Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Czekam na dziecko - oczywiście, że płeć nie ma znaczenia! Tylko wiesz - taka babska ciekawość ;-) Ututu123 - ja właśnie na genetycznym widziałam dzidzi ostatnio i było strasznie *****iwe... fikalo tymi małymi girkami niesamowicie :-) Choruszka nie martw się na zapas, tylko odpoczywaj - wszystko napewno bedzie dobrze!! Sista - mam nadzieje, że nie będę musiała tyle czekać co Ty żeby poczuć szkraba... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Ututu123 dzięki bardzo Kochana a Ty w pon masz wizyte tak dobrze pamietam??czy w piątek tak jak ja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia Nie wiem czy u ciebie w mieście też jest Terranova są fajne ciuchy dosłownie za grosze niektóre. Mój syn kupił sobie sweterki po 9,99 i są fajne sukieneczki bluzeczki dla twojej córci wiem że ta promocja a raczej wyprzedaż jest od 7 marca także warto zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
choruszka - ja mam Kochana wizytę w piątek o 9:45 czasu UK, czyli na PL jestem 15 min przed Tobą bo Ty masz na 9tą tak? ;) jednym słowem obie będziemy widzieć nasze Słonka i cieszyć się że jest ok :) tak ma być i koniec :) jest panika ale walczę z nią i staram się nie stresować :) a jak się teraz czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na dziecko, mysle ze na 52 juz Ci wystarczy ciuszkow, dziecko szybko rosnie, a rekawki zawsze mozna podwinac. Ja mam najmniejsze na 62, a zobaczymy pod koniec ciazy na jak duzego sie zapowiada, chociaz czasem sie bo je,ze mam na 62 za duzo i szybko wyrosnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista tak jak pisaly dziewczyny, roznie to bywa ze spiworkami, ja mam 2, rozek i kocyki, poscieli nie kupuje. A czy dziecko polubi, to roznie bywa...czytalam, ze sa dzieci ktore lubia byc opatulone, a sa spiworki, ktore pozwalaja miec stopy na wierzchu, bo niektore dzieci tak lubia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia ja tez mam termin prawie ze w rocznice poronienia, ale nie mysle o tym, nie chce zlych rzeczy przywolywac i kojarzyc miejmy nadzieje szczesliwych chwil z tamtymi...Wogole staram sie nie myslec o tym co bylo, tylko tym co jest, boje sie przywolywac jakies zle wydarzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ututu123 o to mamy prawie o jednym czasie:-) tak ja mam na 9no dokladnie musi byc dobrze i juz:-)a czuje sie juz lepiej,chociaz nadal brzuch mnie boli ale juz znośnie i mam nadzieje,ze jutro juz przestanie calkowicie bolec:-)dzięki raz jeszcze za dobre slowo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na dziecko ja na 52 nie kupiłam nic , dostałam cos na 50 pare sztuk ale nie wiem czy będą dobre czy za male na dzień dobry :) na 56 tez nie mam zbyt dużo : może w sumie z 5 sztuk ( body jakies 1-2 , śpioszki i polspioszki i bluzeczki ) na 62 mam sporo i na 68 . nie wiem jaka mala będzie dluga - na szczęście dużo rzeczy kupiłam promocyjnie od kogos i jak cos oddam komus i kupuje szybko większe :) a rękawy zawsze można podwinąć. ja ogolnie mam mało bodziakow z długim rękawem ale za to dużo bluzeczek z długim i będę to na to nakladac. jak cos albo dokupię jeszcze . co do śpiworka poki co nie kupie ,no chyba ze gdzies zlapie na szybkości jeszcze :) pospalam 2 h :) i znow jestem zmulona na maxa i glodna . wrabalam bulke i czekam na meza - zaraz podgrzeje obiadek z wczoraj kasze i gulasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Ututu123 tam wyżej to ja choruszka zapomnialam wpisać:-) gdzie pisalam o godzinie wizyty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hej dziewczyny dziekuje za odpowiedzi i wsparcie bardzo mi to pomaga A co do dzisiejszej wizyty pojechalam i wrocilam wsciekla bo jakas stazystka pomylila daty i wcisnel mnie na czwartek na 17sta . Jestem zla bi chcialam juz cis wiedziec a teraz musze czekac 2 dni :( Tez bym chciala wziac L4 ale niestety jestem na umowie zlecenie i nie mam takich udogodnien tylko jak chces to pracuj a jak nie to spadaj a.pieniazki mi bede teraz potrzebne na ginekologow pewnie duphaston mi da i badaniaaai musE miec prace bo jeszcze remont mamy w domu i inaczej sobie nie poradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Edzia co dzisiaj taka cisza u Ciebie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Edzia A widzę,ze rano pisalas:-)dopiero teraz dojrzałam bo dużo wpisów dzisiaj i mi umknelo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
