Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość gość
EDZIA Moonziet- ja takie jak Ty plamki tez miałam przy corci, wiekszosc zeszla, ale trochę zostalo. Mialam tylko na rekach i nogach. To teraz jest duuuze jak dwie pieciozlotowki:-( ----- Ja L4 miewalam albo na 4 tyg albo na 6 wiec to od lakarza chyba zalezy. Nigdy krócej niz 4 tyg nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo ma przepiekna corkeeeeeeeeeee ,jeju boska.nie mogę się doczekaz az zobaczę reszte dzidziusiow .jupii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Magdalenkamz Ja zwolnienie od początku ciąży miałam na 4 tygodnie teraz po 30 tygodniu ciąży wizyty mam co 3 tygodnie i zwolnienie tak właśnie jest wypisywane.Nie wiem czemu tak dostałaś tylko na 2 tyg.ale skoro bez problemu będzie ci dawać zwolnienie to nie ma chyba problemu.Wypłatę mogą ci jedynie dawać na raty od zwolnienia do zwolnienia bo słyszałam że nieraz tak jest. Sista To ty się śpiesz z tą kreacją bo mało czasu zostało ja też miałam problem brzucho sterczy a w niedzielę bierzmowanie syna ale kupiłam ładńą lilową kopertówkę sukienkę mam nadzieję że nie będzie padać Edzia Dobrze że z tym zusem masz już spokój .Co do plamek obejrzałam się dokładnie póki co nic nie zauważyłam Dziewczynki w póżniejszych ciążach mam pytanie czy wy miewacie skurcze i jak one wyglądają.Ja mam wrażenie że od tygodnia coś się dzieje dziś mam 30 t i 4 dni są krótkotrwałe ból do wytrzymania ale dziwne to uczucie czy wy też tak macie-miałyście?W nocy jak się przekręcam to tak jakby coś się odrywało w brzuszku nie zawsze przy przekręcaniu to czuję ale zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wyslalam wczoraj mlo dane a zaproszenia brak :( chyba mnie nie lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik24 Moje włosy też mają wiele do życzenia.Cienizna straszna i lecą garściami.Ściełam je ale szału nie ma.Zwątpiłam trochę przez tego farmaceutę ale chyba pójdę za tobą i się skuszę " Sista83 Nie wiem dokładnie jak u Twojej wygląda to kręcenie główką ale Mój też swoją kręci.Mój po odłożeniu(bez znaczenia)czy do wózka,łóżeczka,kosza ,matę do spania czy zabawy wierci się.idą w ruch ręce,nogi,plecy,głowa.Jednym słowem kręci wszystkim czym się da:) Pytałam się lekarza i po przebadaniu(inaczej nie uwieżyłabym na słowo) Małego stwierdził,że jest zdrowy i po prostu wierci się bo wten sposób ćwiczy mięśnie i szuka wygodnej pozycji.Dziecko to przecież malusi człowiek i on podobnie jak my musi się dobrze dla siebie ułożyć.Mam tylko pilnować by wiecznie nie układał głowy w jedną stronę.Mój głową tak kręci,że z tyłu ma łysy placek:) " MLO Dziwna ta twoja bratowa:(Najpierw się umawia a potem wypina i udaje głupią.Niestety z rodziną tak najczęściej się wychodzi.Przykre to. Ty,silna babka znajdziesz jakieś rozwiązanie które będzie dla was obu dobre.Tezymam kciukaski by wszystko ułożyło się jak trzeba. :) " U nas praży słońce.Letnie ciuchy poszły w ruch:)Zaraz rozprawimy się z prasowaniem i śmigamy na spacer.Mam nadzieję,że nie padnę od takiej dawki słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kreacji w niedziele smigamy do rodzicow to zobaczę co zostało tan w szafie . nina nadal na rekach ,wybudza się co 5 minut .. azja pewnie ogarnia mlo mala i co chwile sprawdza emila i działa ,doczekasz się , ja tez chce zobaczyć ksawusia u nas leje ..kiedy przestanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh Akinom zazdroszczę. podeślij nan trochę słońca bo tutaj jeszcze większej depresji mozna dostac... nasz tez ma takiego lysego placora z tylu głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpatxxx1
