Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość m0nia78
Dzieki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi i pocieszenia. Niestety wczesniej nikt nie przewidzial ze moja szyjka nie wytrzyma,ze bedzie za slaba etc. Moje poprzednie poronienia nastepoway max w 8TC,wiec doszukiwano sie innych przyczyn. Tym razem bylam juz w zaawansowanej ciazy,gin badala mnie tuz przed tym zanim wystapily uplawy i bylo wszystko ok.Niestety szyjki nie badala,i nie wiem czy da sie tak ? Teraz wroce do niej i zaczniemy wszystko od nowa,ale zapewne baza bedzie nalozona na to zeby wzmocnic szyjke etc. Mieszkam we Francji,wiec i tutejsza medycyna jest inna ze tak powiem od polskiej.Wiec nie wiem czego mam sie spodziewac-jakich rozwiazan wzgledem mojego problemu? To ze chce jak najszybciej zajsc w kolejna ciaze podyktowane jest pragnieniem i tesknota za tym co utracilam. Staramy sie od bardzo bardzo wielu lat,bezskutecznie. Oparcie w mezu mam niesamowite,i on trzyma mnie przy zyciu tak naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Sista Dodzwoniłam się do tego laboratorium norma po 120 mni to140 u mnie jest 139 czyli muszę uważać i czekam na wizyte u gin.Ty miałaś małą tą glukozę za dużo ci nie podskoczyła .Co do tych leukocytów powtórzę i zobaczymy co wyjdzie:)Będzie dobrze musi być dobrze ale naczytałam się dziś o cukrzycy ciążowej brr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
choruszka Może to twoja dzidzia dała ci znać ja na samym początku koniec 16 t c czułam delikatniusie kopnięcia zupełnie niziutko poniżej pępka ale nie co dzień więc się w razie czego nie martw. Sosi Ja zbastowałam na razie z zakupami myślę że i tak przesadziłam nie wiem jaka dzidzia duża będzie bez sensu kupić tyle rzeczy.Jak mój syn się urodził to nawet niektórych ubranek nie zdążył założyć tak szybko rósł.Co do tych kilog. dieta w ciąży ?no oby ci się udało mnie chyba też twój mąż by z domu wyrzucił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
monia 78 Wieżę ci że bardzo tęsknisz:(Teraz musisz zadbać o siebie skonsultować się z twoją lekarką i omówić wszystko jak ona to dalej widzi. Dobrze że masz kochanego męża i masz w nim oparcie to dużo znaczy.Wieżę w to że los wynagrodzi wam wszystko pomodlę się za was żebyście tej swojej kruszynki niebawem doczekali trzymajcie się dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia Czemu się nie odzywasz poleciałaś po dresiki chłopięce z podekscytowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny. Nie piszę juz tak czesto ale staram sie podczytywac forum jak tylko mam czas, chociaz ostatnio mi go brakuje a co dopiero jak sie Mała urodzi. Jestem w trakcie 36 tygodnia. Juz jest cięzko. Boli krocze, biodra pachwiny i wszystko w ich obrębie. Wczoraj odwiedziła mnie położna juz ostatni raz przed porodem i kazała sie oszczedzac jeszcze chociaz tak z półtora tygodnia bo to juz bedzie wtedy 38 tydz i ciaza donoszona. Ja chcialabym jeszcze przez swieta pobyć w dwupaku a potem mogę spokojnie "polecieć" :-) Jak nadrobie forum to odpisze każdej z osobna a narazie przepraszam ze tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista trzymam kciuki za jutro. Bede Cie caly dzień wspierać i przesyłać siły i dużo dobrej energi :-) a póki co to ja juz sie powolutku ustawiam za Tobą w kolejce na porodówke :-) trzymaj sie Kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monziet to chyba Ty sie pytałaś kiedyś co do pielegnacji pępuszka? Więc pytałam położną i kazała kupic Octenisept. Powiedziala tez ze jesli chcialabym