Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość czytająca Was
Forum się zawiesiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja tylko na moment:) J55j555 dziekuje za pamiec 👄 maluch chyba dobrze, r***liwy jest coraz czesciej:) wczoraj zaczal 25tydzien, a za tydziem mamy wizyte wiec zobaczymy jak sie tam miewa:) a ja czuje sie ok ale jak cos zjem to wypycha mnie jakbym zjadla pol lodowki hehe wiec zjadam male porcje ale i tak nic to nie daje:( jak piszesz o swoim Wikim to mam takiego banana na buzi ze szok hehe musi byc przecudnym lobuziaczkiem 👄 wycaluj go od cioteczki hihi Doris27 mi wlasnie zabronili popijac ta glukoze woda:( ale teraz bede cwansza i sobie wezme buteleczke zimnej wody i w chwili kryzysu popije malym lyczkiem bo przeciez nie bede tego badania tyle razy powtarzac bo sie wykoncze:) mysle ze Wiktorek zaczeka jeszcze troszke:) bede trzymac kciuki zeby nie spieszyl sie za bardzo 👄 wom@n a ty jak sie czujesz? juz coraz blizej:) mi tez ruchy malego sprawiaja taka radosc, nie raz leze i patrze godzine na brzuch bo tak figluje ze caly mi sie rusza hehe cudowne uczucie:) buziaki dla malenstwa 👄 asia1004 co tam u Filipka, zabki naszej kochanej hehe :) przykre to co mama ci powiedziala ale dobrze mowisz masz dla kogo zyc i z tego co piszesz to masz wspanialego meza i teraz on i Filipek sa twoja rodzina, pewnie i tak zawsze beda do ciebie wracac mysli ze chcialabys miec dobry kontakt z mama ale czas leczy rany, a moze wszystko sie zmieni o 360 stopni i mama zrozumie ze jest zmanipulowana i bedzie kiedys chciala naprawic swoje bledy, zycze ci zeby wszystko sie poukladalo bo zaslugujecie na to kochana 👄 caluski dla filipka:) Aniołek23 a kup sobie ten syrop LACTULOSUM HASCO jest swietny na uklad trawienny i bezpieczny, pozbywa sie zaparc i jest tolerowany przez niemalze kazda osobe:) ja teraz w ciazy musze go stosowac bo mam okropne problemy od zawsze z ukladem pokarmowym a teraz to juz jest prawdziwy koszmar a ten syrop na mnie dziala :) sista83 zycze ci zebys wymodlilas sobie malenstwo:) ja po mojej stracie nie odsunelam sie od boga wrecz sie do niego zblizylam i wierze ze teraz juz wszystko bedzie dobrze i mam nadzieje ze u kazdej z nas bedzie juz zawsze wszystko ok :) milenka1988 biedny ten wasz Bartus, takie meczarnie:( niech szybciochem zdrowieje 👄 caluski dla niego :) Olcia a co u ciebie kochana i synia? :) karola2812 jak sie czujesz? jak malenstwo?:) Dentist, Waiting? a wy jak tam? i jak maluszki w brzuszkach? :) 9 tygodni ja na rozstepy smaruje sie bio oilem ale nie wiem jak to bedzie, na razie nie mam zadnych choc czuje ze dopiero zaczna mi wychodzc, ostatnio czytalam w ksiazce ze na te rozstepy to nie ma nic dobrego ze jak kobieta ma do tego sklonnosci to w ciazy i tak tego nie uniknie:( wiec jestesmy chyba na nie skazane hehe ja tez mam problem z okropnym cellulitem, ale na to tez rady nie ma wiec nic tylko sie z tym pogodzic:) co do brykania naszych malenstw, to nie martw sie ostatnio moja gin powiedziala ze nasze maluchya sa jeszcze malutkie i jak sie inaczej uloza to nawet mozemy ich nie czuc a pozatym jeszcze nie maja swoich stalych godzin kiedy brykaja wiec musimy byc czujne hehe Motylek jak Natusia? :) Reszta dziewczynek co u was? :) Zastanawiam sie za kazdym razem co z Qociakwawa i Deminges tez sie chwile nie oddzywala albo cos mi umknelo:) U mnie dzis oczywiscie nadal kiepska pogoda, wiec leniuszkuje w poscieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny ;) Nie bede kazdej z osobna wymieniala, no i powtorze sie, WSZYSTKIE JESTESCIE KOCHANE ! Ze lzami w oczach czytam, jak we mnie wierzycie... Dziekuje ;) U mnie chyba juz troche