Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość choruszka
Dziewczyny ja moja fotkę wrzucę jutro bo teraz mamy wyjazd:)fajnie tak siebie zobaczyć a jutro wstawie siebie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_Kalina
Nika , Ale super dziewczyny ;) i już tak świątecznie. Extra. Lenka bardzo ładna jest i jak się nastawia na buziaki od Mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Witaj Nika :)!!!! To prawda udały nam się te nasze dzieciaczki nie ma co wszystkie piękne,słodkie i najfajniejsze.Edzia na razie jako jedyna blondi .Została tylko choruszka i agniesia.Czekamy więc na fotki.Co do choinki to ja ciągle to odkładam ale czas żeby zagościła i u mnie w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Olszka Ciebie też prosimy o zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Dziewczyny - no jestem, jestem blondi;-) Tak Ututu -no i właśnie to zdjęcie oddaje całą mnie;-) Matka taka to i " dziecka" takie mam;-) Emi na dupsku nie usiedzi, a Lulek taki " wazniak" sie zrobił, ale przesmieszny ;-) Nika- to jak sobie mnie wyobrazalas? Bo ja Ciebie na fb widziałam juz dawno ;-) Tylko mslenstwo wtedww brzuszku było jeszcze, a dzis slodzizna obok Ciebie jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale świetnie się ogląda te wasze fotki:)niestety za krótko z Wami jestem,żeby sobie Was jakoś wyobrażać ale wszystkie jesteście niezłe lasencje,nie dość,ze ładne kobietki z was to na dodatek wyglądacie bardzo symaptycznie:) a dzieciaczki cudowne i aż zazdroszcze(tak pozytywnie) i mojego sie doczekać nie moge:) Byłam dziś w poradni i tak jak przypuszczałam dostałam insuline,na razie małe dawki-za raz ide sie pierwszy raz kłuć:/auućć Do poradni dojeżdżam do krakowa i jak wyjechałam 9;45 to wróciłam 17;50 :( koło 5 godzin w poradni zeszło +dojazd w korkach...wiec nie miałam siły fotki juz cykać,ale jutro postaram sie też dorzucić,tylko Wy wszystkie laseczki takie ja ja niestety nie,ale cóż życie:) Emilka ,po Tobie nie widać,tych 20 kg ,ja w ciągu kilku lat przytyłaam ponad 20...i widać bardzoo:/ U Was też tak wieje?u mnie normalnie dom aż trzeszczy! Ok ide na tego insulinowego pierwszego strzała...aż sie boje - całą igłe 8mm władować w ramie:(brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
Moja - rewelacja ;) młodziutka Leneczka, i jaka duża :) albo na fotkach ... Albo po prostu moja Nadia to kruszywa jak ns swój wiek. A jak się świetnie śmieje. Ty również lasencja że hej. Bbardzo ładnie wyglądasz. A świątecznej już ze jak tylko wrócimy to razem we trójkę zbieramy choinkę :) Choruszka, Agniesia jak tylko wam die uda :) Olszka mam nadzieję że strzał w ramię jakoś się udał. Pokażemy nam die jutro? Uwielbiam ciazowe brzuszki :) mam takie swoje zdjęcie, taaaka gruba. Polowei mi zrobił. 3 dni przed urodzeniem Nadii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
Rety !!! Miało być NIKA I SLICZNIUTKA LENECZKA. Przepraszam, to tel mi zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia, Nie wiem czemu wyobrażałam sobie Ciebie jako niską brunetkę ale teraz jak zobaczyłam foto to mi się przypomniało jak pisalas ze jesteś wysoką blondynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_82
Znowu mi pozjadało tekst... wrrrr... Ututu, Lenka wazy 5300 :-) wszyscy mowia po zdjeciach ze duza a Ona jak dla mnie malusia :-) tzn juz nie taki Okruszek jak na poczatku ale dalej Okruszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Nika- pozdrow tez Siste;-) A dla mnie największym zaskoczeniem byla właśnie Sista. W 100% inaczej ja sobie wyobrazalam. No tak, na zdjęciu moim nie widać, ale jestem wysoką blondynką :-) Zaraz podeślę fotke Emi jak byla mniejsza bo wczoraj nie dodalam tak jak obiecywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Nika A jaka długa jest twoja Lenka? Ja przed chwilką lulałam na rękach moją Julkę bo coś marudziła i nie mogła zasnąć waży juz chyba z 9 kilo także jest co dzwigać aż mnie nadgarstek boli.Mi też wszyscy mówią ze jest duża ale mówią prawdę do drobniutkich nie należy a teraz jak już wszystko podjada to całkiem się klopsik zrobił:)Pozdrów też ode mnie Sistę i Sosi/. t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia Jaki słodziak twoja Emi w tej pierwszej fotce się zakochałam :)Ty nasza blondi jesteś rodzynkiem bo my wszystkie ciemne no zobaczymy jeszcze olszkę i agniesię ale stawiam że to też brunetki .Ja to już należę do mieszańców bo i siwe się pokazują:(A u mnie dziś buro,ponuro brrrr.......Słyszałaś o tej dziewczynce co zmarła leczyli ją na zapalenie gardła ,a miała sepsę koszmar ja to nie mogę takich rzeczy oglądać bo potem przeżywam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Czekam na dziecko - dzięki :-) Słodka po mamusi;-) :-) :-D :-P Faktycznie same czarnulki na forum, a jeszcze tez Choruszka się nam nie ujawniła oprocz olszki i agniesi;-) A pamietacie magdalenkamz? Ciekawe co u niej? Odnośnie tej dziewczynki to mam koleżankę, ktorej córeczka zmarla 6 lat temu i taka podobna historia...lekarze mowili, ze ma przytrucie od jedzenia, a ina miała sepse i jako 4,5 - latka odeszła... Błąd lekarzy, kolezanka nie miala sił zeby walczyć... Na pocieszenie Bog dal jej później kolejna córeczkę juz z innym facetem bo z tamtym się rozsypalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Dziewczynki właśnie znalazłam pierwszego ząbka u mojej Juli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Czekam na dziecko - gratulujemy Juleczce;-) Teraz będzie jak kasownik:-) U mnie Emi na razie jak kasownik bo zmienia uzębienie na stałe choc i tak szybko jej rosną nowe po wypadnieciu mleczakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Co tak pusto dziewczynki żadna się nie odzywa ,czyżby szał świąteczny was ogarnął.Ja jakoś ich nie czuję nie ma śniegu:(za bardzo też nic nie pichcę bo na całe święta jadę do rodziców.Za to mój syn jest podekscytowany bo ma długą przerwę wraca do szkoły dopiero 7 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Czekam na dziecko - tylko my się udzielamy:-) Ja za to czuje święta, ale czasu mi brakuje zeby cokolwiek zrobic. Nawet nie mam jak pokupic prezentow! Lulu bardzo absorbuje, a jeszcze jest drugie dziecko :-) Sniegu nie lubię no chyba, ze w górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Nie lubisz śniegu ?no coś ty Edzia :)A święta gdzie spędzasz w domku czy gdzieś idziecie. Czy u ciebie też robią dwa razy badanie bioderek?Ja jadę jutro a w czwartek szczepienie masakra z tymi szczepieniami .Powiedz mi Edzia czy twój Lulu często kicha moja Julka kicha kilka razy dziennie i to takie dobre 3-4 kichnięcia.A dzisiaj to już obija rekordy aż się troszkę martwię czy się czasem od nas nie zaraziła póki co kataru nie widać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
To wyżej to do ciebie blondi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×