karmić piersią to fajnie jakbym juz teraz sutki smarowała takim kremem Maltan 3-4 razy dziennie, wtedy ponoć podczas karmienia nie pękają? Powiedziala tez ze w moim przypadku fajnie jakbym miala jakies czopki przeciwgorączkowe i Espumisan na kolki dla maleństwa bo ja mieszkam na wsi a jakby te leki byly akurat potrzebne w nocy to sie problem robi aczkolwiek nie jest to do niezałatwienia ale wole mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Dziewczyny -siurek jak tra la la!!!!!!!!!!!':-D' Mąż dumny jak paw;-) Wszystko z dzidzia ok, bardzo ruchliwa. I wiecie co, to moje pik to mogły byc ruchy!!! Pytałam dziś lekarza, a co dzien coraz mocniej TO właśnie czuję. Dzidzia jest z przodu brzucha uniejscowiona,dlatego mogłam wcześniej czuć -bo teraz przy drugim to norma czyli w 17 tyg:-D Później Was poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykapana , bober ogolony , wlosy wyprostowane . siedze sobie w piżamie . zaraz wypije herbate i pooglądam seriale i pojde spacko...ale nie wiem czy zasne . maz zabral mnie jeszcze na spacer wieczorem na wyluzowanie . telefonow już nie odbieram - nie chce mi się z nikim gadac. mala się toczy po brzuchu :) musze przyznać ze jestem zdenerwowana ale pomodlę się może jakos pojdzie . w poniedziałek powinnam wrocic i wówczas opisze co i jak ok ? dziekuje za wsparcie i dobre słowa . 3majcie ksiukasy i proszę pomodlcie się żeby Nini urodzila się zdrowa i bez problemów . ps .. gdyby nie to forum nie dałabym rady w wielu trudnych chwilach - dziekuje ze jesteście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
No to super Kochana gratulacje,i widzisz wszystko dobrze super:-)bardzo sie ciesze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Sista83 no jasne nasze kciukasy juz są zaciśnięte za pomyślne rozwiązanie,trzymaj sie Kochana!!!!no i czekamy na super info po porodzie,buziaki i uściski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Tam wyżej z gratulacjami to do Edzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, bardzo mi przykro. To co przeżywasz z pewnością jest straszne. Nie wyobrażam sobie stracić 4 ciąż i to jeszcze takiej zaawansowanej. Nie znam słów, które mogłyby Cię pocieszyć,... Na pewno nadejdzie czas, że i Ty zostaniesz Mamą- wiem, że takie słowa brzmią banalnie w obliczu tragedii i cierpienia i trudno w to uwierzyć. Nic jednak nie pozostaje jak starać się dalej i WIERZYC. Trzymam za Was kciuki x Sista, powodzenia. Oby jutrzejszy dzień zakończył się z córcią na rękach x Ciągle martwiąca, jak najbardziej na cytadelę mogę dojechać. Uwielbiam to miejsce i z Mężem nieraz tam jesteśmy na spacerach w weekendy. Co u Ciebie i Tośki? x Sosi, u nas najlepiej sprawdzają się śpiochy lub pajace na noc. Nakupowałam różnych ciuszków i dla takiego maleństwa okazały się kompletnie niepraktyczne np. kaftaniki zapinane z tyłu albo zakładane przez głowę, spodenki bez stópek też okazały się kiepskim pomysłem bo się podciągaja i nóżki są gołe. Poza tym Mała miała tak chude nóżki że wszystkie skarpety jej spadały. Tak że śpiochy najwygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosi Gratuluje dobrych wieści.Następny kolega dla mojego Urwiska:) Co do spodenek to radzę nie kupować dużo. Ja nakupowałam spodenek dresowych,jeansów,ogrodniczek i szczerze to(jak dla mnie) egzamin najlepiej zdają dresy.Najwygodniejsze zarówno dla Młodego jak i dla mnie:) Jeansów,sztruksów praktycznie nie nosi,ani praktyczne ani wygodne . " Monia78 Strasznie ale strasznie mi przykro i bardzo wam współczuje. Nigdy