Edzia co do plam,ja mam cały kark w jasno brązowych plamach,pod pachami też je mam... z początku się wystraszyłam,ale byłam u endokrynologa na wizycie i pokazałam jej te plamy i stwierdziła,że to od przytycia w ciąży-hahahha mało mi się realne wydaje,ale ok :P Fakt faktem swędzą czasem te na karku i się wysuszają.... A te pod pachami,to ponoć od tarczycy.... Bóg wie czy to prawda... ?! No i dookoła ust mam taką ciemną skórę,ale to podobno ciążowe zmiany pigmentowe,z bliźniętami miałam to samo i po porodzie ,po kilku tyg. znikło... xx Co do L4,to na początku też miałam wystawiane na 2 tyg. i nie wiem czemu,tak chyba do 15 tyg. później już normalnie na miesiąc... x Pogoda w Poznaniu brrrrrrrrrrr... wieje i zimnoooo .... Ja dopiero wstałam,zaraz prysznic i lece na dół do sklepu na jakieś zakupki małe... A na obiad dziś robię babkę ziemniaczaną z boczusiem,bo już wymiotuje tymi wszystkimi "klasycznymi" obiadami :) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Sista gdzie można zobaczyć wasze Maluszki???też chcę obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny . To jednak.z tym L4 jest roznie. Moze dala mi teraz na 2tygodnie L4 zeby.skonyrolowac czy mam dalej te plamienia. Boje sie ze jak za.2 tygodnie powiem ze juz nie plamie to ze mi nie przedluzy a ja juz.nie mam do czego wracac a na drugi sklep szefowe nie chce isc bo tam to jest dopiero zapierdziel . No ale jestem pelna madzieji ze jednak przedluzy . Wizyta 29maja. A w ogole to z szefowa nie chce miec nic wspolnego wczoraj jak zadzwonilam ze mam L4 i juz dzis mnie w pracy nie bedzie to cala dluga rozmowe darla na mnie ryja ze co ja sobie wyobrazam ze jej swinstwo zrobilam ze kogo ona jutro w sklepie postawi ze moglam jej duzo wczesniej powiedziec o ciazy itd Ja jej nic nie mowilam bo ja znam wiem ze by mnie zwolnila a po drugie nie mam obowiazku jej informowac o ciazy bo czytalam o tym gdzies, a jeszcze ona.mnie straszyla ze mi na swiadectwie pracy wystawi zla opinie ze rzucilam prace z dnia na dzien a ja przeciez poszlam na L4 tak . Ona jest chora psychicznie tak mnie zestresowala ze potem plakalam ale maz mnie uspokajal i powiedzial ze jak szefowa jeszcze raz zadzwoni to juz on odbierze i milo nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam slowa Sisty. córcia mlo slicznotka. ale nie ma się co dziwić jak mamusia tez piekna kobietka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Xxxpatxxx Mam dzis wizytę u innego lekarza ok 16. Zaczęłam się bać bo pielęgniarka tez się dopatrzyla pregi od tego rumienia. Idzie od nadgarstka do łokcia...myslalam, ze tylko ja ja widzę :-( Ja od przytycia na pewno ich nie mam bo jestem w 23 tyg i tylko 4 kg na plusie. Bardzo się denerwuje, a co jesli ti szkodzi dzidziusiowi???? Mam to od wtorku, dzis lekarz dopiero... ----- Magdalenamz U nas trzeba zawsze wcześniej zglaszac ciąże no i wtedy pracodawcs liczy się z tym, ze w każdej chwili pójdzie się na L4. No ale pewnie jak Kuba Bogu tak Bog Kubie u Was z szefową jest;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia nie denerwuj się idz na wizyte i daj znac po ok ? ninusia ma niespokojny dzień,spi tylko na rekach i tak się wybudza - reka mi dretwieje wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Pewnie, ze dam znac...boje się :-( ---- Czekam na dziecko Moze to skurcze braxtona czy jak mu tam;-) Pojawiaja się duzo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Sista a ty masz konto na fb???No Mlo masz śliczną córcie:)) ale to już Ci napisałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Agnik , Azja a wy macie fb??