Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość też czekam na brak
Madzia trzymam kciuki i napewno będzie dobrze! Ja o 14 wyniki bety i też się denerwuję. Oby do 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam na brak
A więc beta 60, czyli przyrasta 100% co 48h. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny:) Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale na 12.30 miałam do lekarza, a wczoraj wieczorem mnie złapał taki ból żołądka, że myślałam, że padnę. Po 22 wymiotowałam i nawet obiadem, który był ok 13... Potem nie umiałam zasnąć, a jak już mi się udało to co 2h się budziłam i przekręcałam się z boku na bok. Masakra jakaś... A więc na wizycie wszystko ok:) Lekarz powiedział nam dzisiaj, że na 100% jest Synuś, aż całe 252gramy naszego Szczęścia:) A więc będzie Filip:D Następną wizytę mam na 11.09 i wtedy zrobi mi prenatalne i będę widziałam mojego Synusia w 3D. Już się nie mogę doczekać:D Też czekam na brak gratuluję!!!! Super, że wszystko jest dobrze:) Madzia napisz jak tam po wizycie, może też już będziesz widzieć czy synuś czy córeczka... Motylek, Olcia jak się czujecie? Całuski dla Was i dla Waszych Bąbelków 😘 Beatko, Dorcia co tam u was? Jak samopoczucie? Beatko jak z remontem:)? Dorciu jak z pracą Twoją i męża? Buziaczki dla Was Dziewczyny 😘 😘 😘 Dla reszty Dziewczyn 🌼 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Aniołka nie przejmuj się, w końcu się uda :) Lepiej się mile zaskoczyć niż gorzko rozczarować, więcej luziku i mniej stresiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9_Mama Aniołka nie załamuj się. Masz następny cykl przed sobą i teraz musi się udać. Może spróbuj tak spontanicznie, co ma być to będzie, nie myśl o tym tyle, nie mierz temp., nie stresuj się niepotrzebnie. Po prostu kiedy będziesz mieć ochotę na przytulanki z mężem to się przytulajcie. Może dajcie szansę losowi, niech on zadecyduje, a na pewno się uda:D Wiesz czytałam kiedyś taki fajny artykuł. Młode małżeństwo, po studiach, z dobrą pracą, właśnie zmienili mieszkanie i stwierdzili, że już chyba najwyższa pora na dziecko. I tak się starali, starali... Ona potem w końcu zrezygnowała z pracy bo miała stresującą, myślała, że dlatego się starają i się nie udaje... Siedziała w domu, oglądała śluz, liczyła dni, mierzyła temp, wszystko idealnie gdy miała dni płodne kochali się z mężem, a mimo to miesiąc za miesiącem nic. Chodziła do lekarza, lekarz powiedział jej, żeby trochę odpuściła, ale ona dalej swoje... Gdy w ciągu dnia zobaczyła płodny śluz potrafiła wyciągnąć męża z pracy z ważnej narady, żeby natychmiast przyjechał, bo teraz jest ten moment i już na pewno się uda. Wszystko pod zegarek. Niestety znowu nic. Później w małżeństwie zabrakło już czułości, takiej prawdziwej bliskości, bo to wszystko było ustawione, mechaniczne. Pewnego dnia mąż wraca z pracy i widzi swoją żonę na drabinie jak maluje mieszkanie (musiała się czymś zająć, żeby nie myśleć, odpuściła), cała ubrudzona, w domowych ciuchach, z farby. I tak to na niego zadziałało, tak go podnieciło, że się udało!!! Bez mierzenia temp, bez liczenia dni, po prostu. Po 5 latach w końcu się udało. Piszę Ci to, żeby podnieść Cię trochę na Duchu, ale też po to, żebyś nie traciła wiary, bo właśnie takie niezapowiedziane "niespodzianki" są najfajniejsze:) Qciakwawa dziękuję bardzo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Tez czekam na okres - gratuluje rosnącej Bety Asiu1004 - gratulacje, Filip baardzo ładne imię Ja właśnie dostałam pierwszy okres po poronieniu i dołączam do grupy starajcej się. Mój lekarz powiedział, że po pierwszym okresie moge spokojnie zacząć starania. Chciałam pójśc jeszcze po okresie do gina sprawdzić czy na pewno wszystko ok, ale pierwszy wolny termin jest dopiero na koniec sierpnia. Boje się tylko, że