nie pojmę dlaczego ktoś kto pragnie dziecka,dba i kocha od pierwszego grama utraci je a ktoś kto pije,pali bezproblemu urodzi. Trzymaj się kochana! " Sista83 Oczywiście my też będziemy trzymać kciuki za was,szybki poród i by Ninka migiem wyskoczyła na świat.Jakby co to powiedz jej,że tutaj ciocie na kafe czekają,fajne chłopaki i superowe koleżanki:)Powodzenia!!! " Edzia Super wieści.Następny chłopaczek:) Domyślam się jaki mąż dumny chodzi.Gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosi Nie napisałam ale na noc to używamy pajacyków.Piżamek z półśpiochami nie lubię bo Mały gubi w nocy spodenki i śpi bez a z pajaca się niewyswobodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
EDZIA - GRATULACJE KOCHANIUTKA!!! widzisz, trzeba się wspierać i wszystko będzie super :) bardzo się cieszę, tak bardzo że aż się uśmiecham :) u mnie coś czuję że też będzie chłopiec bo wszyscy mi to wmawiają ;) ___ sista - moja najdroższa, również trzymam kciuki za Was :) nie stresuj się, pamiętaj że jesteśmy z Tobą i wspieramy Cię jak tylko możemy :) jesteś dzielna, dasz sobie radę i ani razu nie myśl inaczej :) powodzenia i buziaki dla Was :) ___ choruszka - doczekałaś się i Ty :) teraz już się zacznął :) ___ a ja cóż, boli podbrzusze ale tak względnie, nie brałam no-spy ani nic... i co Wam powiem?? Mój dzidziuś od południa daje o sobie znać tak fajnie że tylko on mnie pociesza :)aż się zdziwiłam, czuje go tak wyraźnie że aż mi się ze szczęścia łezka kręci w oku :) wiem że to on bo to takie pukanie jak Edzia opowiedała :) mam nadzieje że już codziennie będzie to robić :) A mojego połówka nastraszyłam troche bo mu napisałam że boli mnie brzuch i głowa z nerwów pewnie i czy jest z siebie zadowolony (ale przecież nie okłamałam go) i traf chciał że jak miał przerwe to z mamą rozmawiałam i w sklepie byłam a on dzwonił (niestety się nie pokazuje że ktoś dzwoni). Potem jego siosta dzwoni, paniki wogóle narobił ale napisałam mu że jak by się coś działo to bym zadzwoniła. Ale ten już nie dzwonił ani nic nie pisał... nic kompletnie. A wiecie że nawet po tym śniadaniu nie posprzątał? Nawet swojego kubka nie zabrał ze stołu. Takie to wredne jest... Ale koniec o mnie :) Jutro robię pierogi ruskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista powodzenia na porodówce :) !!!! Trzymamy z Fifim mocno kciuki za Was Dziewczyny 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista - ja również trzymam kciuki za szybką akcję porodową i z niecierpliwością czekam na wieści po... :-) będzie dobrze!! Edzia - gratuluję syneczka :-) ja tez coś czuję, że będę mieć chłopca - może za 2 tyg na wizycie się wyjaśni :-) A tymczasem od dwóch dni mam jakieś takie jeżdżenie w brzuchu i trochę mnie pobolewa... Mam nadzieję, że wszystko jest Oki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Ututu123 Kochana no mam nadzieje,ze nasze dzieciaczki będą sie meldować codziennie juz:-)mnie to boli podbrzusze wiec myślę,ze to normalne są te nasze bole pewnie cos z macica:-)to jestem spokojniejsza jak Ciebie tez pobolewa bo jesteśmy tak samo tygodniami to pewnie musi tak byc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia Moje GRATULACJE!!No na pewno jesteście wniebowzięci:)Teraz to coraz więcej chłopczyków na forum ale super ze z małym wszystko ok.No to będzie Kamilek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Sista Trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na wiadomość oczywiście pomyślną:)Będziemy tęsknić za tobą głupio tak będzie czytać forum a tu Sisty nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