lepiej... codziennie jeszcze lapia mnie dolki, ale to dopiero tydzien minal, caly czas mam przed oczami moja Dziecinke... Najorszy byl dzien Matki, mojej mamie skladalam zyczenia prawie z placzem, ona tez plakala.... Slyszalam jak mowila do taty "Nie moge przestac myslec o Dziecku mojego dziecka".... ten dzien byl tragiczny, bo wiedzialam, ze od moich dzieci nie dostane nawet usmiechu... ale staram sie zbierac, nie moge sie doczekac wynikow, a to jeszcze 5 tyg. Juz prawie nie krwawie, troche plamie... mlo88 nie wiem, czy jeszcze moja odpowiedz Ci sie przyda, ale wiesiolek, to nie tabletki anty, wiec nie musisz sie az tak stresowac godzina lykania. Jak wezmiesz dzien , dwa po tez nic sie nie stanie... wazne abys pozniej brala regularnie i tylko do owulki ;) Asiu przykro mi, ze musialas uslyszec takie slowa od Matki... ale uwierz, ze spotkalam sie z jeszcze gorsza sytuacja w mojej rodzinie... moja mama zawsze mi mowila "pamietaj, najwazniejsza jest rodzina, ktora sama zakladasz" i tak musisz myslec... Masz kochajaca rodzine 9tygodni jak sie czujesz kochana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_33_
cześć, ja poroniłam w 01.2013 (łyżeczkowanie macicy) odebrałam wynik i poleciałam do lekarza. Pani dr sprawdziła wynik i powiedziała że po 3 cyklach mogę próbować zajść w ciążę (nie badała mnie)... czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_33_
Hej! czy po łyżeczkowaniu lekarz powienien mnie zbadać (byłam z wynikami histopatol. nie byłam badana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam dwa razy posta i go nie ma znowu szaleje nam kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi sie chce dzis spacccccccccccccccccccccccccc ta pogoda mnie zamula .. spalabym wiecznie . na szczescie do konca pracy jakies 40 minut i do domu :))) ps .. oczekujac na okres ma sie rozne wizje i marzenia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma437
Ja na forum daymynews.pl poznałam kobietę, która dwa razy poroniła i zdawało się, że już nie będzie mogła dzieci, jednak nie poddawała się i bach, ma dziecko i jest szczęśliwa. Grunt to się nie poddawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanakali
Dziewczyny byłam rano u ginekologa i nadal nie wiem jaka jest płeć mojego dziecka pomimo, że zbliża się do połowa ciąży. Dzisiaj Maluch leżał sobie na brzuszku a między nóżkami miał pępowinę. Dostałam zwolnienie na do kolejnej wizyty za 3 tygodnie. Ja dzisiaj przespałam praktycznie cały dzień od godz. 10 do 16.30 z jedna półtoragodzinną przerwą w ciągu tego czasu. Mam teraz gitarę do spania, prawda? Nadzieja - nic się nie stresuj, teraz będzie wszystko dobrze. Dużo wypoczywaj, dbaj o siebie i nowe życie, które jest w Tobie. Renatko - bardzo Ci współczuję, ale nie załamuj się. Życie bywa okrutne. Na niektóre sprawy nie możemy niestety wpłynąć. Następna ciąża zakończy się sukcesem. Tylko troszkę cierpliwości kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa30
Nadzieja kochana tak bardzo sie ciesze i zycze zeby to co jest pod Twoim serduszkiem zdrowo sie rozwijalo:) - Renatko tak bardzo mi przykro:( my wszystkie tu przezywalysmy to samo z powodu straty i na pewno (a przynajminiej mam taka nadzieje) Tobie pomozemy przejsc przez te trudne chwile! Kochana ja tez poronilam w 6 tyg i sama bez ingerencji lekarz macica sie oczyscila, 15 dnia od poronienia mialam juz pecherzyk gotowy do owulacji lekarz kazal mi poczekac i zaczac od pierwszej miesiączki, ktora przyszla dzisiaj po 30 dniach od poronienia(krwawienia) wiec tylko jak miesiaczka mi sie skonczy biore meza w obroty i mam nadzieje ze sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa30