poprzednio starałam się 12 miesięcy i że teraz tez to może tyle zająć. A to może być ciężkie pod kątem mojej psychiki, bo bardzo chciałbym być już w kolejnej ciąży. Mamo Aniołka życze Tobie jak i sobie NIE dostania nastepnego okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak dodac podpis pod moim wpisem? Taki, że poroniłam wtedy i wtedy. Wy to macie, ja tez bardzo chciałam to dodac, ale nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Natalia_D wejdź sobie na swój nick i tam u góry pisze Twój Profil. Wyskoczy Ci strona główna Kafeterii i tam pisze na niebiesko "Internautko zarezerwuj swój nick" wchodzisz na to podajesz swój nick i hasło i tam już Ci wyskoczy sygnatura/stopka czy coś takiego. I tam to wpisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już jestem po wizycie, dzidziuś rośnie i jest zdrowy :) . Bardzo ruchliwy szkrab :) . Lekarz mówił, że skłaniał by się ku dziewczynce, a więc prawdopodobnie będzie Klaudia :) . Następną wizytę mam albo 10 albo 13 jak będzie mi wygodniej i wtedy już na 100% będę wiedziała czy na pewno dziewczynka, już jestem w 16 tygodniu więc mam nadzieję, że niedługo poczuję ruchy skoro takie wygibasy tam wyprawia malutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu no to gratuluję:D:D:D Najważniejsze, żeby zdrowa była:D To widzisz my tak jak Motylek z Olcią. Motylek córcia a Olcia synusia. U nas Ty dziewczynka a ja chłopczyka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Natalko :) Pamiętam jak ja byłam świerzo po tym wszystkim... Też moją myśl przysłaniało tylko to, że chce już być w ciąży, jeju ile to jeszcze będzie trwało itp... Jednak teraz już wiem, że potrzeba nam dużo spokoju ducha i stabilności psychicznej :) Tak więc kochane nie przejmujcie się jak się od razu nie uda, wcześniej zaszłyście to w końcu i teraz się uda, wystarczy tylko nie myśleć o tym non stop i cieszyć się życiem Zobaczcie jak tu przybywa dwupaczków ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam królewny, Też czekam na brak, gratuluję serdecznie! Mamo Aniołka, wiem jak jest Ci smutno, mnie też się nie udało w pierwszym, a w drugim cyklu starania. Następnym razem się uda, zobaczysz. martusiatusia ja też mam przeczucie, że jesteś w ciąży. Tyle już czekasz, mam nadzieję, że zostanie Ci to wynagrodzone jak najprędzej. Myszorku, cieszę się, że nie próżnujesz :) Asiu, gratuluję synusia. Filipek, śliczne imię :) Madziu, czyżbyśmy obie miały córeczki? Serdecznie gratuluję :) Mam nadzieję, że Twój narzeczony się zmieni i już wówczas wszystko się ułoży :) Olcia, Beatka i reszta dziewczynek buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu Motylek z Olcią będą miały parkę i my prawdopodobnie też :) . Motylku ja się bardzo cieszę z córeczki, ale oczywiście z chłopca też bym się cieszyła :) . Teraz tylko czekam, aż mnie kopnie moja mała wiercipięta :) . Lekarz powiedział, że bardzo dobrze jest dotleniona dlatego tak się ciągle rusza. No i z narzeczonym jak na razie też jest dobrze, był dzisiaj ze mną na wizycie i był wniebowzięty jak widział bobaska :) . Zobaczymy jak to się potoczy :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ciesze sie z dobrych nowinek i serdecznie gratuluje, tym ktorym sie nie udalo zycze wytrwaloci i powodzenie:) ja wciaz czekam na wizyte u lekarki jak bede cos wiedziec to napisze:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia = no to gratuluje synia :) Ciesze sie, ze wszystko w porzadku. To moj synio drugie tyle wazy :P Madzia - mowilam ci, ze bedzie dobrze. Gratuouje corci :) Wiec mamy dwie parki hehe. Motylek - tobie i corci oczywiscie mase buziakow sle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam dziękuję:) Cieszę się, że już wiem mniej więcej co będę mieć:P Lekarz powiedział, że jest pewny, że to chłopak, bo siusiaka