CHORUSZKA - dzięki, fajnie mieć kogoś na tym samym etapie. Mówisz i Ciebie boli? Mnie dziś wyjątkowo, ale nie chcę nic brać, zwłaszcza że mi zabronili no-spe brać bo oni tutaj czegoś takiego nie akceptują. Dla nich no-spa nie istniej ! :( a w razie coś (odpukać!!!!!!!!) to bym musiała się przyznać że wzięłam i dopiero by było! No to nasze dzieciaczki w końcu się odzywają :) ja to jak czułam wtedy a potem nic i nic, to się martwiłam że to nie były ruchy ale teraz jestem spokojniesza :) zwłaszcza dziś mimo podłego humoru. Boje się też że te bóle mogą być właśnie objawem że z szyjką jest coś nie tak, że może się skraca czy coś. Moja siostra mówiła właśnie żeby sprawdzić ale tutaj przecież w UK nie badają ginekologicznie, no chyba że coś się dzieje. Z drugiej strony to przecież straciłam swoje dwa maleństwa więc naprawdę chciała bym mieć dobrą opiekę, żeby w razie czego się mną zajęli tak jak trzeba a nie że jest ok to przyjedź jak termin porodu będzie tylko mocz sprawdzaj i mierzenie brzucha (co jest dla mnie minimum dziwne). Ale ok, póki co żyję już wyjazdem do PL. A po drodze usg połówkowe w 23tc? Jakoś tak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Dziewczyny- dzięki :-) Fajnie jest wiedzieć, ze razem ze mną się cieszycie:-) ------- A Ty sosi9 to mnie chyba nie lubisz? Najpierw napisalas, ze powinnam mieć przydomek ciągle martwiacej, potem przepychanki z rękawiczkami do mięsa, a teraz czarnowidzka? Ja??? Chyba nie doczytalas dzis, ja się nie zamartwialam moimi wynikami z krwi i antybiotykiem tylko tym, ze mam wizytę i stresa mialam. Ale to akurat chyba u nas wszystkich przed wizytami występuje. Pewnie u Ciebie -nie? ----- Czy ja az tak się zmienilam i jestem pesymistka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Ututu123 ja tez sie obawiam trochę tej szyjki zęby sie nie skracala,ale staram sie myslec pozytywnie:-)albo moze macica nam sie rozciąga dlatego nas pobolewa,no ja mam wizyte na 24 kwietnia ale wlasnie pisalam do doktorka czy ma termin wcześniej to ma na 16 i tak myślę czy nie isc ten tydzień wcześniej zebym mogla byc na święta spokojna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Nika82, czekam na dziecko Ja chyba juz od ostatniego usg i moze juz wcześniej czułam ,ze to synek będzie bo moj mąż byl o tym przekonany. On szczęśliwy, corcia też choć mówi, ze siostrzyczke chciala, ale braciszka tez kochać będzie. Kazała mi dzwonić do wdzystkich i opowiadała co widziala na usg:-D A ja? Pewnie, ze zadowolona- będzie parka:-D Od teraz muszę sprzedawać na Allegro dziewczece ciuszki po Emi, trzymałam bo nie wiedzialam kogo nam Bozia da;-) Spioszki mam białe wiec unisex, ale później kiecki synkowi nie zaloze;-) Aaa... Chyba nie Kamil bo maz twierdzi, ze teraz po Zwycięstwach Kamila Stocha bedzie pełno Kamilkow:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Choruszka Dzis pytałam ginek i on twierdzi, ze z ta szyjka to nie jest to az tak częsty przypadek i ze zwykle juz wcześniej widac, ze cos tam się dzieje. Wtedy można jskos zapobiec...a na usg oni oceniają stan szyjki, ja dziś miałam właśnie na samym początku sprawdzana dlatego zapytałam. Datę pierwszego ruchu sobie zapisz:-) A ja chyba będę miala cc ze względu na różne ku temu względy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Sista83 Jak się czujesz w ostatni dzien w dwupaku? Oj będzie Ci jeszcze momentami brakowało brzusia;-) Powidzenia!!!!!'!!!!!!!!!!!!!!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×