Hanakali no to maly łobuziak z Twojego dzieciątka ze tak figluje u mamusi w brzuszku i nie chce przedstawic swojej płci:) Anka 33 moim zdanie lekarz powinien Cie zbadac czy wszystko jest w porządku, a jak nie chcial to trzeba bylo nalegac na badanie (ja tak zrobilam co prawda nie nalegalam ale poprosilam i nie mialalm łyzeczkowania tylko poronienie bez ingerencji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chcialam tylko zameldowac ze u nas wszystko ok:-) widzialam dzisiaj pulsujace serduszko mojego malenstwa, cos wspanialego:-) dzidzius o tydz mlodszy wiec lekarz zmienil mi date om i na usg wiek do rozmiaru prawidlowy,czyli mam 6 tc+4 dostalam takze leki przeciw wymiotne czy ktoras to miala? Nie pamietam nazwy bo jeszcze nie wykupilam, ciekawe czy zadziala. Ide spac bo jestem wykonczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Anka jak byłam na kontroli po zabiegu to lekarz mnie badal. Ja po wizycie wszystko ok,u nas 28tydz i synus wazy 1200 i ma 23,5 cm :) rośnie chlopinka :) i wiem ze będę rodzic w pierwszej połowie sierpnia bo pozniej moja lekarka ma urlop,ale nie wiem jaki będzie poród zależy jakie będę miała ciśnienie no i jak będzie z cukrem. Juz bym chciała skarbusia tulic:) Dziewczyny które straciły maleństwa,nie zalamujcie się wierze ze każdej się uda,musicie wierzyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja gratuluje 2 kreseczek :-) Renatko i reszta dziewczyn nie poddawajcie sie, musicie byc silne aby to przetrwac. Anka po zabiegu lekarz musi ci zrobic usg i dopiero wtedy widzi czy wszystko sie zagoilo i czy nie ma czegos niepokojacego. Ja zmienilam lekarza bo mnie nawet nie zbadala a nowa lekarka z miejsca zrobila usg. Hanakali, Ilus, Doris najwarzniejsze ze z maluszkami wszystko ok. Akimon co tam slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
Aniolek23 pewnie dostalas diphergan ja go bralam to jest przeciwwymiotny i uspakajajacy na wymioty pomaga i caly czas jest sie po tym sennym cale dnie bedziesz spala:-)mi go dawali po operacji zebym nie wstawala jak naj wiecej spalam bo jak bym chodzila to moglam poronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wom@n a probowalas z poduszka na boku albo na pol lezaco? Tzn kilka poduszek pod plecami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala2103, z poducha probowalam.musze chyba na pol siedzaco, bo poducha nie pomaga. moze napcham sobie pod plecy pare, ale przez to skisze męza w kąt łozka :))) i tak biedy ma ograniczoną przestrzeń :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali, to twoj babel tak jak moj. tajemniczy! :)) ja na usg polowkowym widzialam ze cos jes miedzy nozkami i lekarz powiedzial na 80 % chlopak. teraz w 10.05. mialam usg i tak sie ulozyl ze nic nie bylo widac i lekarz nic juz nie mowil. także nie wiem nic :))) a wypadaloby juz! Nadzieja, gratuluję! bede trzymac kciuki zeby wszystko bylo dobrze z fasolka. Renatka, bardzo mi przykro. ja tez stracilam maluszka w 6 tygodniu :( mialam poronienie samoistne, i po oczyszczeniu moglam od razu sie starac znowu. tyle ze bylam na usg upewnic sie ze jest czysto. to bylo pierwsze poronienie, i lekarz nie kazal czekac ze staraniami. Jak bedziecie sie czuli na silach to probujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenia sie nie spelniaja .. przyszedl okres :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek2404, cieze sie ze z fasolką dobrze.kolejna chlopinka? :)) no to sie chlopakow posypie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam dziękuje za gratulacje i trzymanie kciuków :):) Próbuję podejść spokojnie do tego co się stało (chodź na pewno pojawią się chwile nakręcania ), mąż również, euforii