widział:P Gdyby nie był pewny to by nam nawet nie mówił... Śmiał się jak mu powiedziałam, że lekarz mojej siostrze powiedział, że na 99% będzie córeczka, a na porodówce okazało się, że chłopak, bo powiedział, że lekarz albo jest pewny albo nie. I jak nie jest pewny to wogóle nie powinien mówić. Zapytałam czy jak kupię niebieski wózek a będzie dziewczynka to bierze odpowiedzialność na siebie, powiedział, że dzisiaj już mówi, że tak:D Powiedział, że po studiach to może mu się zdarzyło parę razy pomylić, ale teraz już mu się to nie zdarza:D Ale ja i tak nie chcę kupować niebieskich ubranek, bo jak mi zostaną na drugie dziecko w przyszłości to nie wiadomo czy będzie chłopak czy dziewczynka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hay dziewczynki co tu taka cisza jest dzis:)?Mnie nie dawno brzuch tak zarwal jak na miesiaczke ja do toalety a tam nic;/juz myslalam,ze w koncu sie doczekalam:).Zauwazylam rozniez ze od jakiegos czasu mam na bieliznie prawie codzoennie taka malutka okragla plamke ale ona mokra nie jest moze byla ale wyschla:)wlasnie od jakiegos czasu ja widze i tak dzis znow jest i sobie pomyslalam,ze to jakis znak heheh:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiatusia ja to jednak coś czuję, że dzidzi się u Ciebie zadomowiła :P Co tu tak cicho?? Forum nam umiera? :O Ja już od jutra urlop yeah :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam na biezaco, ale nie mam narazie zadnych nowinek wiec milcze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qociakwawa To by bylo za piekne,zeby bylo prawdziwe:)i jakis chyba CUD do tego:).Wcale a wcale nie licze na to,ze rosnie we mnie fasolinka:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:)Cały czas czytam was na bierząco. Ale co ja mam sie odzywac, wy bety robicie, testujecie sie----fajnie:) A ja:( żadnych nowinek wiec sobie milcze... Ostatnio mialam doła bo @ wredna nie chciala przysc,a wiedzialam ze i tak w ciazy to napewno nie jestem:( ale juz przyszla jakies 2 dni temu......wiec troche sie z nia jeszcze pomecze,niestety.Teraz jak sie skonczy @ to chciałabym isc na wizyte do mojego gina zeby sie dowiedziec czy wszystko ok i czy mozemy rozpocząc staranka o dzidze:) Dzwonilam dzisiaj do przychodni zeby sie zarejestrowac na NFZ, ale dowiedzialam sie ze rejestracja do gina dopiero 28 wrzesnia i będą rejestrowac na pazdziernik,listopad:( PORAŻKA!!! Wiec próbuje od rana dodzwonic sie do drugiego mojego doktorka z tym ze on przyjmuje tylko prywatnie,ale do niego dodzwonic sie tez nie moge,spróbuje pózniej albo w czwartek. qociakwawa zycze udanego urlopu:) też czekam na brak gratuluje fasoleczki:)Niczym sie teraz nie denerwuj,oszczedzaj sie a napewno bedzie dobrze:) Mamo Aniołka nie ma co sie załamywac moze nastapnym razem sie uda.Staranka przeciez sa całkiem przyjemne:)Trzymam kciuki kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was, u mnie ciag dalszy @. wczoraj umieralam z bolu, dzis troche jest lepiei. ale zauwazylam ze od poronienia co 2 @ mam bardzo bolesny a reszta to ledwo przypomina @. tak jak pisalam ostatnio ze wcale nie odczulam @ a teraz przyszla ze zdwojona sila. eh..... Dziewczyny wiem ze staranka sa mile ale jakos tak jak przychodzi @ to mnie doluje, bo tamtej ciazy nie planowalam i zaszlam a teraz jak bardzo chce to nie moge.....jeszcze ta pogoda dobija :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo aniolka - tak to juz jest ze im wieksze cisnienie na manie dzidziusia tym mniejsze szanse na niego... do ciazy potrzeba spokoju wszelakiego spokoju a ja mialam nadzieje ze moze dzisiaj pojawi sie pierwsza @ po poronieniu a tu lipa ani widu ani slychu... nie wyglada by miala przyjsc jutro czy pojutrze... a jakos by mi bylo od razu lepiej gdyby przyszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×