Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Azja jakie wieści po wizycie ? Mam nadzieję że wszystko w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za trzymanie kciuków. przepraszam, że tak póżno ale mieliśmy z mężem małe spotkanie towarzyskie i dopiero doczołgałam sie do domu. i przepraszam że tylko o sobie ale jestem wykończona i jedyne o czym marze to prysznic i łózko. a więc dzidziul ma się dobrze, Badanie przesiewowe wyszło perfekcyjnie ;) czyli jak narazie dobrze sie rozwija a ryzyko wad malutkie. jedyne co to będzie łożysko do obserwacji bo niestety mam je nisko :( junior ma całe 6 cm i jest 2 dni starszy niż wg OM. i Pani dr stwierdziła na 70 %, że będzie chłop :) a czy na pewno to mam nadzieje ze przekonam sie na kolejnym badaniu za 8 tyg. przyznam, że póki co odetchnełam i jak emocje opadły po wizycie to poczulam sie jakby ktos powietrze ze mnie spuscil. zmykam spac i jeszcze raz dziekuje. i dolączam sie jeszcze do dziewczyn czekajacych na wiesci od Pati. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati87,co się dzieje,że się nie odzywasz???mam nadzieję że wszystko ok. Azja to ciche gratulacje synka:) i że wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sohvii
Akinom dziękuję, że o mnie pytasz. Ostatnio miałam trochę zajęć i jakoś nie miałam czasu spokojnie usiąść i napisać do Was kilka słów. Trzymam za Ciebie kciuki w środę, mam nadzieję, że wszystko będzie idealnie :) Domyślałam się z jaką niecierpliwością wyczekujesz badania. x Azja dobrze, że wszystko z maluszkiem w porządku. Co łożyska najważniejsze, że lekarze wiedzą by mieć to pod kontrolą. Wierzę, że wszystko będzie po Twojej myśli. x Doris, Karola - rozumiem Was w kwestii luteiny. Ja biorę co prawda utrogestan, ale to właściwie to samo tylko podobno lepiej się rozpuszcza. Teraz przyjmuję co 8 godzin i co noc wstaję o 4, żeby sobie zaaplikować. Niestety moja macica jest trochę "kapryśna", więc prawdopodobnie też zostanę z tym do samego końca... x Pati ja też martwię się ciszą z Twojej strony. Mam nadzieję, że czujesz się już trochę lepiej. x U mnie trochę spokojniej. Plamienia bardzo szybko ustały, a ostatnio zauważyłam, że delikatnie zaokrąglił mi się brzuch (jestem dość szczupła, może to dlatego), więc mam nadzieję, że z małym człowiekiem wszystko jest ok. Pozdrawiam Was Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja18-Tak się cieszę,że z Maluszkiem wszystko dobrze.Gratuluje po cichutku "przystojniaczka":) Paatii87,Sohvii-odezwijcie się dziewczyny.Zaczynam się martwić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sohvii-no,nareszcie!Ha!Kamień z serca ,że wszystko w porządku u Ciebie.Cały czas myślałam o Tobie i Twojej Fasolce.jest ok A to najważniejsze.Leki bierz,odpoczywaj i oddzywaj się czasami.:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. dzięuję za miłe słowa i gratulacje:) coś się cisza zrobiła dziś na forum. wszystkie chyba korzystacie z pięknej pogody i wolnego dnia :) ja sie zaczynam troche martwic bo jakies skurcze mnie juz od 2 h mecza a no-spa nie bardzo pomaga. sama nie wiem co o tym myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. dzięuję za miłe słowa i gratulacje:) coś się cisza zrobiła dziś na forum. wszystkie chyba korzystacie z pięknej pogody i wolnego dnia :) ja sie zaczynam troche martwic bo jakies skurcze mnie juz od 2 h mecza a no-spa nie bardzo pomaga. sama nie wiem co o tym myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja 18 jak sie czujesz ? Mam nadzieje ze te skurcze to tylko chwilowe i ze juz wszystko ok, Patiii ta cisza jest wrecz nie do przyjecia ! Mam nadzieje ze to tylko brak neta nic wiecej. .Pozdrawiem wszystkie kobitki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja też. Nie wierzę i nie umiem znależć słów... Trzymaj się mocno ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patii tak mi przykro. Trzymaj sie Kochana. I jak tu mamy sie nie bac skoro nawet w takim tygodniu ciazy moze cos sie wydarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaatii87-Mój Boże,kochana tak mi strasznie przykro.Nie wiem co ,jak pisać bo cokolwiek sklece to i tak nie ulży Ci w cierpieniu i wielkim żalu.Łączę się w Twoim bólu!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa30
Patii kochana jestesmy dzielne i damy rade przetrzymac trudne chwile, ale co wypłaczesz w poduche to Twoje :( w takich momentach człowiek chce lkrzyknąć >>>"Boże gdzie jesteś.." 3maj sie, mocno Cie ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izi odezwij sie:-) bo to juz 5 dni po terminie?? A moze nie masz czasu bo juz tulisz swojego bobaska:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati serce boli a lzy same do oczu plyna.... nie wiem co pisac po prostu nerwy mnie roznosza..... trzymaj sie jakos i ja teraz boje sie jeszcze bardziej. Zycie jest trudne i nie zrozumiale, ale trzeba wierzyc ze los sie odmieni, moja ciocia tez mnie tak pocieszala kilka dni temu ze nie moze byc w zyciu tylko zle!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka112
HEJ dziewczyny jestem nowa na tym forum , pare msc temu poroniłam w 3 msc , po jakims czasie zaczelismy sie znow starac o rodzenstwo dla naszego synka i juz 3 dni spoznia mi sie @ co o tym myslicie ? kochalismy sie w dni plode i tydz temu robilam test ale wyszedl negatywnie moze to bylo za wczesnie ? moze jeszcze poczekam pare dni i zrobie nastepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati87 kochana!Tak mi przykro.Nie wiem co ci powiedziec bo i tak teraz to nie ma znaczenia.Trzymaj się mocno.Kiedy dojdziesz do siebie,nabedziesz sił to napisz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka112
pati strasznie mi przykro , wiem co czujesz :( ja poronilam w domu 2 dni w bolach bo w szpitalu mnie olali i odeslali do domu ,dalej nie moge zapomniec widoku mojej kruszynki na podłodze , zycie czasem potrafi byc okropne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - Kochana bardzo mi przykro, brakuje słów co można byłoby napisać. Wiem że w tej chwili nie wiele co pomoże. Ściskam Cię Kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek23 dzis rano zaczely mi odchodzic wody, boli mnie brzuch jak na okres i plecy! Ale na szpital jeszcze za wczesnie bo nie ma skurczy, tu w uk mnie do szpitala w tym stadium jeszcze nie wezma, za godzine ide do poloznej! A i mam sluz zabarwiony krwia! Daj Boze ze dzis urodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izi na pewno tak bedzie. trzymam kciuki i trzymaj sie. juz niedlugo bedziesz miec w ramionach swoje malenstwo. mnie od wieczora pobolewa lewa strona brzucha. moze sie nie zwijam z bolu ale jest to dosyc odczuwalne i uciazliwe. rano doszedl bol w okolicach wzgorka lonowego i jakos tak kluje mnie w srodku w pochwie :( nie wiem co sie dzieje. nie krwawie i zadnych plamien nie mam. nam nadzieje ze sie troche uspokoi bo wizyta dopiero w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia81go
Pati... Tak bardzo Ci wspolczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×