Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość gość
co jest z tą kafeterią :((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2813
Dziewczyny znów nie widac moich postow.o co chodzi z ta grupa na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, straszne jest to nowe kafe! Pozmieniali tak, że ciężko posty dodawać. Wiem, że to nie to samo, ale gdyby któraś z Was miała ochotę to podobnie jak Doris serdecznie zapraszamy na fb. Wiem, że niektóre z Was mogą chcieć pozostać nadal anonimowe i szanuję to, jednak gdyby któraś miała ochotę dołączyć, będzie nam bardzo miło. Jakiś czas temu nasza o7cia utworzyła tam grupę kafe (moja kochana!) Jest ona zamknięta, więc posty widzą i mogą dodawać tylko członkowie grupy, także reszta znajomych z fb nie ma do tego dostępu. Gdyby któraś z Was chciała do nas dołączyć to podaję dane, za moim pośrednictwem znajdziecie inne dziewczynki. We wiadomości proszę podajcie nick z kafe. Pozdrawiam ciepło Sabina Młyńczak(Jędrzejewska) Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28agataagata nie wiem co ci napisac. Trzymaj sie. Mlo ja zmienilam lekarza i wyszlo mi to na dobre. Wkoncu mam takiego co mnie nie olewa :-) Co jest z kafe. Juz by mogli to naprawic. Pisze i pisze a postow nie ma. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poszukajcie na kafe nowego forum-kolejna ciaza po poronieniu-nowe forum. tam kafe działa a ten sam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
do kiszki to kafe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zepsuli ten wątek. ok kilku dni nie widzę postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za wsparcie. Mlo- u mnie tych objawow jakby coraz mniej:( spodnie sie na mnie dopinaja a w 4 tygodniu nie moglam. Jestem przerazona I zaczynAm myslec ze to przez opryszczke. Mialam w poprzedniej ciazy I kilka dni po poronilam. Mialam teraz I uslyszalam zeby smarowac zoviraxem ale nic nie Dalo I ciaza obumarla w tym tygodniu jak byla opryszczka:( a nie ma leku na to cholerstwo I ja nie wiem moze cos innego tez mialo wplyw, ale ja widze ciagle ta opryszczke :( czy to znowu moja wina :( lekarz z pl przejal sie ta opryszczka na ustach I powiedzial ze w 20 tygodniu mam zrobic dokladnie badania:( wydaje mi sie ze to musi byc to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanakali
Też kiedyś miewałam opryszczkę ale kilka razy przeleczyłam ją antybiotykiem heviran i już od dawna nie robi mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kafe nie działa bo nie widać wpisow.jest zalozone nowe kafe o tej samej nazwie tylko ze tam wszystko na razie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, co sie dzieje z kafe ze widze wpisy z 01.06 a dzis jest 04.06? :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanakali
Administrator strony zepsuł tak ważny dla nas temat, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba pomogło.Może coś naprawili po moim mejlu do nich! Tylko teraz są dwa tematy-gdzie pisać?tu czy na nowym?musimy coś zdecydować bo tak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja długo się nie odzywałam, ale kafe doprowadzało mnie do szału... U nas wszystko póki co dobrze - Maluch ma już prawie 4cm, mamy 11 tydzień. Było kilka stresujących chwil, ale jakoś się trzymamy... Za dwa tygodnie usg genetyczne. Patii biję z Ciebie taka siła, podziwiam Cię. Wiem jak Ci trudno, ale wierzę, że dla Ciebie nadejdą też dobre chwile. Akinom mdłości są bardzo męczące, ale mój lekarz zawsze mówi, że to dobry znak i trzeba się cieszyć:) Doris Wiktorek już widocznie bardzo chce być z Tobą! Trzymam za Was kciuki. Karola, nie martw się proszę na zapas i kuruj się, bo pogoda faktycznie sprzyja chorobom. Ja w weekend byłam u znajomych, a dzień później u nich wszyscy się rozchorowali i jadą na antybiotykach... mam nadzieję, że mnie to ominie... modlę się już o szczęśliwy koniec pierwszego trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może faktycznie zostaniemy na starym forum co?może będzie dobrze działać! A u mnie pogoda fatalna,słabo się czuję.W nocy spać nie mogę tak mnie gardło nawala że nie ogarniamjuż tego:(ale jutro wizyta i może gin coś wymyśli.a najważniejsze-cały czas czuje moje malenstwo,więc jest ok. Piszcie kochane co tam u was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja również uważam że powinnyśmy zostać na starym forum.. U mnie dziś od samego rańca wylazło słoneczko aż miło... Po tych ciągłych deszczach.. Karola wspólczuje Ci mnie jak gardło bolało to brałam tylko cukierki verbena szałwia one sa z miodem i cytryna ale ponoc mozna brac tantum verde tak mi kiedys lekatka pediatra mowiła.. A Ty może faktycznie poczekaj na wizyte.. Ważne że maleństwo daje wciaż o sobie znać ;-) Powodzenia na wizycie i zdrówka życzę :-) Pozdrawiam Was wszystkie i miłego dnia źyczę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Dziewczyny dziękuję Wam za mile słowa. Dostałam takiego strzała od tej lekarki, że masakra a dziś mnie oświeciło że ja będąc w ciąży brałam tabletki których nie można brać :( tylko że wtedy ta lekarka nic mi nie powiedziała że jest ciąża. ehh jutro mija miesiąc... cały czas zastanawiam się jakby to było gdybym nie poroniła. jutro jade na mały urlop a po powrocie zmieniam lekarza jeśli rodzinny mi nie pomoże to jego też zmienię. x 28agatagata może te spodnie są luźniejsze bo schudłaś ze stresu. Kiedy masz ten kolejny skan ?? spróbuj coś zrobić z tą opryszczką ja wiem że tego dziadostwa nie da się wyleczyć do końca ale jakoś zaleczyć żeby więcej krzywdy nie wyrządziła. 3maj się :* x Patii jesteś bardzo silna kobitka. Dobrze, że masz teraz zawrót głowy związany ze ślubem bynajmniej masz siłę. Ja też przytyłam ale po hormonach od stycznia prawie 15 kg więcej. ale to nic takiego bo dla maleństwa mogę nawet przytyć 50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola mam zapas na 2 tygodnie i potem lekarz kazal przestac i troche boje sie odstawic.... Pytam tylko do porownania co inni lekarze mowia. Czyzby nasze kafe ozylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola mam zapas na 2 tygodnie i potem lekarz kazal przestac i troche boje sie odstawic.... Pytam tylko do porownania co inni lekarze mowia. Czyzby nasze kafe ozylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola mam zapas na 2 tygodnie i potem lekarz kazal przestac i troche boje sie odstawic.... Pytam tylko do porownania co inni lekarze mowia. Czyzby nasze kafe ozylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola mam zapas na 2 tygodnie i potem lekarz kazal przestac i troche boje sie odstawic.... Pytam tylko do porownania co inni lekarze mowia. Czyzby nasze kafe ozylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola mam zapas na 2 tygodnie i potem lekarz kazal przestac i troche boje sie odstawic.... Pytam tylko do porownania co inni lekarze mowia. Czyzby nasze kafe ozylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki dawno nie pisałam ale maly jest absorbujący dziękujemy za mile słowa niestety nasz Franiu ma kolki jest już lepiej ale jesteśmy zmordowani z mezem ale dla szkraba zrobimy wszystko porod uważam za bezbolesny nie wiem do tej p[ory co to skorcz czułam tylko ze musze przec a bole miałam takie jak na @ delikatne które na porodówce przechodziłam nielezalam ani chwilki tylko jak parlam wiec porod miałam lekki ale dlugi w tym samym dniu miałam rano ktg które nic niewskazywalo ze dziś będziemy z mezem na orodowce caly dzień się dobrze czułam na wieczor tylko nasz synek mniej się ruszał a przed dwunasta odeszly mi wody i tak zaczela się przygoda mało skaldnie naisane ale pisze szybko poki maly sobie dzemie Dla dwupaczkow i milusinksich caluski Dla reszty dziewczynek wytrwalosci i cierpliwości bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×