ale się tu jakoś cichutko zrobiło... sista - jak tam? Nie ma akcji porodowej? :) Ja dzisiejsze plany troszkę pozmieniałam, pizza będzie jutro i prasowanie też. Dziś wysprzątałam kuchnię, łazienkę na błysk, troszke porządków z ubraniami, potem zrobiłam się taka głodna że masakra... jutro poprawka podłogi w kuchni bo tak nie dokładnie ją umyłam a i tak posprzątam pokoje więc wszystkie podłogi szybciej polecą, a potem dopadło mnie znużenie... ale i tak coraz więcej planów udaje mi się zrealizować :) choruszka - jak się czujesz? Dobrze że Cię troszkę puściło, mam nadzieję że jest coraz lepiej :) Ja odliczam do piątku, jeszcze tylko środa i czwartek. Jutro zajmę się realizowaniem planów więc może szybciej ten czas zleci i zostanie jeden dzień :) Pozdrawiam Was wszystkie kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Ututu123 Hej kochana no juz lepiej nadal mnie boli podbrzusze ale juz znośnie wiec mam nadzieje,ze będzie juz tylko lepiej:-) No to jest nas dwie:-)w odliczaniu dni hihi do wizyty na piątek:-)Kochana a który Ty w którym tygodniu jestes bo mi sie to wszystko myli:-)przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
nie masz za co przepraszać, mi też się wszystkie wpisy mylą ;) czasem jak odpisuję to zastanawiam się czy dobrej osobie ;) Mi się wczoraj zaczął 17 tydzień... niestety ominęło mnie usg genetyczne więc jestem cała w strachu czy z dzidzią jest wszystko ok, dlatego czekam na ten piątek jak na zbawienie. Czasem wracam na forum i tak szukam kto, co i kiedy ale bardzo trudno czasem znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Ututu123a faktycznie teraz kojarzę,chyba Ci nawet kiedyś pisalam ,ze jestem chwile za Toba:-)bo ja w piątek zaczne 16 tydzień,no to teraz juz będę pamiętać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
:) spokojnie, zawsze możesz jeszcze raz zapytać ;) na pewno się nie pogniewam :) chyba nam się będzie dłużyło troche do tej wizyty co? Ale aby było wszystko w porządku :) Zawsze tak musi być że się dłuży jak się na coś czeka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Oj Choruszka -ja znow u siostry dziś utknelam:-D Ale milo, ze pytasz;-) Mnie to brzuch jak na okres boli prawie codziennie -wtedy co panikowałam to nie bolał właśnie ;-) Na pewno jest ok, ja tak sobie ciągle wmawiam. #### Czekam na dziecko Kiedys była terranowa, ale ja zamknęli i nie ma... Szkoda. Ja na 52 nie miałam wcale ciuszkow, tylko juz na 56- dzieciaczki szybko rosną w tych pierwszych tygodniach. ##### Nina -82 Ja tez jestem w 14 tyg:-Dtyg raczej w 15 tyg bo 14 i 0 dzien:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki : nie nie rodze jeszcze :) spokojnie jest . wczoraj wieczorem na szybkości blismy jeszcze w markecie : ogladalam tez te śpiworki ale nie kupiłam . wrocilismy do domu serial jeden drugi kanapki mezowi i zrobila się 22 i poszlam nyny ale .. lało i wialo strasznie i 5 -6 siku wiec pospane było .. zła jestem na ta pogode ale jutro już ma być lepiej prawda ? :) obyyy tym zyjemy z niunia :) dziś mam wizje : prasowanie i może jakies ciasto zrobie bo zaprosiłam siostrę meza na kawe po pracy . wieczorem bolał mnie brzuch ale nie rozkrecilo się nic wiec to tak chyba ze zmeczenia chyba . jutro wizyta poloznej ( w sumie nie wiem po co bo mnie nie bada ale pogadamy o czyms może się znow dowiem ) a w piątek wizyta i ktg - co tydzień teraz wizyty to ładnie szarpią po kieszeni . dziewczyny czy po terminie będę musiala dziennie jezdzic do szpitala ( kawal drogi