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia trzymam kciukasy i uważaj na siebie ,parasol weź ubierz się dobrze ,burze u nas zapowiaja. ciagle martwiaca mam .mlo towrzy ta grupe to się pooglądamy . jak tosia dziś ? nini marudna i krzykliwa . kisimy w domu przez pogode .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na dziecko, pewnie masz niegrozne skurcze przepowiadajace. Nie wiem jak to jest, bo nie mialam nigdy, dzis termin porodu i cisza, moze raz na ruski rok jakies delikatny skurcz poczuje, ale predzej w krzyzu niz brzuchu. Co do rozrywania, to mi caly czas jak chodze albo wstaje z lozka towarzyszy bol/ucisk w lewej dolnej czesci brzucha i plecow, lekarz mowi, ze to lozysko i glowka dziecka mnie uciskaja. xx magdalenkamz olej ta szefowa, z roznych powodow moglas isc na L4 z dnia na dzien,wiec niech nie wyladowywuje sie na Tobie. W ciazy Cie nie moze zwolnic, ale jak jest wredna to niech ma za swoje;) a wypisywanie L4 zalezy od lekarza jak mu sie widzi, ja musialam czesciej chodzic na wizyty, wiec tak mi wypisywal, a mysle, ze po moich 2 poronieniach nie chcial mi tez od poczatku na dluzej pisac, bo nie wiadomo bylo jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Moonziet Edzia Macie pewnie rację to niegrożne skurcze jakby mnie bardzo bolało to śmigam do szpitala żeby sprawdzić Edzi nie przejmuj się tak jak dziewuszki piszą pewnie to zwykłe plamki i na pewno małemu nie zaszkodzą,napisz po wizycie co i jak. Magdalenkamz Nie przejmuj się szefową ,płakać przez nią daruj sobie.Teraz masz ją z głowy zwolnienie na pewno wypisze ci dalej albo powiedz lekarce po prostu prawdę że nie masz do czego wracać lekarz też człowiek na pewno coś wymyśli.Ja po poronieniu przedłużałam chorobowe nie byłam wstanie iść do pracy lekarka też szła mi na rękę ,więc nie martw się na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle martwiąca, mam fb, wysłałam Mlo link. Nie jestem jednak pewna, czy ktoś poza Mlo zobaczy mój profil, bo mam zablokowany i jest dostępny tylko dla znajomych. No chyba, że w grupie jest inaczej i każdy widzi każdego bez względu na prywatność profilu, nie znam się... w razie czego wyślij mi zaproszenie, to Cię zaakceptuję :) x Akinom, mi farmaceutka też powiedziała, że tabletki z drożdżami i skrzypem przy laktacji to nie bardzo, a w necie wyczytałam, że mogą być. No i skoro A. Pióro mówi, że dzieciaczkom nie zaszkodzi, to będę piła co 2 dni i zobaczymy. Boję się jednak, że to nic nie da i włosy nadal będą wypadać :( x Azja, ja się też wczoraj poryczałam razem z Mają. Nie wiem, czy dziecko takie różne fazy przechodzi czy jak... Siostra mi opowiadała, że z córką też tak miała. Mam nadzieję, że nasze dzieciaczki się uspokoją. Po porodzie pewnie jeszcze adrenalina trzyma i zmęczenie tak nie daje się we znaki, a później... masakra jakaś. Tobie Ksawery na spacerach koncert daje, a mi Maja w samochodzie. tak mnie stresuje gdy muszę z nią gdzieś wyjechać , że szkoda gadać. Dzisiaj musiałam i juz na etapie wsadzania do fotelika był taki ryk, że nie do opanowania. Tak się wyrywa i robi mostki, że omal mi z tego fotela nie