to będzie. No właśnie w sobotę będzie 9dpo więc może za wcześnie, nie wiem co robić w takim razie, zobaczę czy wogóle dostanę te testy, ale Ty kochana będziesz miała 11dpo więc spokojnie możesz próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wiem, ale i tak powtórzę jeszcze po weekendzie :) Wiesz zrobić możesz nie zaszkodzi :) Ja to bym nawet nie robiła w tą sobotę gdyby nie to, że mam mieć tą impreze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie spanie bierze... oo matko..:/ chyba coś z ciśnieneim, kawe sobie musze zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnamy koleżanke z pracy, więc wybieram się do Niej :P Powiem Wam, że mi się nie chce... ale nie byłam na żadnej imprezie z pracy, zawsze się wymigiwałam więc idę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee to super, a moze akurat będzie fajnie, zapomnisz o tym na chwile i się wyluzujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no mam taką nadzieje :D Oczywiście w sobotę rano i tak dam Wam znać co i jak z moim testowaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek - ja od dawna nie spie, poprostu od rana cos robilam i nie mialam kiedy tu zajrzec :P Przyszlo mi dziś łóżeczko :D i czekam na meza, bo jak wroci z pracy to go zlozy i bedzie sobie wietrzec :) hehe. A co u ciebie ? beata - synio poglaskany :) asia 1004 - jak tam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o7cia ale się cieszę, że masz już łóżeczko:) Poślij linka jak to łóżeczko wygląda. Bo ja będę miała od siostry, ale chcemy z mężem je przerobić. Pomalować i zamiast szczebelków przy główce i nóżkach, ja chcę taką płytę, która potem pomaluje i namaluje tam misia. Widziałam na allegro ale nie kupuje nowego, bo jak dostane to po co kupować. Po następnej wizycie 13.08 już będziemy brać łóżeczko od siostry:) Tu masy linka jakie ja chcę zrobić: http://allegro.pl/arus-16el-lozeczko-z-szuflada-gryka-posciel-haft-i2503717662.html A czuję się ok. Upał trochę męczy ale nie ma tragedii jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:) u was tez tak upalnie?ja juz nie daje rady nic nie robie a sie topie cos strasznego, dobrze ze mam nocki na hali bedzie troszke chlodniej. A tak dwupaczki jak sie czujecie?reszta dziewczynek co u was? Asia male przerobki łóżeczka i jakie bedzie śliczne:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia ja właśnie mam w planach też nie kupować łóżeczka, ewentualnie odkupić od kuzynki, bo właśnie miała coś w stylu takim jak pokazałaś, a też mi się bardzo podobają takie łóżeczka, a jej mała ma już 3 lata więc podejrzewam, że do stycznia na pewno nie będzie jej już potrzebne, ale mam zamiar tak gdzieś dopiero we wrześniu się zapytać, bo jak na razie dalej żyje w strachu... a tak w ogóle to chciałam się właśnie Was asiu, motylku i o7ciu zapytać jak u Was jest np z bólem piersi? Czy nadal Was tak samo bolą jak na początku? Bo ja znów łapie schizy, bo już mnie troszkę słabiej bolą bardziej w nocy je odczuwam. No i w ogóle jak się czujecie? Bo ja wprawdzie mówiąc nie czuję się za bardzo jakbym była w ciąży. Mdłości i wymioty ustąpiły, jedyne co to odczuwam zmęczenie i apetyt... A do lekarza dopiero 13 chyba sfiksuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×