nie ma, próbujemy zachować spokój żeby nie zwariować :) staramy się myśleć pozytywnie ale bierzemy pod uwagę "zły wariant". Na pewnie rzeczy nie mamy wpływu ale wiem na pewno że prędzej czy później będę mamą, nie wiem kiedy czy to będzie za 8 miesięcy czy później ale będę i to mi pomaga. Apel do dziewczyn starających się - będziemy mamami, trzymajmy się tego, nie wyznaczajmy sobie, naszemu organizmowi, naszej psychice kiedy ma nadejść ta chwila. Prędzej czy później będziemy, wierzmy w to, spróbujmy zachować spokój i pozytywnie myślmy. Pozytywne myślenie przyciąga pozytywne zdarzenie - to są słowa jednej z Nas - Asi, trzymam się tych słów i Wy też się trzymajcie :) pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ale to nowe kafe jest do niczego!posty opóźniają a w dodatku ja nic nie widzialam przez 2 dni.Chyba napisze mejla do administratora kafe. A tak poza tym co u was? Ja odebralam wczoraj wyniki i są kiepskie. Nie mieszcze się nawet w minimalnych normach a i do tego anemia i podwyższone leukocyty co wskazuje na jakiś stan zapalny w organizmie,A wizyta dopiero za tydzien.Kupiłam sobie rano witaminy Prenatal Complex,moŻe coś pomoze.ale jeszcze podjade do apteki i zobaczę który zestaw witamin zawiera jod! A tak to wszystko ok.Mala aktywna,kopie, przekreca się i już widac gołym okiem jak brzuch faluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Przepraszam,że nie piszę więcej I do każdej ale nie mam siły.Cały czas mam mega mdłości,wymiotuję i śpię.Zaczęłam trochę jeść i pić więc jest chyba lepiej. Co do wyników krwi to nic nie wiem.W pon.przychodnia była zamknięta więc pojechałam znòw wczoraj.Tam zaliczyłam zoonga.Moja lekarka przyjmuje DOPIERO w czwartek więc niczego się nie dowiedziałam.Według tego listu mam powtòrzyć badanie krwi i....wiecie na kiedy mam termin.........na 20czerwca.Szok!Jutro idę na wizytę więc (Może!)czegoś się dowiem i przyspieszy mi nast.badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala2103-dziękuję,że o mnie pamiętasz.Jakoś się trzymam.Cały czas mnie mdli,wymiotuję,śpię itp.Zaczęłam trochę jeść I pić więc jest chyba lepiej.Moja lekarka przyjmuje DOPIERO w czwartek, więc nic nie wiem co tam źle wyszło w wynikach krwi.Wiem,że na pewno muszę je powtòrzyć ale termin jaki mi ustaliła pielęgniarka jest powalajacy.....20czerwca.Szok!!! Jutro idę więc na wizytę i liczę,że czegoś się dowiem i może szybszy termin się znajdzie.Mam jednak wielka nadzieje,że to nic poważnego i z Maluszkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kafe coś słabo działa.Już trzy wiadomości wysłałam I gdzieś w kosmos poleciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolek jak cholera ........... mam wrazenie ze kazdemu sie udaje tylko nie mnie :(((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny - napisalam dlugiego posta I skopiowalam z worda I tresc zostala uznana za spam! jak ja moge to wkleic? Ja juz wrocilam wypoczeta z mokrej i deszczowej Polski. Przywiozlam komplet badan, pocieszenie ginekologa ze wszystkie wyniki sa w porzadku i ze bym sie nie przejmowala. Jutro mam kolejne usg i dowiem sie czy maluszkowi bije serduszko. Trzymajcie za mnie kciuki mocno. Oczywiscie z polski przywiozlam tez stres bo jak wracalam z lotniska samochodem to spalam w najlepsze ale moj brat ktory mnie podwozil palil jak smok w miedzyczasie. Obudzilam sie to od razu otworzylam okno, ale bylam wsciekla na siebie ze go nie ostrzeglam – o ciazy jeszcze nikomu nei mowimy, ale moglam cos napomknac o uczuleniu czy cos..Wogole nie pomyslalam ze bedzie palil w samochodzie i sama sie sobie dziwie ze zapach mnie nie obudzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×