wyskoczy. Później w samochodzie oczywiście też. Płakać mi się samej chce, bo nic nie mogę zrobić, żeby się uspokoiła. x Magdalenakmz, nie przejmuj się szefową. Zwolnić Cię nie może, tłumaczyć też jej się nie musisz. Olej głupią babę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Dzieki dziewczyny wszyscy mi mowia zebym sie juz nie przejmowala i olala szefowa bo ona tez mnie w d***e miala i w zime jak tam marzlam i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Azja ja nie ogarnięta przepraszam i jasne że Cię lubię :* XX dziękuję mamusie za miłe słowa o mojej Nelci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
ależ się rozkręciło, nie mogę nadążyć ;) CHORUSZKA - ja po 21 na pewno u lekarza będę, jak tylko dorwę dobre usg 4d i najbliższy termin jest nasz ;) już się doczekać nie mogę. ___ EDZIA - i co tam? Mam nadzieję że nic strasznego i groźnego to nie jest i że wszytko jest ok :) trzymaj się :) ___ Moja dzidzia dziś cichutka jak zawsze, byłam na zakupach i w agencji pracy, tam mnie zdenerwowali, bo ja się staram, poszłam do pracy a oni są nie normalni bo nie wiedzieli że ja w pracy byłam, mimo że na liste wpisana i wogóle. Porażka jakaś po prostu. Wniosek - brak payslipa (potwierdzenia że byłam i ile godzin)... a na tym mi właśnie zależy... paranoja jakaś, jestem strasznie zła. Poza tym ok, nogi bolą po zakupach, krzyż też, no i nic poza tym więcej ciekawego. Pogoda dziś cudowna, krótki rękawek bo tak gorąco było. Powoli się pakuję do PL żeby nic nie zapomnieć i wszystko zmieścić. Jutro do pracy. Nie wiem co z tego wyjdzie tak naprawdę, czy coś mi się będzie należało czy nie, jak nie to trudno (szkoda bo byłoby lżej ale ważne że dzidziuś rośnie i na razie jest wszystko dobrze, oby tak do końca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Dziewczyny, ja się potem pozachwycam corcia Mlo, a teraz juz szybko odpisuje. Otóż -to co mam na rece i jest takie okropne i jest zakazenie czyli ta prega idaca ku sercu to od ugryzienia!!! I to ponoc mala meszka lub zakazony komar zdziałał!! Najpierw bylam u lekarza, a potem wylądowałam na SORze! Godzine temu dopiero wrocilam. Dostalam masci antybiotykowe i sterydowe jak nie pomoze to doustnie antybiotyk. Rozwazali zastrzyk surowiczy. Tyle spustoszenie w organiznie takie male g....zrobilo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDZIA Na jaki adres mailowy wyslac link? Nie chce mi się cofać i szukac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia mam juz ten adres;-) ale ja jestem taka niefejsbokowa...jak mam to wyslac? Bo na razie zalozylam swoj fb i co dalej? Napisalam dane pod jakimi ma mnie mlo znalezc i to wystarczy? Bo o jaki link chodzi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlag mnie trafia. napisze wiecej niz dwie linijki i blokuje mi jako spam. juz naprawde mam dosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia Dobrze kochana jednak że my takie przezorne i panikary:)kto by pomyślał że to jakaś meszka cię ugryzła i stąd ta pręga.Normalnie w szoku jestem. Dobrze że już wiesz co jest i że zaczną to leczyć obyś nie musiała faszerować się antybiotykiem. Ja to nie znam się na tym Fb musiałabym syna poprosić ale teraz nie da rady za dużo ma na głowie szkoła,próby w niedziele bierzmowanie jeszcze jest wolontariuszem i udziela się w tych akcjach''Mam marzenie'' więc nie wiem kiedy znajdzie czas żeby mi pokazać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×