mamy autem ) na ktg ? jak to wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sile postaramy się dziś mieć dobre humory co ? wbrew pogodzie i wszystkiemu pozytywne myslenie ----magdalenkamz tez bym się wkurzyla na maxa - mi tez kiedyś taki numer zrobili z wizyta na początku , człowiek się stresuje a tu takie jeszcze perypetie . co do Twej sytuacji finansowej : i umowy .. początek jest najważniejszy wiec dbaj o siebie na maxa i nie podnos nic nie dzwigaj i staraj się odpoczywać ile się da . i daj znac po wizycie co i jak ok ? ---ututu123 my tez nie byliśmy na genetycznym tym ok 14 tyg , będzie dobrze a piątek już bliskooo :)) ja tez tak własne robie robie : wymyślam sobie zajec żeby czas zleciał i nie myslec za dużo - pomaga . --- choruszka lepiej się czujesz ? ----Edzia jak humor ? --- ciagle martwiaca ,agnik pospalyscie cos więcej dziewczynki ? kiedy chrzcicie dzieci ? my mamy konflikt nieco z mezem bo ja chciałam w restauracji ( 30 osob rodziny najbliższej mamy az ..) a on chce w domu bo taniej wyjdzie o polowe - no ale znow minusy tez to ma swoje.zobaczymy co i jak jak przyjdzie do tematu - ale chciałabym ok 2 miesięcy po narodzinach robic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto zrobie dziś murzynka ; wlasnie znalazłam na necie łatwy przepis a ze nie mam za bardzo skladnikow w domu to w sam raz :) oby wyszlo dobre bo się wsciekne heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Czesc dziewczyny. Dzis brzydko pada a ja tez jestem zla. Siedze w tej pracy i mysle tylko czy bedzie dobrze jutro na tej pierwszej w koncu wizycie. W dodatku pobolewa mnie od czasu do czasu brzuszek i z przewrazliwienia biegam do toalety sprawdzic czy nie ma zanych plamie procz bialych. Chcialabym byc juz na waszym poziomio i tez o ciuszkach myslec To jest taka radosc chodzic z brzuszkiem po sklepach i wybierac ubranka dla swojej wymarzonej niuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenkamz no to wizualizuj to :)) jak tak robiłam .. myslalam sobie jak to będzie jak wozek będę wybierala i lozeczko i takie tam i za chwile się balam znow ..a jak cos będzie zle ? a potem sobie mowilam : teraz będzie dobrze - dziennie modliłam się o zdrowa niunie i przed kazda wizyta miałam sraczke ale jak wychodziłam to latałam ponad ziemia ze szczęścia :) takie to było malutki i te bijące serdusio - łzy same leciały na usg .wiem ze przebierasz z nogi na noge i ciężko wytrzymać do jutra do 17 ale ..dasz rade bo nie masz wyjścia wiesz ? :) ja tez non stop sprawdzałam czy cos nie krawawie . non stop wkladka była inwigilowana :) teraz w sumie tez bo czop odszedł niby w niedziele i w poniedziałek troszkę i dziennie teraz mam jakiś taki sluz ( jakby plodny ...) do której w pracy siedzisz magdalenkamz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te przelewy z zusu mnie doprowadza do zawalu kiedyś .. znow czekam na kase i czekam i czekam i nie wiem kiedy cos przysla .. ostatnio dostałam ponad miesiąc temu i to jakies 70% tego co zwykle a dododzwonic się tam to kosmos jest jakiś .. tylko spokoj może nas uratować prawda :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Sista no ja uległam drugą noc i Tosina spała z nami w lóżku i dlatego pospałam bo na śpiocha cyc w buzię i dalej śpimy bez zbędnych odbić itd.ale dziś będę twrada i Mała wyląduje w łózeczku- ciężej jest bo trzeba wstać i sie rozbudzić ale ja jestem zdania że Dzięciątko jest najbezpieczniejsze i jest mu najwygodniej u siebie w lóżeczku.....ale opanować sztukę usypiania dziecka w łóżeczku jest bardzo ciężko bynajmniej mi- a wam jak to poszło MAMY?? My chrzcimy Tosinke w pierwsze święto wielkanocne czyli w Nd wielkanocną:) wczoraj byłysmy na bioderkach - taki sympatyczny był lekarz że Antonina nawet nie zakwiliła wręcz prawie się uśmiechała a Dr jak ją zobaczył to mówi: że ładnie z Niej wypieczony bochen chleba:D :)) no cóż wielka baba po Mamie:) choć mi lecą kg przy tym karmieniu i ograniczonym jedzeniu że przeglądałam garderobę w kontekście ubioru na chrzciny i garnitur w który się nie mieściłam a marynarki od nowości nigdy nie zapięłam - udało się pasuje i marynara się zapina:)) a wagowo na liczniku mam 85kg a przed ciążą było 87kg a w ciąży 104,5!!!wiec 20kg poleciało,oby jeszcze z 20 poleciało byłabym przeszczęsliwa:D :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Sista- oj nie raz siedze w necie i ogladam wozki i lozeczka jakie bym chciala i ciuszki ogladam ale narazie tylko ogladam i dla tego.mnie to dobija. Szkoda ze ciaza nie trwa np tylko 6miesiecy tylko az 9. Chociaz te czekanie pozniej nam sie wynagradza.ja jak wszystko bedzie dobrze to bede rodzic w listopadzie wiec juz wszystko na dlugi rekawek bede kupowala :) i na swieta bym juz miala swoje 1miesieczne szczescie. Ohoho ja pracuje od 6 rano do 16stej. Kiedys mialam ta prace na zmiany po 7godzin i bylysmy dwie Ale cienko szlo i szefowa zostawila tylko mnie i zapytala czy bede w stanie ciagnac po 10godzin dziennie bo inaczej calkiem zamknie sklep. Zgodzilam sie bo wtedy jeszcze nie myslalam o dziecku. I to jest umowa zlecenie, skladki zdrowtne mam i jakis urlop 3 dni mi tam naliczyli i nic po za tym. Nie moge pojsc.na chorobowe czy cos . A jak potrzebuje na badania isc to i tak musze wymyslac ze z tarczyca mam problemy bo narazie jej o ciazy nie mowie nie chce zeby zaczela szukac kogos na moje miejsce. I jak sie zgadza na te badania to i tak kreci nosem kogo ona postawi na sklep na te 2 godzina jak mnie nie bedzie. Takze ciezko z ta praca ale taka mamy teraz polske i te umowy smieciowe. Wiec krotko mowiac pracuje 10 godzin ale polowe z tego to raczej sobie siedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle martwiąca wow ale mnie zaskoczylas z tym spadkiem wagi ... jest nadzieja dla mnie : ja przed ciaza 65 , teraz 84 ...jak nie urodze na dniach to dojde dalej eheheheh ;) ale widze ze Tobie zleciało pięknie wiec jest szansa . i kolejne moje pytanie : pas jakiś poporodowy nosicie babeczki ? mam zakupić ?a ile osob na chrzcinach macie i robicie w domku czy gdzies poza ? ja wlasnie ogarnelam dokumenty w pokoju który kiedyś ma być gabinetem i jestem z siebie dumna :))) mala rzecz a ciesze się jak dziecko . zaraz się biore za drugie sniadanie bo musli się już dawno wsysło :) magdalenkamz no to siedz spokojnie ile się da i nie stresuj się o ile się da . a ze oglądasz ciuszki wozki to normalne = tez tak robiłam :)) ps ile masz lat ?ja od 9 dni mam 31 . :) ide rozladowac pralke rozwiesić pranie i zjeść drugie sniadanie . POGODO ZMIENIAJ SIE JUZ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
A i jeszcze chcialabym sie zapytac czy te biale tak jak w dni plodne uplawy sa normalne w ciazy w tych tygodniach pierwszych ? Bo ja to mam prawie codziennie i to mnie wlasnie ciagle straszy i latam sprawdzac czy to nic czerwonego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Ja mam 24 lata. Siedze w tej pracy ile sie da i tylko zagladam czy ktos odpisal :) tylko krzeslo troche nie wygodne, fotel jakis by sie przydal. No tez juz chce.slonce . W tamtym tygodniu wycjodzilam na zewnatrz na parapet w pracy i sie grzalam na sloncu bo w srodku w murach zimno. Tez gratuluje ciagle martwiacej spadku wagi.To bardzo dobry wynik. I tak w porownaniu ze mna jestescie osy. Bo teraz mam ponad 100kg (dlugo niezdiagnozowana niedoczynnosc i +25kg w przeciagu 3lat) no a co dopiero bedzie po ciazy. Chociaz i tak mam teraz to w d***e ze.przytyje bo teraz sie dla mnie liczy zeby zdrowo i szczesliwie donosic do konca ta ciaze a waga sie bede przejmowac jak juz urodze i wykarmie dzidzie piersia to wtedy od razu diety i spacerki non stop :) a dla pelnego obrazu mojego wygladu to przy tej wadze mam 182cm wzrostu wiec ta waga nie jest az tak widoczna jak u kogos z 165cm wzrostu. Chociaz wcale sie nie wybielam wzrostem bo wiem ze jestem gruba sam rozmiat ciuchow mi o tym mowi codziennie jak sie ubieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×